dada41
06.01.08,19:00
som "registrovaný nováčik", ale vašu poradu som občas sledovala, zapáčila sa mi a tak som sa dnes (pokiaľ ma moje deti pustili k PC) prihlásila za registrovaného člena. Teším sa na spoluprácu a vzájomnú pomoc. Ešte sa moc nevyznám v obsluhe Porady, tak Vás prosím o pochopenie ak sa niekde nesprávne ozvem. Ďakujem a HURÁ do nového roka a nových daňových priznaní. Ahojte.
Zoltán Kovács
06.01.08,18:01
Vítaj medzi nami.
DanielaSL
06.01.08,18:09
Vitaj...čoskoro sa naučíš..ako sa tu pracuje, hľadá a všetko...my máme trpezlivosť, veď sami sme boli niekedy nováčikovia.:)
Zoltán Kovács
06.01.08,18:18
Paula
06.01.08,18:20
Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. Tuším som zopár hodín doslova čumela (jemnejšie sa nedá napísať, tak bolo)na hlavnú stránku, kým ma po tých hodinách napadlo aj kliknúť na niektorý riadok a s úžasom som potom čumela dvojnásobne, keď som zrazu videla toho viac, než pár slov v tom niektorom riadku :D
DanielaSL
06.01.08,18:24
Pauli..iné to ani so mnou nebolo..a potom aké nezmysly som vypisovala a zakladala témy...a keď sa mi prvý raz pred očami zjavil šuťák, hádam aj ústa som mala otvorené dokorán...nielen oči.:D
jamis
06.01.08,18:41
Ja som sa registrovala a potom som na poradu rok zabudla, zabudla som aj nic aj heslo, až za rok som prišla na to aká je porada úžasná a teraz som tu skoro každý deň.
DanielaSL
06.01.08,19:10
Ja som sa registrovala a potom som na poradu rok zabudla, zabudla som aj nic aj heslo, až za rok som prišla na to aká je porada úžasná a teraz som tu skoro každý deň.

No a za chvíľu budeš každý deň a potom už bez nej nebudeš môcť byť...;):)
jamis
07.01.08,15:56
Vyzerá to tak, že už je to tu. Ale akosi teraz nestíham robiť výplaty, DPH a účto.
Ako to robíte ?
Johanka
07.01.08,16:35
Vyzerá to tak, že už je to tu. Ale akosi teraz nestíham robiť výplaty, DPH a účto.
Ako to robíte ?
Pýtaš sa ako stíhame robotu ? Úplne v pohode :D - ignorujem striedanie dňa a noci ;).
Zoltán Kovács
07.01.08,18:01
Pýtaš sa ako stíhame robotu ? Úplne v pohode :D - ignorujem striedanie dňa a noci ;).

Aký je dnes vlastne deň? :D
Kazu
07.01.08,18:54
Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. Tuším som zopár hodín doslova čumela (jemnejšie sa nedá napísať, tak bolo)na hlavnú stránku, kým ma po tých hodinách napadlo aj kliknúť na niektorý riadok a s úžasom som potom čumela dvojnásobne, keď som zrazu videla toho viac, než pár slov v tom niektorom riadku :D

No ja si spomínam ako som mala všetkého akosi "plné oči", skákala som z témy do témy a pozerala a čítala a znovu pozerala /a dostala prievan na zuby/ :---:---:--- Ale to je u nováčikov bežné :D
Kazu
07.01.08,18:56
Aký je dnes vlastne deň? :D

Dnes je večer :D
A.B.
07.01.08,19:14
Ahojte, ja som na poradu natrafila úplnou náhodou, keď som hľadala niečo ohľadom miezd... a uz som tu každý deň... :-)
endrju
07.01.08,19:16
Dnes je večer

Úvaha programátora v pondelok ráno: "ešte sa dvakrát vyspím a je tu víkend" :cool:
ondrejvla
07.01.08,19:19
Dnes je večer :D

Dnes je neskorý večer...
karol.za
07.01.08,19:24
tvrdá realita
keď pôjdem v tomto mesiaci jeden z piatkov ráno do zamestnania tak si poviem : ostatní sa dvakrát vyspia a ja pôjdem zo zamestnania
karol
:):):):):)
Jozef Mihál
07.01.08,19:42
Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. ...
Ja si na to spomínam úplne jasne.

Dovtedy som "šiel" na diskusiách na verlag-dashofer a tuším sk-dane sa volal ten druhý server. V okamihu, ako som prvýkrát otvoril Poradu, mi bolo jasné - konečne niekto vymyslel poriadny diskusný server so zameraním na mzdy a účtovníctvo. A začal som tu ostosedem písať a súčasne adresu porada.sk propagovať kde sa dalo.
Paula
07.01.08,19:45
Jožko, ja som ostosedem zo začiatku všetko tlačila, akoby mi to, čo čítam mohol niekto ukradnúť :D
endrju
07.01.08,19:51
Jožko, ja som ostosedem zo začiatku všetko tlačila, akoby mi to, čo čítam mohol niekto ukradnúť :D
Noooo, ja tiež rád "tlačím" aj o 108. Napríklad, tlačenku do hlavy :D :)
Rezníky radšej nespomínam :cool: Tie sa zvyknú tlačiť aj o 109. :rolleyes:
karol.za
07.01.08,20:00
Noooo, ja tiež rád "tlačím" aj o 108. Napríklad, tlačenku do hlavy :D :)
Rezníky radšej nespomínam :cool: Tie sa zvyknú tlačiť aj o 109. :rolleyes:
andrej
ja tomuto tlačeniu hovorím ,, kontrola chladničky,,
:):):):):)
Ibaka
07.01.08,20:26
Jožko, ja som ostosedem zo začiatku všetko tlačila, akoby mi to, čo čítam mohol niekto ukradnúť :D
Tiež som všetko čo som našiel hneď tlačil, ukladal v PC až som mal z toho taký guláš, že som musel vééééľmi dlho hľadať v papieroch kým som tú prepotrebnú info našiel. Neurob tú istú chybu, nauč sa hľadať priamo tu a budeš mať prehľad. Vytláčam iba výnimočne - šetrím lesy.
Paula
07.01.08,20:31
naučím ;)
danushka
07.01.08,20:58
naučím ;)

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
endrju
11.01.08,21:36
Úvaha programátora v pondelok ráno: "ešte sa dvakrát vyspím a je tu víkend" :cool:
Od pondelkového zverejnenia citovaného príspevku uplynulo 5 dní. Vyspal som sa odvtedy 1,5 krát. Je už víkend a či víkend vypukne až vtedy, keď sa mi podarí vyspať ešte 0,5 krát? :rolleyes: ;)
danushka
11.01.08,21:51
Čo je to víkend ?...tak krásne to slovo znie...
cloe
11.01.08,21:55
Čo je to víkend ?...tak krásne to slovo znie...

Neboj, aj mi sa ho dožijeme! A ako si to potom vychutnáme. Už sa tešííííííííííííííím.:)
Lydka R
11.01.08,23:03
Od pondelkového zverejnenia citovaného príspevku uplynulo 5 dní. Vyspal som sa odvtedy 1,5 krát. Je už víkend a či víkend vypukne až vtedy, keď sa mi podarí vyspať ešte 0,5 krát? :rolleyes: ;)

Už sa ti nepodarí. Víkend už je.
Keby si neponocoval na Porade ...
VladoaKatka
12.01.08,19:35
Ahojte poraďáci, tak už som späť...z dovolenky, aby si niekto nemyslel, kde som bola?

...čumím..., krútim s hlavou čo všetko ste tu za tých necelých 10 dní povymýšlali.

Veru musím dať za pravdu tým, ktorý tu píšu, aké boli ich začiatky. Ja som tiež všetko ukládala do PC, triedila, tlačila, zakládala do šanonov.... teraz som to dala do zberu, už to nebudem robiť.

Však preto som si oblúbila túto stránku namiesto řôznych brožúr,publikácií tlačených, veď to môžem pozrieť a prečítať len ...pri telke, žehlení, varení, však to nemá zmyseľ ani sa to nedá.
Johanka
12.01.08,19:41
Čo je to víkend ?...tak krásne to slovo znie...
Víkend sú dni, kedy telefón vyzváňa v rozumnej miere, pánty na dverách kancelárie oddychujú po ťažkom týždni a ja mám kľud na robotu :D.
endrju
12.01.08,19:46
Už sa ti nepodarí. Víkend už je.
Keby si neponocoval na Porade ...
Takže plnenie plánu (ne)vyspania za tento týždeň je opäť v "háji" :rolleyes:
VladoaKatka
12.01.08,21:41
Čo je to víkend ?...tak krásne to slovo znie...
Ano...čo je to víkend, predsa živnostník, ktorý sa musí sám starať o to aby mal zabezpečený príjem v roku, nemôže hovoriť o víkende.
Ja mám svoju firmu pri dome, pre mňa je zákazník "môj pán", keď sa ozve na sobotu, na nedeľu alebo aj na nejaký sviatok, lebo práve ide návštíviť rodinu a chce spojiť príjemné s užitočným, súhlasím., svoje záležitosti si zariadím tak, aby som bola plne dispozícií.

Toto už beží strašne dlho.... a dúfam, že ten dôchodok príde:):):)