eviketa
05.03.08,11:23
nesedi mi suvaha ako asi aj inym, čo ste urobilli s riadkami 21 a 22 vo výkaze ziskov a strat.? ja som išla cez vykazy min.obd. zadal, ale aj tak mi to nesedí. neviete niekto čo s tým ?
apo
06.03.08,18:08
Robila si v Pohode uzávierku už za rok 2006?

Ak áno, nemôže byť chyba, Pohoda to poprehadzovala správne.

Kedy Ti hlásilo chybu o ktorej píšeš?

apo
eviketa
11.03.08,04:24
to bolo prebrate učto, takže som uzávierku nerobila, ale davala PS. snažila som sa dodržat stare a nove riadky, ale neviem kde bola chyba
Ziarowka
19.03.08,09:25
V agende Účtovníctvo/Účtovná osnova sa dá prostredníctvom kontrolnej tlačovej zostavy"kontrola riadkov výkazov" overiť,či sú k jednotlivým účtom priradené riadky výkazov podľa doporučenej definície. Uvedenú zostavu získate zvolením povelu Tlačové zostavy z ponuky Súbor resp. zvolením klávesovej skratky Ctrl + T.

V agende Účtovníctvo/Účtovná osnova si skontrolujte prostredníctvom tlačovej zostavy Obratová predvaha účty 111, 131, 349, 395, 431, 701, 702 a 710. Tieto účty by ku koncu účtovného obdobia nemali mať žiadne zostatky.

V agende Účtovníctvo/Účtovný denník skontrolujte kontrolné tlačové zostavy
: Kontrola účtov, Kontrola väzieb na zdrojové doklady, Doklady k zaúčtovaniu (predkontáca Neviem), Ručne zaúčtované doklady (predkontácia Ručne), Neúčtovné záznamy (predkontácia Bez). Predkontáciu „Bez – Doklad bez zaúčtovnia“ možno použiť iba u zadávania počiatočných stavov, u zálohovýh faktúr, neuhradených faktúr z minulých rokov a poprípade dopatku miez v agende Fakturácia/Ostatné záväzky.
apo
19.03.08,09:30
Dobrá správa.

O tejto kontrolnej zostave som nevedel.

apo