Zavrieť

Porady

Podvojné účtovníctvo v MRP

Dobrý deň. Sme výrobná firma a chceli by sme prejsť na nový softvér MRP.(účtujeme v Softipe, no je dosť finančne náročný). Aké máte s MRP skúsenosti? Aký je na ovládanie a aké sú zostavy (či sú prehľadné...). Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    zalezi na tom ake mas predstavy o softveri. ja mam MRP aj uctovnictvo aj mzdy, avsak nestaci mojim poziadavkam a asi prejdem na kros tento rok. ale este nie som uplne rozhodnuta. daj konkretne otazky, alebo popis kolko mas zamestnancov a dokladov, lahsie sa vyjadri.
    v konecnom dosledku som spokojna. avsak ovacie aj tak asi ziskava pohoda. mam taky pocit.

    dadika22 je offline (nepripojený) dadika22

    dadika22
    evae Pozri príspevok
    zalezi na tom ake mas predstavy o softveri. ja mam MRP aj uctovnictvo aj mzdy, avsak nestaci mojim poziadavkam a asi prejdem na kros tento rok. ale este nie som uplne rozhodnuta. daj konkretne otazky, alebo popis kolko mas zamestnancov a dokladov, lahsie sa vyjadri.
    v konecnom dosledku som spokojna. avsak ovacie aj tak asi ziskava pohoda. mam taky pocit.
    Mame 50 zamestnancov,cca 120 faktúr mesačne,cca 170 VPD a PPD, sme platca DPH (mesačný),účtujeme materiál spôs."A",mame 3 samostatné prevádzky...

    Kryska5 je offline (nepripojený) Kryska5

    Kryska5
    ja za seba môžem povedať, že som celkom spokojná... postupne prechádzam z MRP na MRP K/S, so mzdami nemám skúsenosti... čo sa týka výstupných zostáv sú v podstate celkom ľahko editovateľné, takže ak ti niečo chýba môžeš si vlastnú zostavu urobiť ale každý program má asi svoje muchy

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    dadika22 Pozri príspevok
    Mame 50 zamestnancov,cca 120 faktúr mesačne,cca 170 VPD a PPD, sme platca DPH (mesačný),účtujeme materiál spôs."A",mame 3 samostatné prevádzky...
    toto všetko mrp zvládne, záleží od Teba ako si na program zvykneš.

    Podvojné účtovníctvo v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.