mperhacova
03.03.08,19:21
Prajem Vám príjemný dobrý večer,
mam jeden problém:SZČO ma sukromné auto a použiva ho na podnikanie a teraz robim KJ a chcem si v Alfe vytlačiť aj vyučtovanie cestovných nahrad ale vždy mi to ide cez cestovný príkaz !!!Nakoľko robí sám na seba tak nemusím robiť ces.príkazy.
mperhacova
03.03.08,18:39
prosím ako to mam vytlačiť aby som tam nemala ces.príkaz ale iba vyučtovanie
Ajuška
03.03.08,18:45
prosím ako to mam vytlačiť aby som tam nemala ces.príkaz ale iba vyučtovanie

cez - tlač - jazdy - si vyberieš auto a obdobie za ktoré chceš tlačovú zostavu...
mperhacova
03.03.08,18:56
no to mi vyjde evidencia jazd ale ja myslím vyučtovanie ces.vydavkov t.j stravné,paušal alebo to musim robiť ručne?
Ajuška
03.03.08,18:59
no to mi vyjde evidencia jazd ale ja myslím vyučtovanie ces.vydavkov t.j stravné,paušal alebo to musim robiť ručne?

v tom prípade musíš použiť cestovný príkaz...
mperhacova
03.03.08,19:01
Ďakujem ja som si myslela že sa to nejako da bez cest.príkazov
cece
04.03.08,11:46
Prosím o pomoc pri:
SZČO má auto v majetku a má obchodné rokovania. Niekedy je na rokovaní v inom meste čo trvá napr. 8 hodín. Je potrebné k takejto jazde vystaviť aj cestovný príkaz? Pýtam sa to preto, že si kupuje stravné lístky v hodnote 89,-Sk (keď je v kancelárii) a keď je na takejto ceste je to do 12 hod. tak či mu môžem dať stravný lístok, alebo to musí byť stravné.
LubenaK
05.03.08,17:17
Stravné vyúčtované v cestovnom príkaze má "prednosť" pred stravnými lístkami. Ak je na služobnej ceste aj dlhšie, platí mu aj vyššie stravné. Vtedy by mal nasledujúci mesiac dostať menej stravných lístkov o stravné za dni vyúčtované v cesťákoch.