Zavrieť

Porady

Vyučtovanie v alfe

Prajem Vám príjemný dobrý večer,
mam jeden problém:SZČO ma sukromné auto a použiva ho na podnikanie a teraz robim KJ a chcem si v Alfe vytlačiť aj vyučtovanie cestovných nahrad ale vždy mi to ide cez cestovný príkaz !!!Nakoľko robí sám na seba tak nemusím robiť ces.príkazy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    mperhacova Pozri príspevok
    prosím ako to mam vytlačiť aby som tam nemala ces.príkaz ale iba vyučtovanie
    cez - tlač - jazdy - si vyberieš auto a obdobie za ktoré chceš tlačovú zostavu...

    mperhacova je offline (nepripojený) mperhacova

    mperhacova
    no to mi vyjde evidencia jazd ale ja myslím vyučtovanie ces.vydavkov t.j stravné,paušal alebo to musim robiť ručne?

    Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

    ...sama sebou... :o) Ajuška
    mperhacova Pozri príspevok
    no to mi vyjde evidencia jazd ale ja myslím vyučtovanie ces.vydavkov t.j stravné,paušal alebo to musim robiť ručne?
    v tom prípade musíš použiť cestovný príkaz...

    cece je offline (nepripojený) cece

    cece
    Prosím o pomoc pri:
    SZČO má auto v majetku a má obchodné rokovania. Niekedy je na rokovaní v inom meste čo trvá napr. 8 hodín. Je potrebné k takejto jazde vystaviť aj cestovný príkaz? Pýtam sa to preto, že si kupuje stravné lístky v hodnote 89,-Sk (keď je v kancelárii) a keď je na takejto ceste je to do 12 hod. tak či mu môžem dať stravný lístok, alebo to musí byť stravné.

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Stravné vyúčtované v cestovnom príkaze má "prednosť" pred stravnými lístkami. Ak je na služobnej ceste aj dlhšie, platí mu aj vyššie stravné. Vtedy by mal nasledujúci mesiac dostať menej stravných lístkov o stravné za dni vyúčtované v cesťákoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.