Janapb
03.03.08,12:40
Dobrý deň,
mám takýto problém. Od roku 1999 som začala podnikať a na daňovom úrade som si zaregistrovala pokladňu. v roku 2002 som pozastavila živnosť kvôli materskej dovolenke, zrušila som prevádzkareň dala preč pokladňu a zabudla som ju odhlásiť. V roku 2008 som obnovila a rozšírila živnosť, kúpila novú pokladňu, prihlásila ju a na daňovom sa ma teraz pýtajú na starú pokladňu. Môj problém je, že nemôžem k starej pokladni nájsť papiere, ani pokladničnú knihu. Môžete mi niekto poradiť čo mám spraviť? Vopred ďakujem.
Janapb
TinkiDinki
05.03.08,11:16
Tvoj problém je akýsi zvláštny (asi preto ti nikto neradí)

Kde "PREČ" skončila tá pokladňa ?
Keď si živnosť iba "pozastavovala" prečo si všetko zlikvidovala ?

Skús napísať neakú žiadosť
kde uvedieš že si pri "pozastavovaní" živnosti opomenula aj na odhlásenie pokladne.

Osobne zanes žiadosť ukázať prac. DÚ - "či to tak stačí"
Ak ti poradí ako to opraviť aby to stačilo, tak to oprav.
Potom žiadosť oficiálne podaj v podateľni DÚ.

Ale asi to bude s pokutou...:mee:
MirecP
07.03.08,16:13
Súhlasím, že treba ísť na DÚ, nerobiť tam veľké plecia a oni Ti určite pomôžu (mám z vlastnej skúsenosti).
Čo sa týka RP - každá RP musí mať certifikát. AK bola RP prihlásená v meste "A", nemôže ju prihlásiť niekto iný v meste "A" alebo "B" pokiaľ ju Ty neodhlásiš.
Čo sa týka pokladničnej knihy - radšej by som ju začal hľadať, nakoľko pokladničná kniha k RP by sa mala archivovať niekoľko rokov (myslím že 5) a tak isto ide o mesačné a ročné uzávierky na RP.

Pokiaľ si mala pokladňu typu EURO Alpha, ktoré predáva spoločnosť Elcom (elcom.sk) môžem Ti poradiť toto: oslov spomínanú firmu a pýtaj od nich certifikát k ERP. S týmto certifikátom choď na DÚ a nebudeš mať problém s odhlásením pokladne. Problém je v tom, že pri odhlasovaní budú chcieť od Teba aj poslednú knihu pokladne, aby tam mohli zapísať zrušenie pokladne.