ivantt
04.12.11,16:27
Prepac, trosku som ta ponizil na chlapa, neuvedomil som si to :-)) ale to vies, prasuliatko precitas a napadne ta rovno chlap :D
S vykladom snov je to veeeelmi zlozite a snar je len zabava. ked som napisal ci nie si niekomu dlzna, nemusi to byt nieco co si si pozicala... ja nevykladam sny ale kedysi som sa zaoberal snami ale len tak amatersky, skôr som hladal na nete, cital a tak...
pasuliatko
04.12.11,17:07
Prepac, trosku som ta ponizil na chlapa, neuvedomil som si to :-)) ale to vies, prasuliatko precitas a napadne ta rovno chlap :D
S vykladom snov je to veeeelmi zlozite a snar je len zabava. ked som napisal ci nie si niekomu dlzna, nemusi to byt nieco co si si pozicala... ja nevykladam sny ale kedysi som sa zaoberal snami ale len tak amatersky, skôr som hladal na nete, cital a tak...

v pohode... lenže to s škrabaním rúk mám od malička...preto ma to zaujíma
Rozalka
04.12.11,17:40
Pridám aj ja: snívať sa o rybníku - prírastok v rodine (splnil sa)
Ja mávam veľmi často opakujúce sa dva sny:
- v jednom idem za známymi (husacím krokom) na veľmi úzkom chodníku poza barák a spoza domu na mňa vyskočí vlčiak, z úst sa mi nevyderie ani hlások a neviem kričať o pomoc
- druhý sen sa mi zjavuje, keď mám niekam cestovať a sníva sa mi, že nestihnem vlak/autobus/lietadlo, a snažím sa dostihnúť dopravný prostriedok tak, že letím a mávam francúzskymi barlami ako krídlami (v skutočnom živote chodím s barlou)
Neuveríte mi: nedávno som bola v maďarskom mestečku a pri prechádzke som zistila, že neďaleko nášho chodníka je práve ten barák ... našťastie na dvore len dvaja havkáči typu Karl von Banhoff, pouličná zmes, štekali ako diví, ale cez plot neskákali. :) teraz aby som tŕpla, kedy budem lietať ... ;)
tanulienka
20.12.11,20:08
Zdravim,

dnes sa mi snival strasny sen...pamatam si len ako som odniekadial z tmy pocula hlas byvaleho priatela hovoriac "Nechod tam, lebo zomries" ( alebo to bolo myslene na neho "Nechod tam, lebo zomriem"...nie som si ista kto z nas mal zomiet)...no zobudila som sa na priserny pocit strachu, az tak, ze som sa bala pohnut...bol to strasne neprijemny pocit a dost ma to vystrasilo...
Neviete niekto nahodou co by to mohlo znamenat???

Dakujem za odpoved.
Aydynqa
04.01.12,16:42
Môžte mi pomôcť?

Často mávam sny s mŕtvym otcom, ktorý zomrel pred 3 rokmi. Po asi dvoch rokov od jeho smrti sme prerobili jeho izbu a teraz v nej mám tú svoju. A však často mávam sny, že sa vrátil a nemá kde spať a mám výčitky kvôli tomu, budím sa s hrozným pocitom. Dnes som sa prebudila opäť stým pocitom, avšak bol trochu iný keďže sa mi snívalo, že sa vrátil, ale bývali sme už v babkinom dome, ktorý bol pri priehrade Bukovec a len asi meter od brehu kde bolo viac ľudí hlavne detí a bolo leto. Babka však neviem kde bývala potom, v realite má len byt na sídlisku, žiadny dom. Po celý čas vo sne som sa chcela opýtať otca kde bol do teraz, čo, ako, prečo, ale nenašla som odvahu.. a tiež mi každý gratuloval k meninám, ktoré mám až zajtra a však nie otec ale boli tam aj rodinný známy, ktorý mi darovali viacero tých kartičiek, čo predávajú na pošte, kde vyškrtáš isté polička a môžeš vyhrať sumu peňazí. Ďalej nakoľko moji rodičia už dlhu dobu spolu nevychádzali a žili v podstate ako rozvedení, tam bol rozhovor mojej mamky a otca ako niečo spolu plánovali ale už neviem čo, myslím, že nejaký výlet.
Prosím pomôžte mi tie sny už trvajú dlhšie chcem vedieť odpoveď.
wagner
04.01.12,17:01
Môžte mi pomôcť?

Často mávam sny s mŕtvym otcom, ktorý zomrel pred 3 rokmi. Po asi dvoch rokov od jeho smrti sme prerobili jeho izbu a teraz v nej mám tú svoju. A však často mávam sny, že sa vrátil a nemá kde spať a mám výčitky kvôli tomu, budím sa s hrozným pocitom. Dnes som sa prebudila opäť stým pocitom, avšak bol trochu iný keďže sa mi snívalo, že sa vrátil, ale bývali sme už v babkinom dome, ktorý bol pri priehrade Bukovec a len asi meter od brehu kde bolo viac ľudí hlavne detí a bolo leto. Babka však neviem kde bývala potom, v realite má len byt na sídlisku, žiadny dom. Po celý čas vo sne som sa chcela opýtať otca kde bol do teraz, čo, ako, prečo, ale nenašla som odvahu.. a tiež mi každý gratuloval k meninám, ktoré mám až zajtra a však nie otec ale boli tam aj rodinný známy, ktorý mi darovali viacero tých kartičiek, čo predávajú na pošte, kde vyškrtáš isté polička a môžeš vyhrať sumu peňazí. Ďalej nakoľko moji rodičia už dlhu dobu spolu nevychádzali a žili v podstate ako rozvedení, tam bol rozhovor mojej mamky a otca ako niečo spolu plánovali ale už neviem čo, myslím, že nejaký výlet.
Prosím pomôžte mi tie sny už trvajú dlhšie chcem vedieť odpoveď.

Už si dala za otca slúžiť omšu? Ak nie, tak daj a dávaj ju dovtedy, pokiaľ sa Ti bude s ním snívať. Tú izbu treba asi vysvetiť. Nemusí to kňaz, stačí zatiaľ svätenou vodou. Ak nemáš, teraz sa bude v kostole posviacať voda. Choď si nabrať, alebo zavolaj kňaza. Ja mám podobnú skúsenosť. Hovorí sa, že mŕtvy potrebuje motlitby, preto sa nám vo sne zjavuje. A nie je podstatné, či za života bol veriaci.
Marta Priehodová
07.01.12,16:32
Mne sa snívalo, neviem presne kto to bol, ale už ležal v truhle a naraz otvoril oči a vstal, teda ožil. Čo to znamená...
Tweety
08.01.12,09:55
Mne sa snívalo, neviem presne kto to bol, ale už ležal v truhle a naraz otvoril oči a vstal, teda ožil. Čo to znamená... Vidieť mŕtveho prebudiť sa -hádky pre dedičstvo. Vidieť v truhle-zbavíš sa nejakej vášne.
akeber
10.01.12,18:08
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ?
Tweety
10.01.12,18:14
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ? Aké to boli kone, krásne, biele, čierne?
akeber
10.01.12,19:11
neboli jednofarebné každý iný
Tweety
10.01.12,19:12
neboli jednofarebné každý iný A aj sa pásli?
buchač
10.01.12,19:13
často sa mi sníva ....vidím bežať splašené stádo koní....mám aj snár ale tam nie je vysvetlenie .....neviete čo to znamená ?

Kôň - Dopočuješ sa zaujímavú novinu.
Kôň biely Niekto ti niečo sľúbil a svoj sľub splní.
Kôň čierny Budeš mať zármutok.
Kôň - Prináša poriadok do duševného a sexuálneho života.
Kôň byť ním zhodený Varuje pred blížiacim sa nebezpečenstvom.
Kôň chcieť na neho vyjsť ale neúspešne Prinesie vám smolu.
Kôň nepokojný Nedosiahnete svoj cieľ.
Kôň prítulný, naťahujúci sa za cukrom alebo chlebom Budete mať verného priateľa a kamaráta.
Kôň sedieť na splašenom koni a nespadnúť Zvládnete nebezpečnú situáciu.
Kôň skákať s ním cez priepasť, cez prekážku Podarí sa vám odpratať z cesty všetky prekážky.
Kôň vidieť koňa s obyčajným postrojom zapriahnutého do obyčajného vozu Budete mať život plný driny ale za to veľmi úspešný.
Kôň vidieť spadnúť kone aj s kočom Stratíte domáce šťastie.
Kôň vidieť kone v slávnostnom postroji s honosným kočom Ľudia si vás budú vážiť a ctiť.
Kôň vidieť mladého koňa, žriebä Čakajte radostnú udalosť.
Kôň vidieť niekoho kto ide na vašom koni Strata vernosti v rodine.
Kôň vidieť osedlaného koňa bez jazdca Čaká vás rýchly vzostup v živote.
Kôň vidieť spadnúť Pozor na blížiace sa nešťastie.
Kôň vidieť splašeného Vaša existencia a blahobyt sú v ohrození.
Kôň vidieť splašeného s vozom Vaša domácnosť je ohrozená.
Kôň vidieť vonku v ohrade, na pastvine Získate nezávislosť.
Kôň vidieť vzpínajúceho, brániaceho Hrozí vám nebezpečenstvo, ktorému sa môžete vyhnúť.
Kôň viesť ho za ohlávku Najskôr si veci premyslite a potom konajte.
Kôň vysadnúť na mierneho a ísť na ňom Prináša dobrý a hladký priebeh.
Kôň vysadnúť na nepokojného Najskôr musíte zdolať prekážky a až potom sa dopracujete k úspechu.
Kôň dať koňovi postroj Čaká vás niečo nové.
Kôň ktorý hryzie Prinesie vám radosť.
Kôň vidieť zdochnutého koňa Prinesie vám straty.
buchač
10.01.12,19:15
he ......;):rolleyes::)

Zbrojár - vidieť ho - Múdrosťou a rozvahou zaženieš hrozby nežičlivcov.
akeber
10.01.12,19:56
nie len bežali ako keď sa splaší stádo....volne dosť blízko mňa , ale nemierili na mňa prebehli popri mne....
marleau
10.01.12,20:21
Dnes som videl (v sne) roj včiel na schodisku a chcel som ich pochytať.Čo je to?
buchač
10.01.12,20:33
Dnes som videl (v sne) roj včiel na schodisku a chcel som ich pochytať.Čo je to?
Včela - Na rozdiel od osi je dobrým symbolom.
Včela bodne vás Budete mať známosť, na ktorú vám ostanú dobré spomienky.
Včela vidieť Znamená zisk a úspech.
Včela vidieť ju na červených kvetoch Začiatok šťastného domova.
Včely - Ak sa chceš udržať nad vodou, nestrácaj nádej.
Včely chytať Tvoj život sa veľmi priaznivo zmení.
Včely zničiť Potrápia ťa veľmi zlé časy.
Včelín mať Koniec starostí, lepší život.
Včelí med Vydrž. zbytočne sa nenamáhaš.
Včelár vidieť ho Ber si príklad z usilovnosti svojich priateľov.
marleau
10.01.12,20:37
Ešte sa mi snívalo druhýkrát,nahý ľudia sa viezli na nákladnom vlaku.
buchač
10.01.12,20:55
Ešte sa mi snívalo druhýkrát,nahý ľudia sa viezli na nákladnom vlaku.
Ľudia veľký zástup vidieť Pôjdeš na pohreb.
Ľudia šťastní Uskutočníš dobré predsavzatia.
Ľudia krásni Ktosi ti pomôže v pravej chvíli.
Ľudia smutní Zanedbal si svoje povinnosti.
Ľudia spiaci Nebudeš mať veľké starosti.
Ľudia zlí Ktosi bude žiadať, aby si činmi dokázal svoju lásku.
Ľudia fúzatí Hrozia ti nepríjemnosti, ak budeš naďalej veľmi zlostný.
Ľudia pri jedení a pití V týchto dňoch konaj len tak, aby ťa každý mohol chváliť.
Ľudia ak boli oblečení do tmavého Sa nič príjemného.
Ľudia ak sa približovali Niekto ťa veľmi ohovára.
Ľudia ak ich bolo veľa Známi ti pripravujú nástrahy.

Vlak vidieť Čoskoro navštíviš ďalekú krajinu.
Vlak cestovať v ňom Sklamané nádeje.
Vlak byť pri železničnom nešťastí Od vzdialeného priateľa dostanete nedobré správy.
Vlak cestovať v ňom Dobrý a rýchly postup.
Vlak náhliť sa naň Sľubuje veľa noviniek.
Vlak napriek úsiliu ho zmeškať Chcete dosiahnuť niečo nedosiahnuteľné.
Vlak vidieť Predzvesť lúčenia.
Vlak vidieť ho vychádzať z tunela Dozviete sa o sebe tajomstvo.
Vlak vystúpiť z neho Dosiahnete svoj cieľ.

...vyber si ...;)
Atalka
08.02.12,12:18
ahojte aj ja by som sa chcela opytat priatelovi sa snivalo ze videl v obyvacke za gaucom 3 pavuky take hniezdo s pavucinou... a mne sa minule snivala ze som sla vytahom strasne rychlo hore ale ocitla som sa v minulosti..taka haluz :)) ak by ste vedeli dajte mi vediet co to znamena vdaka :))
pradagucci
14.02.12,21:03
Dobry večer,
tuto poslednu noc sa mi snival velmi zvlaštny sen,ani neviem či to bol sen al.sa to stalo.Prišlo mi to akoby v takom bdení.Cely den nad nim rozmyšlam,lebo ked sa mi naposledy snival podobny a tak živy sen umrel mi moj milovany priatel,moja životna laska na druhy deň.
Mam velmi zmiešane pocity,akoby mi niečo nadvihovalo roh periny asi 5krat a chcelo ma tahat za nohu bolo to take žive akoby som kričala z celej sily ,ešte som sa obzrela vedla,kde ležal moj terajši priatel,a nepočul ma.. až som išla plakať že ma nepočuje..potom som zaspala akoby niečo ma zas zobudilo..prave som si neni ista či som bola hore al. to bol sen..
Vtedy keď mi priatel umrel tak ten sen čo som mala pred jeho smrťou bol velmi živy,ale v ňom ma tiež tahalo za nohu ale to bolo akoby sme leteli a bola to biela hlava bez jasnej tvare ako kostnata take strapate vlasy to malo... a som vykrikla zo sna až som sa zobudila na to.. tento sa odohraval v miestnosti kde som bola.. nikdy pred tym sa mi tam nič podobne nesnivalo.. stale na to myslim ... a teraz ma nahneval priatel ,lebo povedal že ma má tak rad že by aj dušu diablovi zapredal.. nezahrávam sa s tymto..nikdy ani to nevyslovujem.. som veriaca...poprosila by som vas o neake vysvetlenie..velmi pekne Ďakujem
Nikola Novosadová
04.03.12,13:43
Sníval sa mi sen v ktorom som mala potetované ruky. Na ľavej som mala nedokončenú morskú pannu. A na pravej nedokončený kvet(resp.stonku) a jazvu. čo to znamená?
Tweety
04.03.12,13:50
Sníval sa mi sen v ktorom som mala potetované ruky. Na ľavej som mala nedokončenú morskú pannu. A na pravej nedokončený kvet(resp.stonku) a jazvu. čo to znamená?

Mať jazvu- čaká ťa príjemná staroba
kvet-zdobiť sa ním-prechodná radosť
majko 15
07.03.12,12:43
aj mne sa tuto noc snívalo zo zosnulou babkou a snívalo sa mi že teraz už neviem presne ale niečo jej bolo a umierala a mi sme jej nevedeli poskytnúť prvú pomoc.čo tento divný sen znamená?vie niekto?
buchač
07.03.12,12:51
Mať jazvu- čaká ťa príjemná staroba

...hm , to by aj pravda mohla byť - prijal by som ....;)
Tweety
07.03.12,12:52
...hm , to by aj pravda mohla byť - prijal by som ....;)

A vieš, že nie si sám:).
buchač
07.03.12,13:01
A vieš, že nie si sám:).
...šak hej ...

Jaziev na tele mám neúrekom , nie všetky aj štichy dostali .........he , tie na duši sa ani nerátajú....:)
Tweety
07.03.12,13:03
Hej, ale ten sen o pokojnej starobe je len o jazvách v sne, nie tých skutočných. Takže musíš snívať.
buchač
07.03.12,13:07
Hej, ale ten sen o pokojnej starobe je len o jazvách v sne, nie tých skutočných. Takže musíš snívať.
...he .....snívam často , snívam veľa , snívam rád .............aj keď nespím ........ale to sú už iné sny .....
mánička00
15.03.12,07:28
ahojte, mám vážne problémy s manželom, chcela som sa s ním aj rozviesť ale neurobila som to, aj ked pri nom trpím.
Neviem či preto ale v sne sa zjavila jeho babka ktorá už nežije a chcela mi niečo povedať, začala ma akoby objímať ale potom som sa zobudila.
Neviete čo by to mohlo znamenať?
Ďakujem
osky
26.03.12,16:01
dnes som nemohla stat z postele-stal som mala pocit na odpadnutie,krutila sa mi hlava a snival sa mi takyto sen:
porodila som dvojicky,dievcatka-ten okamih som vo sne nevidela,viem ze nikde nebola ziadna krv,videla som len babätka zavinute uz v perinkach a viem ze som porodila doma,uplne sama.boli uplne rovnake.prisla domov mama a bola strasne stastna.vedela som ze jedna sa bude volat po mne ale stale som sa nevedela rozhodnut ake meno dam tej druhej....potom som sa zobudila na to,ze zvonia zvony-bolo uz 12 hodin,skratka,divne,v podvedomi som citila ze mi treba uz vstat ale nebola som schopna....
co to znaci?
Andikaa
02.05.12,09:13
Ahojte, toto sice nie je sen ale potrebovala by som poradit, resp vysvetlit jeden jav. Moja milovana babka zomrela pred dvoma rokmi a mala krasny pohreb. Zial moja sestra (jej vnucka) sa nemohla toho pohrebu zucastnit pretoze zije v Nemecku a ma dve male deti nevedela si vybavit prichod. Prisla az mesiac po pohrebe domov a hned isla na cintorin za babkou. Ked jej utrela fotku na nahrobnom kameni ta padla dole. Jednoducho sa odlepila. Tak sme ju prilepili znova. Nepamatam si ci odvtedy bola doma resp ci bola na cintorine ale tento rok v aprili mesiac pred jej narodeninami prisla znova domov na Slovensko a isla tradicne na cintorin. A babkina najstarsia dcera nasla znova lezat padnutu fotku na hrobe. Co to znamena ze stale len pri sestrinej navsteve pada fotka? Co chce babka odkazat? Vie mi niekto pomoct s vysvetlenim?
dakujem krasne a tesim sa na odpoved.
GuitarPro
07.05.12,15:36
Prepác ze tak anonymne,ale tento tvoj citát od tvojej mamky sa mi pozdáva:)

Moja skúsenosť v sne s mŕtvym : rozprávať sa / mŕtvy sa usmieva/- robíš veci dobre.
Mŕtvy nerozpráva ,zvyčajne ťa pred niečim varuje.

Dnes v noci som mal sen s mojim byvalym profesorom na gymply ktory priblizne pred dvoma mesiacmi zomrel,V sne sedel pri stole a v obleku sa potichu na mna pozeral.. Ak by si mi vedel o tomto sne povedat nejake konkrétne veci..boli som rád:) vopred dakujem
aretika
01.06.12,06:47
Ahoj, snival sa mi sen, ten z tych neprijemnejsich. Videla som velkych ciernych hadov zakopanych do pol tela v zemi. Spolu s nimi tam boli zakopani aj ludia. Pohlad bol asi taky, ze zo zeme trci hadia hlava s castou tela (cierna anakonda)a spolu s nou je tam zakopany aj clovek do pol tela. Pripdalo mi v tom sne akoby slo o nejaku hru, aby clovek vydrzal co najdlhsie v tej jame s hadom. Had bol vpredu a clovek za nim. Viedela som viac hadov s ludmi. Nakoniec som tam videla aj moju dceru s tym hadom v jame. Kricala a chcela ist von, nakoniec ju odtial aj vybrali.
Po tomto sne som rano sla na balkon nadychat vzduchu a moj neprijemny pocit znasobil pohlad na straku, ktora vliezla do lastovicieho hniezda a chytila do zobaka lastovicku. Ta jej usla, kruzili, no nakoniec ju znova chytila.
Mam z tohoto rana a noci dost neprijemne pocity. Moze to nieco znamenat?
wagner
01.06.12,16:02
Ahoj, snival sa mi sen, ten z tych neprijemnejsich. Videla som velkych ciernych hadov zakopanych do pol tela v zemi. Spolu s nimi tam boli zakopani aj ludia. Pohlad bol asi taky, ze zo zeme trci hadia hlava s castou tela (cierna anakonda)a spolu s nou je tam zakopany aj clovek do pol tela. Pripdalo mi v tom sne akoby slo o nejaku hru, aby clovek vydrzal co najdlhsie v tej jame s hadom. Had bol vpredu a clovek za nim. Viedela som viac hadov s ludmi. Nakoniec som tam videla aj moju dceru s tym hadom v jame. Kricala a chcela ist von, nakoniec ju odtial aj vybrali.
Po tomto sne som rano sla na balkon nadychat vzduchu a moj neprijemny pocit znasobil pohlad na straku, ktora vliezla do lastovicieho hniezda a chytila do zobaka lastovicku. Ta jej usla, kruzili, no nakoniec ju znova chytila.
Mam z tohoto rana a noci dost neprijemne pocity. Moze to nieco znamenat?

Vieš keby si si prečítala príspevky v téme, tak by si bola našla aj tento môj príspevok:

Ja si málo kedy pamätám sen, ale z pondelka na utorok sa mi sníval farebný sen, že som kúsok os seba videla veľmi hrubého hada ako sa na ňom kolegiňa viezla. Had to je nešťastie, už som rozmýšlala čo asi by sa mohlo stať. A stalo sa, prečítajte si môj príspevok v príspevku - Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo. V skratke - môj veľký šéf sa zachoval ako blbec, na oslavu MDŽ pozval celý kolektív a mňa nie, hoci vie že by som aj tak s nimi nešla. Takže sen o hadovi - protiveň a nešťastie
Nikola Novosadová
23.07.12,11:04
Snívalo sa mi s chlapom,ktorého lúbim,že prišiel skor zo zahraničia. Boli sme spolu no ked som ho objala sa odťahoval a nakoniec ked som ho mala niekde počkať som ho videla ako odchádza. čo to znamená?
tajennka
24.07.12,04:44
Dobre ránko,

dnes v noci sa mi sníval sen, na ktorý neviem zabudnúť a dosť ma trápi. Vedel by mi niekto vyložiť tento sen? S priateľom, s ktorým som tretí rok sme boli na návšteve u známych, bola tam aj jedna pekná blondína, ktorej som nevenovala pozornosť až na to keď prišla tma. Priateľ ma proste nechal kvôli nej, zrazu bol zmenený na nepoznanie. Bol drzí nepríjemný, nepoznávala som ho, tak som utiekla na bicykli neďaleko, viem že som sa vozila okolo nejakých bytoviek a tam som plakala a stále neverila že je všetko preč. Po čase som sa vrátila do toho domu a on stále trval na svojom, tak sme sa tam hádali a nakoniec som mu vrátila snubný prsteň, ktorý dal do popolníka. No a tým to haslo, nakoniec súhlasila som z rozchodom a odišla som. Prosím Vás, mohol by niekto pomôcť?
Tweety
24.07.12,05:59
Dobre ránko,

dnes v noci sa mi sníval sen, na ktorý neviem zabudnúť a dosť ma trápi. Vedel by mi niekto vyložiť tento sen? S priateľom, s ktorým som tretí rok sme boli na návšteve u známych, bola tam aj jedna pekná blondína, ktorej som nevenovala pozornosť až na to keď prišla tma. Priateľ ma proste nechal kvôli nej, zrazu bol zmenený na nepoznanie. Bol drzí nepríjemný, nepoznávala som ho, tak som utiekla na bicykli neďaleko, viem že som sa vozila okolo nejakých bytoviek a tam som plakala a stále neverila že je všetko preč. Po čase som sa vrátila do toho domu a on stále trval na svojom, tak sme sa tam hádali a nakoniec som mu vrátila snubný prsteň, ktorý dal do popolníka. No a tým to haslo, nakoniec súhlasila som z rozchodom a odišla som. Prosím Vás, mohol by niekto pomôcť?
Daj pozor, aby sa sen nezmenil na skutočnosť.
osky
24.10.12,08:32
moj najnovsi,cudny sen:

videla som nas dom /na Slovensku,rodicovsky/ ako hori.
uvedomovala som si hlavne to ze horia vstupne dvere,len cast okolo klucky bola cela,nedotknuta-dalo sa krasne vojst....
velmi horeli jasnym plamenom vsetky drevene podbytky na streche-nie pod strechou ale okolo celeho obvodu strechy mame take drevene okrasne dosticky.
strecha nebola plechova,ako v skutocnosti,mala iny tvar,a vyzerala skor ako zo sindlov.a bola v dvoch vrstvach prekryta....cudne.

vosla som dnu a do kuchyne.rychlo som zacala surit rodicov v kuchyni,ze horime,treba utekat,hasit...oni sa ale smiali a hresili ma ,aby som si nevymyslala.lebo v celom dome nebolo o poziari ani naznaku...
potom sa mi zjavil obraz mojej byvalej detskej izby-ked som ju otvorila,bola uplne prazdna,ale nebola zadymena,steny biele.
na podlahe boli vsade az po same kuty rovnomerne rozlozene zerave cierne uhliky a bolo vidno,ze pod nimi je po celej ploche izby daka latka-deka alebo co,neboli na dlazke...


vie mi dakto tento sen vylozit?
Terezia13
24.10.12,11:02
ľudkovia moji, takéto bludy vás bavia????????? to sú bludy:cool:
korduľa
24.10.12,11:27
mne sa dnes snivalo s Mastalirom :D co to znamena???
katka 23
24.10.12,11:35
že ho večer uvidíš v telke:D
korduľa
24.10.12,11:54
že ho večer uvidíš v telke:D

jaaaj, tak nic, inac v tom sne mi opravoval strechu na dome. ..nemam ani dom, ani strechu, ani Mastalira:(
osky
24.10.12,20:12
vdaka vsetkym za duchaplne prispevky.vazne ste mi neskutocne pomohli....
grinavak
25.10.12,13:14
A mne sa skoro snívalo, že už už idem do predčasného dôchodku.

Čo to znamená ?
(ak tomu niekto rozumiete, napíšte)
Tweety
25.10.12,13:16
A mne sa skoro snívalo, že už už idem do predčasného dôchodku.

Čo to znamená ?
(ak tomu niekto rozumiete, napíšte)
AKO tomu rozumieť, že skoro snívalo? Buď snívalo alebo nie,či?
grinavak
25.10.12,13:19
AKO tomu rozumieť, že skoro snívalo? Buď snívalo alebo nie,či?
Upresním vari takto :
Snívam. O tom (ale mám pritom normálne otvorené oči) dôchodku.
Tweety
25.10.12,13:23
Upresním vari takto :
Snívam. O tom (ale mám pritom normálne otvorené oči) dôchodku.
Tak to sa vyložiť nedá.:---
willma
25.10.12,13:28
nezažiješ - neuveríš. môj živý sen z apríla 2009, ktorý sa do bodky splnil v júni toho istého roku je toho nemilým príkladom
Citroon22
25.10.12,13:31
sny su len sny, nič to neznamená a to že každý snár má na to iné vysvetlenie je len dôkaz toho, že tie knihy sú vhodné len ako podložka pod tanier s obedom...sny su produktom oddychujuceho mozgu, svojim spôsobom premieta dojmy, okolnosti a pocity ktoré nás nejak v živote ovplyvnili ..mne sa napr celý život sníva s medveďmi. sú to rôzne situácie ale s dvomi spoločnými menovateľmi: medveď a strach z neho..niekedy je to brutálne a neprežijem to,inokedy sú odo mna daleko ale aj tak sa ich bojim...a vysvetlenie je jednoduche aj bez snára: do 6-ich rokov som žil na farme v oblasti silno osídlenej medvedmi, rodičia ma nimi od malička strašili, v noci sa nám často prechádzali okolo domu a ničili nám ovocné stromy..aj ked vedome teraz žiadnu fobiu z medveďov nemám ( myslím že sú to krásne zvieratá) v snoch ma stále prenasledujú a som si istí že je to kvôli tomu že som sa ich v detstve tak bál...
Tweety
25.10.12,13:34
sny su len sny, nič to neznamená .
Ako veľmi sa mýliš. Ale zas nie každý sen má svoj odkaz, tu treba rozlišovať.
grinavak
25.10.12,13:58
Tak to sa vyložiť nedá.:---

A nemôže to nejako súvisieť s niečím iným (čo ja viem so zverokruhom , dátumom narodenia ? )
grinavak
25.10.12,14:01
sny su len sny, nič to neznamená a to že každý snár má na to iné vysvetlenie je len dôkaz toho, že tie knihy sú vhodné len ako podložka pod tanier s obedom...sny su produktom oddychujuceho mozgu, svojim spôsobom premieta dojmy, okolnosti a pocity ktoré nás nejak v živote ovplyvnili ..mne sa napr celý život sníva s medveďmi. sú to rôzne situácie ale s dvomi spoločnými menovateľmi: medveď a strach z neho..niekedy je to brutálne a neprežijem to,inokedy sú odo mna daleko ale aj tak sa ich bojim...a vysvetlenie je jednoduche aj bez snára: do 6-ich rokov som žil na farme v oblasti silno osídlenej medvedmi, rodičia ma nimi od malička strašili, v noci sa nám často prechádzali okolo domu a ničili nám ovocné stromy..aj ked vedome teraz žiadnu fobiu z medveďov nemám ( myslím že sú to krásne zvieratá) v snoch ma stále prenasledujú a som si istí že je to kvôli tomu že som sa ich v detstve tak bál...

Podvedomie upratuje ?
a pritom pospája aj nesúvisiace (alebo myslíš, že kontroluje logiku skladania čriepkov? ) fragmenty ?
grinavak
25.10.12,14:44
A nemôže to nejako súvisieť s niečím iným (čo ja viem so zverokruhom , dátumom narodenia ? )

Celý deň mám taký vracajúci sa pocit, že nejako s dátumom narodenia súvis by to mohlo mať (ale k tomu potom asi kartárka by vedela povedať / astrológ ? ) .
grinavak
25.10.12,17:19
Celý deň mám taký vracajúci sa pocit, že nejako s dátumom narodenia súvis by to mohlo mať (ale k tomu potom asi kartárka by vedela povedať / astrológ ? ) .

Nevie nikto?
Musím sa s tým sám vyrovnať ?
Nájsť si vysvetlenie ?
Ivana Š
25.10.12,17:39
mne sa minule snívalo o tom, že som bola u mojej mamy v byte, ona bola na dovolenke, ja s kopou ľudí u nej - niektorých som poznala, niektorých nie nezbedné chalanisko mi popálilo líce tak, že sa mi pľuzgier vytvoril, išla som si vybrať ľad do jej mrazničky na schladenie a keď som ju otvorila, tak z nej vytieklo mrte vody, lebo bola vypnutá a rozmrazená a vytopilo jej celý byt a musela som to umývať

o deň! neskôr - skorosedemnástka nezavrela poriadne dvierka na mrazničke, rozmrazila sa, kopa vody na dlážke a musela som umývať (aj som sa zmienila o tom v čo ma rozčúlilo....http://www.porada.sk/t200637-p198-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2166795
žeby predtucha?
grinavak
25.10.12,18:44
mne sa minule snívalo o tom, že som bola u mojej mamy v byte, ona bola na dovolenke, ja s kopou ľudí u nej - niektorých som poznala, niektorých nie nezbedné chalanisko mi popálilo líce tak, že sa mi pľuzgier vytvoril, išla som si vybrať ľad do jej mrazničky na schladenie a keď som ju otvorila, tak z nej vytieklo mrte vody, lebo bola vypnutá a rozmrazená a vytopilo jej celý byt a musela som to umývať

o deň! neskôr - skorosedemnástka nezavrela poriadne dvierka na mrazničke, rozmrazila sa, kopa vody na dlážke a musela som umývať (aj som sa zmienila o tom v čo ma rozčúlilo....http://www.porada.sk/t200637-p198-co-sa-mi-dnes-stalo-co-ma-rozculilo-a-co-ma-potesilo-iii.html#post2166795
žeby predtucha?

Kdeže
Pri skorosedemnástke skôr pravidlo :D
Tweety
04.11.12,06:58
Už sa to vysvetlilo.
No vidíš, najlepšie riešenie je, vydiskutovať si to sám so sebou.:)
Lenka1988
13.11.12,09:51
dobry den . poprosila by som o radu. uz niekolko krat od smrti babky sa mi snivaju s nou sny.. v snoch nerozprava, aj ked sa jej na nieco pytam neodpoveda.. dnesnu noc sa mi s nou znova snivalo.. cele znenie sna si nepamatam len utrzky.. bolo to v nejakej opustenej sidliskovej casti.. bolo to stare opustene bytovky, scasti rozbite.. v jednej z nich som bola s babkou aj mamou, a este jedna osoba tam bola.. bola som smutna, a nechapala som ci sa deje. babka sedela na sedacke, bez slova, s neutralnym vyrazom na tvari, akoby na nieco cakala. chcela som s nou rozpravat ale nedalo sa, nieco mi v tom branilo akoby nejaka sila.. mama mi povedala, nech odidem ze by to bolo pre mna tazke.. tak som sla prec chtiac nechtiac.. ale ostala som v budove a videla som ako ta tretia osoba hovori, ze neda sa babke uz nijako pomoct a musia ju zbavit trapenia.. videla som, ako babku dobrovolne zbavuje zivota, ona sa nebranila. plakala som.. zhruba takto to je.. ako som sa zobudila citim tazko na dusi a neprijemny pocit.. poradte mi prosim vas.. ak mozte na email: izagire178@centrum.sk

s babkou som mala vzdy velmi dobry vztah: no pred jej smrtou sa stali veci ktore istemu cloveku nezabudnem, a to ma velmi tazi.. budem velmi vdacna za kazdu radu. dakujem !Lenka
belinka31
26.11.12,13:22
Mne sa v poslednom čase snívajú sny o konci sveta, čo mi nepríde až také neobvyklé - strašia nás z každej strany... Doteraz sa mi nesnívalo často ale posledný týždeň sa mi sníva každú noc... Väčšinou nepríjemné sny ako som už spomínala o konci sveta a tak... Nepríjemný pocit som mala ale poslednú noc, keď sa mi snívalo o tom že som bola v svadobných šatách a stále som niekoho hľadala vždy som sa buď ušpinila alebo si natrhla šaty, a chodila som hore dole ani neviem presne prečo... Výsledok bol to že sa mi rozpadol aj účes... Nevidela som že ako v tých šatách vyzerám, lebo som sa pozerala na seba ako sa pozeráme bežne.. zhora, len som videla ako sa mi tie šaty špinia a viem že som niekoho hľadala...
:mee:
wagner
26.11.12,15:09
Svadobné šaty to nie je dobré znamenie.
Emka Roman
27.11.12,13:29
dobry den . poprosila by som o radu. uz niekolko krat od smrti babky sa mi snivaju s nou sny.. v snoch nerozprava, aj ked sa jej na nieco pytam neodpoveda.. dnesnu noc sa mi s nou znova snivalo.. cele znenie sna si nepamatam len utrzky.. bolo to v nejakej opustenej sidliskovej casti.. bolo to stare opustene bytovky, scasti rozbite.. v jednej z nich som bola s babkou aj mamou, a este jedna osoba tam bola.. bola som smutna, a nechapala som ci sa deje. babka sedela na sedacke, bez slova, s neutralnym vyrazom na tvari, akoby na nieco cakala. chcela som s nou rozpravat ale nedalo sa, nieco mi v tom branilo akoby nejaka sila.. mama mi povedala, nech odidem ze by to bolo pre mna tazke.. tak som sla prec chtiac nechtiac.. ale ostala som v budove a videla som ako ta tretia osoba hovori, ze neda sa babke uz nijako pomoct a musia ju zbavit trapenia.. videla som, ako babku dobrovolne zbavuje zivota, ona sa nebranila. plakala som.. zhruba takto to je.. ako som sa zobudila citim tazko na dusi a neprijemny pocit.. poradte mi prosim vas.. ak mozte na email: izagire178@centrum.sk

s babkou som mala vzdy velmi dobry vztah: no pred jej smrtou sa stali veci ktore istemu cloveku nezabudnem, a to ma velmi tazi.. budem velmi vdacna za kazdu radu. dakujem !Lenka

Pokiaľ si si istá , že vieš byť objektívna, "prerozprávaj tie veci, čo sa stali pred babkinou smrťou " s niekým, komu veríš.

Pravdepodobne ti časť z toho vysvetlí / vyvráti.

So zvyškom (ak je to normálny človek) sa porozprávaj s tým "istým človekom" , že ťa to ťaží.

Výsledok je síce neistý, ale skús.