Zavrieť

Porady

rekonstrukcia strechy

Ahojte
Vedl by mi niekto poradit kolko asi moze stat navrh projektu kompletne novej strechy na rodinny dom. Dakujem Peter
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Peter Briatka je offline (nepripojený) Peter Briatka

    Peter Briatka
    Cena je samozrejme variabilná podľa lokality - platia všeobecné regionálne rozdiely. Ďalšie faktory ovplyvňujúce cenu sú: renomé projektanta, materiál a skladba strechy (je možné že dostanete zľavu od projektanta ak bude môcť použiť materiály firiem, s ktorými má tiché dohody o zakomponovávaní ich výrobkov) a hlavne dohoda s projektantom o účtovaní jeho prác - či percentuálne z finančného nákladu strechy alebo hodinová sadzba.
    Ja osobne by som odporučil zadať zákazku známemu študentovi stavebnej fakulty, ktorý si vie zabezpečiť pečiatku na výkresy od svojho známeho autorizovaného stavebného inžiniera - pri takomto zadaní sa dá zmestiť v Bratislave do 15-20 tisíc.

    badoga je offline (nepripojený) badoga

    badoga
    Ide o najlacnejší projekt alebo o kvalitné riešenie?
    Až také jednoduché to nebude...
    Ja odporúčam osloviť skúseného stavebného inžiniera, najmä pokiaľ ide o rekonštrukciu strechy v jej pôvodnom tvare.

    rekonstrukcia strechy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.