petovsan
15.02.08,20:21
Skúšobne som si transformovala z ALFY do OMEGY účtovníctvo jednej firmy za r.2007 a teraz by som ho potrebovala z Omegy vymazať, lenže neviem prísť na to, ako ????
Poradí mi niekto, prosím?
Maruška54
15.02.08,19:23
Omega-Pripojené firmy-Odpoj
petovsan
15.02.08,19:33
Omega-Pripojené firmy-Odpoj
No o tomto viem, lenže ja by som chcela, aby sa mi vymazala celá firma, aj s údajmi z databázy, pretože to som iba chcela vyskúšať, čo to spraví a ako to funguje.
Multiverziu Omegy mám pre 3 firmy, a ak túto firmu nechám v polohe "odpojená", tak môžem účtovať okrem nej ešte 3 firmy, alebo už iba 2?
Maruška54
15.02.08,19:39
Takéto nič som ešte neskúšala
Manual
15.02.08,19:54
No o tomto viem, lenže ja by som chcela, aby sa mi vymazala celá firma, aj s údajmi z databázy, pretože to som iba chcela vyskúšať, čo to spraví a ako to funguje.
Multiverziu Omegy mám pre 3 firmy, a ak túto firmu nechám v polohe "odpojená", tak môžem účtovať okrem nej ešte 3 firmy, alebo už iba 2?
Ak máš multi na 3 firmy, dve môžeš odpojiť a miesto nich nahrať dve nové a na nich pracovať, takže stále aktuálne okrem odpojených môžeš pracovať stále na 3 firmách,jedna firma musí byť stále aktívna aspoň podľa mňa. Veď si to odskúšaj.
petovsan
15.02.08,19:54
... hm, aj tak díky za snahu, už som to poriešila ... preinštalovala som nanovo celý program a basta :D
petovsan
15.02.08,19:58
Ak máš multi na 3 firmy, dve môžeš odpojiť a miesto nich nahrať dve nové a na nich pracovať, takže stále aktuálne okrem odpojených môžeš pracovať stále na 3 firmách,jedna firma musí byť stále aktívna aspoň podľa mňa. Veď si to odskúšaj.
Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám :) ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.
Manual
15.02.08,20:02
Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám :) ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.
Olymp funguje podobne. Ak máš verziu na 20 zamestnancov ktorí sú aktívni, a ak chceš robiť mzdy napr. ďalším 5-tim, tak piatim zamestnancom z tých dvadsiatich musíš ukončiť prac. pomer. Vymazávať ich nemusíš a tak sa ti uvolní miesto v zakúpenej licencii pre nových 5 zamestnancov.
Manual
15.02.08,20:03
Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám :) ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.
A vieš firmu pripojiť ? Aby si neprišla o data....
petovsan
15.02.08,21:05
A vieš firmu pripojiť ? Aby si neprišla o data....
Áno, to viem, v olympe tak fungujem bežne ..., ďakujem za prejavenú starostlivosť, len som si nebola istá v tej omege ... ale to som iba teraz inštalovala novú multiverziu pre 3 firmy, tak som bola zvedavá, ako to funguje a čo to dokáže ... zaujímal ma hlavne ten prechod z JÚ na PÚ, ešte som taký prípad nemala, ale asi čoskoro budem mať, tak mám jedinečnú možnosť to vyskúšať, kým si tam niečo nepopackám :D
... len ma zneistilo to "odpoj" myslela som si, že firmu jednoducho "vymažem" ako v Alfe a už tam nikdy viac nebude.
Ešte raz vrelá vďaka, Manual.
Manual
16.02.08,04:39
Ešte raz vrelá vďaka, Manual.
Rado sa stalo, ďakujem aj ja.:)