STRELEC
29.01.08,09:20
Darujem psíka (presnejšie fenka). Je to kríženec ovčiaka (československý vlčiak) a nemeckého pinča. "Rodičovstvo" bolo neplánované :):). Ja by som určite nevedel mláďatká topiť a podobné veci, tak je tu. Bolo jediné šteňa z vrhu 20.12.07. Je pekné milé (aj ja som bol taký, keď som bol "šteniatko"), životaschopné, odčevené, obhliadnuté dvorným veterinárom. Toho týždňa bude očkovanie + vystavenie veterinárneho zošitka. Zatiaľ bez mena.
Je to kríženec a tak aj pri známych rodičoch je ťažké odhadnúť výšku psíka v kohútiku v dospelosti. Zatiaľ to vyzerá na skôr nižšie zvieratko ako sú obaja rodičia.
Skúsim prilepiť foto.
PS: Z praktických dôvodov - Prešov a jeho okolie. Doveziem. Rád uvítam obhliadku.
STRELEC
29.01.08,09:45
... asi urobím krajšie fotky:rolleyes:
Ikan
29.01.08,09:57
Problém asi nebude vo fotkách. Skôr si myslím, že takého psíka možno umiestniť len do rodinného domu. Ináč veľmi milé šteniatko.
vieroslava
29.01.08,10:12
Fotky sú O.K. Milené. Podľa veľkosti labiek by si prípadne mohol odhadnúť aj budúcu veľkosť psa. Ja žiaľ záujem nemám, ale určite sa nájde niekto, čo si ho vezme. Držím palce, aby sa dostal do dobrých rúk.
STRELEC
29.01.08,18:31
BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS!

Ponuka je teraz neskutočne lákavá :

odberateľ si bude môcť vybrať ľubovoľnú vôdzku a obojok na psíča !!
STRELEC
29.01.08,23:09
[quote=STRELEC;627538]BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS!

Ponuka je teraz neskutočne lákavá :

odberateľ si bude môcť vybrať ľubovoľnú vôdzku a obojok na psíča !!
kitky
30.01.08,01:18
Darujem psíka (presnejšie fenka). Je to kríženec ovčiaka (československý vlčiak) a nemeckého pinča. "Rodičovstvo" bolo neplánované :):). Ja by som určite nevedel mláďatká topiť a podobné veci, tak je tu. Bolo jediné šteňa z vrhu 20.12.07. Je pekné milé (aj ja som bol taký, keď som bol "šteniatko"), životaschopné, odčevené, obhliadnuté dvorným veterinárom. Toho týždňa bude očkovanie + vystavenie veterinárneho zošitka. Zatiaľ bez mena.
Je to kríženec a tak aj pri známych rodičoch je ťažké odhadnúť výšku psíka v kohútiku v dospelosti. Zatiaľ to vyzerá na skôr nižšie zvieratko ako sú obaja rodičia.
Skúsim prilepiť foto.
PS: Z praktických dôvodov - Prešov a jeho okolie. Doveziem. Rád uvítam obhliadku.

Tak krasne si to napisal, ze uz len kvoli tomu by som si ho vzala.:)
My uz ale jedneho nezbednika mame tak dufam ze sa ho niekto ujme.Je krasnucky.
STRELEC
01.02.08,04:33
Tak krasne si to napisal, ze uz len kvoli tomu by som si ho vzala.:)
My uz ale jedneho nezbednika mame tak dufam ze sa ho niekto ujme.Je krasnucky.
Krásnučká - aby sme boli presní. :):)
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr
STRELEC
01.02.08,12:40
Krásnučká - aby sme boli presní. :):)
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr
irma1
01.02.08,12:51
Krásnučká - aby sme boli presní. :):)
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr

Ešte chvíľu vydrž, ešte je malá. Nebuď netrpezlivý. Povešaj inzeráty kde-kade po nete, do miestnej tlače. Ide jar, určite sa niekto prihlási. Teraz, cez sviatky, sa aj čistokrvné psy s PP predávali len ťažko resp. takmer vôbec.
Dav
01.02.08,13:03
Dúfam, že to nie je reklama, ale odporúčam stránku havino, alebo psia duša (prehľadať cez Google), a tam umiestniť inzerát. Držím jej pazúriky, pardon, prsty, aby našla dobrého gazdu.
STRELEC
01.02.08,13:13
Inzeráty podával syn. Neviem sice kde, ale už nie by mali byť.
Ja viem, že je maličká a okrem toho je s ňou kopec srandy, takže nás to nesúri. Na odstavenie je ešte nejaký čas, ale nechcem to nechávať na o 5 min. 12-násť.
Jeden vrh naša psíčka mala (taký organizovaný sex :):) ). Boli dve šteniatka, teraz už dospelé psy. Sú ozaj pekní. "Nanútil" som ich klientom a navštevujeme sa :):) . Jeden má teraz zdravotný problém - infekcia.

Keď už sa šteniatko prihodilo, nechcem, aby išlo na pokusy alebo také niečo. Ozaj - reaguje už na "pracovný názov" MALÁ.

Dav - ďakujem! Pozriem, dám inz.!
Nesi
05.02.08,07:33
Je zlatučká. Skús ju dať na www.psysos.sk (http://www.psysos.sk). Uvažoval si už nad tým, aké opatrenia urobíš, aby sa neželaná gravidita tvojej sučky nezopakovala? Nabudúce nemusí mať jedno šteniatko, ale kľudne aj 10. Ak nie si schopný ustrážiť ju v dobe hárania, daj ju sterilizovať. Je nezodpovedné množiť krížené šteniatka, veď sú ich plné útulky.
STRELEC
05.02.08,08:23
Je zlatučká. Skús ju dať na www.psysos.sk (http://www.psysos.sk). Uvažoval si už nad tým, aké opatrenia urobíš, aby sa neželaná gravidita tvojej sučky nezopakovala? Nabudúce nemusí mať jedno šteniatko, ale kľudne aj 10. Ak nie si schopný ustrážiť ju v dobe hárania, daj ju sterilizovať. Je nezodpovedné množiť krížené šteniatka, veď sú ich plné útulky.
Naša fena má 5,5 roka a je to len jej druhý vrh. Je to pekný psík s výbornou povahou, výborný aportér, dobrá a povaha.
Ten prvý vrh bolo organizované pripustenie. Po odkojení šteniat mala následovať sterilizácia. Nedal som ju urobiť, aby som pre budúcnosť zachoval plodnosť. Chcem mať jej potomka. Z prvého vrhu boli dva krásne psy až neuveriteľne podobné matke. Občas sa "navštevujeme". Nedám ju sterilizovať, hoci je tu riziko krížencov. Problematicky a "nenápadne" sa hára. Preto vznikol problém - iný psík sa k nej nedostal samozrejme. Len ten nemecký pinč od blízko bývajúcej rodiny. Hrávajú sa spolu.
JaDo
05.02.08,23:45
Já mám fenku - kríženca. Keď si nás - psích laikov našla, po čase sme zistili, že sa jej veľmi zagulacuje bruško. Neskôr jej musel pomôcť veterinár, 4 krásne šteniatka sa narodili cisárskym rezom. Pri tej smole sme mali šľastie, že nám ju zabezpečil proti nechcenému .....a navyše pri rozhovoru, čo urobíme so 4 malými nám prisľúbil pomoc. Žiadne pokusy. Hovoril, že k nemu z času na čas prídu napr. staršie babky a hľadajú psíka na dvor.
Tvoje šteniatko je krásne, držím palce, aby sa našiel dobrý "páníček".
STRELEC
06.02.08,06:41
Já mám fenku - kríženca. Keď si nás - psích laikov našla, po čase sme zistili, že sa jej veľmi zagulacuje bruško. Neskôr jej musel pomôcť veterinár, 4 krásne šteniatka sa narodili cisárskym rezom. Pri tej smole sme mali šľastie, že nám ju zabezpečil proti nechcenému .....a navyše pri rozhovoru, čo urobíme so 4 malými nám prisľúbil pomoc. Žiadne pokusy. Hovoril, že k nemu z času na čas prídu napr. staršie babky a hľadajú psíka na dvor.
Tvoje šteniatko je krásne, držím palce, aby sa našiel dobrý "páníček".
Ďakujem. Spolu teda želajme malej, aby sa jej našiel dobrý domov. Práve som sa bol troška so psíčkami pohrať, nakŕmiť malú a nechať prebehnúť sa. Poslednú dobu si všímame, že malá už začína mať hygienické návyky. Určite to nebude problémový psík. Keď bude mať povahu nášho psíka tak určite bude fajn.
STRELEC
08.02.08,04:37
Fotky zo včera.
Psíček začína byť "veľký". Pokúša sa kradnúť mame aportík (čo je pomerne kruto trestané :) ) . Skúsim ešte nejaké foto pripojiť.
Meggi 1
08.02.08,20:13
Keby som bývala v dome a nie v byte, už by nebola na tvojom dvore, ale na mojom ;)
Je naozaj veľmi zlatučká :)
JaDo
09.02.08,21:52
Ešte nikto? To je mi ľúto. Ale ešte je čas.
STRELEC
13.02.08,17:53
[quote=JaDo;639771]Ešte nikto? To je mi ľúto. Ale ešte je čas.
STRELEC
21.02.08,14:58
Už má psíča nový domov. Zajtra si ho berúúúú:mee::mee:. Sme radi - ide do domu s deťmi, ale zároveň nám bude za ňou smutno. Aj našej psici. ..... a dnes sa tak krásne na slniečku hrali celé dopoludnie ......
Čo ma teší tiež je to, že ju budem môcť ísť navštíviť. Sem-tam sa pripomeniem aj jej starším bratom - tiež sú u klientov.
janasim
21.02.08,15:07
Už má psíča nový domov. Zajtra si ho berúúúú:mee::mee:. Sme radi - ide do domu s deťmi, ale zároveň nám bude za ňou smutno. Aj našej psici. ..... a dnes sa tak krásne na slniečku hrali celé dopoludnie ......
Čo ma teší tiež je to, že ju budem môcť ísť navštíviť. Sem-tam sa pripomeniem aj jej starším bratom - tiež sú u klientov.

Ja keď som darovala psíčatko-kríženca našej fenky, tak som plakala, že nový majiteľ sa pýtal či ho nechcem dať.....:)
JaDo
21.02.08,21:56
Aj sa teším s vami aj trocha ľutujem, pretože šteniatko bude nejaký čas plakať za svojimi.....
hanelie
08.08.08,07:37
darujem šteniatko /sučku /nemeckého ovčiaka asi dvojmesačné, nájdené včera na diaľnici, šteniatko je v tt, dali sme jej meno BIRDY
Stefan2005
08.08.08,07:51
Aj ja by som mal niečo na podarovanie (nič čistokrvné), ale veľmi milé a prítulné:
hanelie
08.08.08,08:52
posúvam:)
hanelie
08.08.08,11:10
posúvam:)
Eulalia
09.08.08,03:50
posúvam:)

Z vlastnej skúsenosti - ak nepočítam rodičov - nik vám nedá toľko lásky ako pes.:)
arizona
10.08.08,06:49
Posúvam...:)
Bastian
28.09.08,16:42
Včera sme našli malú zlatučkú fenku. Pobehovala uprostred cesty a nám nedalo nechať ju tam. Ešte by ju niekto náhodou zrazil...

Už sme napísali aj na niektoré psíčkárske stránky, ale dám to aj sem. Náhodou ju nepoznáte? Prípadne keď sa nenájde majiteľ nechce ju niekto? Asi ju potom dáme do útulku. Je to nádherné asi 6 mes. šteniatko. Mala aj obojok, takže je možné že niekomu ušla. Tam kde sme ju našli sme sa pýtali jedného pána, či to nie je náhodou jeho. Povedal, že často vidí autá z ktorých niekto vyhodí psa... Takže je možné aj to, že ju už nechceli.

Povyťahovali sme jej kliešťov a aj sme ju okúpali. Zúbky má v poriadku a vyzerá byť zdravá. Je veľmi bystrá, šikovná, skáče ako strunka, rada sa hrá s loptičkou a má aj dobrý apetít... takže psík ako lusk. Do domu či do bytu. Je spoločenská a aj v aute sa správala veľmi pokojne. Keď sa tu nájde niekto s dobrým srdcom komu sa zapáčila, nech sa mi ozve.
djevcatqo
03.02.09,13:41
ja by som si vzala toho psika.. mozes mi poslat presnejsie udaje na moj mailik djevcatqo gmail.comtu som sa zaregistrovala len preto aby som vam mohla napisat. budem cakat na vas mail, dakujem
willma
03.02.09,19:54
ja by som si vzala toho psika.. mozes mi poslat presnejsie udaje na moj mailik djevcatqo gmail.comtu som sa zaregistrovala len preto aby som vam mohla napisat. budem cakat na vas mail, dakujem
Myslím, že hafan už má nový domov. Hľadal sa v septembri minulého roku.
lubinami
17.03.09,19:09
Kto by daroval psa, vlčiaka, najviac 1-2 ročného, ktorý má rád deti ? ale aj vie strážiť dom a pozemok okolo ?
My máme 4 ročného vlčiaka, veľmi pekného ale musím ho dať preč, lebo začal vrčať na deti a už syna aj pohrýzol na ruku , a nepočúva ho, už mu nedôverujeme , aj ked ho máme radi.
bonita
17.03.09,20:44
Kam ho date?

Zaobstarajte si sucku, sterilizovanu. Je oddanejsia a nebyva ostra na deti. + davat pozor aby pes nebol od geneticky agresivnych rodicov, agresivita sa zvykne dedit.

A aby deti psovi neublizovali / v dobrom/, treba ich k tomu viest a ucit. Lebo ak sa s nim chcu hrat, ked on nechce, prave tak sa moze aj dalsi pes naucit ich od seba odhanat, a mozno aj pohryzt. Pes je pes, nie hracka / mozno sa to vasich deti netyka, ale poznamenavam to pre istotu/.
lubinami
18.03.09,04:05
Zatiaľ nevieme kde ho dáme, obvolávali sme útulky, či nemajú na výmenu niečo podobné, nemajú, ale hned by ho zobrali, je záujem o tieto psy, hlavne na stráženie objektov. Vždy sme mali vlčiakov, až kým neuhynuli na starobu, lenže tento, no môže byť, že to má po rodičoch, nemáme od neho papiere, kúpili sme ho na burze ako šteňa a malo od začiatku také zvláštne maniere, ale inak poslušný.Mňa s manželom poslúcha, aj dušu by dal, lenže bývame pri aut. zástavke, tam je kopu detí, hrajú sa, pištia, či je z toho nervózny, a potom nehľadí aj na svojich , chlapec mu neubližuje, spolu sa hrávajú , hlavne s loptou, a aporty, ale ked je to už dlhšie tak nehladí, začne si robiť čo chce, ak mu niečo nedá, nehodí, nebodaj stupí na labku, tak hned vrčí, ale iným spôsobom ako pri mne, takže máme strach, aby sa niečo nestalo.
Predsa - stali sa už rôzne prípady.
No uvidíme, ako to vyriešime.
bonita
18.03.09,08:45
Pes je dominanty voci vasmu synovi. Povedala by som to tak, ze vy s manzelom ste AA, pes sa citi B a vasho syna vnima ko C. Urcite je to chyba povahy, pretoze psychicky vyrovnany pes ma brat vasho syna ako mlada a nikdy mu neublizit.

Do utulku psa nedavajte, radsej ho odfotte a hladajte mu domov cez net sami. Pozor pri vybere novej rodiny. Aby ho niekto nedal na retaz, do koterca, ci sameho v zahrade alebo firme, lebo bude trpiet, ked od malicka zije s rodinou.

Este by bola moznost ist so psom za dobrym cvicitelom, ktory by ho vedel usmernit.

Takto na dialku mi je tazko povedat, ci pes sa pes voci vasmu synovi iba prejavuje ako k mladatu / tu vycerenie zubov je prirodzene/ alebo ako nadradeny.

Kazdopadne treba byt zodpovedny, aj voci synovi aj voci psovi a najskor to skonzultovat s odbornikom. NO su velmi oddany a keby slo na vec, nevahal by urcite chranit aj vasho syna.

Odkial ste? mesto, obec?
bonita
18.03.09,08:59
Este poradim, kliknite si na www.dogforum.sk a zadajte otazku do fora, ohladom spravania sa psa, je tam vela psickarov, poradia vam.

Podla toho z akeho konca SR ste, aj dobreho vycvikara. Ide o to, ze vas pes ma pred sebou este cca 10 rokov zivota a ak ho špatne darujete, bude cele tie roky trpiet.

Ono by bolo najidealnejsie zregulovat jeho chovanie.
Farks
07.04.09,06:27
Chcem sa len spýtať, či náhodou z Vás nemá šteniatko pekinéza alebo nepozná niekoho kto by mohol mať. Hľadám inzeráty od včera, ale kdekoľvek zavolám, šteniatka sú už preč. Ďakujem pekne
alaya1
07.04.09,08:25
Chcem sa len spýtať, či náhodou z Vás nemá šteniatko pekinéza alebo nepozná niekoho kto by mohol mať. Hľadám inzeráty od včera, ale kdekoľvek zavolám, šteniatka sú už preč. Ďakujem pekne
pekinez je v utulku v Cechach stranka http://www.psy-vnouzi.estranky.cz/stranka/odkazy

je to sice uz dospely pes, no urcite da niekomu vela radosti. neviem, ci som pomohla.
Farks
07.04.09,08:52
pekinez je v utulku v Cechach stranka http://www.psy-vnouzi.estranky.cz/stranka/odkazy

je to sice uz dospely pes, no urcite da niekomu vela radosti. neviem, ci som pomohla.

Ďakujem, jasné, že si pomohla. Už som tam telefonovala, ten psík je vo Zvolene, len v sobotu si ho má prísť niekto vziať... tak škoda,ale budem hľadať ďalej.
alaya1
08.04.09,13:23
Ďakujem, jasné, že si pomohla. Už som tam telefonovala, ten psík je vo Zvolene, len v sobotu si ho má prísť niekto vziať... tak škoda,ale budem hľadať ďalej.
ak je to este aktualne, nasla som steniatka

predam pekineza130,00 € (3 916,38 Sk)07. 04. 2009, 17:03
predam šteniatka pekineza,cistokrvne,bez pp » Detail inzerátu
SlovenskoKontakt: tibor.nahalka@gmail.com, 0911603915
Farks
24.04.09,07:31
ak je to este aktualne, nasla som steniatka

predam pekineza130,00 € (3 916,38 Sk)07. 04. 2009, 17:03
predam šteniatka pekineza,cistokrvne,bez pp » Detail inzerátu
SlovenskoKontakt: tibor.nahalka@gmail.com, 0911603915

Ďakujem veľmi pekne za ochotu, ale psíka sme našli, boli sme si pre neho až pri maďarských hraniciach, už robí radosť našej babke.