Zavrieť

Porady

Omega - vymazanie firmy

Skúšobne som si transformovala z ALFY do OMEGY účtovníctvo jednej firmy za r.2007 a teraz by som ho potrebovala z Omegy vymazať, lenže neviem prísť na to, ako ????
Poradí mi niekto, prosím?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Maruška54 Pozri príspevok
    Omega-Pripojené firmy-Odpoj
    No o tomto viem, lenže ja by som chcela, aby sa mi vymazala celá firma, aj s údajmi z databázy, pretože to som iba chcela vyskúšať, čo to spraví a ako to funguje.
    Multiverziu Omegy mám pre 3 firmy, a ak túto firmu nechám v polohe "odpojená", tak môžem účtovať okrem nej ešte 3 firmy, alebo už iba 2?

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    petovsan Pozri príspevok
    No o tomto viem, lenže ja by som chcela, aby sa mi vymazala celá firma, aj s údajmi z databázy, pretože to som iba chcela vyskúšať, čo to spraví a ako to funguje.
    Multiverziu Omegy mám pre 3 firmy, a ak túto firmu nechám v polohe "odpojená", tak môžem účtovať okrem nej ešte 3 firmy, alebo už iba 2?
    Ak máš multi na 3 firmy, dve môžeš odpojiť a miesto nich nahrať dve nové a na nich pracovať, takže stále aktuálne okrem odpojených môžeš pracovať stále na 3 firmách,jedna firma musí byť stále aktívna aspoň podľa mňa. Veď si to odskúšaj.

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    ... hm, aj tak díky za snahu, už som to poriešila ... preinštalovala som nanovo celý program a basta

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Manual Pozri príspevok
    Ak máš multi na 3 firmy, dve môžeš odpojiť a miesto nich nahrať dve nové a na nich pracovať, takže stále aktuálne okrem odpojených môžeš pracovať stále na 3 firmách,jedna firma musí byť stále aktívna aspoň podľa mňa. Veď si to odskúšaj.
    Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    petovsan Pozri príspevok
    Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.
    Olymp funguje podobne. Ak máš verziu na 20 zamestnancov ktorí sú aktívni, a ak chceš robiť mzdy napr. ďalším 5-tim, tak piatim zamestnancom z tých dvadsiatich musíš ukončiť prac. pomer. Vymazávať ich nemusíš a tak sa ti uvolní miesto v zakúpenej licencii pre nových 5 zamestnancov.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    petovsan Pozri príspevok
    Díky za tip, Manual, ešte sa s tým teda pohrám ... takto nejako to funguje aj v Olympe, takže asi by to mohlo byť podobné.
    A vieš firmu pripojiť ? Aby si neprišla o data....

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    Manual Pozri príspevok
    A vieš firmu pripojiť ? Aby si neprišla o data....
    Áno, to viem, v olympe tak fungujem bežne ..., ďakujem za prejavenú starostlivosť, len som si nebola istá v tej omege ... ale to som iba teraz inštalovala novú multiverziu pre 3 firmy, tak som bola zvedavá, ako to funguje a čo to dokáže ... zaujímal ma hlavne ten prechod z JÚ na PÚ, ešte som taký prípad nemala, ale asi čoskoro budem mať, tak mám jedinečnú možnosť to vyskúšať, kým si tam niečo nepopackám
    ... len ma zneistilo to "odpoj" myslela som si, že firmu jednoducho "vymažem" ako v Alfe a už tam nikdy viac nebude.
    Ešte raz vrelá vďaka, Manual.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.