Zavrieť

Porady

Darujem psíka - kríženca

Darujem psíka (presnejšie fenka). Je to kríženec ovčiaka (československý vlčiak) a nemeckého pinča. "Rodičovstvo" bolo neplánované . Ja by som určite nevedel mláďatká topiť a podobné veci, tak je tu. Bolo jediné šteňa z vrhu 20.12.07. Je pekné milé (aj ja som bol taký, keď som bol "šteniatko"), životaschopné, odčevené, obhliadnuté dvorným veterinárom. Toho týždňa bude očkovanie + vystavenie veterinárneho zošitka. Zatiaľ bez mena.
Je to kríženec a tak aj pri známych rodičoch je ťažké odhadnúť výšku psíka v kohútiku v dospelosti. Zatiaľ to vyzerá na skôr nižšie zvieratko ako sú obaja rodičia.
Skúsim prilepiť foto.
PS: Z praktických dôvodov - Prešov a jeho okolie. Doveziem. Rád uvítam obhliadku.
Naposledy upravil STRELEC : 06.12.09 at 13:02
Usporiadat
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

... asi urobím krajšie fotky
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Ikan Ikan

Ikan je offline (nepripojený) Ikan

Problém asi nebude vo fotkách. Skôr si myslím, že takého psíka možno umiestniť len do rodinného domu. Ináč veľmi milé šteniatko.
0 0
vieroslava vieroslava

vieroslava je offline (nepripojený) vieroslava

Fotky sú O.K. Milené. Podľa veľkosti labiek by si prípadne mohol odhadnúť aj budúcu veľkosť psa. Ja žiaľ záujem nemám, ale určite sa nájde niekto, čo si ho vezme. Držím palce, aby sa dostal do dobrých rúk.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS!

Ponuka je teraz neskutočne lákavá :

odberateľ si bude môcť vybrať ľubovoľnú vôdzku a obojok na psíča !!
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=STRELEC;627538]BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS! BONUS!

Ponuka je teraz neskutočne lákavá :

odberateľ si bude môcť vybrať ľubovoľnú vôdzku a obojok na psíča !!
0 0
kitky kitky

kitky je offline (nepripojený) kitky

COGITO ERGO BOOM
STRELEC Pozri príspevok
Darujem psíka (presnejšie fenka). Je to kríženec ovčiaka (československý vlčiak) a nemeckého pinča. "Rodičovstvo" bolo neplánované . Ja by som určite nevedel mláďatká topiť a podobné veci, tak je tu. Bolo jediné šteňa z vrhu 20.12.07. Je pekné milé (aj ja som bol taký, keď som bol "šteniatko"), životaschopné, odčevené, obhliadnuté dvorným veterinárom. Toho týždňa bude očkovanie + vystavenie veterinárneho zošitka. Zatiaľ bez mena.
Je to kríženec a tak aj pri známych rodičoch je ťažké odhadnúť výšku psíka v kohútiku v dospelosti. Zatiaľ to vyzerá na skôr nižšie zvieratko ako sú obaja rodičia.
Skúsim prilepiť foto.
PS: Z praktických dôvodov - Prešov a jeho okolie. Doveziem. Rád uvítam obhliadku.
Tak krasne si to napisal, ze uz len kvoli tomu by som si ho vzala.
My uz ale jedneho nezbednika mame tak dufam ze sa ho niekto ujme.Je krasnucky.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

kitky Pozri príspevok
Tak krasne si to napisal, ze uz len kvoli tomu by som si ho vzala.
My uz ale jedneho nezbednika mame tak dufam ze sa ho niekto ujme.Je krasnucky.
Krásnučká - aby sme boli presní.
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Krásnučká - aby sme boli presní.
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr
0 0
irma1 irma1

irma1 je offline (nepripojený) irma1

STRELEC Pozri príspevok
Krásnučká - aby sme boli presní.
Čo ale teraz, keď u nás by bola "navyše". Ešte šťastie, že to bol iba "jednočlenný vrh"!!
Poraďte niekto, kde toho psíka dať a pritom aby nešiel na pokusy. Veterinár by ho zobral. Brrrr
Ešte chvíľu vydrž, ešte je malá. Nebuď netrpezlivý. Povešaj inzeráty kde-kade po nete, do miestnej tlače. Ide jar, určite sa niekto prihlási. Teraz, cez sviatky, sa aj čistokrvné psy s PP predávali len ťažko resp. takmer vôbec.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dúfam, že to nie je reklama, ale odporúčam stránku havino, alebo psia duša (prehľadať cez Google), a tam umiestniť inzerát. Držím jej pazúriky, pardon, prsty, aby našla dobrého gazdu.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Inzeráty podával syn. Neviem sice kde, ale už nie by mali byť.
Ja viem, že je maličká a okrem toho je s ňou kopec srandy, takže nás to nesúri. Na odstavenie je ešte nejaký čas, ale nechcem to nechávať na o 5 min. 12-násť.
Jeden vrh naša psíčka mala (taký organizovaný sex ). Boli dve šteniatka, teraz už dospelé psy. Sú ozaj pekní. "Nanútil" som ich klientom a navštevujeme sa . Jeden má teraz zdravotný problém - infekcia.

Keď už sa šteniatko prihodilo, nechcem, aby išlo na pokusy alebo také niečo. Ozaj - reaguje už na "pracovný názov" MALÁ.

Dav - ďakujem! Pozriem, dám inz.!
0 0
Nesi Nesi

Nesi je offline (nepripojený) Nesi

Je zlatučká. Skús ju dať na www.psysos.sk. Uvažoval si už nad tým, aké opatrenia urobíš, aby sa neželaná gravidita tvojej sučky nezopakovala? Nabudúce nemusí mať jedno šteniatko, ale kľudne aj 10. Ak nie si schopný ustrážiť ju v dobe hárania, daj ju sterilizovať. Je nezodpovedné množiť krížené šteniatka, veď sú ich plné útulky.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Nesi Pozri príspevok
Je zlatučká. Skús ju dať na www.psysos.sk. Uvažoval si už nad tým, aké opatrenia urobíš, aby sa neželaná gravidita tvojej sučky nezopakovala? Nabudúce nemusí mať jedno šteniatko, ale kľudne aj 10. Ak nie si schopný ustrážiť ju v dobe hárania, daj ju sterilizovať. Je nezodpovedné množiť krížené šteniatka, veď sú ich plné útulky.
Naša fena má 5,5 roka a je to len jej druhý vrh. Je to pekný psík s výbornou povahou, výborný aportér, dobrá a povaha.
Ten prvý vrh bolo organizované pripustenie. Po odkojení šteniat mala následovať sterilizácia. Nedal som ju urobiť, aby som pre budúcnosť zachoval plodnosť. Chcem mať jej potomka. Z prvého vrhu boli dva krásne psy až neuveriteľne podobné matke. Občas sa "navštevujeme". Nedám ju sterilizovať, hoci je tu riziko krížencov. Problematicky a "nenápadne" sa hára. Preto vznikol problém - iný psík sa k nej nedostal samozrejme. Len ten nemecký pinč od blízko bývajúcej rodiny. Hrávajú sa spolu.
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Já mám fenku - kríženca. Keď si nás - psích laikov našla, po čase sme zistili, že sa jej veľmi zagulacuje bruško. Neskôr jej musel pomôcť veterinár, 4 krásne šteniatka sa narodili cisárskym rezom. Pri tej smole sme mali šľastie, že nám ju zabezpečil proti nechcenému .....a navyše pri rozhovoru, čo urobíme so 4 malými nám prisľúbil pomoc. Žiadne pokusy. Hovoril, že k nemu z času na čas prídu napr. staršie babky a hľadajú psíka na dvor.
Tvoje šteniatko je krásne, držím palce, aby sa našiel dobrý "páníček".
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

JaDo Pozri príspevok
Já mám fenku - kríženca. Keď si nás - psích laikov našla, po čase sme zistili, že sa jej veľmi zagulacuje bruško. Neskôr jej musel pomôcť veterinár, 4 krásne šteniatka sa narodili cisárskym rezom. Pri tej smole sme mali šľastie, že nám ju zabezpečil proti nechcenému .....a navyše pri rozhovoru, čo urobíme so 4 malými nám prisľúbil pomoc. Žiadne pokusy. Hovoril, že k nemu z času na čas prídu napr. staršie babky a hľadajú psíka na dvor.
Tvoje šteniatko je krásne, držím palce, aby sa našiel dobrý "páníček".
Ďakujem. Spolu teda želajme malej, aby sa jej našiel dobrý domov. Práve som sa bol troška so psíčkami pohrať, nakŕmiť malú a nechať prebehnúť sa. Poslednú dobu si všímame, že malá už začína mať hygienické návyky. Určite to nebude problémový psík. Keď bude mať povahu nášho psíka tak určite bude fajn.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Fotky zo včera.
Psíček začína byť "veľký". Pokúša sa kradnúť mame aportík (čo je pomerne kruto trestané ) . Skúsim ešte nejaké foto pripojiť.
Naposledy upravil STRELEC : 06.12.09 at 13:02
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

Keby som bývala v dome a nie v byte, už by nebola na tvojom dvore, ale na mojom
Je naozaj veľmi zlatučká
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Ešte nikto? To je mi ľúto. Ale ešte je čas.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

[quote=JaDo;639771]Ešte nikto? To je mi ľúto. Ale ešte je čas.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Už má psíča nový domov. Zajtra si ho berúúúú. Sme radi - ide do domu s deťmi, ale zároveň nám bude za ňou smutno. Aj našej psici. ..... a dnes sa tak krásne na slniečku hrali celé dopoludnie ......
Čo ma teší tiež je to, že ju budem môcť ísť navštíviť. Sem-tam sa pripomeniem aj jej starším bratom - tiež sú u klientov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať