Zavrieť

Porady

Ahoj poraďáci

žena, SZČO
som "registrovaný nováčik", ale vašu poradu som občas sledovala, zapáčila sa mi a tak som sa dnes (pokiaľ ma moje deti pustili k PC) prihlásila za registrovaného člena. Teším sa na spoluprácu a vzájomnú pomoc. Ešte sa moc nevyznám v obsluhe Porady, tak Vás prosím o pochopenie ak sa niekde nesprávne ozvem. Ďakujem a HURÁ do nového roka a nových daňových priznaní. Ahojte.
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Vítaj medzi nami.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Vitaj...čoskoro sa naučíš..ako sa tu pracuje, hľadá a všetko...my máme trpezlivosť, veď sami sme boli niekedy nováčikovia.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A tu je návod:

http://www.porada.sk/faq.php
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. Tuším som zopár hodín doslova čumela (jemnejšie sa nedá napísať, tak bolo)na hlavnú stránku, kým ma po tých hodinách napadlo aj kliknúť na niektorý riadok a s úžasom som potom čumela dvojnásobne, keď som zrazu videla toho viac, než pár slov v tom niektorom riadku
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pauli..iné to ani so mnou nebolo..a potom aké nezmysly som vypisovala a zakladala témy...a keď sa mi prvý raz pred očami zjavil šuťák, hádam aj ústa som mala otvorené dokorán...nielen oči.
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja som sa registrovala a potom som na poradu rok zabudla, zabudla som aj nic aj heslo, až za rok som prišla na to aká je porada úžasná a teraz som tu skoro každý deň.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
jamis Pozri príspevok
Ja som sa registrovala a potom som na poradu rok zabudla, zabudla som aj nic aj heslo, až za rok som prišla na to aká je porada úžasná a teraz som tu skoro každý deň.
No a za chvíľu budeš každý deň a potom už bez nej nebudeš môcť byť...
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Vyzerá to tak, že už je to tu. Ale akosi teraz nestíham robiť výplaty, DPH a účto.
Ako to robíte ?
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

jamis Pozri príspevok
Vyzerá to tak, že už je to tu. Ale akosi teraz nestíham robiť výplaty, DPH a účto.
Ako to robíte ?
Pýtaš sa ako stíhame robotu ? Úplne v pohode - ignorujem striedanie dňa a noci .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Johanka Pozri príspevok
Pýtaš sa ako stíhame robotu ? Úplne v pohode - ignorujem striedanie dňa a noci .
Aký je dnes vlastne deň?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Paula Pozri príspevok
Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. Tuším som zopár hodín doslova čumela (jemnejšie sa nedá napísať, tak bolo)na hlavnú stránku, kým ma po tých hodinách napadlo aj kliknúť na niektorý riadok a s úžasom som potom čumela dvojnásobne, keď som zrazu videla toho viac, než pár slov v tom niektorom riadku
No ja si spomínam ako som mala všetkého akosi "plné oči", skákala som z témy do témy a pozerala a čítala a znovu pozerala /a dostala prievan na zuby/ Ale to je u nováčikov bežné
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

smith Pozri príspevok
Aký je dnes vlastne deň?
Dnes je večer
0 0
A.B. A.B.

A.B. je offline (nepripojený) A.B.

Ahojte, ja som na poradu natrafila úplnou náhodou, keď som hľadala niečo ohľadom miezd... a uz som tu každý deň... :-)
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Kazu Pozri príspevok
Dnes je večer
Úvaha programátora v pondelok ráno: "ešte sa dvakrát vyspím a je tu víkend"
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Kazu Pozri príspevok
Dnes je večer
Dnes je neskorý večer...
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

tvrdá realita
keď pôjdem v tomto mesiaci jeden z piatkov ráno do zamestnania tak si poviem : ostatní sa dvakrát vyspia a ja pôjdem zo zamestnania
karol
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Paula Pozri príspevok
Spomenula som si teraz dosť matne na svoj prvý príchod na Poradu. ...
Ja si na to spomínam úplne jasne.

Dovtedy som "šiel" na diskusiách na verlag-dashofer a tuším sk-dane sa volal ten druhý server. V okamihu, ako som prvýkrát otvoril Poradu, mi bolo jasné - konečne niekto vymyslel poriadny diskusný server so zameraním na mzdy a účtovníctvo. A začal som tu ostosedem písať a súčasne adresu porada.sk propagovať kde sa dalo.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jožko, ja som ostosedem zo začiatku všetko tlačila, akoby mi to, čo čítam mohol niekto ukradnúť
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Paula Pozri príspevok
Jožko, ja som ostosedem zo začiatku všetko tlačila, akoby mi to, čo čítam mohol niekto ukradnúť
Noooo, ja tiež rád "tlačím" aj o 108. Napríklad, tlačenku do hlavy
Rezníky radšej nespomínam Tie sa zvyknú tlačiť aj o 109.
0 0
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

endrju Pozri príspevok
Noooo, ja tiež rád "tlačím" aj o 108. Napríklad, tlačenku do hlavy
Rezníky radšej nespomínam Tie sa zvyknú tlačiť aj o 109.
andrej
ja tomuto tlačeniu hovorím ,, kontrola chladničky,,
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať