Zavrieť

Porady

vyzivne manzelke

Rozvadzam sa a potrebujem poradit ako stanovit vyzivne pre manzelku ja beriem 35 000 a ona 8 500 ale zavazky ako splacanie auta a pozicky beriem na seba dokopy to robi okolo 9 000 chcem sa s manyelkou dohodnut mimosudne tak mi poradte do akej vysky mam jej poziadavku akceptovat a kedy uz to bude lepsie sudnou cestou. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Životná úroveň manželov má byť v zásade rovnaká. Podľa môjho názoru po odrátaní výdavkov ale aj u manželky zrátať čisté príjmy a to podeliť dvomi. Každému by mala zostať rovnaká čiastka finančných prostriedkov.

    elli je offline (nepripojený) elli

    elli
    kapustnik Pozri príspevok
    Rozvadzam sa a potrebujem poradit ako stanovit vyzivne pre manzelku ja beriem 35 000 a ona 8 500 ale zavazky ako splacanie auta a pozicky beriem na seba dokopy to robi okolo 9 000 chcem sa s manyelkou dohodnut mimosudne tak mi poradte do akej vysky mam jej poziadavku akceptovat a kedy uz to bude lepsie sudnou cestou. Dakujem
    Pri rozvode sa riesi vyzivne na DETI, nie na manzelku (byvalu manzelku). Chces pomoc pri urceni vyzivneho na deti (potom treba vediet aspon vek), alebo manzelske vyzivne (do rozvodu) alebo prispevok na vyzivu rozvedeneho manzela (po rozvode)?
    Jedna sa mi o ten prispevok na vyzivu partnera po rozvode.(asi) Lebo deti nemame. Diky za rady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.