lorelei
06.03.08,14:11
Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....:)
saska_1
06.03.08,14:51
neviem ale mne sa hovadiny snivaju stale a suvisi to s mojimi negativnymi myslienkami pocas dna, stresom a strachom
zuhl
06.03.08,15:06
Neuveríte, ale dnes som presne myslela na túto tému, že či sa tu vôbec nachádza alebo ak nie, tak by ju mohol niekto založiť,lebo presne túto noc sa mi snívali strašné sny. Čo sa týka tých snov s mŕtvymi, tak to sa mi stále opakuje s mojou babkou. Myslím, že to je preto lebo nevieme na nich zabudnúť. Všetci mi hovoria, aby som zapálila sviečku alebo na omšu, ale ja nechcem, lebo som rada že vtom sne sa s babkou aj rozprávam.
Ofélia
06.03.08,15:54
Chodila som často do kníhkupectva prezerať si rôzne snáre, ale každý ako to tu bolo povedané sa líšil výkladom, až raz sa mi snívalo, že za dverami bola pavučina, na nej veľký pavúk, ktorý nešiel zabiť......ale som ho zabila! Tak som zase bola v obchode a prezerala si význam sna a čakala som (1 týždeň) , ktorý z výkladov sa stane.......
Bolo to obdobie keď som bola na mizine a čakala som určitý obnos peňazí a bola som si istá že to čo mi patrí mi aj bude vyplatené, aké bolo moje prekvapenie keď mi prišlo len 1/3 zo sumy! Tým sa mi potvrdil výklad sna pavúk v pavučine = stratené peniaze, pavúk zabitý = očakávane peniaze nedostanete.
Tento potvrdený snár snom som si aj kúpila, autor je Ladislav Szalei, je síce v češtine a často krát mám problém vyložiť dané slovo po česky, ale už som si naň zvykla. tento snár sa mi potvrdil aj nedávno. V živote som nesedela na koňovi a v sne som videla 3 hnedé kone ako utekali pred dažďom, na jednom som sedela JA! Ráno som to pozrela a Kôň v tomto snáre je rýchla novina! V ten deň od 10:00 ráno pracovná novina, o 13:00 osobná novina a o 15:00 rodinná novina. Večer som bola z novín v nemom úžase....takže niečo na tom je.
wagner
06.03.08,16:26
Ja si málo kedy pamätám sen, ale z pondelka na utorok sa mi sníval farebný sen, že som kúsok os seba videla veľmi hrubého hada ako sa na ňom kolegiňa viezla. Had to je nešťastei, už som rozmýšlala čo asi by sa mohlo stať. A stalo sa, prečítajte si môj príspevok v príspevku - Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozšúlilo. V skratke - môj veľký šéf sa zachoval ako blbec, na oslavu MDŽ pozval celý kolektív a mňa nie, hoci vie že by som aj tak s nimi nešla. Takže sen o hadovi - protiveň a nešťastie
durisovad
06.03.08,16:29
Moja stara mama hovorievala, ze had znamena zakerneho a nebezpecneho cloveka.
wagner
06.03.08,16:33
Súhlasím s Tebou, lebo tých zákerných a nebezpečných ľudí som dnes strela desať a preto bol asi ten had taký hrubý. Keď si ten sen pripomínam tak jeho hrúbka mohla byť akolo 60 cm a dlhý bol asi aj desať metrov. Ako vidím, všetci títo ľudia už vo sne boli vtelený do tohto hada.
Olice
06.03.08,16:36
S tým hadom máš pravdu, je to protiveň a hádky.
Ja mám skúsenosť s malými deťmi vo sne. Keď sa mi s nimi sníva, tak viem, že nebude dobre, nastanú vždy problémy a nezhody.
vasulka
06.03.08,17:14
Moja stara mama hovorievala, ze had znamena zakerneho a nebezpecneho cloveka.
Had tiež znamená strach. To hovorila moja mama.

Moja skúsenosť v sne s mŕtvym : rozprávať sa / mŕtvy sa usmieva/- robíš veci dobre.
Mŕtvy nerozpráva ,zvyčajne ťa pred niečim varuje.
wagner
06.03.08,17:40
U nás sa hovorilo, že keď sa Ti sníva s mŕtvym, tak sa treba za neho modliť alebo dať na omšu. Za dvadsať rokov sa mi s mamou nesnívalo ani raz, ani s otcom.
adi11
06.03.08,18:07
Keď sa sníva o mútnej vode, znamená to chorobu, zdravotné problémy..
a sen s malými deťmi tiež mi vždy signalizoval nepríjemnosťi /i keď sa mi veľmi málo sníva a keď aj tak v momente ako sa pozrem do okna tak to zabudnem /:)
beba13
07.03.08,13:14
Teda mne sa niekedy snívajú také koniny, že by som ich márne hladala v snári. Ale raz sa mi snívalo ( asi 10 rokov dozadu) že som išla večer po ulici a videla som tam ležať nejakého muža, bol takej pevnej postavy , vyzeralo to, že je mrtvy, aj som pri nom stála, ale nevidela som mu do tváre. No a ked som sa zobudila na ten sen som zabudla. A na druhý den bol u nás môj otec a ten mi povedal, že niekto zabil jeho bratranca,(nevideli sme ho asi 6 rokov) no a to sa stalo v ten den ako sa mi to snívalo. Viete si predstaviť ako som sa vtedy rozklepala to nikomu neprajem.
Nika
07.03.08,13:41
Mne sa nedávno snívalo veľa holubov, plná strecha. Tak som si pozrela snár a tam bolo napísané, že dostanem v krátkom čase dobrú správu.
Výklad sna:Moja dcéra cestovala v ten večer na internát, docestovať tam mala okolo polnoci, tak som jej nakázala aby mi poslala SMS, keď tam príde. Lenže ona bola po ceste unavená a zabudla na to. A ja som od polnoci každú hodinu pozerala na mobil, či mi tá SMS už došla. Hmm.. došla, ale až dopoludnia.

Ak ma snoch "strašia" ľudia, ktorých som už dlho nevidela, tak zvyčajne mi pomôže keď im zavolám alebo nejako sa snimi skontaktujema porozprávam a sny potom prestanú.
Kedysi sa mi často snívalo o bývalej kolegyni, mala som pocit, že odo mňa niečo chce. Bohužiaľ sa mi ju nepodarilo nájsť. V poslednom sne mi povedala, že už nepríde a rozplynula sa. Potom sa mi o nej už nesnívalo asi 3 roky. Nedávno sa znova objavila zasa.... tentoraz bez slova odišla.
lucill
07.03.08,22:17
Sny odrážajú naše podvedomie. Keď sa ti sníva o niekom, kto už nežije, asi ti podvedome chýba alebo ste mali niečo nevysporiadané, boli ste pohádaný alebo tak.
Pomocou snov asi ťažko vyčítaš budúcnosť, skôr sa dozvieš vela o sebe a osvojom momentálnom "stave". Napr. keď som dlhodobo pod stresom, snívajú sa mi hrozné haluze (ako napr. znetvorené rybky v akváriu a pod.). Niekomu sa sníva zriedkavo. Mne velmi často, neviem prečo :)
Ofélia
08.03.08,18:38
Sny odrážajú naše podvedomie. Keď sa ti sníva o niekom, kto už nežije, asi ti podvedome chýba alebo ste mali niečo nevysporiadané, boli ste pohádaný alebo tak.
Pomocou snov asi ťažko vyčítaš budúcnosť, skôr sa dozvieš vela o sebe a osvojom momentálnom "stave". Napr. keď som dlhodobo pod stresom, snívajú sa mi hrozné haluze (ako napr. znetvorené rybky v akváriu a pod.). Niekomu sa sníva zriedkavo. Mne velmi často, neviem prečo :)

S týmto nemôžem celkovo súhlasiť. Áno ak je niekto prepracovaný môže ísť o nezrozumiteľný sen, ale to že mi sníva napr. s rodičmi, alebo s niekym kto je mrtvy tak vyhodnotenie sna má úplny iný charakter! Sen niečo oznamuje, ale netýka sa to konkrétnej osoby v sne, je to len osoba cez ktorú nám je niečo zdelené. mnoho krát sa mi napríklad sníva s osobou, cudzou, ktorú poznám len z videnia..... a mnohokrát v sne nevidím osobe do tváre....
Je vedecky dokázané že sa každému sníva, ale len málokto si sen zapamätá, alebo o ňom vôbec nepremýšla. Keď sa ráno zobudíme a pozrieme sa do okna alebo na strop, sen si nezapamätáme aj to je dokázané a snáre sa píše ryba v akváriu = akvárium sú mnoho nepríjemnosti a ryba je mlčanlivosť. Je treba si sen viac rozobrať napr. bola tam voda, aka bola, ryby akú mali farbu atď
Rozalka
08.03.08,19:03
Pridám aj ja: snívať sa o rybníku - prírastok v rodine (splnil sa)
Ja mávam veľmi často opakujúce sa dva sny:
- v jednom idem za známymi (husacím krokom) na veľmi úzkom chodníku poza barák a spoza domu na mňa vyskočí vlčiak, z úst sa mi nevyderie ani hlások a neviem kričať o pomoc
- druhý sen sa mi zjavuje, keď mám niekam cestovať a sníva sa mi, že nestihnem vlak/autobus/lietadlo, a snažím sa dostihnúť dopravný prostriedok tak, že letím a mávam francúzskymi barlami ako krídlami (v skutočnom živote chodím s barlou)
Ofélia
08.03.08,20:02
Pridám aj ja: snívať sa o rybníku - prírastok v rodine (splnil sa)
Ja mávam veľmi často opakujúce sa dva sny:
- v jednom idem za známymi (husacím krokom) na veľmi úzkom chodníku poza barák a spoza domu na mňa vyskočí vlčiak, z úst sa mi nevyderie ani hlások a neviem kričať o pomoc
- druhý sen sa mi zjavuje, keď mám niekam cestovať a sníva sa mi, že nestihnem vlak/autobus/lietadlo, a snažím sa dostihnúť dopravný prostriedok tak, že letím a mávam francúzskymi barlami ako krídlami (v skutočnom živote chodím s barlou)
1. Úzky chodník znamená že niečo vo vašom živote bude obtiažne (galiba),
dom je radosť, ale vy idete poza ten dom, takže radosť nebude , pretože pes je nepriateľ, takže máte nepriateľa ktorý vám bráni v šťastí....chcelo by to viac na výklad detaile

2.nestíhať...rozpaky a škoda, lietať...nezmyselná túžba....barle...čipernosť a krídla keď má človek je to vaša túžba viniknúť.....
Nika
08.03.08,21:09
Viete ako si vyložiť sen v sne? Často sa mi sníva, že sa mi niečo sníva.....
Eulalia
09.03.08,03:55
Priznávam, že na snáre neverím. Keby som ich desať rôznych pozrela na jeden a ten istý sen, asi by som našla desať rôznych výkladov. Ale každý človek má možnosť sa naučiť pochopiť význam svojich snov. V prvom rade sa musí naučiť zapamätať si ich a potom sa pýtať vlastného podvedomia, čo ten sen znamená. A dokonca sa prostredníctvom snov môže dozvedieť najoptimálnejšie riešenie svojich problémov. Dá sa to, ale chce to tréning.
lucill
09.03.08,11:20
S týmto nemôžem celkovo súhlasiť. Áno ak je niekto prepracovaný môže ísť o nezrozumiteľný sen, ale to že mi sníva napr. s rodičmi, alebo s niekym kto je mrtvy tak vyhodnotenie sna má úplny iný charakter! Sen niečo oznamuje, ale netýka sa to konkrétnej osoby v sne, je to len osoba cez ktorú nám je niečo zdelené. mnoho krát sa mi napríklad sníva s osobou, cudzou, ktorú poznám len z videnia..... a mnohokrát v sne nevidím osobe do tváre....
Je vedecky dokázané že sa každému sníva, ale len málokto si sen zapamätá, alebo o ňom vôbec nepremýšla. Keď sa ráno zobudíme a pozrieme sa do okna alebo na strop, sen si nezapamätáme aj to je dokázané a snáre sa píše ryba v akváriu = akvárium sú mnoho nepríjemnosti a ryba je mlčanlivosť. Je treba si sen viac rozobrať napr. bola tam voda, aka bola, ryby akú mali farbu atď
Neviem, do snárov sa už pár rokov nepozerám. Jeden čas sa mi napríklad stále snívalo (asi 20x za rok - nepreháňam) o tom, že idem výťahom (konkrétne v paneláku kde som vtedy bývala) a ten výťah nezastavil a šiel stále vyššie a vyššie. Alebo niekedy šiel opačne, nezastavil na prízemí a šiel niekam dole do šachty. Vtedy som pozerala do snára, ale to čo tam písali akosi nesedelo. Od malička neznášam chodiť výťahmi, hlavne tými starými v panelákoch. Bol to sen o mojej fóbii, ktorú v podvedomí neoklamem. Akonáhle som sa presťahovala (bývam na nižšom poschodí)sny prestali.
Sen s rybkami bol len príklad, snívalo sa mi kadečo - ako som písala, keď mám stres - tak hrôzostrašné sny.
Olice
09.03.08,11:28
Neviem, do snárov sa už pár rokov nepozerám. Jeden čas sa mi napríklad stále snívalo (asi 20x za rok - nepreháňam) o tom, že idem výťahom (konkrétne v paneláku kde som vtedy bývala) a ten výťah nezastavil a šiel stále vyššie a vyššie. Alebo niekedy šiel opačne, nezastavil na prízemí a šiel niekam dole do šachty. Vtedy som pozerala do snára, ale to čo tam písali akosi nesedelo. Od malička neznášam chodiť výťahmi, hlavne tými starými v panelákoch. Bol to sen o mojej fóbii, ktorú v podvedomí neoklamem. Akonáhle som sa presťahovala (bývam na nižšom poschodí)sny prestali.
Sen s rybkami bol len príklad, snívalo sa mi kadečo - ako som písala, keď mám stres - tak hrôzostrašné sny.
Ten sen s výťahom som mávala pred pár rokmi presne tak ako Ty a tiež sa mi často opakoval. Nepátrala som v žiadnom snáre, čo to znamená, ale takéto sny sa snívajú ľuďom často. Aspoň tak viem z počutia. Ale je pravda, že už sa mi dávno nesníval. Chvalabohu, pretože je dosť nepríjemný.
lucill
09.03.08,11:35
A bojíš sa výťahov ???
Ofélia
09.03.08,13:38
Výťah je nečakaný pád, keď stúpa - námaha, ale úspech.
Vyloženie sna je ťažké, sny sú rozličné a každý nemožno vyložiť pretože najprv treba vedieť či sa osoba nenajedla a potom nešla spať ( tlak krvi na mozog ma za následok že sa snívajú čudné sny. Cicero potvrdzuje že kto mierne a striedmo žije, ich sny sa im plnia. Plínius, Aristoteles a Fabian zistili zistili že spiacemu na chrbte, omnoho viac čudesných vidín sa ukazuje, ako keď leží na boku. Nezáleží len na polohe ale aj na dobe kedy sa mu snívalo. lebo keď si ľahnete hneď po večeri, spíme dobre a tvrdo ale hojnosť jedla obkľúči naše srdce....vidiny sú potom také prudké a časté že ráno ani nevieme o čom sa nám snívalo. Prirodzený je vylučne sen, ktorý prezrádza niečo budúce. Prorocké sny nikdy nemáme pred polnocou. Vtedy sa myseľ zaoberá každodennými problémami a prácou.
Najvhodnejší čas prorockých snov je v hodinách keď srdce nieje ničím zaťažované 3 - 4 hod ráno.
Keď sa niečo deje v sne za jeho chrbtom , to sú veci budúce.
Pred ním, znamená prítomnosť. Každá maličkosť rozhoduje o význame sna, celkový výzor a jednotlivé časti človeka.
MGiti
11.03.08,16:49
K tým snom o mŕtvych ľuďoch by som chcela napísať, čo som si ja všimla keď sa mi s nimi sníva. Na druhý deň obyčajne začalo pršať - tak som ro počula aj od starších ľudi a zatiať sa mi to aj potvrdilo.
Sny o malých deťoch obyčajne vraj prinášajú klebety, v mojom prípade v tom tiež niečo bude, lebo jeden čas sa mi veľmi často - skoro každý deň snívalo s deťmi a veru klebety mi urobili v tom období veľkú neplechu v rodine, čo sa ťahá až do dnes.
No jeden sen neviem kam zaradiť, bol to síce sen mojej dcery ale ešte stále na to v zlom spomína. Išla na prax do zahraničia na 5 mesiacov, v prvý deň keď tam spala snívalo sa jej, že niekto ku nej prišiel do izby, ľahol si ku nej do postele a začal ju veľmi tlačiť ku stene a potom na hrudi. Nevedela dýchať, ani sa pohnuť - vraj to bolo niečo veľmi strašné kým sa vedela prebrať zo sna. Odvtedy spala len pri zapnutom svetle. Ten sen sa jej zopakoval aj v posledný deň keď tam spala. Ešte aj teraz na tie dva noci myslí so strachom. Vedel by niekto povedať aký význam majú tieto sny?
Ofélia
12.03.08,16:42
K
No jeden sen neviem kam zaradiť, bol to síce sen mojej dcery ale ešte stále na to v zlom spomína. Išla na prax do zahraničia na 5 mesiacov, v prvý deň keď tam spala snívalo sa jej, že niekto ku nej prišiel do izby, ľahol si ku nej do postele a začal ju veľmi tlačiť ku stene a potom na hrudi. Nevedela dýchať, ani sa pohnuť - vraj to bolo niečo veľmi strašné kým sa vedela prebrať zo sna. Odvtedy spala len pri zapnutom svetle. Ten sen sa jej zopakoval aj v posledný deň keď tam spala. Ešte aj teraz na tie dva noci myslí so strachom. Vedel by niekto povedať aký význam majú tieto sny?
A bol to sen??? Nebol to len zlý pocit z neznáma? Skúste si pozrieť o snoch čo píšem..........
Výklad zo snáru:
Stena je zle znamenie, to že nemohla dýchať je tiež zle znamenie / tajný zločin,nemôcť sa pohnúť - nepriaznivé podmienky, neznamy človek - nabádza k opatrnosti, posteľ je choroba, strach cítiť - má byť pokojná
MGiti
13.03.08,11:27
Ďakujem dadina, všeko čo si písala k tomu snu až na ten zločin sa jej asi stalo, mesiac po tom ako prišla domov ochorela na jednu chorobu z ktorej sa dá len veľmi ťažko vyliečit a aj tak sa bude pri stresoch vracať. Takže asi bude na tých snoch niečo pravdy...
mambi
18.03.08,07:07
ahojte,

mne sa túto noc prisnila žaba, veľkosťou ako v skutočnosti, bola na skale v priezračnom potôčiku. Kŕkať som ju nepočula. Čo by to mohlo znamenať?
V snári som vyčítala že by mi mali prísť veľké peniaze.....:cool:

Ak sa mi to splní dám vám vedieť.:D
Ofélia
18.03.08,16:04
žaba je radosť ( škoda že nepíšete akú mala farbu)
potok, voda priezračná - je tiež radosť
skála - pevný úmysel
ale "žaba vo vode" je plač kvôli mladému dievčaťu
zita7
19.03.08,09:46
Škoda, chcela som Vám preposlať jednu internetovú stránku, kde by ste si mohli prečítať aj niečo k výkladu snov, ale ešte nemám toľko príspevkov, aby mi bolo dovolené tú stránku napísať. Čiže len prispejem s názorom: ja si myslím, že v našich snoch sa odzrkadľujú naše pocity, zážitky čo sme zažili. Ja som rada, že patrím k tým, ktorí si celkom dosť veľa pamätajú zo svojich snov, ale je pravda, že keď sa pozriem do okna, alebo na strop ťažko si vybavujem čo som snívala. Je to škoda, lebo ja veľmi rada spím /a nemám problém zaspať hoci-kedy a vždy sa mi niečo sníva/ a niektoré sny sú veľmi príjemné, ale niektoré zlé. Veľa ľudí radí, aby sme si sny zapisolvali hneď ako sa zobudíme, potom si ich ľahšie dokážeme anlyzovať.
Práve som si spomenula na jeden na ktorý asi nikdy nezabudnem. Mám cez 30 a sníval sa mi ešte keď som chodila na strednú, čiže už dávno. Pamätám si, že som bola andel, ktorého jeden človek v tmavej uličke bodol nožom zo zadu do chrbta. Môžem Vám povedať, že aj keď som vlastne bola andel a nemala som v podstate nič cítiť, cítila som normálne takú malú bolesť a dosť zvláštne som sa cítila. Dodnes neviem čo mohol tento sen znamenať. Ak to niekto vie nech mi prosím napíše.
mambi
19.03.08,10:29
žaba je radosť ( škoda že nepíšete akú mala farbu)
potok, voda priezračná - je tiež radosť
skála - pevný úmysel
ale "žaba vo vode" je plač kvôli mladému dievčaťu


Dneská sa mi tá žaba splnila. Mám veľkúúú radosť, no neprezradím, čo ju spôsobilo - ale trošku odhalím - súvisí to s mojou rodinou....:)

Sny majú niečo do seba.
fajnovka
19.03.08,13:32
pekná téma :-)
mne osobne sa nesnívajú "vykladacie" sny" ale mojej mamine áno a plnia sa, vždy ked sa jej snívalo o rybách tak bol skutočne aj prírastok v rodine, mútna voda alebo blato choroba alebo smrť, bohužiaľ aj to sa plnilo.
jessica
03.04.08,07:37
Pekný deň prajem všetkým.
Nedá mi nepodeliť sa s Vami o môj dnešný sen;).
Prvýkrát za tých niekoľko rokov sa mi snívalo o Porade:---
Nikoho z Vás som nikdy nevidela a predsa som mala živý sen ako sme všetci niekde na chate pri lese a na krásnej zelenej lúke posedávame, kecáme, popíjame... a čakáme na p.Mihála!!, ktorý mal mať pripravený pre nás celodenný program ako pre decká v tábore :D:):). Keď prišiel mal na sebe takú krásnu karnevalovú masku lišiaka a začal rozprávať všelijaké vtipy a strašne sme sa všetci smiali....
Bola tam super pohodička no neviem ako to dopadlo, lebo o chvíľku ma zobudil dcérin hlas..:(
Tak neviem či k tomu niekto vie niekto podať výklad :D
Ja to vidím tak, že som totál prepracovaná a jediný svetlý bod v týchto ťažkých časoch do predvčera mi bolo Vaše milé spoločenstvo poraďácke:---
lorelei
03.04.08,07:57
Pekný deň prajem všetkým.
Nedá mi nepodeliť sa s Vami o môj dnešný sen;).
Prvýkrát za tých niekoľko rokov sa mi snívalo o Porade:---
Nikoho z Vás som nikdy nevidela a predsa som mala živý sen ako sme všetci niekde na chate pri lese a na krásnej zelenej lúke posedávame, kecáme, popíjame... a čakáme na p.Mihála!!, ktorý mal mať pripravený pre nás celodenný program ako pre decká v tábore :D:):). Keď prišiel mal na sebe takú krásnu karnevalovú masku lišiaka a začal rozprávať všelijaké vtipy a strašne sme sa všetci smiali....
Bola tam super pohodička no neviem ako to dopadlo, lebo o chvíľku ma zobudil dcérin hlas..:(
Tak neviem či k tomu niekto vie niekto podať výklad :D
Ja to vidím tak, že som totál prepracovaná a jediný svetlý bod v týchto ťažkých časoch do predvčera mi bolo Vaše milé spoločenstvo poraďácke:---
Ja to vidim tiez tak.:)
camoghe
03.04.08,08:19
Vykladať sny som si nikdy neskúšala, ale mne sa často sníva presne to, čo sa v ten deň stane. A to už oddávna, napr. sa mi snívalo, že ma na určitej hodine vyvolali, pamätala som si všetky detaily, na ktorú časť tabule som písala, akú známku som dostala - a presne to sa stalo. Teraz sa mi to tiež ešte stáva. Pamätám si aj na sen o páde obrovskej budovy a o požiari, len som nevedela kde - a na druhý deň spadli newyorské dvojičky. Máte s tým niekto skúsenosti? Dúfam, že som normálna :confused::)
mariro
03.04.08,09:47
Mne sa zasa parkrat stalo, ze sa mi snival ten isty sen. A opakovane viackrat, v dlhsom casovom useku, mozno v priebehu roka asi 3x ten isty sen.Neviem ako je to mozne a co to znamena.
anklar
03.04.08,10:58
Vykladať sny som si nikdy neskúšala, ale mne sa často sníva presne to, čo sa v ten deň stane. A to už oddávna, napr. sa mi snívalo, že ma na určitej hodine vyvolali, pamätala som si všetky detaily, na ktorú časť tabule som písala, akú známku som dostala - a presne to sa stalo. Teraz sa mi to tiež ešte stáva. Pamätám si aj na sen o páde obrovskej budovy a o požiari, len som nevedela kde - a na druhý deň spadli newyorské dvojičky. Máte s tým niekto skúsenosti? Dúfam, že som normálna :confused::)
Buď pokojná - si absolútne normálna. Takýmto spôsobom, takto ostro vyobrazene sa to totiž nesníva.
Bionda
03.04.08,12:58
Poznám ja až tak úplne presne nemám podrobnosti, ale tiež viem , že toto je to čo som vo sne videla a teraz sa to deje.
Tiež napr. dcérine známky viem prv než mi ich pošle, vidím klasifikačný a známky, tá väčšinou urve šok, event. viem dopredu akú dostane s previerky známku. Už to neriešim je to čosi nevysvetliteľné.
Bionda
03.04.08,13:00
ešte dobre, že už cirkev nejde po bosorkách, asi by sme sa opiekli na hranici v ohni :D. O týraní, ktoré tomu predchádzalo, hovoriť nebudem, to zláá veľmi zlá strana cirkvi.
Ofélia
03.04.08,16:09
Mne sa zasa parkrat stalo, ze sa mi snival ten isty sen. A opakovane viackrat, v dlhsom casovom useku, mozno v priebehu roka asi 3x ten isty sen.Neviem ako je to mozne a co to znamena.

Malo udajov na to čo to znamená. Sen vám niečo hovorí, môže to byť aj prostredníctvom osoby ktorú nepoznáte, alebo poznáte len povrchne. Možno je to niečo čo vám sen hovorí aby ste vo svojom živote zmenily alebo aby ste sa konkretne vy zmenily! Rozum hovorí ine a srdce ine, ine myslite ine konate...:cool:
tina1
03.04.08,16:19
Mne sa dost casto niekedy snivalo, ze ma niekto nahana. Vo chvili ked uz ma mal dohonit, ja som vzdy vzlietla a vtedy som bola uz v bezpeci. Dlho som tento sen nemala, az nedavno sa mi zopakoval. Neviem si vysvetlit co moze znamenat.:rolleyes:
Zita5
03.04.08,16:27
Dievčence a čo to znamená , keď sa mi už dlhú dobu prestalo snívať :)Nemám o sebe pochybovať ?Alebo už všetko vysnívané sa mi splnilo a už mám byť spokojná ?:);)

Nie , ale fakt ...mne sa dlho dlho nič nesnívalo .;)
Ofélia
03.04.08,16:32
Každému sa sníva, len málokto si vie sen zapamätať.
durisovad
03.04.08,17:04
Citala som, ze po prebudeni sa nema hned pozriet do svetla, t.j. do okna, ak je uz vonku svetlo alebo sa nema hned zazat lampa. Ma sa chvilku v bdelom stave zostat v posteli a sen clovek nezabudne.
shureido
04.04.08,06:28
dnes do rana sa mi snivalo ze som sa potapala v nejakej zatopenej tovarni z dvoma priatelmi v hlbke 60 m (co je blbost -potapaci vedia hrozne zdravotne riziko) a ti dvaja kolegovia samozrejme mali obrovske zdravontne problemy. Mne akosi nic nebolo a som sa ich snazila zachranit. Jeden zomrel a druhy zomieral ale za kazdu cenu som ho chcela dostat na hladinu... Vie niekto co to znamena?? Vcelkku velmi zivy sen... Vdaka
Bastian
04.04.08,07:21
Ak sa vám sníva sen, v ktorom vám vyzváňa budík, ktorý po chvíli vyzváňania stíchne... tak to znamená že zmeškáte do práce:D
Ja som mal taký sen v stredu :)
Bionda
04.04.08,09:25
Toto pre shureido
Možno bude niekto potrebovať od teba tvoju pomoc, ale nikdy by ťa o ňu nepožiadal a napriek tomu, že to možno ani nebude pomoc ako taká bude stačiť, že ho podporíš. Treba byť vnímavý, niekedy stačí málo a i takéto sny nájdu svoje vysvetlenie.:)

Len toto je pre Bastiana :) :
Bastian, mne sa to našťastie nikdy nestalo, neviem prečo, vždy sa zobudím 5 min. (občas aj 1/2 hodinu) pred zvonením a mám z toho riadne nervy ak je to viac ako 15min.
Bionda
04.04.08,11:38
Bastian, o tej pomoci ,toto sa netýkalo teba :D to je výklad na ten sen nad tebou :D:D o tých potápačoch :D:D
hanelie
04.04.08,11:49
som sa potapala v nejakej zatopenej tovarni z dvoma priatelmi v hlbke 60 m (co je blbost -potapaci vedia hrozne zdravotne riziko)
v snovej projekcii to nie je blbosť , ale symbol, - počas snívania sa triedia podvedomé vnemy, v závislosti od intenzity takýchto vnemov sa potom tieto prejavia prostredníctvom rôznych - dosť často nereálnych snov
Ala08
04.04.08,12:01
Toto je veľmi zaujímavá téma. Nikdy som bližšie neskúmala, čo sa mi sníva a čo to znamená. Ale predsa mám jednu otázku - viackrát sa mi snívalo, že padám do hlbokej čiernej diery. Nikdy som však nikam nedopadla lebo som sa počas pádu prudko strhla a zobudila. Vie niekto čo to znamená? Dej pred pádom je vždy iný.
mariro
04.04.08,12:16
Tak taketo sny mavam aj ja, ze niekde padam, vescinou sa mi to sniva ked som velmi unavena psychicky.
Ala08
04.04.08,12:25
Je to celkom možné, lebo už asi rok sa mi takýto sen nesníval. Predtým to bývalo dosť často a práve v tom čase som menila zamestnanie a rozvádzala sa.
Anita.....
06.04.08,11:25
had znamená: zlý človek v tvojej blízkosti
Anita.....
06.04.08,11:42
Sníva sa mi pravidelne, možno aj každý týždeň, že pracujem v úrade odkiaľ som odišla ešte pred 15 rokmi, sú tam tie isté kolegyne, ten istý šéf, a je mi tam veľmi dobre, všetko mám povolené. Podotýkam že tých uplynulých 15 rokov už nie som nikde zamestnaná zo zdravotných dôvodov. Nechápem prečo sa mi ten sen stále opakuje.
lucill
06.04.08,16:56
Mal uz niekto nocnu moru ? Myslim, taku skutocnu...Ja som ju zazila pred par rokmi. Odvtedy nastastie nie. Ale nikomu to neprajem. Bolo to podobne, ako v jednom prispevku. Tiez som bola v zahranici. Prvy sen bol hrozne zivy a bol o tom, ze pes - vlciak (hrozne stary domacej oblubenec) zomrel, resp. niekto ho zabil - v sne som ho videla chrcat s podrezanym krkom. Ten sen bol taky zivy, ze som sa zobudila vystrasena.Na druhu noc som mala presne ten isty sen a na tretiu som mala strasny pocit...neviem to opisat, ale vedela som, ze spim a ze sa neviem zobudit. Citila som hrozny tlak na hrudi, myslela som, ze sa zadusim. Nieco ma pridusalo. Nakoniec som sa zobudila, uplne spotena, tricko sa dalo zmykat. Bolo nieco pred 3hod. rano, zobudila som sa presne v case ako predosle noci. Stary vlciak o tri dni na to zomrel. Nikto ho vsak nezabil, dostal infarkt - boli velke horucavy a on bol stary.
dicktracy
06.04.08,17:20
ja so snami nemam nejake velke skusenosti ale myslim si ze v niektorych situaciach vyznam maju. nakoniec aj v biblii je vela pribehov o tom ako Boh hovoril ludom cez sny. mne sa parkrat snivalo nieco co sa neskor uplne do detailov stalo. takze urcite to mieco doseba.
betyna8
07.04.08,05:48
Ja si snar listujem pomerne casto.Sniva sa mi strasne vela, az mam niekedy pocit,ze som z toho po prebudeni unavena. Casto sa mi sniva nieco z filmu,pri ktorom som vecer zaspavala. No jeden sen mam niekolko krat potvrdeny.Ked sa mi sniva o medvedovi, pride mi nejaka drobna vyhra zo sutazi, do ktorych sa zapajam alebo nejaka posta,ktoru nedockavo ocakavam. Hoci v snaroch znamena medved uplne nieco ine....Mozno je to tak trochu individualne.
Tiez sa mi casto sniva so starkou,ktoru som mala velmi rada a zial pred rokom zomrela ,chyba mi.Asi to bude podvedomie.
books
07.04.08,06:10
Aj ja sa s Vami podelím,čo sa mi snívalo.

Bola som v dome na poschodí (kedysi som tam bývala-dom bývalých svokrovcov) a tam ležal na posteli môj syn (12 rokov),ktorý bol tehotný a synovec(19 rokov) ten stál,ktorý tiež čakal dieťa,bol v deviatom mesiaci.Musela som odbehnúť dolu schodmi a ako som sa vrátila syn mi hovorí,že sa mu narodila dcéra Katka a ukázal mi ju a ja som si ju zobrala na ruky
Potom som synovi hovorila,že má dcéru a on nechápal.
Viete mi povedať,čo ten sen znamenal?
Ofélia
07.04.08,16:21
postel = nemoc
tehotenstvo = zmena
po schodoch zísť = poníženie
deti , syn= starosti a starosti
babätka = starosti
to že ste ho mala na rukách = starosť

Myslím že niet čo dodať.
Ofélia
07.04.08,16:26
Sníva sa mi pravidelne, možno aj každý týždeň, že pracujem v úrade odkiaľ som odišla ešte pred 15 rokmi, sú tam tie isté kolegyne, ten istý šéf, a je mi tam veľmi dobre, všetko mám povolené. Podotýkam že tých uplynulých 15 rokov už nie som nikde zamestnaná zo zdravotných dôvodov. Nechápem prečo sa mi ten sen stále opakuje.

úrad, úradník = dôverná známosť
kolegyne = starosti v rodine
šef = potiaže v práci, alebo zamestnaní
dobrým sa tam cítite všetko je povolené= viac skromnosti nezaškodí!
JankaV.
07.04.08,17:06
Tak mne sa zasa sníva stále s mŕtvymi. Že idem do domu smútku a zrazu sa mŕtvy posadí alebo na mňa pozrie.
Nika
07.04.08,18:34
Mne keď vo sne niekto chce ublížiť, tak ho chytím za nohy - on sa nejako zmenší - a oplieskam ho o stenu. To mám z detstva traumu. Bolo to asi pred 35 rokmi. Mali sme v dedine slintačku a vojaci chodili po domoch, brali malé prasiatka a zabíjali ich tak, že ich búchali o vlečku.
Nika
07.04.08,18:36
Sníva sa mi pravidelne, možno aj každý týždeň, že pracujem v úrade odkiaľ som odišla ešte pred 15 rokmi, sú tam tie isté kolegyne, ten istý šéf, a je mi tam veľmi dobre, všetko mám povolené. Podotýkam že tých uplynulých 15 rokov už nie som nikde zamestnaná zo zdravotných dôvodov. Nechápem prečo sa mi ten sen stále opakuje.

si s nimi v kontakte? Mne to naozaj pomáha, keď sa skontaktujem s človekom o ktorom sa mi sníva tak sen potom zmizne
books
08.04.08,08:02
postel = nemoc
tehotenstvo = zmena
po schodoch zísť = poníženie
deti , syn= starosti a starosti
babätka = starosti
to že ste ho mala na rukách = starosť

Myslím že niet čo dodať.

Ďakujem.Starosti som mala a aj mám,syn bol chorý a zmena ma možno ešte čaká.
shureido
09.04.08,04:54
dnes do rana sa mi snivalo ze som sa potapala v nejakej zatopenej tovarni z dvoma priatelmi v hlbke 60 m (co je blbost -potapaci vedia hrozne zdravotne riziko) a ti dvaja kolegovia samozrejme mali obrovske zdravontne problemy. Mne akosi nic nebolo a som sa ich snazila zachranit. Jeden zomrel a druhy zomieral ale za kazdu cenu som ho chcela dostat na hladinu... Vie niekto co to znamena?? Vcelkku velmi zivy sen... Vdaka


Takze priatelia na margo môjho vlastneho sna.....štyri dni na to mi zomrela babka....tak vyklad si urobte kazdy sam. Vdaka.
betyna8
11.04.08,06:26
Posledne dni sa mi sniva,ze sa chystam cestovat, aj som pobalena ale obycajne nestihnem autobus.Neviete co to ma znamenat? A tiez,ze k mojim rodicom prichadzaju navstevy,ktore tam v skutocnosti chodia zriedkavo.dik
books
14.04.08,10:16
Mne sa snívalo,že sa mi švagor ospravedlňoval a prosil ma o odpustenie,že mi ublížil a jeho priateľka iba na mňa zazerala(v skutočnosti mi ublížil aj s priateľkou),ale som mu nedokázala odpustiť.

Ď.
alzbetka78
14.04.08,10:33
ahojte.....ja by som vám chcela napísať jeden môj sen,ktorý sa mi sníva veľmi často....aj keď vlastne už pár mesiacov sa mi nesníval...aj tak by som chcela vedieť,či mi niekto vie povedať,čo by to mohlo znamenať.... takže sníva sa mi,že u mojej babky sú schody do pivnice,ja po tých schodoch idem smerom hore,ale nikdy sa nedostanem von,pretože sa mi strop pomaly znižuje a už na konci sa nemôžem popod ani preplaziť....vtedy sa vždy zobudím.....chcem len povedať,že z tej pivnice strach nemám,ako deti sme tam často chodievali a hrali sa....ďakujem
Jankabel
16.04.08,09:17
dnes do rana sa mi snivalo ze som sa potapala v nejakej zatopenej tovarni z dvoma priatelmi v hlbke 60 m (co je blbost -potapaci vedia hrozne zdravotne riziko) a ti dvaja kolegovia samozrejme mali obrovske zdravontne problemy. Mne akosi nic nebolo a som sa ich snazila zachranit. Jeden zomrel a druhy zomieral ale za kazdu cenu som ho chcela dostat na hladinu... Vie niekto co to znamena?? Vcelkku velmi zivy sen... Vdaka

VeĎ toto sa aj naozaj stalo!!!!Dvaja slovenskí potápači sa utopili v rakúskom
jazere, jeden sa nevynoril vôbec a druhý zomrel neskôr....stalo sa to v sobotu 5.4...tak asi máš nejaké jasnovidecké schopnosti,bohužiaľ...

http://www.femme.zoznam.sk/cl/10/234109/Slovenski-potapaci-V-prekliatom-jazere-riskovali-zivot
ormika
16.04.08,09:54
Mne sa dosť často sníva o škole, o spolužiakoch, o hodinách vyučovania, o školských laviciach... Je to všetko vo veľmi príjemnej atmosfére. Čo to asi môže znamenať? Ďakujem.
MGiti
16.04.08,15:58
Nevedel by mi niekto z Vás povedať čo znamená stále vracajúci sa sen, mávam ho často a v obmenách je to stále to isté. Bývam v rodinnom dome a ten sen sa týka toho, že manžel bez môjho vedomia ten dom predáva a ja sa stále najdem v nejakom činžiaku, aj s ním.Byt je síce pekný ale ja som nechcela ísť z domu preč. Stále mi je veľmi ľúto za domom, chcem sa vrátiť ale už sa nedá. Nemám príčinu aby sa mi to snívalo tak to asi niečo znamená ... keď viete napíšte mi ... díky:confused::confused:
otázka
16.04.08,16:56
Len tak z prkotiny a zo srandy ( žeby?:) ) skúste:
www.vestirna.com
zuhl
21.04.08,09:50
Dnes som mala hrozný sen. Mal dve časti. V jednej ležal brat v nemocnici, ževraj má vnútorné krvácanie, ležal v hroznom zúboženom stave a brucho mal celé červené a v druhom sne sa chcel muž rozvádzať. Neviete niekto čo to znamená?
Nika
21.04.08,11:02
Snívalo sa mi, že sme mali doma staré zrkadlo. Bolo fľakaté, ako bývajú staré zrkadlá. Chceli sme ho vyhodiť, ale skúsila som ho ešte vyčistiť a podarilo sa mi to. Bolo ako nové. Prvý sa v ňom obzeral K. Gott s dcérou na rukách... :D
Ofélia
21.04.08,15:05
Dnes som mala hrozný sen. Mal dve časti. V jednej ležal brat v nemocnici, ževraj má vnútorné krvácanie, ležal v hroznom zúboženom stave a brucho mal celé červené a v druhom sne sa chcel muž rozvádzať. Neviete niekto čo to znamená?
brat = priateľstvo
nemocnica= nádej v uzdravenie
nemocného vidieť= nebojte sa nákazy
brucho= budete niečo tajiť, hrýzenie svedomia
červené...= hanba
rozvod= zmierenie milencov alebo manželov
Ofélia
21.04.08,15:07
Snívalo sa mi, že sme mali doma staré zrkadlo. Bolo fľakaté, ako bývajú staré zrkadlá. Chceli sme ho vyhodiť, ale skúsila som ho ešte vyčistiť a podarilo sa mi to. Bolo ako nové. Prvý sa v ňom obzeral K. Gott s dcérou na rukách... :D

zrkadlo= niekto sa ukáže v pravej pobobe
zuhl
21.04.08,15:11
Ďakujeme dadina.
SAIVI
21.04.08,15:20
....raz na strednej sa naša spolubývajúca ráno prebudila s plačom že sa jej snívalo že jej vypadli zuby a že vraj to znamená smrť. kým sme sa vrátili zo školy už nebola na izbe- odvolali ju domov, v noci jej umrela chorá sestra : (
Mne sa v noci snívalo, že mi zomrel dedko a ked som prišla do bytu kde predtým bával, otvorili mi cudzí ludia s tým, že ho ešte nepochovali že čakajú na mna. Ked som ho chcela vidieť ták mi ho ukázali-bol naporcovaný v sáčkoch v chladnicke. bol to hrozný sen : ( ...neviete co to znamená?
Ofélia
21.04.08,15:21
Vždy je treba na poriadny výklad viac detailov, každá maličkosť, napr. či ste v tej nemocnici aj bol, videl ju, brat ležal na posteli atď......ak sa vám bude ešte snívať, zamyslite sa nad svojím snom!
Ofélia
21.04.08,15:28
....raz na strednej sa naša spolubývajúca ráno prebudila s plačom že sa jej snívalo že jej vypadli zuby a že vraj to znamená smrť. kým sme sa vrátili zo školy už nebola na izbe- odvolali ju domov, v noci jej umrela chorá sestra : (
Mne sa v noci snívalo, že mi zomrel dedko a ked som prišla do bytu kde predtým bával, otvorili mi cudzí ludia s tým, že ho ešte nepochovali že čakajú na mna. Ked som ho chcela vidieť ták mi ho ukázali-bol naporcovaný v sáčkoch v chladnicke. bol to hrozný sen : ( ...neviete co to znamená?

dedko=starosť
cudzí ľudia= budete blúdiť
mäso = znamená nemoc
telo znetvorené = telesný trest, masaker = veľke nebezpečie
chladnička = vítaní dar
SAIVI
21.04.08,15:36
dakujem
....myslým že zo všetkeho som mala v posledné dni - až na ten telesný trest(ked nerátam cvicenie na rehabilitácii) a dar
mambi
21.04.08,15:58
...mne sa túto noc snívalo, že ma prenasledovali vlci. (boli len 2).Čierny, hrôzostrašní, mali vycerené zuby.Išla som na bicykli smerom z cintorína a jeden mi skrížil cestu a zahrizol sa mi do ruky, no bolesť som necítila. Čo by to asi tak mohlo znamenať? :rolleyes:
Ofélia
21.04.08,16:23
...mne sa túto noc snívalo, že ma prenasledovali vlci. (boli len 2).Čierny, hrôzostrašní, mali vycerené zuby.Išla som na bicykli smerom z cintorína a jeden mi skrížil cestu a zahrizol sa mi do ruky, no bolesť som necítila. Čo by to asi tak mohlo znamenať? :rolleyes:

vlk=nebezpečie
čierny vlk= smútok
bicykel= rozlet
byť vlkmi prenasledovaná= bieda
byť vlkmi obklopená= neodbytní veritelia
vycerené zuby= špatné prijatie, nepriateľ
necítiť bolesť = porucha citov

o ruke píšete málo bola jedna.......ruka sa viaže na smrť partnera :(
medvedik21
21.04.08,17:10
Ja som mala taký smiešny sen. :D Bola som na takej lúke kde nebola tráva a len bolo všetko biele až to svietilo no a na tej lúke rástlo rákosie a na koncoch stebiel vyzeralo ako pierka s farbami tyrkisovej, belasej a ružovej prelínané čiernymi pásikmi. Chcela som si natrhať tie najkrajšie kúsky ale keď som to trhala tak som zistila že to rastie z hovien.:D A potom som sa zobudila.

Ináč o tom že sny predpovedajú má skúsenosť aj moja maminka. Snívalo sa jej že má odťatú nohu a na druhý deň si tú nohu obarila a keď sa jej to zahojilo tak jej na ňu padlo ťažké železo a zlomilo jej ju.

A tiež sa mi občas sníva s mojím nebohým otcom(umrel tragicky), ako príde domov akoby sa nič nestalo a sme strašne šťastní, tiež mi raz ukázal ako lietať a že je s nami stále aj keď je ďaleko. A maminke sa s ním snívalo tesne po jeho pohrebe ako za ňou prišiel v bielom obleku, usmieval sa a objímal ju.:rolleyes:
Ofélia
21.04.08,17:26
Ja som mala taký smiešny sen. :D Bola som na takej lúke kde nebola tráva a len bolo všetko biele až to svietilo no a na tej lúke rástlo rákosie a na koncoch stebiel vyzeralo ako pierka s farbami tyrkisovej, belasej a ružovej prelínané čiernymi pásikmi. Chcela som si natrhať tie najkrajšie kúsky ale keď som to trhala tak som zistila že to rastie z hovien.:D A potom som sa zobudila.

Ináč o tom že sny predpovedajú má skúsenosť aj moja maminka. Snívalo sa jej že má odťatú nohu a na druhý deň si tú nohu obarila a keď sa jej to zahojilo tak jej na ňu padlo ťažké železo a zlomilo jej ju.

A tiež sa mi občas sníva s mojím nebohým otcom(umrel tragicky), ako príde domov akoby sa nič nestalo a sme strašne šťastní, tiež mi raz ukázal ako lietať a že je s nami stále aj keď je ďaleko. A maminke sa s ním snívalo tesne po jeho pohrebe ako za ňou prišiel v bielom obleku, usmieval sa a objímal ju.:rolleyes:

Lúka bez trávy = zármutok
biela...= nevinnosť, ale aj smrť
rákosie = kľudne závetrie ?
farebné vidieť pohromade = prekvapenie
trhať =zmarená radosť, nedočkavosť
hovno = úžitok

otec mrtvy keď hovorí alebo sa smeje= zármutok, keď chodí = starosti
lietať v povetrí = nezmyselné túžby
Hansa
22.04.08,11:44
...dnes do rána som mala hrozný sen.
Cítila som na hrudi a na pravej ruke taký hrozný tlak /takú ťarchu/. Moc si z toho sna nepamätám, len viem, že podvedome som si spomenula na nočnú moru a ako keby som jej podvedome hovorila "odmietam, odmietam, odmietam".
Mala som z toho blbý pocit. Bála som sa zasvietiť a pozrieť koľko je hodín.
Nadvihla som si paplón, že sa prikryjem, ale bola som prikrytá a vtom som cítila ako sa mi na rukách zježili chlpy /ako na broskyni/.
robin78
22.04.08,12:01
Mne sa raz pred mnohymi rokmi snivala strasna divocina, ale este do dnes si na nu spomeniem, ked mi to nieco pripomenie.

V sne bol cas 15:50 ale z nejakeho dovodu som vedel, ze o 16:00 musim zomriet. Cize mi ostavalo 10 minut zivota. :eek:
maja7
24.04.08,10:50
Voľakedy som odmietala rôzne výklady, až raz priniesla kolegyňa do práce starý ošúchany snár po svojej svokre, na moje úškrny mi iba povedala, veď sa presvedč! A stalo sa. Snívalo sa mi o ovocnom strome bez listov - výklad suchý strom -niekto v tvojej blizkosti zomrie, blbosť povedala som nemusel byť suchý, iba mal opadané listy. Na druhú noc sen - les plný suchých stromov. Po obede som išla do obchodu a na obchode parte - zomrel otec mojej bývalej spolužiačky, ktorej som bola sobotu predtým na svadbe. Nechcela som veriť vlastným očiam, na pohreb som išla stále si opakujúc, že to môže byť nejaký menovec- nebol.
Z toho snára si pamätám napr:
množstvo ľudí - pohreb, bicykel - namáhavá cesta, auto - nádej na peniaze ale aj strata peňazi ....
S tým množstvom ľudí sa mi to viac krát vyplnilo. Napr:Bola som tehotná dva týžne pred pôrodom. Boli sme na návšteve u mamy. V noci sa mi snívalo,:o že som bola na nejakej svadbe, bolo tam veľmi veľa ľudí, mala som na sebe bordové šaty, rozdávali tam biele a červené puky šípových ruží, keď mi podali červený puk, odmietla som ho s tým, že sa mi nehodí ku šatám. Tak som dostala biely. Keď som sa ráno zobudila, hneď som si spomenula na babičku, ktorá bola vážne chorá v nemocnici. Povedala som mame, že keď ju ešte chce vidieť živú nech ju ide pozrieť. Stále som ale nevedela čo tie ruže, veď ruža znamená radosť. Babička na ďalšiu noc o 10 v noci zomrela, mňa museli o dve hodiny na to zobrať do nemocnice a o 10 ráno sa mi narodil syn. Tak to bol ten biely puk.
V tom čase som už bola odsťahovaná a neskôr, keď som sa na ten snár pýtala, tak mi kolegyňa povedala, že si ho zobrala dcéra a nevie čo je s ním. Škoda, papätám si len zopár vecí.
Tweety
24.04.08,10:57
vidieť padať sneh - nebude sa Ti dariť
books
24.04.08,11:00
Mne sa snívalo,že sa mi švagor ospravedlňoval a prosil ma o odpustenie,že mi ublížil a jeho priateľka iba na mňa zazerala(v skutočnosti mi ublížil aj s priateľkou),ale som mu nedokázala odpustiť.

Ď.

Túto noc sa mi zase snívalo o švagrovi a jeho priateľke.Pamätám si,že som bola u bývalej svokry a umývala som mäso,ktoré som kúpila.Bola to hovädzina a kuracina.Pri stole sedeli moje deti(dcéra a syn)a mali nejaké protesty.Potom tam bol bývalý švagor a čosi hovoril mojim deťom a aj mne,ale neviem čo.A jeho priateľka sa len usmievala.Mala som taký zvláštny pocit,ktorý neviem ani opísať.Tí dvaja ublížili veľmi mojej rodine a neviem,čo mám od nich ešte očakávať.

Ď.
shureido
24.04.08,11:07
Ked som si precitala clanok a uvidela fotky ma oblial studeny pot. Dufam ze to bola len nahoda.
Nikuska11571
27.04.08,22:59
DETI - ak o nich snivate, znamena to neprijemnosti, nemile prekvapenia, drobne nezhody i velke problemy
HAD - vo vasom okoli sa vyskytuje falosna, zakerna osoba s myslienkou uskodit vam
PES - znamena vernost, oddanost, poslusnost, respekt (v spojeni psa a danej osoby vo sne)
ZOSNULA OSOBA - zmena pocasia k horsiemu
CISLA - mali by ste si podat los
MUTNA, SPINAVA VODA - choroba v rodine
CESTOVANIE - caka ta zmena v zivote


Mne osobne toto vsetko zodpoveda vykladu mojich snov az na tie cisla, los som podala ale nic som nevyhrala...
Mam to po mojej mamke, vzdy ked snivala o detoch stala sa neprijemnost niekomu z blizkej rodiny ci jej samotnej. Ako som dorastla do urciteho veku snivali sa mi sny o detoch a v ten den alebo nasledujuci sa dana neprijemnost naplnila mne, mojej najblizsej rodine ci mojmu priatelovi.
great.zv
28.04.08,06:35
Moja stará mama hovorila jedno a plne s ňou súhlasím. a to, že..."sen ťa vždy poteší. ak bol krásny máš dobrú náladu, ak bol hrozný - no si rád, že to bol iba sen..."
carolain
28.04.08,16:06
Keď je sen krásny, áno poteší, a hrozného je deň pochmúrni, nemusí to v skutočnosti znamenať že keď sa mi sníva niečo pekné prežijem spokojní deň, poväčšine to býva naopak, akože si myslíme že všetko dopadne tak ako chceme, lietame v sne a realita nás zaskočí. Potom si človek povie ja snom neverím.
books
30.05.08,09:37
Dnes sa mi snívalo o vode,ktorá zalievala mesto a ja som pred ňou utekala a chcela som sa dostať,čo najviac hore na domy.Voda bola čistá ale veľká.
A ešte sa mi snívalo,že som sa dívala do nejakej nádrže,kde boli ryby,ktoré boli strašne veľké a keď som sa nahla,tak chceli vyskočiť a pokúsať ma.

Vie mi dakto vysvetliť ten sen? Len dúfam,že to nie je zlé,lebo smoly mám aj tak dosť.

Ďakujem.
motylik7
30.05.08,10:24
S tým hadom máš pravdu, je to protiveň a hádky.
Ja mám skúsenosť s malými deťmi vo sne. Keď sa mi s nimi sníva, tak viem, že nebude dobre, nastanú vždy problémy a nezhody.
Tento výklad o hadovi nie je jediný a záleží na ostatných detailoch v sne, potom môže byť výklad úplne iný. Had môže znamenať aj niečo sexuálne. Mne sa dávnejšie snívalo dve noci po sebe o hadovi, raz v spojistosti s jednou dcérou a potom s druhou. Ked som si analyzovala a ešte po potvrdení literatúrou, bolo mi jasné, že sa tam premietli moje obavy v súvislosti s dospievaním dcér, ktoré som akurát v tých dňoch intenzívnejšie riešila.
Liptáčik
30.05.08,10:41
Mne sa doteraz trikrát snívalo o tom, že som bez bolesti stratila zub. Zakaždým o pár dní po sne zomreli ľudia, ktorých som poznala, ale ich odchod ma nebolel. No a keď sa mi sníva s mútnou vodou, spozorniem a dávam pozor na slová, ktoré vypoviem. Obyčajne po mútnej vode príde nezhody v partnerskom vzťahu, tak sa snažím, aby boli čo najmiernejšie.:o
Raz sa mi snívalo o veľmi znečistenej vode, v ktorej plávali ryby. Vyťahovala som ich z vody rukami a boli takmer mŕtve, nehybné. O pár dní sme sa dostali do nezhôd a veľmi som zvažovala, či ten vzťah má perspektívu.
Nika
31.05.08,05:45
rada by som vedela čo toto znamená.......Vonku sa zamračilo, vyšla som von pozrela na oblohu a uvidela som obrovský biely oblak v tvare náádheného koňa.
usko 1
31.05.08,18:40
Moja mama hovorí, že biely koň v sne znamená nejakú dobrú správu. Verím jej, lebo niektoré veci sú naozaj na 100% napr.
mútna voda- choroba
had - nezhody
čistá voda - plač, ba dokonca aj sen s mŕtvym - zmena počasia.
Toto sú v našej rodine znamenia overené generáciami. Moj manžel sa mi na začiatku manželstva vysmieval, ale teraz mi sám referuje čo sa mu snívalo...
Nika
31.05.08,18:52
Moja mama hovorí, že biely koň v sne znamená nejakú dobrú správu. Verím jej, lebo niektoré veci sú naozaj na 100% napr.
mútna voda- choroba
had - nezhody
čistá voda - plač, ba dokonca aj sen s mŕtvym - zmena počasia.
Toto sú v našej rodine znamenia overené generáciami. Moj manžel sa mi na začiatku manželstva vysmieval, ale teraz mi sám referuje čo sa mu snívalo...

hmm, dúfam, že s tou správou je to pravda, po dlhom bezstarostnom období mám teraz trochu vzruchu a asi sa niečo zmení v mojom živote... Ale čo ten oblak?
Antea
01.06.08,08:24
[quote=MGiti;675073]K tým snom o mŕtvych ľuďoch by som chcela napísať, čo som si ja všimla keď sa mi s nimi sníva. Na druhý deň obyčajne začalo pršať - tak som ro počula aj od starších ľudi a zatiať sa mi to aj potvrdilo.
Áno potvrdzujem, aj mne sa to vypĺňa, mám to od svojem mamy, ktorá už bohužiaľ nežije.
Hansa
02.06.08,04:48
Opis môjho sna:
- najskôr som videla rieku, ktorá mala čistú vodu a na nej pltníkov, ktorí sa plavili na pltiach jeden za druhým. Ďalej, čo si pamätám z tohto sna bolo, že rieka sa delila na dve korytá.
Aký to môže mať význam?!

- potom ďalší sen: silou vôle som sa vznášala nad mestom, videla som bazény plné krásnej, priezračnej, čistej vody. Videla som vysoké domy. Bolo mi celkom fajn v tom sne.
Zaujímalo by ma, čo znamená to vznášanie sa /lietanie/, ktoré vzniklo silou vôle. Už sa mi také niečo vo sne stalo.
Vie niekto vysvetliť? Ďakujem.
lorelei
02.06.08,06:20
Opis môjho sna:
- najskôr som videla rieku, ktorá mala čistú vodu a na nej pltníkov, ktorí sa plavili na pltiach jeden za druhým. Ďalej, čo si pamätám z tohto sna bolo, že rieka sa delila na dve korytá.
Aký to môže mať význam?!

- potom ďalší sen: silou vôle som sa vznášala nad mestom, videla som bazény plné krásnej, priezračnej, čistej vody. Videla som vysoké domy. Bolo mi celkom fajn v tom sne.
Zaujímalo by ma, čo znamená to vznášanie sa /lietanie/, ktoré vzniklo silou vôle. Už sa mi také niečo vo sne stalo.
Vie niekto vysvetliť? Ďakujem.

Mne sa potvrdilo uz nie raz, ze ked som sa vznasala a videla pekne nieco, udeje sa nieco pekne, dobre. A hlavne ta priezracna voda znamena
dobre zdravie, uzdravenie sa.
cowboyka
02.06.08,18:02
ľudkovia poraďte.

presne pred dvoma mesiacmi sa mi tragicky zabil veľmi dobrý kamarát a stále je pri mne.

Keď som bola pri jeho hrobe, zrazu veľká spŕšť, búrka, vietor, chumelica, ako by mi chcel niečo povedať, sviečku sa mi nepodarilo zapáliť vôbec.

potom, keď som odchádzala asi cca po kilometri slniečko.

v noci sa mi s ním snívajú divné sny - to sa nedá ani opísať - akoby mi stále chcel niečo povedať.

vie mi niekto toto vysvetliť - *ďakujem
bonita
02.06.08,21:48
Nikomu neberiem vieru, ale ja na snare neverim. Ak sa nieco zhoduje, povazujem to za nahodu alebo sposob ako mrtvi davaju zivym nejake informacie. Snar sa vyplna tomu o kom ti mrtvi vedia, ze tomu veri. Tym nechcem povedat, ze sny su len spravy od mrtvych. Skor mensina snov a mensiny ludi. Celkove je sen len praca mozgu, ktory nikdy nespi a kedze s nim v spanku nepracujeme na vedomej urovni, bavi sa sam. Takze spracuva zazitky ludi. Nemusia to byt cesrtve zazitky, kludne aj spomineky roky, destarocia stare. Ano , sniva kazdy clovek, kedze mozog nikdy nespi. Ina kategoria su zive sny - clovek sa zobudi a pamata si ten sen uplne presne alebo sa mu v priebehu dna postupne vybavuje. Zivy sen je jasnovidecky sen - neviem kto alebo co nam posunie informaciu ako upozornenie.
Mne sa snivali len 3 zive sny, ale uplne sa naplnili. Jeden - videla som v sne ze oproti mne ide auto, ktoremu som sa len tak tak vyhla. Na druhy den som si davala cely den pozor - pre istotu a preto ze som to tak zivo videla. A stalo sa na vecer, ze sa zrazu predo mnou auto otocilo pri odbocke doprava, do protismeru a keby som nezareagovala, zrazili by sme sa celne. Dalsi - isla som na hradzi a dolu popri kanali sla kamaratka. Rozhovor si nepamatam, ale citila som taku stiesnenost z nej, ze ma to velmi znepokojilo , az som jej musela hned rano volat. A naozaj, nebudem opakovat podrobnosti, stalo sa jej nieco co jej prevratilo zivot naruby a trpela preto cele roky. Treti - vydavala som sa a mala som pri vydaji dokazat ze som fin. zabezpecena. Nevedela som ako , tak ze mozno tak ze si dam do ust mince. Ale trapilo ma v tom sne, ze to musi byt srasne vela minci, ze to sa ani neda. A potom ma napadlo, ze dam si eura, tie maju vacsiu hodnotu. Tento sen sa mi vybavoval postupne cestou v aute do prace, a az som sa smiala. A asi o mesiac dostala moja dcera ponuku od mojho svagra / vydaj/ ist robit do viedne casnicku. A z vyplat mi pomohla asi 30 timi tisickami.
Odvtedy cakam na dalsi zivy sen, ale asi nema dovod prist. Inak sny su nadherne, zaujimave a snivam rada. Zvacsa lutujem, ze uz musimn vstavat a sen ukoncit. Ale vstanem a v tom momente, tie zabudnem. Nocne mory - su stiesnenost, stress, trapenie v zivote a mozog sa snim takto vyrovnava.
bonita
02.06.08,21:55
Pre cowboyka - ked ta kamarat zase v sne navstivi, komunikuj s nim. Mozno ti chce naozaj nieco povedat. Clovek vie aj v sne viest sen nejakym smerom. Ty ho ved k otazkam - co ho trapi a co ti chce povedat. Mrtvi casto nemaju inu moznost ako nam nieco povedat inak ako snom. Ak sa aj vedia zjavit za nasho bdeleho stavu, vacsina ludi by od hrozy kolapsovala, preto volia pre nas lahsiu cestu. A ak si z toho utrapena - tak ho poziadaj, popros, - za bdeleho stavu, ani nemusis hovorit nahlas, ale v duchu - oslov ho menom a poziadaj, nech uz nechodi, ze sa bojis. Alebo nech ti zveri co chce povedat a potom v pokoji odide. Urcite ti necche ublizit, ale asi potrebuje s tebo naozaj hovorit.
Kamaratku takto za este nie spanku navstivila babka, s ktorou si boli velmi blizke a skoro sa zblaznila. Odvtedy ju babka navstevuje iba v sne a komunikuje. Mam dojem ze teraz po 3 rokoch uz aj prestala chodit.
cowboyka
03.06.08,12:13
Pre cowboyka - ked ta kamarat zase v sne navstivi, komunikuj s nim. Mozno ti chce naozaj nieco povedat. Clovek vie aj v sne viest sen nejakym smerom. Ty ho ved k otazkam - co ho trapi a co ti chce povedat. Mrtvi casto nemaju inu moznost ako nam nieco povedat inak ako snom. Ak sa aj vedia zjavit za nasho bdeleho stavu, vacsina ludi by od hrozy kolapsovala, preto volia pre nas lahsiu cestu. A ak si z toho utrapena - tak ho poziadaj, popros, - za bdeleho stavu, ani nemusis hovorit nahlas, ale v duchu - oslov ho menom a poziadaj, nech uz nechodi, ze sa bojis. Alebo nech ti zveri co chce povedat a potom v pokoji odide. Urcite ti necche ublizit, ale asi potrebuje s tebo naozaj hovorit.
Kamaratku takto za este nie spanku navstivila babka, s ktorou si boli velmi blizke a skoro sa zblaznila. Odvtedy ju babka navstevuje iba v sne a komunikuje. Mam dojem ze teraz po 3 rokoch uz aj prestala chodit.
ďakujem za odpoveď - aj ja som toho názoru - len keď ja mám s ním veľmi čudesné sny, raz tu je raz tu nieje - nebojím sa toho, nebojím sa duchov - rada s nimi komunikujem. Niektorí ľudia ma volajú malá striga a čo ja zato môžem, keď viem predvídať - len niekedy, keď to potrebujem, tak je to ťažké a nedá sa to - to asi pretože to veľmi chcem. Musím to nejako vyriešiť - jeho manželka je z toho, že prišla o muža totálne mimo a mne chce stále niečo povedať - no uvidíme, nechám to na čas - čas je najlepší liečiteľ - hádam sa to nejako vyrieši
carolain
20.06.08,09:46
cowboyka
Tvoj kamarát si zrejme k tebe niečo nesplnil, niečo čo odkladal a už bohužiaľ nestihol. Niekedy takéto niečo dosť deprimuje, hlavne ak okolie neberie vážne, že sa takto niečo stáva.

Urob jednu vec. Večer zapaľ bielu sviečku a tri krát opakuj ak si prišiel v dobrom zostaň ale ak si prišiel v zlom odíď. Opakuj to po tri večere.
cowboyka
23.06.08,04:51
cowboyka
Tvoj kamarát si zrejme k tebe niečo nesplnil, niečo čo odkladal a už bohužiaľ nestihol. Niekedy takéto niečo dosť deprimuje, hlavne ak okolie neberie vážne, že sa takto niečo stáva.

Urob jednu vec. Večer zapaľ bielu sviečku a tri krát opakuj ak si prišiel v dobrom zostaň ale ak si prišiel v zlom odíď. Opakuj to po tri večere.
ďakujem, lenže ide o to, že ja ho mám plnú hlavu a voľajako to nechce odísť, akoby mi stále chcel niečo povedať. Keď si na niečo spomeniem, v čom figuroval aj on, automaticky sa mi o ňom zdá.

Tak neviem, ale sú dni, keď aj týždeň je kľud.
Ofélia
23.06.08,17:56
ďakujem, lenže ide o to, že ja ho mám plnú hlavu a voľajako to nechce odísť, akoby mi stále chcel niečo povedať. Keď si na niečo spomeniem, v čom figuroval aj on, automaticky sa mi o ňom zdá.

Tak neviem, ale sú dni, keď aj týždeň je kľud.

A To je To o čom som písala. Určite Vás niečo spájalo, ale on je "tam" a ty "tu". Môžete ti to komplikovať život, ale pokiaľ ti to vyhovuje že mysľou si s ním ;), dám ti lin kde sú kúzla so sviečkami. Vyskúšaj :)

http://helar.wordpress.com/spellcasting-carovanie/bosoracky-receptar/
cowboyka
24.06.08,05:17
A To je To o čom som písala. Určite Vás niečo spájalo, ale on je "tam" a ty "tu". Môžete ti to komplikovať život, ale pokiaľ ti to vyhovuje že mysľou si s ním ;), dám ti lin kde sú kúzla so sviečkami. Vyskúšaj :)

http://helar.wordpress.com/spellcasting-carovanie/bosoracky-receptar/
zaujímavá stránka - ďakujem a určite niečo vyskúšam
mambi
11.07.08,05:49
ahojte, mne sa v poslednom čase začalo snívať, hm...., no,.... ako to slušne nazvať, ...No p r o s t o asi za posledný mesiac sa mi skoro 2-krát do tt sníva o "hovienkach". Raz som v sne mala ja takú hnačku.- no hrúza, inokedy nesiem dieťa, ktoré tratí hovienka cestou, alebo vidím niekoho kakať a pozerám sa na tie hovienka, čo to znamená? Chce ma niekto podraziť, alebo čo? Ako si to mám vyložiť? Ďakujem.
evka-janekova
11.07.08,06:06
no ako píseš "hovienka" by mali znamenat nejakú výhru, alebo zlepšenie finančnej situácie, aspoň tak to mama hovorievala. No aj mne sa veľa krát snívali podobné veci a nič sa nekonalo.
Olice
11.07.08,06:08
ahojte, mne sa v poslednom čase začalo snívať, hm...., no,.... ako to slušne nazvať, ...No p r o s t o asi za posledný mesiac sa mi skoro 2-krát do tt sníva o "hovienkach". Raz som v sne mala ja takú hnačku.- no hrúza, inokedy nesiem dieťa, ktoré tratí hovienka cestou, alebo vidím niekoho kakať a pozerám sa na tie hovienka, čo to znamená? Chce ma niekto podraziť, alebo čo? Ako si to mám vyložiť? Ďakujem.

Šťastie....., podaj športku :), alebo sa to možno prejaví v inej forme ako v peniazoch.
tuticek
12.07.08,11:38
Ahojky...vedel by mi niekto povedať, čo môže znamenať nasledovný sen? Sedím s kolegyňou na dvore rodinného domu a dosťdlho sa rozprávame o zákuskoch ( kde majú dobré a pod...) Cítila som sa veľmi príjemne, príjemne sa mi s ňou rozprávalo. Zrazu sa na streche staršieho rodinného domu zjavil býk, mladý silný, mal veľké mohutné rohy. Po streche sa rozbehol rovno k nám. Kolegyňa skrýkla a začali sme utekať do domu, kde sme sa pred ním schovali. Ten býk bol veľmi silný, mohutný, taký šľachovytý.:confused:
Tweety
12.07.08,18:14
Ahojky...vedel by mi niekto povedať, čo môže znamenať nasledovný sen? Sedím s kolegyňou na dvore rodinného domu a dosťdlho sa rozprávame o zákuskoch ( kde majú dobré a pod...) Cítila som sa veľmi príjemne, príjemne sa mi s ňou rozprávalo. Zrazu sa na streche staršieho rodinného domu zjavil býk, mladý silný, mal veľké mohutné rohy. Po streche sa rozbehol rovno k nám. Kolegyňa skrýkla a začali sme utekať do domu, kde sme sa pred ním schovali. Ten býk bol veľmi silný, mohutný, taký šľachovytý.:confused:
Vidieť býka -buď opatrný, byť ním prenasledovaný-žiarlivosť, nešťastie v láske.
janula94
24.07.08,18:37
Ten sen s výťahom som mávala pred pár rokmi presne tak ako Ty a tiež sa mi často opakoval. Nepátrala som v žiadnom snáre, čo to znamená, ale takéto sny sa snívajú ľuďom často. Aspoň tak viem z počutia. Ale je pravda, že už sa mi dávno nesníval. Chvalabohu, pretože je dosť nepríjemný.
Mne sa tiež často sníva, že som vo výťahu a ten padá prudko dole ale akoby nemal podlahu, vidím len tie laná a rútim sa dolu. Tento sem sa mi opakuje raz za čas. Neviem, čo to znamená, za život som chodila výťahmi málo, bývam v RD, ale toto je jediný sen, o ktorom viem, že sa mi sníval už niekoľkokrát ten istý. Niečo na tom bude...
renatka73
28.07.08,08:08
Ja si sny vykladám po svojom,so snármi nemám dobrú skúsenosť,lepšie povedané nenájdem tam to.čo hľadám.Ak sa mi sen opakuje viac krát ,upozornuje ma na niečo nedoriešené,alebo na nesplnené prianie.Už viac krát sa mi sníval sen,že mám niekam cestovať,všetci už na mna čakajú v autobuse,ale ja nie som ešte ani pobalená a ani nemôžem nájsť veci,ktoré potrebujem.Myslím,že na to,čo chcem,je už neskoro a ja nie som schopná s tým niečo urobiť.Každý by si mal sny vykladať podľa seba,podľa toho,čo mu hovorí intuícia.:)
nelly1810
28.07.08,10:28
ja snívam veľa každú noc,niekedy záleží aj kto vedľa vás leží,z vlastnej skúseností :človek má veľa starostí a nemusí si ani všimnúť že sa s jeho partnerom niečo deje ale v noci keď spíte partner uvoľnuje okolo seba energiu a aj keď niečo tají super verte že také sny som nikdy nemala prostredníctvom nich som cítila že niečo sa deje a fakt,neukril nepokoj ked spal.možno to vyzneje ako jak keby som bola dajaká... ha ha ha, som úplne obyčajná žena akurát trošku citlivejšia.momentálne mávam dobré aj zlé sny ale stále/no ked si pametám/ich prediskutujem s priateľom/iným ako na začiatku článku/a som kľudná,hlavne rozprávajte sa o tom hned ako vstanete lebo zabudnete čo sa vám sívalo.a tak isto davajte si pozor:ak pojdete spatˇs plným žalúdkom nemusia byť sny príjemné ale nie vždy,len večšinou.
niekedy sú to blbosti inokedy vám možu povedať viac ako osoba vám veľmi blízka
nelly1810
28.07.08,10:30
a ešte doplňam ,ani mne snáre veľa nehovoria,je to asi ako s horoskopmi na každý deň...
nelly1810
28.07.08,10:32
a ešte vidieť býka? máte dobrý vzťah s kolegiňou a nevyskytuje sa vo vašej blízskosti nejaký statný býk?/poriadny kus chlapa/hm?
cowboyka
30.07.08,17:16
ľudkovia, nepozná niekto v meste Košice a okolie nejakú osvedčenú vešticu, ktorá si nevymýšľa a predvída pravdu resp. aspoň nechce nahrabať veľa na ľuďoch a vymýšľa si, potrebujem si dať vyveštiť, pretože ma pár vecí dosť trápi a neviem si s tým už rady. Ocenila by som to, ďakujem
wagner
31.07.08,20:09
Pozri si na www.nautiktv.sk (http://www.nautiktv.sk) vysielanie, kde sú dobré veštice, ktoré veštia aj pri osobnej návšteve a tiež mimo vysielania. Možno si vyberieš.
Giginka184
05.08.08,07:08
mne sa zvyknu obcas snivat obrovske hluposti ale niekedy sa mi stalo ze som mala vo sne situaciu kt sa neskor aj stala.ale co sa tyka vykladania snov atd.tak nato velmi neverim ankoklo aj my mame doma snar a ani jeden sa nezhoduje.
cowboyka
06.08.08,04:41
Pozri si na www.nautiktv.sk (http://www.nautiktv.sk) vysielanie, kde sú dobré veštice, ktoré veštia aj pri osobnej návšteve a tiež mimo vysielania. Možno si vyberieš.
ďakujem, už som jednu našla, neviem,či je osvedčená, ale už len to, že je z Jasova o niečom svedčí, takže skúsim to, nech už konečne aspoň niečomu začnem rozumieť
cowboyka
06.08.08,04:42
mne sa zvyknu obcas snivat obrovske hluposti ale niekedy sa mi stalo ze som mala vo sne situaciu kt sa neskor aj stala.ale co sa tyka vykladania snov atd.tak nato velmi neverim ankoklo aj my mame doma snar a ani jeden sa nezhoduje.
snár je o ničom - tam píšu samé somariny
Tanče
06.08.08,20:15
pani Vejchodská v časopise Vitalita
bobino38
07.08.08,07:26
Ja by som chcel niekoho poprosiť o výklad snov, poslednú dobu sa mi snívalo dosť často, asi tak 3x za mesiac, že viem lietať, proste som sa trošku rozbehol, odrazil sa a vyskočil a bol som vo vzduchu a silou myšlienok som riadil výšku i smer, kto prosím by mi to vedel vyložiť?
Tanče
09.08.08,09:23
Ja by som chcel niekoho poprosiť o výklad snov, poslednú dobu sa mi snívalo dosť často, asi tak 3x za mesiac, že viem lietať, proste som sa trošku rozbehol, odrazil sa a vyskočil a bol som vo vzduchu a silou myšlienok som riadil výšku i smer, kto prosím by mi to vedel vyložiť?

mávam podobné sny, vyložené mi to v krátkosti bolo tak, že týmto lietaním v sne si užívam pocit ľahkosti, odľahčujem si niečo čo by som mala riešiť v reáli, je to akoby únik.
mila79
12.08.08,22:54
kazdy clovek sniva, iba ti, ktori spia tvrdo si ho zvycajne nepametaju.
bobino38
13.08.08,04:47
..pamätanie sna myslím že nesúvisí s tým, či spíš tvrdo alebo inak...ja si ho nezapamätam len v tom prípade ak sa pozriem hneď do okna:-) čítal som že to súvisí s tým, že vnemy sa hneď zapisuju do nervových buniek a mažú staré vnemy:-)
mila79
14.08.08,08:27
..pamätanie sna myslím že nesúvisí s tým, či spíš tvrdo alebo inak...ja si ho nezapamätam len v tom prípade ak sa pozriem hneď do okna:-) čítal som že to súvisí s tým, že vnemy sa hneď zapisuju do nervových buniek a mažú staré vnemy:-)

Ano, pocula som to, ze ked sa niekto pozrie do okna tak ze si ho nepameta.
Ja osobne si sny pametam skoro kazdy den a dost podrobne; u mna je to jedno ci sa pozeram do okna alebo nie.
bobino38
15.08.08,06:04
Ano, pocula som to, ze ked sa niekto pozrie do okna tak ze si ho nepameta.
Ja osobne si sny pametam skoro kazdy den a dost podrobne; u mna je to jedno ci sa pozeram do okna alebo nie.
...ano, pokiaľ pomyslíš hneď po vstaní a otvorení oči na to, čo sa ti snívalo, tak sa zo sna dá veľa zapamätať...inak si aspoň ja zapamätám velmi málo...už sa ti stalo, že si po sne ho aj niekedy ten sen prežila? alebo aspoň časť zo sna?
evka-janekova
25.08.08,12:06
:( Mne sa sníval hrozný sen.... :(

Kráčala som po ceste, bola som vyparádená ako na diskotéku. S niekym som sa rozprávala, neviem kto to bol... A vtom sa mi z ničoho nic zlomil zub, uplne sa mi rozmrvil a kusky som mala v celých ústach. Tak som začala vyplúvat, ale sa mi to nedalo.

Normálne som sa v noci zobudila, dala prsty do úst a kontrolovala, ci mam zuby. Také to bolo živé, som cítila tie kusky zubov...

Bude to asi niečo zlé...

Už dlho sa mi nesnívalo s mamou, vzdy ked som na cintoríne, tak prosim, aby sa mi zasnívala, ze ju chcem vidiet a porozpávať sa s nou. No čakám, čakám, čakám. Kazdy večer si líham s tým, že dnes sa mi uz isto zasníva.

Papa a ak niekto vie, co s tym zubom, tak napíste
wagner
25.08.08,19:10
U nás sa hovorilo, že zomrie niekto z rodiny. Podľa toho ktorý to bol zub, tak taká blízka rodina to bola. Keď predný - tak veľmi blízka rodina.
zuhl
25.08.08,19:12
Zuby je veľmi zlé.
linko1
26.08.08,14:41
nechem strašiť, možno tomu veriť alebo nie, ale aj mne sa snívalo so zubami, úplne mi vypadávali a vyplúvala som ich a do 2 mesiacov mi umreli dvaja z rodiny...
ale naozaj nechcem strašiť, je to len moja skúsenosť a možno som si to takto len všímala, a priradila, kedže viem, že zuby znamenajú stratu človeka... niekde som to v snári čítala
maca.tt
27.08.08,08:01
Mne sa nedávno snívalo že som čakala dvojičky,snár hovorí duplované starosti.Môj manžel mal podobný sen kočíkoval dvojičky. Deti už neplánujeme ,zaujíma ma či mal niekto podobný sen
Olice
27.08.08,08:09
Mne sa nedávno snívalo že som čakala dvojičky,snár hovorí duplované starosti.Môj manžel mal podobný sen kočíkoval dvojičky. Deti už neplánujeme ,zaujíma ma či mal niekto podobný sen
Ja osobne mám také skúsenosti, že keď sa mi sníva s malými deťmi, tak vždy nejaké väčšie starosti prídu. Takže je celkom možné, že u vás budú duplované.
Zuna111
27.08.08,08:33
Keď spomínate bielu, moja mama vždy hovorila, že biela vo sne znamená veľké nešťastie, vraj to už má od mojej babky. Vravela, že v živote sa jej v bielom snívalo len dvakrát. Naposledy keď hovorila, že sa sa jej snívalo o veľkom snehu, tak jasne biely sen a v diaľke v ňom videla svoju mŕtvu maminu, tak sme mali nešťastie v rodine, tragicky zomrela moja sestra....
bnorika
27.08.08,11:59
Mne sa sníva dosť často to, že som tehotná a mám ťažký pôrod (aj v skutočnosti som mala ťažké pôrody a veľké deti pri pôrode, I. dcéra mala 4,0 kg, druhá 4,50 kg), a vo sne niekedy vidím veľa-veľa krvi.
Niekto vie, čo to môže znamenať?
Ďakujem za odpovede!
Olice
27.08.08,14:21
Mne sa sníva dosť často to, že som tehotná a mám ťažký pôrod (aj v skutočnosti som mala ťažké pôrody a veľké deti pri pôrode, I. dcéra mala 4,0 kg, druhá 4,50 kg), a vo sne niekedy vidím veľa-veľa krvi.
Niekto vie, čo to môže znamenať?
Ďakujem za odpovede!
Krv by mala znamenať radosť. Mala si nejakú?
zlatica.turisova
27.08.08,18:35
Keď sa sníva s mŕtvym, treba ísť sa pomodliť k hrobu a ak ten mŕtvy je niekto veľmi blízky,možno chce ti v niečom pomôsť-preto sa ti pripomína . Aťa
kablika
04.10.08,14:12
ahoj,
hladam na nete nejake info, pretoze som dnes mala po dlhej dobe strasny sen - a dosla som na Poradu. Prispevky od Ofelie sa mi pacia - tak ak by som mohla poprosit nazor:
Snivalo sa mi, ze som spolu s otcom zavrazdila svojho muza ("nevidela" som ten cin, necitila...neviem postup, ani krv nezaznemenana), otec potom manzela rozkrajal a dal do sackov, aby ho postupne vyhodil. Akoby mi chcel pomoc, aby na to nik neprisiel, este som uvazovala (v tom sne), ze ako to moj otec dokazal este aj stiahnut kozu...a podobne veci.
Este teraz mam uplne zovrety zaludok...ten pocit bol otrasny. Samozrejme som sa zobudila spotena,zhrozena...... Dakujem
Ofélia
04.10.08,22:30
ahoj,
hladam na nete nejake info, pretoze som dnes mala po dlhej dobe strasny sen - a dosla som na Poradu. Prispevky od Ofelie sa mi pacia - tak ak by som mohla poprosit nazor:
Snivalo sa mi, ze som spolu s otcom zavrazdila svojho muza ("nevidela" som ten cin, necitila...neviem postup, ani krv nezaznemenana), otec potom manzela rozkrajal a dal do sackov, aby ho postupne vyhodil. Akoby mi chcel pomoc, aby na to nik neprisiel, este som uvazovala (v tom sne), ze ako to moj otec dokazal este aj stiahnut kozu...a podobne veci.
Este teraz mam uplne zovrety zaludok...ten pocit bol otrasny. Samozrejme som sa zobudila spotena,zhrozena...... Dakujem

Keďže ste ten čin nevidela, mám tomu rozumieť, že akoby sa dial za vaším chrbtom? To by značilo že sa niečo ešte len stane ...........budúcnosť. Vždy keď sa sníva o človeku, musí si dávať pozor.
(pomoc)- Otec = potrebujete náhle pomoc
manžel = srdce, brucho, majetok alebo statok
vražda - zlé znamenie, zlé následky
telo znetvorené- telesný trest a niekoho zohaviť = duševný nekľud
kožu sťahovať = niekto vám chce uškodiť
sáček = nedorozumenie
Odlomiť niekomu nohy = niekoho zámer je nebezpečný.....
Škoda že ste sa nerozpísali čo mu urobil ............. viem že tým snom ste mali pokazený celý deň, ale niekedy veľa napovie. Tu by som povedala že niekto vám chce ublížiť, neviem či fyzicky alebo na majetku. Poväčšine do 4 dní sa sen splní, pokiaľ sa vám ale sníval cca od 3 hod. ráno.
bobino38
06.10.08,04:24
Keďže ste ten čin nevidela, mám tomu rozumieť, že akoby sa dial za vaším chrbtom? To by značilo že sa niečo ešte len stane ...........budúcnosť. Vždy keď sa sníva o človeku, musí si dávať pozor.
(pomoc)- Otec = potrebujete náhle pomoc
manžel = srdce, brucho, majetok alebo statok
vražda - zlé znamenie, zlé následky
telo znetvorené- telesný trest a niekoho zohaviť = duševný nekľud
kožu sťahovať = niekto vám chce uškodiť
sáček = nedorozumenie
Odlomiť niekomu nohy = niekoho zámer je nebezpečný.....
Škoda že ste sa nerozpísali čo mu urobil ............. viem že tým snom ste mali pokazený celý deň, ale niekedy veľa napovie. Tu by som povedala že niekto vám chce ublížiť, neviem či fyzicky alebo na majetku. Poväčšine do 4 dní sa sen splní, pokiaľ sa vám ale sníval cca od 3 hod. ráno.
...ja by chcel keby tu Ofélia hodila nejaký konkrétny príklad, že sa sny do 4 dní plnia...poprosím potom na tú osobu aj konkretny kontakt :-)
sybila3
06.10.08,06:02
Mňa určité sny varujú: napríklad keď sa mi sníva o duchoch, že nemôžem nič hovoriť ani kričať a jak keby ma niekto dusil, viem, že budem chorá. To sa mi vždy vyplnilo, alebo keď som u kaderníčky a strihá mi vlasy, tak niekto zomrie, to mám odskúšané, že keď som mame hovorila, že zas ma strihali, tak som ešte ani nevedela, že teta je v nemocnici a do týždňa zomrela, vyplnilo sa mi to asi 8-krát.
Ale potrebovala by som identifikovať jeden sen, s ktorým si neviem rady: sníva sa mi opakovane, keby som to zrátala, asi 60-krát, že sa sťahujeme z nášho domu, že strašne plačem, neviem pochopiť prečo, vždy do horšieho, alebo do bývalého bytu, ale nevyzerá to tam tak dobre, strašne plačem, čo môj pes, moje mačky, strašne plačem, až sa nato zobudím. Keby mi s tým niekto pomohol.........už ma ten sen trápi niekoľko rokov.......
kablika
06.10.08,13:46
som ta osoba :-) so snom vrazdenia, dnes je to 3den a zatial nastastie nic tak dufam, ze este zajtra nieco neudeje. Ja som si kedysi vedela vykladat sny sama podla udalosti zo dna a predoslych skusenosti, ale tento ma zaskocil....
bobino38
07.10.08,06:37
...ťažke sny sa snívajú ľuďom čo idú spať s plným bruškom alebo boli pred spánkom rozrušení...skúste ráno hneď otvoriť okno a kuknúť von oknom s tým, že sa nepokúsite na sen myslieť..možno hádam pomôže...
Ofélia
07.10.08,15:38
...ja by chcel keby tu Ofélia hodila nejaký konkrétny príklad, že sa sny do 4 dní plnia...poprosím potom na tú osobu aj konkretny kontakt :-)

Príkladov je veľa, máte ich tu popísané aj od iných.
Jedno je isté nieje sen ako sen. Záleží na tom či nemáte pred spaním to plné bruško :) a do 4 dní to mám dokázané na sebe ale aj na iných.
Príklad snívalo sa mi že som cválala na hnedom koni a ešte dva kone so mnou. Kto sedel na tých dvoch neviem, (a to som v živote nesedela na koni) unikala som pre dažďom, za mnou bol dážď.
Výklad: hnedý kôň =rýchla novina
Výsledok: Na druhý deň od rána každé tri hodiny, jedna rýchla novina. Po druhej správe som sa bála čo bude tretie, lebo správy boli vždy z iného súdka. 1 súvisela s prácou, 2 rodinná, tretia, osobná.

Druhý príklad.
Manžel kamarátky bol na týždennom výlete na horách. po druhom dni sa jej snívalo že v dome prichytila cudziu ženu so svojim synom. V tom sne sa jej zľakla, spýtala sa jej čo tu robí a nech vypadne. Viac nevedela. Popísala mi tú ženu.
Výklad sna znel: Nevera manžela......:( (samozrejme nepripúšťala)
Výsledok: na tretí deň od sna, bola čakať manžela pri vlaku, čo on nečakal, bol s inou ženou čo potvrdili aj fotky vo foťáku.
Smutné ale pravdivé.
wagner
07.10.08,16:58
Ja mávam tiež prorocké sny, ale do troch dní sa mi ani jeden nesplnil. Jeden sen sa mi sníval v novembri a splnil sa koncom apríla.Ďaľší sen čo sa mi sníval, tak to bolo v polovici decembra a splnil sa mi v januári. A tak by som to mohla písať ešte dlho. Prorocké sny sa vždy vyplnia, ale nie je vždy určená časová hranica. To je môj názor podľa vlastných skúseností.
MGiti
08.10.08,15:30
Vedel by mi niekto povedať, čo znamená snívať s dúhou? Vonku pršalo a ja keď som vyšla von videla som veľmi krásnu dúhu, tie farby len tak žiarili. Mala som z toho veľmi dobrý pocit.
Tweety
08.10.08,15:41
Vedel by mi niekto povedať, čo znamená snívať s dúhou? Vonku pršalo a ja keď som vyšla von videla som veľmi krásnu dúhu, tie farby len tak žiarili. Mala som z toho veľmi dobrý pocit.
A z ktorej strany si ju videla?
MGiti
08.10.08,16:02
Ani neviem z ktorej strany, skorej sa mi zdá že bola viacej v strede predo mnou a tiahla sa smerom hore. Má to tiež význam?
Tweety
08.10.08,16:10
Ani neviem z ktorej strany, skorej sa mi zdá že bola viacej v strede predo mnou a tiahla sa smerom hore. Má to tiež význam?
Samozrejme, že má. Z ľavej strany ju vidieť znamená- zlovestná udalosť, z pravej- pohoda.
MGiti
08.10.08,16:17
A ja som sa nádejala, že dúha môže len dobré znamenať. Z ľava sa netiahla, bol to stred a snáď tak trochu na pravo. Ináč ďakujem...
VERONIKA6
14.10.08,11:41
Ak sa vám sníva sen, v ktorom vám vyzváňa budík, ktorý po chvíli vyzváňania stíchne... tak to znamená že zmeškáte do práce:D
Ja som mal taký sen v stredu :)
Bastian objavila som to iba teraz, no musela som sa riadne zasmiať. Mne sa to už stalo tiež.
syrik
24.10.08,11:05
Ahojte..mne sa snivalo,ze som samu seba videla v svadobnych satach...moj brat ma doprevadzal...sli sme ale do lekarne =)) kde som si vyberala cierny klobuk...bolo to zvlastne,,zrazu sme boli pri nemocnici,kde prave zachranka doviezla rodiacu zenu a zo sanitky vystupili 3 male deti....
Nevie niekto,co znamena takyto sen?
vdaka =)
luckapastvova
24.10.08,11:50
Mne sa minule snívalo, že ma znásilnili traja chlapi. Nevidela som ich. Pamätám si, že tam bol aj priateľ a všetkých troch zabil. Nejak na sny neverím, ale tento ma vyľakal, pretože sa presne taký istý v tú istú noc sníval aj môjmu priateľovi. Zobudili sme sa rovnako a poriadne vystrašení. Čo to môže znamenať?
wagner
24.10.08,18:49
syrik, mala som podobný sen. Teda nechcem Ťa plašiť, ale ten, čo sedel vo sne vedľa mňa do pol roka zomrel. Celkove snívať sa so svadobnými šatami nie je dobré, predurčuje to nešťastie.
syrik
27.10.08,05:50
syrik, mala som podobný sen. Teda nechcem Ťa plašiť, ale ten, čo sedel vo sne vedľa mňa do pol roka zomrel. Celkove snívať sa so svadobnými šatami nie je dobré, predurčuje to nešťastie.




ahoj...no ja neviem...mne sa uz viackrat snivalo,ze som samu seba videla vo svadobnych satach....ale citala som,ze ked vidis seba samu,znamena to,ze sa stastne vydas alebo take nieco..ze len ked vidis niekoho ineho v satach...a to sa mi snivalo uz 100x..je pravda,ze niekto zomrel,ale chvalabohu nikdy to nebolo z mojich blizkych...bol to niekto znamy.ale nie blizky...
Airam25
27.10.08,19:18
Pekný večer,
prešla som celú túto zaujímavú diskusiu,no na svadobnú tému som veľa vysvetlení nenašla. A tak pridávam aj ja.
Pred nejakou dobou sa mi sníval veľmi živý sen.Z ničoho nič som sa videla v svadobných šatách pred vchodom do kostola.Šaty boli na môj vkus a štýl veľmi,veľmi prezdobené a vyčačkané.Po chvíli som vošla do veľmi vyzdobeného kostola.Všetko bolo veľmi vyzdobené,vyobliekaní hostia sedeli v laviciach a čakali na ženícha.Ale ženích meškal a neprichádzal.Sobášiaci farár niekoľko krát vyšiel pozrieť či prišiel ženích. Po dlhšej dobe čakania vyšiel naposledy a oznámil mi že už viac čakať nemôže.Ja som ho prosila,aby ešte počkal, že mladý pán určite dorazí.Kňaz bol neoblomný,že má dalšie povinnosti a oznámil prítomným,že obrad sa nekoná.Po tomto som sa otočila a pomaly uličkou vychádzala von.Videla som pritom všetkých ľudí, na ich tvárach som videla zdesenie a sklamanie,ľutovali ma..Ked som prechádzala cez vchodové dvere,bol nádherný slnečný deň,pozrela som sa na oblohu,veľmi svietilo slnko, až tak že ma oslepilo.A v tom som sa zobudila.Bolo to veľmi živé.A sen ma veľmi zaskočil.
Vedel by mi niekto vysvetliť čo to mohlo znamenať??

Tento sen nemá nič s podvedomím, sníval sa mi v čase, kedy som bola pracovne veľmi vyťažená, žila svojou prácou a takúto udalosť vôbec nepripúšťala.
Ofélia
02.11.08,17:03
Pekný večer,
prešla som celú túto zaujímavú diskusiu,no na svadobnú tému som veľa vysvetlení nenašla. A tak pridávam aj ja.
Pred nejakou dobou sa mi sníval veľmi živý sen.Z ničoho nič som sa videla v svadobných šatách pred vchodom do kostola.Šaty boli na môj vkus a štýl veľmi,veľmi prezdobené a vyčačkané.Po chvíli som vošla do veľmi vyzdobeného kostola.Všetko bolo veľmi vyzdobené,vyobliekaní hostia sedeli v laviciach a čakali na ženícha.Ale ženích meškal a neprichádzal.Sobášiaci farár niekoľko krát vyšiel pozrieť či prišiel ženích. Po dlhšej dobe čakania vyšiel naposledy a oznámil mi že už viac čakať nemôže.Ja som ho prosila,aby ešte počkal, že mladý pán určite dorazí.Kňaz bol neoblomný,že má dalšie povinnosti a oznámil prítomným,že obrad sa nekoná.Po tomto som sa otočila a pomaly uličkou vychádzala von.Videla som pritom všetkých ľudí, na ich tvárach som videla zdesenie a sklamanie,ľutovali ma..Ked som prechádzala cez vchodové dvere,bol nádherný slnečný deň,pozrela som sa na oblohu,veľmi svietilo slnko, až tak že ma oslepilo.A v tom som sa zobudila.Bolo to veľmi živé.A sen ma veľmi zaskočil.
Vedel by mi niekto vysvetliť čo to mohlo znamenať??

Tento sen nemá nič s podvedomím, sníval sa mi v čase, kedy som bola pracovne veľmi vyťažená, žila svojou prácou a takúto udalosť vôbec nepripúšťala.

Svadobné šaty - dôležité vybavovanie
Vchod do kostolo bol otvorený alebo zavretý? otvorené - hosť , zatvorené zabavenie
hostia - výčitky svedomia
farar - mrzutosť
čakať - dlhá chvíla
prosiť - poniženie
ľutovať vás- žalosť
slnko- šťastie, do slnka sa dívať - strata zraku
syrik
04.11.08,05:26
Mne sa túto noc snívalo,že som sa pozerala do otvoreného hrobu na kostru človeka...čo to môže znamenať?

Ďakujem
Tweety
04.11.08,06:12
Mne sa túto noc snívalo,že som sa pozerala do otvoreného hrobu na kostru človeka...čo to môže znamenať?

Ďakujem
vidieť otvorený hrob - čaká ťa radostná udalosť
kostra - dedičstvo
Máš sa teda na čo tešiť.
syrik
04.11.08,06:21
ďakujem...aspoň niečo pozitívne =))
alzbetka78
04.11.08,18:58
ahojte.....tak ja mám takú vec, že dnes sa mi snívala hromadná autonehoda, pri ktorej síce nebol nikto známy, ale bolo tam strašne veľa krvi a dokonca som videla aj jednu odtrhnutú ruku a nejakého človeka tam oživovali....ponad túto zrážku som preletela a pozerala sa z výšky, ale napriek tomu, že som si nikdy nepripustila, že by ma také niečo až tak vyviedlo z miery, bolo mi z toho na vracanie...bolo to cestou do práce, kde keď som prišla, tak som dostala výpoveď, lebo som prišla neskoro........čo vy na to?
MGiti
17.11.08,15:27
Ja by som sa tiež chcela spýtať na jeden môj sen. Bola som s priateľmi pri mori a odrazu som zbadala, že jeden náš známy chce mojej dcére ukradnúť tričko žltej farby. Chcela som si to s ním vyjasniť, už sme sa o tom začali dohadovať keď ku mne pribehol "môj syn" asi trojročný a úplný blond, že mu veľmi svrbí hlava. Tak som sa pozrela a mal ju plnú vší a ich vajíčok, úplne celú - tak mu z nich tie vši vypadávali. V skutočnosti som ešte nikdy nevidela vši a bolo mi to veľmi odporné :(, na to som sa aj zobudila. Vedeli by ste mi niekto povedať čo to asi znamená? Ďakujem.
alzbetka78
20.11.08,20:25
viem len to,že vši znamenajú starosti...
Nika
20.11.08,20:39
Čo znamená tma? Mne sa snívalo, že som bola v meste a všade bola tma. Iba jedna ulica bola osvetlená, ale keď som tam prišla, zhasli všetky svetlá a rozsvietili sa zasa v inej....:confused:
OKAA
22.11.08,06:57
Mojej 9 ročnej dcérke sa snívalo,že ma videla sediet na invalidnom vozíku.:eek:Nič iné,len som sedela na tom vozíku a pri mne stáli moje 2 staršie už dospelé dcéry :mad:Viete čo by to mohlo znamenat?Vdaka za každú odpoved;););)
Nika
22.11.08,11:40
Asi niekto šetrí na verejnom osvetlení

hmm.... aké jednoduché.....:D
OKAA
22.11.08,12:44
Nika :D:D:D:D:D
sunnys
24.11.08,20:36
caute...
casto sa mi sniva, ze nastupim do vytahu, stale stupam a vytah nezastavuje... potom narazi a ja padam dolu... casto v snoch prekonavam prekazky typu niekto ma prenasleduje a utekam pred nim, alebo utekam pred niecim co ohrozuje moj zivot...

nevie mi niekto vysvetlit tieto sny? diiik moc...
wagner
26.11.08,10:40
Snívalo sa mi s mladým koňom. Pekný hnedý, stále bol pri mne a nechcel odo mňa odísť. Tak som ho dostala do daru. Čo to znamená? Kto mi to preloží?
wagner
26.11.08,17:00
Nevie mi nikto povedať výklad sna?
Zita5
26.11.08,17:41
Nevie mi nikto povedať výklad sna?

Zdenka pozri si tu
http://www.provaz.cz/sny/pismeno.php?trideni=1400
wagner
26.11.08,18:09
Zitka ďakujem, už som múdrejšia:D:D:D
wagner
27.11.08,16:02
Neviem, bol to malý kôň, výšku mal asi 1,4m od zeme. Tak neviem čo to bolo a priznám sa, že to neviem rozoznať.
Manual
27.11.08,16:32
Snívalo sa mi s mladým koňom. Pekný hnedý, stále bol pri mne a nechcel odo mňa odísť. Tak som ho dostala do daru. Čo to znamená? Kto mi to preloží?
... možno príde mladý nápadník :D (žartujem)
Olice
27.11.08,17:12
Snívalo sa mi s mladým koňom. Pekný hnedý, stále bol pri mne a nechcel odo mňa odísť. Tak som ho dostala do daru. Čo to znamená? Kto mi to preloží?
Tu je síce písané o koňoch, ale nie Tvoj konkrétny sen, tak len pre zaujímavosť:

http://tajemnebytosti.blog.cz/0608/snar-9-zvirata
wagner
27.11.08,18:49
ďakujem, zaujímavý výklad, páči sa mi najviac:)
wagner
30.11.08,20:06
Aký rozdiel? Pozrela by som to na živom koňovi, aby som bola múdrejšia.
missulka
30.11.08,20:06
Snívalo sa mi že mám dieťa, má týždeň a čakám s ním u zubára vlastne to malé nemá zuby a ešte že ho chcem nakrmiť a nemám mlieko v prsiach...prosím vás kto vie čo to môže znamenať?
Olice
30.11.08,20:20
Snívalo sa mi že mám dieťa, má týždeň a čakám s ním u zubára vlastne to malé nemá zuby a ešte že ho chcem nakrmiť a nemám mlieko v prsiach...prosím vás kto vie čo to môže znamenať?
Moje osobné skúsenosti, keď sa mi sníva s deťmi sú zaručene starosti. A zuby tiež nie je nič príjemné, môžu znamenať chorobu.
syrik
01.12.08,05:50
Snívalo sa mi,že uprostred izby bol obrovský listnatý strom. Bola som tam s priateľmi...Zrazu som sa pozrela na strop a zbadala som tam strašne veľkého pavúka...Mal telo ako moja päsť a nohy dlhé asi 10cm....Zľakla som sa ho,no nikto sa ho nezľakol,iba ja..Keď som sa pozrela na ten strom,bolo na Ňom strašne veľa podobých pavúkov....Šla som si zapáliť na balkón(v skutočnosti nefajčím), rozprávala som sa s kamarátom a prišiel otec...Zbadal pavúka a odpadol...Začala som ho oživovať a potom som sa zobudila...Nevie niekto,čo to znamená?
Ďakujem:confused:
Nika
08.01.09,17:33
čo môže znamenať tento sen: ( Niečo učite naznačuje, lebo sa mi to snívalo dve noci za sebou.) Mama mala ústa od krvi - jedla surové vnútornosti. V prvom sne som ju len videla, v druhom mi k tomu povedala, že musí jesť tie vnútornosti potajomky, lebo jej to zakazujem.... Našla som na rôzne výklady, ale žiaden sa nehodil na túto situáciu.
Tweety
08.01.09,17:36
čo môže znamenať tento sen: ( Niečo učite naznačuje, lebo sa mi to snívalo dve noci za sebou.) Mama mala ústa od krvi - jedla surové vnútornosti. V prvom sne som ju len videla, v druhom mi k tomu povedala, že musí jesť tie vnútornosti potajomky, lebo jej to zakazujem.... Našla som na rôzne výklady, ale žiaden sa nehodil na túto situáciu.
Znamená to chorobu v rodine.:mad:
Zita5
08.01.09,17:39
čo môže znamenať tento sen: ( Niečo učite naznačuje, lebo sa mi to snívalo dve noci za sebou.) Mama mala ústa od krvi - jedla surové vnútornosti. V prvom sne som ju len videla, v druhom mi k tomu povedala, že musí jesť tie vnútornosti potajomky, lebo jej to zakazujem.... Našla som na rôzne výklady, ale žiaden sa nehodil na túto situáciu.

Pozri snár ......... nie je to príjemný sen .
Nika
08.01.09,17:49
Pozri snár ......... nie je to príjemný sen .

To máš pravdu. Bolo to dosť nepríjemné. ...Snáre som pozerala, ale v každom je dačo iné.


Znamená to chorobu v rodine.:mad:

Bohužiaľ, mám pocit že asi áno.....:mee:
syrik
09.01.09,06:50
ĽUdkovia,snívalo sa mi,že som sprevádzala dievčatá na 1.sväté prijímanie...boli všetky v bielych šatočkách a ja som mala svadobné šaty na sebe...dočítala som sa,že vidieť svadbu znamená smrť,ale nevestu radosť...a tiež sa mi často snívajú milostné sny,ale s niekým iným ,ako mojím priateľom...čo to znamená?
mlaco
09.01.09,15:42
Opakovane, mozno kazde 2 roky, sa mi sniva sen s rovakym motivom ale inym prostredim. Motivom je casova tiesen stihnut odlet doleziteho lietadla. Lietadlom mam ist niekam daleko na dlhsie obdobie a je to dolezite. Ale vzdy su nejake problemy: plne cesty, alebo vela ludi iducich na letisko, alebo neznama cesta na letisko, alebo neznama orientacia v ramci letiska a pritom casova tiesen.
kornelia2
07.04.09,20:14
Sice to neni sen ale sa mi stalo ze som si naliala do pohara vino a rozpravala som o jednej osobe ktora mi skodi, a zrazu mi pukol pohar ale nie hocijako dno zostalo na stole a ostatne v ruke a vino sa vylialo. Moze to nieco znamenat?
Izuzan
08.04.09,04:23
Mne keď sa sníva s kalnou vodou znamenalo chorobu v rodine. Len nie dajakú chrípku, ale dosť závažné ochorenie.
Keď to bolo prvý raz tak som to nebrala vážne, manžel ochorel dosť vážne. No a druhý raz, som vedela o čom je ten sen.
Vidieť v sne krv znamená šťastie.
babička
11.04.09,18:24
Tak takýto sen sa mi ešte nikdy v živote nesníval, alebo aspoň o tom neviem. Túto noc sme boli kradnúť zemiaky, neviem s kým, nevidela som tej osobe do tváre, len sme sa stále obzerali či nás niekto neuvidí.Rýľ mi ľahúčko vošiel do zeme a vysypali sa krásne velikánske zemiaky. Hlina bola sypká, suchá a tých zemiakov velikých bolo sedem. Napoviete mi čo to môže znamenať? Ďakujem.
mzdarka renca
11.04.09,18:32
Ak sa mne, alebo sestre sníva o našej už 21 rokov zosnulej mame, tak vždy niekto blízky zomrie.

Ten sen je nádherný, zobudím sa s veľmi dobrým pocitom a šťastná, ale ak si uvedomím, čo sa má stať a čo to znamená, tak ten dobrý pocit vystrieda strach.
wegamizi
11.04.09,20:07
Tuto noc sa mi snivalo, ze som velmi dlho a zalostne plakala a vzlykala. Co to moze znamenat?
syrik
12.04.09,06:13
Ja som mala túto noc veľmi zvláštny sen...snívalo sa mi s kolegom a s mojim bratom...všetci traja spolu pracujeme...kolega sa ponúkol, že ma zvezie domov...a na ceste domov mi navrhol, že mi ukáže miesto, kde sa vzali jeho rodičia a kamarátka..to miesto vyzeralo takto...bolo to uprostred cesty...stál tam veľký strom...a vedľa neho 2 stoličky...sadli sme si na ne...v tom sa za nami objavil kostol a z neho vychádzala nevesta a za ňou družičky...všetky boli v bielom...boli ako víly...bolo to ako vo sne...nemohli sme nič robiť..chcela som napísať kamoške sms, že či aj u nich to bolo takto, no nemohla som pohnúť rukami..a keď sa mi to podarilo, držala som v ruke mobil, ktorý bol zrazu neviditeľný..dostali sme strach...a vtedy sa to skončilo...chceli sme to skúsiť opäť a znovu si sadnúť na stoličky..no nezopakovalo sa to...namiesto toho sa tam zrazu objavil čašník a bolo to, akoby sme sedeli v bare...potom som sa zobudila..nevie niekto, čo by to mohlo zanmenať??
alla66
12.04.09,06:31
Snár píše :
Nevesta vidieť : skľúči ťa smrť známeho človeka
Nevesta k oltáru : Všetko,po čom túžiš sa ti splní
Kostol vidieť : Nemusíš sa báť, že ťa stihne nešťastie
Nepohyblivosť : Chýba ti rozhodnosť a cieľavedomie.
alla66
12.04.09,06:33
Tuto noc sa mi snivalo, ze som velmi dlho a zalostne plakala a vzlykala. Co to moze znamenat?

Citujem snár : Máš pred sebou týždne šťastia a radosti.
syrik
12.04.09,06:33
Snár píše :
Nevesta vidieť : skľúči ťa smrť známeho človeka
Nevesta k oltáru : Všetko,po čom túžiš sa ti splní
Kostol vidieť : Nemusíš sa báť, že ťa stihne nešťastie
Nepohyblivosť : Chýba ti rozhodnosť a cieľavedomie.


No tá nepohyblivosť by aj sedela...ale na tú smrť neverím..už sa mi to veľakrát snívalo a našťastie sa nič nestalo...a ak aj niekto zomrel, bol to človek, ktorého som poznala, ale nie príliš...ale klopem na drevo a dúfam, že sa z toho nič neplní..
alla66
12.04.09,06:37
Záleží ,či sa nevesta smeje, alebo je smutná.
Ak vidíš veselú nevestu : Budeš šťastný
Ak smutnú : Nečakaj nič priaznivého
syrik
12.04.09,06:45
Záleží ,či sa nevesta smeje, alebo je smutná.
Ak vidíš veselú nevestu : Budeš šťastný
Ak smutnú : Nečakaj nič priaznivého

Veselá bola..
alla66
12.04.09,06:49
Tak všetko OKI. :)Teš sa , snár píše, že zajtra budeš mať šibačov:D:D:D
syrik
12.04.09,06:52
Tak všetko OKI. :)Teš sa , snár píše, že zajtra budeš mať šibačov:D:D:D

No mi hovor...už teraz ma ocino naháňa s kýblom, že pre istotu :D Ale nebudem doma...zdrhááááááám :---
wegamizi
13.04.09,03:06
Citujem snár : Máš pred sebou týždne šťastia a radosti.
Tak to ma fakt potesilo:)
alla66
13.04.09,14:06
Uvidíme, či sa Ti vyplní veštba.:):)
cowboyka
14.04.09,05:01
ahojte, mám jeden problém. 30.3. mi zomrel otec a mám trošíčku obavy o moju mamičku - rapídne mi schudla a budí sa v noci medzi 1 a 2 hodinou a má taký sen - možno to ani nieje sen, že jej niekto sedí na prsiach a ťahá ju do zeme. Vie mi niekto vysvetliť, ako jej môžem pomôcť - prosím - dosť ma to trápi a ja mám niekedy pocit, že ma stále niekto prenasleduje - ovanie ma studený pot a musím si vziať tablety na ukľudnenie. Prosím, pomôže, ak môžete, budem veľmi povďačná.
syrik
14.04.09,06:46
ahojte, mám jeden problém. 30.3. mi zomrel otec a mám trošíčku obavy o moju mamičku - rapídne mi schudla a budí sa v noci medzi 1 a 2 hodinou a má taký sen - možno to ani nieje sen, že jej niekto sedí na prsiach a ťahá ju do zeme. Vie mi niekto vysvetliť, ako jej môžem pomôcť - prosím - dosť ma to trápi a ja mám niekedy pocit, že ma stále niekto prenasleduje - ovanie ma studený pot a musím si vziať tablety na ukľudnenie. Prosím, pomôže, ak môžete, budem veľmi povďačná.


Ahoj..moja starká mávala niečo podobné...Keď zomrel starký, často ho videla v okne a mala pocit, že ju silno drží za ruku...čo je ale zaujímavé, na zapästí mala modrinu a pritom sa nikde neudrela...V tomto prípade sa to skončilo veľmi zle...Zomrela presne 3 mesiace po ňom...presne na deň...No pred ich oboch smrťou som mala veľmi zvláštny a živý sen už s mojou zosnulou babkou...ktorá zomrela rok pred starkým....pre uúresnenie, babka je ocinova mama a starký a starká sú mamini rodičia...no a v tom sne mi babka chytila ruku a vyrila mi žiletkou na predlaktie 3 dátumy...jeden bol ten, kedy zomrela babka, druhý deň smrti starkého a ten tretí nebol celkom presný,ale bol to apríl...no a v apríli aj zomrela...snívalo sa mi to už ale po starkého smrti...
Niekedy mám zo snov strach a radšej by som celú noc prebdela, keby sa mi má niečo strašné snívať...Tebe by som poradila skúsiť dať za otca odslúžiť omšu...veriaci tomu hovoria, že jeho duša nemôže nájsť pokoj...Držím palce
akutlikova
14.04.09,07:37
Mne sa už 3-krát potvrdilo, že keď sa mi snívala svadba a na nej som aj videla nevestu v bielych šatách, do 4-6 dní mi niekto blízky zomrel a išla som na pohreb. Sme z toho doma všetci udivení.
cowboyka
15.04.09,06:50
Ahoj..moja starká mávala niečo podobné...Keď zomrel starký, často ho videla v okne a mala pocit, že ju silno drží za ruku...čo je ale zaujímavé, na zapästí mala modrinu a pritom sa nikde neudrela...V tomto prípade sa to skončilo veľmi zle...Zomrela presne 3 mesiace po ňom...presne na deň...No pred ich oboch smrťou som mala veľmi zvláštny a živý sen už s mojou zosnulou babkou...ktorá zomrela rok pred starkým....pre uúresnenie, babka je ocinova mama a starký a starká sú mamini rodičia...no a v tom sne mi babka chytila ruku a vyrila mi žiletkou na predlaktie 3 dátumy...jeden bol ten, kedy zomrela babka, druhý deň smrti starkého a ten tretí nebol celkom presný,ale bol to apríl...no a v apríli aj zomrela...snívalo sa mi to už ale po starkého smrti...
Niekedy mám zo snov strach a radšej by som celú noc prebdela, keby sa mi má niečo strašné snívať...Tebe by som poradila skúsiť dať za otca odslúžiť omšu...veriaci tomu hovoria, že jeho duša nemôže nájsť pokoj...Držím palce
ahoj, to napadlo aj mamku, že mu dáme odslúžiť omšu, aj keď ocko nebol veriaci a tiež má maminka strašné modriny po celom tele - si ma teraz veľmi vystrašila, čo si písala o svojej rodinke. Horoví sa, že rok je nato tá doba, aby to všetko prešlo, ale čo my vieme, že čo bude zasa o rok. Pred rokom, presne v tom týždni 14.tom mi tragicky zomrel kamarat - teda, pre vysvetlenie. Ocko mi zomrel 30.3 - pohreb bol 2.4. - pred rokom kamarat zomrel 2.4 a pohreb bol 4.4. Som z toho zúfalá, lebo neviem, čo bude zasa o rok v tomto týždni a strašne sa bojím o maminu.
syrik
15.04.09,08:35
ahoj, to napadlo aj mamku, že mu dáme odslúžiť omšu, aj keď ocko nebol veriaci a tiež má maminka strašné modriny po celom tele - si ma teraz veľmi vystrašila, čo si písala o svojej rodinke. Horoví sa, že rok je nato tá doba, aby to všetko prešlo, ale čo my vieme, že čo bude zasa o rok. Pred rokom, presne v tom týždni 14.tom mi tragicky zomrel kamarat - teda, pre vysvetlenie. Ocko mi zomrel 30.3 - pohreb bol 2.4. - pred rokom kamarat zomrel 2.4 a pohreb bol 4.4. Som z toho zúfalá, lebo neviem, čo bude zasa o rok v tomto týždni a strašne sa bojím o maminu.

Nechcela som Ťa vystrašiť...len som Ti chcela dať za pravdu, že také čosi naozaj existuje...Dajte za neho osdslúžiť omšu, prípade nech príde kňaz Vám vysvätiť dom. Ale hlavne sa neboj...Nesmieš sa tomu poddať...to prestane...uvidíš...
linko1
15.04.09,09:20
cowboyka,
hlavne netreba na to myslieť /aj keď je to určite tažké/pretože myšlienky majú veľkú silu aj keď si to možno neuvedomujeme a potom si privolávame to,čoho sa bojíme...
cowboyka
15.04.09,12:01
Nechcela som Ťa vystrašiť...len som Ti chcela dať za pravdu, že také čosi naozaj existuje...Dajte za neho osdslúžiť omšu, prípade nech príde kňaz Vám vysvätiť dom. Ale hlavne sa neboj...Nesmieš sa tomu poddať...to prestane...uvidíš...
pevne tomu verím - na všetko je najlepší liek čas
cowboyka
15.04.09,12:03
cowboyka,
hlavne netreba na to myslieť /aj keď je to určite tažké/pretože myšlienky majú veľkú silu aj keď si to možno neuvedomujeme a potom si privolávame to,čoho sa bojíme...
s tým s tebou úplne súhlasím a ako som už písala vyššie - je to ťažké, ale časom všetko raz prebolí a ostanú iba krásne spomienky, na tie zlé sa človek snaží zabudnúť
delonka
16.04.09,05:20
ahojte,pekne prosím ak viete niekto čo to znamená: sníval sa mi sen o bielom holúbäti, chcela ho napadnúť mačka,ja som ho chránila,myslím,že tam bola aj krv a vnútornosti, viete mi niekto vyložiť čo to asi je? vopred vám ďakujem,všetkým želám len a len pekné dni.
alla66
16.04.09,18:50
Sen o holuboch - Dostaneš dobré správy, ktoré ťa poučia, čo máš robiť
Mačku vidieť - Veľa úprimnosti nezažiješ
Krv : Máš dôvod,aby si bol veselý
delonka, výsledok dobrý, len si dávaj pozor na falošných ľudí
delonka
17.04.09,06:03
alla,veľmi ďakujem, aj to sedí, v sobotu idem na vyšetrenie,ktoré je pre mňa dosť dôležité., neúprimnosť som už zažila počas víkendu,bolo mi z nej smutno,myslela som si,že som paranoidná,že som len nepochopila, ale asi som to pochopila správne... ešte raz ď.,všetko dobré želám
alla66
17.04.09,06:35
Prajem Ti dobré výsledky a lepších ľudí okolo seba...
syrik
17.04.09,06:43
Ach, kiežby sa mi už radšej nikdy nič nesnívalo...od rána som rozstrasená...o štvrtej som sa zobudila a uz som nemohla zaspať...niečo ma obchádza, mala som pocit, akoby mám horúčku...potom sa mi podarilo ešte zaspať...a snívalo sa mi, že som cestovala autobusom s priateľom a bývalými spolužiakmi zo základky a že som žula žuvačku...a začali mi vypadať zuby...nemusíte mi prekladať sen, viem, čo to znamená...to že sa mi sníva o neveste, z toho už taký strach nemám..lebo (musím si zaklopkať) a vďaka Bohu, neplní sa vždy...ale toto sa mi ešte nesnívalo...a pamätám si, že mi to už spomínala moja nebohá starká...Bože, nech sa nič nestane :mee:
cowboyka
17.04.09,06:55
mne sa tejto noci snívalo, že ma môj priateľ podvádza s kamarátkou a toto sa mi snívalo už viackrát, ale stále je tam iné dievča. Čo to znamená? Mám vymeniť partnera, či čo???? hihi
cowboyka
17.04.09,06:56
Ach, kiežby sa mi už radšej nikdy nič nesnívalo...od rána som rozstrasená...o štvrtej som sa zobudila a uz som nemohla zaspať...niečo ma obchádza, mala som pocit, akoby mám horúčku...potom sa mi podarilo ešte zaspať...a snívalo sa mi, že som cestovala autobusom s priateľom a bývalými spolužiakmi zo základky a že som žula žuvačku...a začali mi vypadať zuby...nemusíte mi prekladať sen, viem, čo to znamená...to že sa mi sníva o neveste, z toho už taký strach nemám..lebo (musím si zaklopkať) a vďaka Bohu, neplní sa vždy...ale toto sa mi ešte nesnívalo...a pamätám si, že mi to už spomínala moja nebohá starká...Bože, nech sa nič nestane :mee:
keď budeš veriť, že sa nič nestane, tak sa nestane - uvidíš ...
syrik
17.04.09,06:57
mne sa tejto noci snívalo, že ma môj priateľ podvádza s kamarátkou a toto sa mi snívalo už viackrát, ale stále je tam iné dievča. Čo to znamená? Mám vymeniť partnera, či čo???? hihi


Mne sa zase veľmi často sníva presný opak..že ja podvádzam priateľa a zakaždým s niekým iným :o:D
syrik
17.04.09,06:59
keď budeš veriť, že sa nič nestane, tak sa nestane - uvidíš ...

bodaj by si mala pravdu...priateľ s mi smeje...povedal, že ak sa to naplní, začne sa tomu venovať..lebo on vôbec neverí na sny...
cowboyka
17.04.09,07:13
bodaj by si mala pravdu...priateľ s mi smeje...povedal, že ak sa to naplní, začne sa tomu venovať..lebo on vôbec neverí na sny...
hehe, máš fajn priateľa, niektoré sny sa vypĺňajú - aspoň mne, pretože veľakrát sa mi stane, že som v situácií a sama seba sa pýtam, kde som to už len videla, potom mi to ťukne
syrik
17.04.09,07:29
hehe, máš fajn priateľa, niektoré sny sa vypĺňajú - aspoň mne, pretože veľakrát sa mi stane, že som v situácií a sama seba sa pýtam, kde som to už len videla, potom mi to ťukne

To sa volá dejavú (dežavú) či ako sa to píše :--- že máš pocit, akoby sa to už niekedy stalo...nie?:rolleyes:
cowboyka
17.04.09,07:55
To sa volá dejavú (dežavú) či ako sa to píše :--- že máš pocit, akoby sa to už niekedy stalo...nie?:rolleyes:
ani sama neviem, žeby?
linko1
17.04.09,08:11
mne sa sníva každú noc...
mám naozaj živé sny a skoro vždy sa mi síva o mne a o mojich známych...
niekedy také pohodičky a niekedy a dosť často sa mi sníva s mrtvolami - ale ja sa ich vo sne nebojím / čo v skutočnosti neviem neviem/
neviete čo to môže byť...
Olice
17.04.09,08:19
mne sa sníva každú noc...
mám naozaj živé sny a skoro vždy sa mi síva o mne a o mojich známych...
niekedy také pohodičky a niekedy a dosť často sa mi sníva s mrtvolami - ale ja sa ich vo sne nebojím / čo v skutočnosti neviem neviem/
neviete čo to môže byť...
Ak sa sníva s mŕtvimi, hovorí sa, že bude pršať.
alla66
17.04.09,08:28
Mŕtvol viac vidieť - Niekto ťa požiada o radu
-//- v hrobe - Šťastie ťa neopustí
-//- v rozklade - Veľa vytrpíš,kým prídeš k rozumu
Mŕtvy,ak sa prebúdza - Zažiješ veľké prekvapenie
Mŕtvych vidieť,ako zomierajú - Zbavíš sa starostí
-//- vidieť pochovávať - Keď sa ti zle vodí,neotáľaj a hneď požiadaj o pomoc
Nika
17.04.09,09:06
Mne sa zase veľmi často sníva presný opak..že ja podvádzam priateľa a zakaždým s niekým iným :o:D

...to sa aj mne často sníva, ale vždy keď príde k samotnému podvádzaniu, zmení ten človek výzor a má tvár môjho manžela.....ani vo sne mi nedá pokoj :--- :D
syrik
17.04.09,09:28
...to sa aj mne často sníva, ale vždy keď príde k amotnému pdovádzaniu, zmení ten človek výzor a má tvár môjho manžela.....ani vo sne mi nedá pokoj :--- :D

:D:D:D tak toje dobré...Ti dáva aj vo sne na javo, kto je tu šéf :D
mzdarka renca
17.04.09,09:43
Ak sa sníva s mŕtvimi, hovorí sa, že bude pršať.
a prší:D
linko1
17.04.09,10:09
a prší:D

podľa vštkého má pršať celý víkend - zasa sa poriadne nevyspím:rolleyes:
mzdarka renca
17.04.09,10:14
podľa vštkého má pršať celý víkend - zasa sa poriadne nevyspím:rolleyes:
veď kôli tebe bude pršať, lebo sa ti sníva s mrtvolami:D:D:D
linko1
17.04.09,10:17
veď kôli tebe bude pršať, lebo sa ti sníva s mrtvolami:D:D:D

to áno,
potom vám poviem, kedy sa mi prestane snívať:D:D;)
a hádam potom bude už svietiť slniečko:)
cowboyka
19.04.09,14:57
to áno,
potom vám poviem, kedy sa mi prestane snívať:D:D;)
a hádam potom bude už svietiť slniečko:)
ahoj, ale ti to nevyšlo veľmi, lebo včera aj dnes bolo u nás krásne slnečno, asi sa ti nič nesnívalo??? :-)
linko1
19.04.09,16:10
ahoj, ale ti to nevyšlo veľmi, lebo včera aj dnes bolo u nás krásne slnečno, asi sa ti nič nesnívalo??? :-)

:Dste ma odhalili, prestalo:D
cowboyka
20.04.09,11:59
:Dste ma odhalili, prestalo:D
aspoň, že humor nás neopúšťa, že???
syrik
20.04.09,12:03
Inak mne sa už asi týždeň každú noc sníva s mojou kamarátkou, s ktorou sme pohádané...nič konkrétne, iba ju vidím v každom sne...
cowboyka
20.04.09,16:41
Inak mne sa už asi týždeň každú noc sníva s mojou kamarátkou, s ktorou sme pohádané...nič konkrétne, iba ju vidím v každom sne...
no to značí, žeby niektorá z vás asi mala urobiť prvý krok ku zmiereniu - to je iba môj dojem z tvojho sna
syrik
20.04.09,18:09
no to značí, žeby niektorá z vás asi mala urobiť prvý krok ku zmiereniu - to je iba môj dojem z tvojho sna


žeby? :o
Nika
20.04.09,18:32
no to značí, žeby niektorá z vás asi mala urobiť prvý krok ku zmiereniu - to je iba môj dojem z tvojho sna

súhlasím. u mňa to vždy zaberie.....
cowboyka
21.04.09,04:52
žeby? :o
vyskúšaj, za nič nedáš nie?
delonka
21.04.09,05:58
ahojte,opäť som mala nezvyčajný sen, v mojom snári som nenašla jeho vyloženia, sen bol kratučký, nadránom, do kuchyne mi vlietli krásne,farebné vtáčiky, najskôr som si myslela, že sú to papagáje, ale tieto vtáčiky boli menšie, niečo ako väčší kolibrík, krásne sfarbené, ostávali stále len pri okne a keď som im otvorila okno, postupne vylietavali von.,v tom sne bola pri mne aj dcéra, spolu sme im pomáhali na slobodu., len mi stále vŕtalo v hlave ako sa mohli dostať dnu, cez zatvorené okná., vopred ďakujem za výklad a všetkým želám pekný deň.
willma
21.04.09,08:58
pridám sa aj ja s krátkym snom : dostala som telefonát, v ktorom mi bolo oznámené, že zomrel môj tatko - (nežijeme spolu ale sme v kontakte, a máme celkom fajn vzťah), po oznámení som sa zosypala a vzápätí na to zobudila. bolo to úplne kratučké tak ako som opísala- a včil čo s tým?
syrik
21.04.09,08:59
pridám sa aj ja s krátkym snom : dostala som telefonát, v ktorom mi bolo oznámené, že zomrel môj tatko - (nežijeme spolu ale sme v kontakte, a máme celkom fajn vzťah), po oznámení som sa zosypala a vzápätí na to zobudila. bolo to úplne kratučké tak ako som opísala- a včil čo s tým?

otec bude dlho žiť ;)
Bionda
21.04.09,11:12
Ja som nedávno mala sen, že sme zabíjali prasa- mali sme veľa krvi - ja som ju miešala , aby neboli veľké zrazeniny. :)
Potom prišiel na dvojprúdovej ceste pre autá :D môj muž a mal koč so záprahom koní :D hnedo- biele, tak toto bol brutál. ( vymenil :D za svoje auto?:D)
willma
21.04.09,11:15
otec bude dlho žiť ;) tak fajn, lebo už som dostala aj protichodné info, že to nepríjemnosti znamená :(
cowboyka
22.04.09,05:05
ľudia, prečo mám stále také blbé pocity a neustále myslím na môjho otca a neni to v noci, ale posledné 5 dni to je v poobedňajších hodinách a musím si vziať tabletu na ukľudnenie, lebo sa neviem vôbec sústrediť. Je to tak v časovom rozmedzí medzi 13,30 - 17.00 hodinou. Neviem, čo to značí a dosť ma to začína trápiť. Žeby otec nemal pokoj v duši tam hore v nebíčku alebo čo? Mamuša už kľudne spáva, to je fajn a nemusí brať ani lieky - no ja som zasa pravý opak, v čom to môže byť - poraďte. Viem, že sa to netýka snov, ale čiastočne to jedno s druhým súvisí.....
Tweety
22.04.09,05:30
Ja som nedávno mala sen, že sme zabíjali prasa- mali sme veľa krvi - ja som ju miešala , aby neboli veľké zrazeniny. :)
Potom prišiel na dvojprúdovej ceste pre autá :D môj muž a mal koč so záprahom koní :D hnedo- biele, tak toto bol brutál. ( vymenil :D za svoje auto?:D)
Zabiť prasa- budú si ťa ceniť pre dobré vlastnosti
veľa krvi-chráň sa pred vydieračmi, zvieracia- bude sa dariť v podnikaní, a tie kone -radosť, šťastie.