Zavrieť

Porady

Termoprádlo

Ahojte poraďáci, aké máte skúsenosti s termoprádlom v chladnom alebo zimnom období ? Aké máte skúsenosti s odvádzaním potu napr. pri náročnej túre keď fúka studený vietor a podobne. Či človek nepociťuje chlad keď je spotený, pretože vtedy sa dá rýchlo prechladnúť. Napíšte prosím svoje skúsenosti a aký výrobca alebo aká značka je kvalitná a cenovo prijateľná.
Ďakujem za názory.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    deane7 Pozri príspevok
    Ďakujem za radu. Ešte by som sa chcel spýtať ako je to s praním termoprádla, kamarát používal v práci keďže pracoval na veľkej zime a vravel že sa nesmelo veľakrát prať.
    http://www.akosatorobi.sk/video/862/...ie-termopradlo

    d0d0 je offline (nepripojený) d0d0

    d0d0
    d0d0 Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci, aké máte skúsenosti s termoprádlom v chladnom alebo zimnom období ? Aké máte skúsenosti s odvádzaním potu napr. pri náročnej túre keď fúka studený vietor a podobne. Či človek nepociťuje chlad keď je spotený, pretože vtedy sa dá rýchlo prechladnúť. Napíšte prosím svoje skúsenosti a aký výrobca alebo aká značka je kvalitná a cenovo prijateľná.
    Ďakujem za názory.
    Posúvam, nikto nemá skúsenosť ?

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Termoprádlo používam pri lyžovaní,necítim ani chlad ani to že by som sa spotila,na termotričko mi stačí jedna tenšia mikina,je to výborná vec,používam značku Favab.Doporučujem.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Ja mám termoprádlo značky Envy, je to výborné. Odporúčam na lyžovačku a jazdu na bicykli. Myslím, že na značke až tak nezáleží, ale na reálnom zložení a použitom materiále.

    duficek je offline (nepripojený) duficek

    duficek
    s termopardlom som doteraz skusenosti nemal, ale v metre bola nedavno nejaka kolekcia od letneho po zimne pradlo.
    tielka, kratke tricka, tricka s dlhym rukavom a nohavice...znacka brubeck, je to tusim z poslka, prijatelna cena.
    zatial som s tym velmi spokojny.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Už dlhé roky používam termoprádlo Klimatex a som maximálne spokojná. V lete na bicykel, korčule ale aj na prechádzku a v zime hlavne na lyžovanie. Majú rôzne typy na jednotlivé ročné obdobia a športy a je si z čoho vybrať.
    Nie je dobré si kupovať lacné napodobeniny ale radšej si vybrať kvalitné termoprádlo a človek bude spokojný.Pretože to nie je investícia na pár dní ale na pár rokov

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    ...na lyžovanie značky SENZOR (odskúšaný, SSSuper), NORDBLANC,.... na cyklistiku Specialized Coolmax, Duratec Outwet (odskúšané, SSSuper)...
    Naposledy upravil jess : 04.12.07 at 11:28

    kotlas666 je offline (nepripojený) kotlas666

    kotlas666
    Braňo Pozri príspevok
    Ja mám termoprádlo značky Envy, je to výborné. Odporúčam na lyžovačku a jazdu na bicykli. Myslím, že na značke až tak nezáleží, ale na reálnom zložení a použitom materiále.
    Chcem neake termo tricko na lyzovanie takze by malo splnat schopnost tepelneho odporu a aby malo dobry odvod potu - to hlavne!
    Vecsinou sa tricka skladaju z troch materialov (a viac)..Mal by byt ten pomer materialu vyrovnany?

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    Craft - tričko dobre hreje, je ľahučké, rýchlo sa uschne. (Ich výrobky majú aj nejaké ocenenia.)

    Čo som čítala o materiáloch, tak najlepší je POP - polypropylén, pretože nenasiakava vlhkosť do seba, ale odvádza ju na povrch trička.

    Aj tričko od firmy RUTEX (slovenský výrobca) mi vyhovuje.

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    jess Pozri príspevok
    ...na lyžovanie značky SENZOR (odskúšaný, SSSuper), NORDBLANC,.... na cyklistiku Specialized Coolmax, Duratec Outwet (odskúšané, SSSuper)...
    Pre niekoľkými rokmi som si kúpila zimné tričko Senzor so stojačikom a mám problém dostať ho cez hlavu. Teraz by som si už kúpila síce so stojačikom, ale so zipsom.

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Si zabil s tým Joe-m.
    Mám problém s potením, aké tričko by ste doporučili na turistiku? V akej cenovej relácii sa pohybujú? Možno v Rakúsku v Pandorffe by sa dalo kúpiť výhodne?

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Ďakujem za radu. Ešte by som sa chcel spýtať ako je to s praním termoprádla, kamarát používal v práci keďže pracoval na veľkej zime a vravel že sa nesmelo veľakrát prať.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Klasika ....CG - čka ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.