kapustnik
06.02.08,18:16
Rozvadzam sa a potrebujem poradit ako stanovit vyzivne pre manzelku ja beriem 35 000 a ona 8 500 ale zavazky ako splacanie auta a pozicky beriem na seba dokopy to robi okolo 9 000 chcem sa s manyelkou dohodnut mimosudne tak mi poradte do akej vysky mam jej poziadavku akceptovat a kedy uz to bude lepsie sudnou cestou. Dakujem
wagner
06.02.08,18:42
Životná úroveň manželov má byť v zásade rovnaká. Podľa môjho názoru po odrátaní výdavkov ale aj u manželky zrátať čisté príjmy a to podeliť dvomi. Každému by mala zostať rovnaká čiastka finančných prostriedkov.
elli
06.02.08,19:57
Rozvadzam sa a potrebujem poradit ako stanovit vyzivne pre manzelku ja beriem 35 000 a ona 8 500 ale zavazky ako splacanie auta a pozicky beriem na seba dokopy to robi okolo 9 000 chcem sa s manyelkou dohodnut mimosudne tak mi poradte do akej vysky mam jej poziadavku akceptovat a kedy uz to bude lepsie sudnou cestou. Dakujem

Pri rozvode sa riesi vyzivne na DETI, nie na manzelku (byvalu manzelku). Chces pomoc pri urceni vyzivneho na deti (potom treba vediet aspon vek), alebo manzelske vyzivne (do rozvodu) alebo prispevok na vyzivu rozvedeneho manzela (po rozvode)?
kapustnik
07.02.08,07:29
Jedna sa mi o ten prispevok na vyzivu partnera po rozvode.(asi) Lebo deti nemame. Diky za rady