peterh1
02.12.07,09:04
Ahojte.
Vedel by mi niekto napisat ,kolko asi stoji projekt na novu strechu na rodinny dom.
Dakujem Peter
VladoaKatka
03.12.07,04:12
Peterh1 - Tu asi môžeme len tak - asi, priblížne,môzno - len s takýmito odpoveďami pomôcť. Aj keď niekdo dával robiť projekt na novú strechu - je to individuálne a môžne ten istý projekt mal inú cenu pred rokom-dva ako by mal teraz.

1. Iné sú ceny v Bratislave a iné na Orave alebo na juhu Slovenska.
2. Závisý od pôdorysu a to budeš musieť hľadať v kruhu projektantov - dať si spraviť takú predbežnú kalkuláciu u viacerých a potom si vybrať.
Chobot
04.12.07,09:26
Ahojte.
Vedel by mi niekto napisat ,kolko asi stoji projekt na novu strechu na rodinny dom.
Dakujem Peter

Nezakladaj otázku 2x!:cool:

Odpoveď je aj tu:

http://www.porada.sk/t66398-rekonstrukcia-strechy.html
addo77
02.12.11,11:00
Zdravim,
na rekonstrukciu strechy - vymena krovu, krytiny, doplnenie vikera, + nadstavenie 3-4 siarov potrebujem projekt pre stavebne povolenie ( s okruhlou peciatkou ci bez?) to je mi jasne.
Ale co ma obsahovat tento projekt okrem podorysu strechy, pohladov a rezu ?
Dakujem
ciners
02.12.11,11:21
Zdravim,
na rekonstrukciu strechy - vymena krovu, krytiny, doplnenie vikera, + nadstavenie 3-4 siarov potrebujem projekt pre stavebne povolenie ( s okruhlou peciatkou ci bez?) to je mi jasne.
Ale co ma obsahovat tento projekt okrem podorysu strechy, pohladov a rezu ?
Dakujem

Vykaz dreva a uz nic. Na stavebko nie su detaily potrebne. Samozrejma staticky vypocet, ten na urad treba.
addo77
02.12.11,11:58
Dakujem velmi pekne
ciners
02.12.11,12:22
Dakujem velmi pekne

Nie je za co :)