Zavrieť

Porady

Cena za prenájom miestnosti

Zdravím všetkých poraďákov! Prelúskala som príspevky a keďže som podobnú tému nenašla, zakladám novú.
Poraďte mi prosím, bola mi ponúknutá miestnosť na organizovanie PC školení. Miestnosť bude vybavená PC, okolo 10 - 15 ks, projektor, stoly atď. Mám predstavu o cene, ale zaujíma ma Váš názor, prípadne skôr osobná skúsenosť, aká by mohla byť suma za prenájom. Kurzy by boli vačšinou v popoludňajších hodinách, niekedy aj dopoludnia. Je lepšie sa dohodnúť na cene za hodinu, za deň, alebo mesačný paušál? Ja predstavu mám, len chcem vedieť, či nie je ďaleko od reality.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    To sa nedá len tak povedať:
    - nepoznáme mesto (BA, BB, KE....)
    - nepoznáme lokalitu: center, mimo mesta, ...
    - nepoznáme poschodie
    - nepoznáme rozlohu prenajatej miestnosti
    - nepoznáme, či ide o budovu novú, resp. starú, či je reprezentatívna, alebo nie je...
    - nepoznáme cenu konkurencie v porovnateľných podmienkach
    - nepoznáme, či bude v cene nájmu i energia.....

    (používam ceny od 1000 Sk-do ........ m2/rok, Sk, ceny dohodou, v prípade, že ide o nájom veľkej plochy, a nemusí sa plocha frckovať medzi viacerých nájomcov....)

    chantall je offline (nepripojený) chantall

    chantall
    Dakujem, uz viem nejake podrobnosti, ale miestnost este nie je hotova...Zatial viem tolko, ze majitel by mi neuctoval za priestory, iba za prenajom PC so softverom a projektora, prip. tlaciaren. Stretli ste sa niekto s podobnym pripadom? Majitel vobec nema predstavu, na akej sume by sme sa mohli dohodnut...

    Cena za prenájom miestnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.