chantall
02.02.08,12:29
Zdravím všetkých poraďákov! Prelúskala som príspevky a keďže som podobnú tému nenašla, zakladám novú.
Poraďte mi prosím, bola mi ponúknutá miestnosť na organizovanie PC školení. Miestnosť bude vybavená PC, okolo 10 - 15 ks, projektor, stoly atď. Mám predstavu o cene, ale zaujíma ma Váš názor, prípadne skôr osobná skúsenosť, aká by mohla byť suma za prenájom. Kurzy by boli vačšinou v popoludňajších hodinách, niekedy aj dopoludnia. Je lepšie sa dohodnúť na cene za hodinu, za deň, alebo mesačný paušál? Ja predstavu mám, len chcem vedieť, či nie je ďaleko od reality.
betka
02.02.08,11:53
To sa nedá len tak povedať:
- nepoznáme mesto (BA, BB, KE....)
- nepoznáme lokalitu: center, mimo mesta, ...
- nepoznáme poschodie
- nepoznáme rozlohu prenajatej miestnosti
- nepoznáme, či ide o budovu novú, resp. starú, či je reprezentatívna, alebo nie je...
- nepoznáme cenu konkurencie v porovnateľných podmienkach
- nepoznáme, či bude v cene nájmu i energia.....

(používam ceny od 1000 Sk-do ........ m2/rok, Sk, ceny dohodou, v prípade, že ide o nájom veľkej plochy, a nemusí sa plocha frckovať medzi viacerých nájomcov....)
chantall
12.02.08,07:21
Dakujem, uz viem nejake podrobnosti, ale miestnost este nie je hotova...Zatial viem tolko, ze majitel by mi neuctoval za priestory, iba za prenajom PC so softverom a projektora, prip. tlaciaren. Stretli ste sa niekto s podobnym pripadom? Majitel vobec nema predstavu, na akej sume by sme sa mohli dohodnut...