dadika22
21.01.08,06:13
Dobrý deň. Sme výrobná firma a chceli by sme prejsť na nový softvér MRP.(účtujeme v Softipe, no je dosť finančne náročný). Aké máte s MRP skúsenosti? Aký je na ovládanie a aké sú zostavy (či sú prehľadné...). Ďakujem
evae
21.01.08,05:37
zalezi na tom ake mas predstavy o softveri. ja mam MRP aj uctovnictvo aj mzdy, avsak nestaci mojim poziadavkam a asi prejdem na kros tento rok. ale este nie som uplne rozhodnuta. daj konkretne otazky, alebo popis kolko mas zamestnancov a dokladov, lahsie sa vyjadri.
v konecnom dosledku som spokojna. avsak ovacie aj tak asi ziskava pohoda. mam taky pocit.
dadika22
21.01.08,06:50
zalezi na tom ake mas predstavy o softveri. ja mam MRP aj uctovnictvo aj mzdy, avsak nestaci mojim poziadavkam a asi prejdem na kros tento rok. ale este nie som uplne rozhodnuta. daj konkretne otazky, alebo popis kolko mas zamestnancov a dokladov, lahsie sa vyjadri.
v konecnom dosledku som spokojna. avsak ovacie aj tak asi ziskava pohoda. mam taky pocit.
Mame 50 zamestnancov,cca 120 faktúr mesačne,cca 170 VPD a PPD, sme platca DPH (mesačný),účtujeme materiál spôs."A",mame 3 samostatné prevádzky...
Kryska5
22.01.08,19:49
ja za seba môžem povedať, že som celkom spokojná... postupne prechádzam z MRP na MRP K/S, so mzdami nemám skúsenosti... čo sa týka výstupných zostáv sú v podstate celkom ľahko editovateľné, takže ak ti niečo chýba môžeš si vlastnú zostavu urobiť :) ale každý program má asi svoje muchy :)
lenkak
22.01.08,19:55
Mame 50 zamestnancov,cca 120 faktúr mesačne,cca 170 VPD a PPD, sme platca DPH (mesačný),účtujeme materiál spôs."A",mame 3 samostatné prevádzky...

toto všetko mrp zvládne, záleží od Teba ako si na program zvykneš.