ksichtoska
22.04.09,08:12
Mne sa casto sniva so zvieratami. raz ma prenasleduje potkan, hryzie medved. Stale s nimi bojujem, alebo pred nimi utekam. Co to moze znamenat, alebo predpovedat. Alebo tomu nemam prikladat vyznam.
Tweety
22.04.09,06:15
Mne sa casto sniva so zvieratami. raz ma prenasleduje potkan, hryzie medved. Stale s nimi bojujem, alebo pred nimi utekam. Co to moze znamenat, alebo predpovedat. Alebo tomu nemam prikladat vyznam.
Napadnutie medveďom- veľká strata, škoda, potkana vidieť- zákernosť.
syrik
22.04.09,06:51
ľudia, prečo mám stále také blbé pocity a neustále myslím na môjho otca a neni to v noci, ale posledné 5 dni to je v poobedňajších hodinách a musím si vziať tabletu na ukľudnenie, lebo sa neviem vôbec sústrediť. Je to tak v časovom rozmedzí medzi 13,30 - 17.00 hodinou. Neviem, čo to značí a dosť ma to začína trápiť. Žeby otec nemal pokoj v duši tam hore v nebíčku alebo čo? Mamuša už kľudne spáva, to je fajn a nemusí brať ani lieky - no ja som zasa pravý opak, v čom to môže byť - poraďte. Viem, že sa to netýka snov, ale čiastočne to jedno s druhým súvisí.....

Cowboyka, úmrtie Tvojho ocka je ešte čerstvé...rany na srdci sú veľmi boľavé...spomienky živé...myslím si, že to, čo prežívaš, je normálne....chce to čas...skúste dať za neho odslúžiť omšu....
cowboyka
22.04.09,09:20
Cowboyka, úmrtie Tvojho ocka je ešte čerstvé...rany na srdci sú veľmi boľavé...spomienky živé...myslím si, že to, čo prežívaš, je normálne....chce to čas...skúste dať za neho odslúžiť omšu....
ďakujem za pochopenie, je to fakticky dosť ťažké, keď prídeš o blízkeho človeka. Ja som to doteraz ani veľmi nevnímala, všetko sa to dalo hravo zvládnuť, ale tentokrát ma to zobralo....
syrik
22.04.09,09:33
ďakujem za pochopenie, je to fakticky dosť ťažké, keď prídeš o blízkeho človeka. Ja som to doteraz ani veľmi nevnímala, všetko sa to dalo hravo zvládnuť, ale tentokrát ma to zobralo....


Áno, lebo vtedy ste mali vybavovačky okolo pohrebu a tak...ono tá ťažoba príde až neskôr...keď si človek začne naplno uvedomovať tú stratu...keď nastanú bežné, všedné dni...až vtedy človek pocíti, že ten blízky chýba...a strašne...ale to musí prejsť...chce to čas...ver mi
bobino38
22.04.09,09:49
...čo znamená, že sa mi sníva velmi často o bývalom zamestnaní?...skončil som tam pred rokom a pol.
tuta
22.04.09,09:52
Áno, lebo vtedy ste mali vybavovačky okolo pohrebu a tak...ono tá ťažoba príde až neskôr...keď si človek začne naplno uvedomovať tú stratu...keď nastanú bežné, všedné dni...až vtedy človek pocíti, že ten blízky chýba...a strašne...ale to musí prejsť...chce to čas...ver mi


Úplne súhlasím. Chce to čas.
syrik
22.04.09,10:27
...čo znamená, že sa mi sníva velmi často o bývalom zamestnaní?...skončil som tam pred rokom a pol.


možno im tam chybaš :D
drobeceva
22.04.09,10:28
tejto noci "som išla po meste, išli ma prepadnúť". V tom som sa zobudila. Čo to znamená? Díky
syrik
22.04.09,10:30
tejto noci "som išla po meste, išli ma prepadnúť". V tom som sa zobudila. Čo to znamená? Díky


To sa mne sníva veľmi často...vraj nízke sebavedomie ;)
drobeceva
22.04.09,10:31
To sa mne sníva veľmi často...vraj nízke sebavedomie ;)
Uhm....to by som vôbec nepovedala. :o
cowboyka
23.04.09,04:42
Áno, lebo vtedy ste mali vybavovačky okolo pohrebu a tak...ono tá ťažoba príde až neskôr...keď si človek začne naplno uvedomovať tú stratu...keď nastanú bežné, všedné dni...až vtedy človek pocíti, že ten blízky chýba...a strašne...ale to musí prejsť...chce to čas...ver mi
ja viem, že čas je najlepším liekom na boľavú dušičku i srdiečko...
cowboyka
28.04.09,17:16
ináč ľudkovia poraďte - včera som sa večer kúpala a z ničoho nič mi začali blikať svetlá už keď som vychádzala z vane. Asi mi riadne šibe, som sa zľakla ako malé dieťa - taký som mala pocit, že je tam so mnou môj otec - lebo celý čas, keď som bola vo vani, tak sa mi s ním zdalo a odrazu, keď som chcela odísť, akoby ma nechcel pustiť. Keď som otvorila dvere, vypla svetlo a zavolala muža, už sa to viac nezopakovalo. Nedá mi to stále pokoj, sakra, asi by som mala navštíviť nejakú vešticu abo čo. Ináč som si dala zisťovať, že dám omšu za otca, ale tete povedali, že nakoľko nebol cirkevný pohreb, tak je s tým problém. No a zasa sú v hre peniaze, ako ináč - nevyjadrujem sa k tomuto ďalej.....
Nika
28.04.09,17:27
ináč ľudkovia poraďte - včera som sa večer kúpala a z ničoho nič mi začali blikať svetlá už keď som vychádzala z vane. Asi mi riadne šibe, som sa zľakla ako malé dieťa - taký som mala pocit, že je tam so mnou môj otec - lebo celý čas, keď som bola vo vani, tak sa mi s ním zdalo a odrazu, keď som chcela odísť, akoby ma nechcel pustiť. Keď som otvorila dvere, vypla svetlo a zavolala muža, už sa to viac nezopakovalo. Nedá mi to stále pokoj, sakra, asi by som mala navštíviť nejakú vešticu abo čo. Ináč som si dala zisťovať, že dám omšu za otca, ale tete povedali, že nakoľko nebol cirkevný pohreb, tak je s tým problém. No a zasa sú v hre peniaze, ako ináč - nevyjadrujem sa k tomuto ďalej.....

tak to urob iba ty sama. Zájdi do kostola, prípade na hrob, pomodli sa, porozprávaj sa s ním, prípadne ak ste mali niečo nevyriešené tak to dorieš, odpusti.... a rozlúč sa. Hovorí sa, že smútkom držíme duše na tomto svete. Možno priveľmi smútiš.Tak ho nechaj odísť.
cowboyka
29.04.09,06:49
tak to urob iba ty sama. Zájdi do kostola, prípade na hrob, pomodli sa, porozprávaj sa s ním, prípadne ak ste mali niečo nevyriešené tak to dorieš, odpusti.... a rozlúč sa. Hovorí sa, že smútkom držíme duše na tomto svete. Možno priveľmi smútiš.Tak ho nechaj odísť.
Asi je to to druhé, že priveľmi smútim a to som už nakričala aj na mamu, nech je oki - ona sa toho drží a akoby všetko z nej prešlo na mňa. Ale cez deň sa to nedá, pretože robím na onkológií a neustále na neho myslím, pretože tu chodieval - musím to fakt nejako prekonať a ako hovoríš - nechať ho odísť tam, kde mu je už fajn nie ako nám, že sa musíme trápiť na tomto svete. Ďakujem všetkým za podporu.
syrik
29.04.09,06:53
Asi je to to druhé, že priveľmi smútim a to som už nakričala aj na mamu, nech je oki - ona sa toho drží a akoby všetko z nej prešlo na mňa. Ale cez deň sa to nedá, pretože robím na onkológií a neustále na neho myslím, pretože tu chodieval - musím to fakt nejako prekonať a ako hovoríš - nechať ho odísť tam, kde mu je už fajn nie ako nám, že sa musíme trápiť na tomto svete. Ďakujem všetkým za podporu.

Chce to len čas...DRŽTE SA
cowboyka
30.04.09,06:34
Chce to len čas...DRŽTE SA
vďaka
wagner
12.05.09,16:50
Minulú noc sa mi snívalo, že som odokryla vrchnák žumpy a žumpa plná - akoby mydlovej vody. Dnes som zas vo sne videla bloňďavé dievča nakrátko ostrihané, usmievalo sa a bolo v dlhých bielych šatách. Pripadali mi ako svadobné šaty. Sen sa točil len okolo šiat, nič iné si nepamätám. Znamená to tiež chorobu a smrť?:confused:
Tweety
12.05.09,17:07
Minulú noc sa mi snívalo, že som odokryla vrchnák žumpy a žumpa plná - akoby mydlovej vody. Dnes som zas vo sne videla bloňďavé dievča nakrátko ostrihané, usmievalo sa a bolo v dlhých bielych šatách. Pripadali mi ako svadobné šaty. Sen sa točil len okolo šiat, nič iné si nepamätám. Znamená to tiež chorobu a smrť?:confused:
Źumpa- blahobyt a šťastie
Pekné šaty -dobré pomery
Tak sa teš.
wagner
12.05.09,18:14
Ďakujem a ja som už čakala, kde vznikne problém. To si ma potešila:D:D, a vydýchla som si. Mám totiž jednu priateľku a je po operácii žalúdka. :mee: Tak dúfam že to všetko dobre dopadne.:)
books
18.05.09,05:15
Dobrý deň,
dnes som sa zobudila na sen, ktorý sa mi sníval.
Bola som kdesi na návšteve u nejakých cudzích ľudí a boli sme sa dívať na nejaké predstavenie. Ako som sedela, tak som na rukách objavila krvavé zrazeniny, ktoré mi vytekali z nosa a ako som sa chcela utrieť, tak ich bolo stále viac a celé ruky som mala červené od krvi a bola som veľmi vyľakaná.
Čo to znamená ?

Ď.
Tweety
18.05.09,05:23
Dobrý deň,
dnes som sa zobudila na sen, ktorý sa mi sníval.
Bola som kdesi na návšteve u nejakých cudzích ľudí a boli sme sa dívať na nejaké predstavenie. Ako som sedela, tak som na rukách objavila krvavé zrazeniny, ktoré mi vytekali z nosa a ako som sa chcela utrieť, tak ich bolo stále viac a celé ruky som mala červené od krvi a bola som veľmi vyľakaná.
Čo to znamená ?

Ď.
Veľa krvi- chráň sa pred vydieračmi.
books
18.05.09,05:30
Veľa krvi- chráň sa pred vydieračmi.

Ďakujem.
Takže si musím dávať lepší pozor.
Ešte som si spomenula, že ma chceli poslať do nemocnice a ako som čakala na auto, tak prišlo jednému chlapovi zle, tak on nastúpil do auta. Nezabudnem na tie krvavé veľké zrazeniny na rukách, a ako som si to chcela utrieť tak som si to zaniesla do úst, proste všade, fuj.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
babička
18.05.09,18:35
Aj ja poprosím o výklad. Snívalo sa mi dnes nad ránom, že som na hrobe na cintoríne pestovala mrkvu a cibuľu. So susedou, ktorá pred 2 rokmi zomrela, sme vyťahovali cibuľu, krásnu veľkú. Potom som si zbadala na pravej ruke veľkého pavúka. Chcela som ho sfúknuť, ale on za zahryzol do mojej ruky, len som necítila žiadnu bolesť.
Nika
18.05.09,19:08
Stáva a vám, že sa máte sen v sne? Mne v poslednom čase dosť často. Sníva sa mi, že sa mi sníva......
willma
14.06.09,19:01
pridám sa aj ja s krátkym snom : dostala som telefonát, v ktorom mi bolo oznámené, že zomrel môj tatko - (nežijeme spolu ale sme v kontakte, a máme celkom fajn vzťah), po oznámení som sa zosypala a vzápätí na to zobudila. bolo to úplne kratučké tak ako som opísala- a včil čo s tým? nechcem snívať, sen sa dnes naobed splnil, akurát, som sa nezosypala.
syrik
14.06.09,19:15
nechcem snívať, sen sa dnes naobed splnil, akurát, som sa nezosypala.

Bože, to je strašné....úprimnú sústrasť...je mi to veľmi ľúto...
willma
14.06.09,19:20
Bože, to je strašné....úprimnú sústrasť...je mi to veľmi ľúto... ďakujem
Dav
14.06.09,19:25
Úprimnú sústrasť.
willma
14.06.09,19:27
vďaka
mgm
15.06.09,04:47
Úprimnú sústrasť
willma
15.06.09,05:28
ďakujem
jozka56
15.06.09,12:30
Úprimnú sústrasť.
willma
15.06.09,15:17
vďaka
willma
15.06.09,15:26
a ešte k tomu snu, bol síce dávno, a teraz neviem, či som náchylnejšia vnímať niektoré súvislosti, ale za tatkom ma to v posledných dvoch troch týždňoch dosť ťahalo, nemohla som sa mu dovolať, ale to sa mi našťastie minulú stredu podarilo-takže som trochu spokojná, že som sa vlastne stihla rozlúčiť, aj keď som nemyslela, že naposledy. Dnes záhady trošku pokračujú. Potrebovala som to dať vedieť tatkovmu bývalému kolegovi, tak som oslovila telefonicky bývalého zamestnávateľa jeho brata. Vzápätí sa mi ten kolega ozval, vraj po mojom telefonáte sa stretli, čo je v jeho prípade dosť zložité, lebo nikto nevedel, kde vlastne býva. Takže mám z toho všetkého moc zmiešané pocity. A navrch mi synátor povedal, že zo soboty na nedeľu mu niekto asi 5krát volal na mobil- z jeho kamarátov sa ale k telefonátom nik nepriznáva a tatko mal to telefónne číslo uložené pod mojim menom. takže tak.
cowboyka
16.06.09,05:40
a ešte k tomu snu, bol síce dávno, a teraz neviem, či som náchylnejšia vnímať niektoré súvislosti, ale za tatkom ma to v posledných dvoch troch týždňoch dosť ťahalo, nemohla som sa mu dovolať, ale to sa mi našťastie minulú stredu podarilo-takže som trochu spokojná, že som sa vlastne stihla rozlúčiť, aj keď som nemyslela, že naposledy. Dnes záhady trošku pokračujú. Potrebovala som to dať vedieť tatkovmu bývalému kolegovi, tak som oslovila telefonicky bývalého zamestnávateľa jeho brata. Vzápätí sa mi ten kolega ozval, vraj po mojom telefonáte sa stretli, čo je v jeho prípade dosť zložité, lebo nikto nevedel, kde vlastne býva. Takže mám z toho všetkého moc zmiešané pocity. A navrch mi synátor povedal, že zo soboty na nedeľu mu niekto asi 5krát volal na mobil- z jeho kamarátov sa ale k telefonátom nik nepriznáva a tatko mal to telefónne číslo uložené pod mojim menom. takže tak.
zaujímavé, takéto isté pocity som mala ja okolo 30.3 - v ten deň zomrel tiež môj tatko a ja som mala triašku, horúčku a chcela som ísť domov sa najesť a utekať za ním, ale som ho nestihla. Pol hodinku pred jeho smrťou som s ním telefonovala a akoby cítil, že sa blíži jeho čas, ešte so mnou srandoval a súhlasil so všetkým. Som ho počula šťastného, to ma drží, ale vyčítam si, že som nestihla ísť za ním, pretože pol hodinu nato zomrel v mamkinych rukách a mal iba 56 rokov, sakra aj s takýmto systémom. Je to veľmi ťažké - nevedela som to predýchať, ale odstupom času ako tak uvažujem, asi to malo tak byť. Prajem ti veľa síl a ešte raz úprimnú sústrasť.
willma
16.06.09,11:36
Ďakujem.
vierulda
24.06.09,06:51
ahoj, aj mne sa sníva často, ale nie vždy si sen zapamätám. ale na včerajší nemôžem zabudnúť: stretla som kamarátku s modrým kočíkom, dala mi ho a povedala: už je tvoje. tak som kočíkovala krásne dieťatko, bolo to dievčatko malilinké, bábätko. a bola som veľmi spokojná. pritom v skutočnosti mám dve dcéry a tá dotyčná kamarátka má dvoch synov a vídam ju len zriedka. vie niekto, čo by to mohlo znamenať? ďakujem.
syrik
24.06.09,07:09
ahoj, aj mne sa sníva často, ale nie vždy si sen zapamätám. ale na včerajší nemôžem zabudnúť: stretla som kamarátku s modrým kočíkom, dala mi ho a povedala: už je tvoje. tak som kočíkovala krásne dieťatko, bolo to dievčatko malilinké, bábätko. a bola som veľmi spokojná. pritom v skutočnosti mám dve dcéry a tá dotyčná kamarátka má dvoch synov a vídam ju len zriedka. vie niekto, čo by to mohlo znamenať? ďakujem.

Vidieť v sne dieťa znamená starosti...mne sa to potvrdilo vždy...
vierulda
24.06.09,07:14
dík za výklad, moc som sa nepotešila, ale čo už, život nie je len o šťastí a radosti, dúfam, že tie starosti aspoň rýchlo pominú
31Jankal
24.06.09,07:25
aj mne sa dnes do ráno snívalo o malom dieťati. Takže zas starosti keby aspon pekné.
SERVIS
25.06.09,08:04
V tohtonočnom sne som bola na hrade Devín, trepala som sa tam na bicykli!, vyšla som hore, bála som sa pozrieť z okraja na rieku, mala som závrat a strach, rieka bola krásne čistá a voda priam priezračná a veľmi veľká a široká.
No čo by to mohlo znamenať?
books
29.06.09,06:26
Zo soboty na nedeľu sa mi snívalo, že som išla na pohreb svokre, ktorá žije, krásne vyobliekaná a vedľa mňa kráčal svokor (zomrel minulý rok) a držal v ruke nádhernú kyticu a usmieval sa na mňa. Potom som si išla zamknúť bicykel a v ruke som držala v plastovej fľaši s vodou zapálenú sviečku a keď som sa zhola, tak sviečka mi zhasla a nedala sa mi zapáliť. Čo znamená tento sen? Mám si dávať na niečo pozor?
Ďakujem.
alla66
29.06.09,13:33
V tohtonočnom sne som bola na hrade Devín, trepala som sa tam na bicykli!, vyšla som hore, bála som sa pozrieť z okraja na rieku, mala som závrat a strach, rieka bola krásne čistá a voda priam priezračná a veľmi veľká a široká.
No čo by to mohlo znamenať?
Rieka s čistou vodou = úspešná budúcnosť
Ak rieka hučí = klebety, jedovaté reči
Spadnúť do rieky = Niekoho v tvojej rodine stihne nešťastie
Ak plávaš v rieke = zvíťazíš nad intrigánmi


čerpané informácie: Ladislav Jančo a kolektív. Sny, karty, horoskopy
sanni
17.07.09,08:55
je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam.
jana9782
17.07.09,09:12
mne ešte babka hovorila,že:
keď sa sníva so zubami ,tak niekto zomrie...
keď zuby v sne bolia,tak zomrie niekto z rodiny,ak nebolia,tak známy

čistá voda znamená plač...

verte-neverte,mne sa tieto sny vždy potvrdili :(
keď si ešte na niečo spomeniem,pridám...
willma
17.07.09,12:18
je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam. hmmm, keby som nepocítila na vlastnej koži pravdivosť až moc živého sna, tak som stále realista.
Olice
17.07.09,16:49
je zbytocne sa trapit so snami. velmi mala cast z nich ma vyznam. vacsinou sen sluzi na spracovanie spomienok a impulzov. len 1% snov moze mat iny vyznam.


hmmm, keby som nepocítila na vlastnej koži pravdivosť až moc živého sna, tak som stále realista.
Bohužiaľ, bol to zrejme sen, ktorý patril do toho 1%.
misomiso
17.07.09,17:23
Ja som sa vcera vecer asi prejedol, nadranom sa mi snivalo, ze som bol v nejakom byte, kde deti robili prazenicu a hrozne postriekali biele kachlickove steny surovymi vajcami. Snazil som sa to cistit, ale tie zltka zacali zaschynat a iba sa mi to mazalo... Tak som spekuloval, ze musim ist po stierku na okna, ale ani ta to uz nazvladala, tych vajec tam bolostale viac a viac, isiel som teda po Wap-ku a tepovac, ze to budem wapkovat a zo zeme tu vodu odsavat, ze inak to nevycistim. Zaroven mi nejako nebolo dobre od zaludka...

Rano som sa zobudil s tym, ze dufam, ze pol roka sa nebudem musiet pozriet na ziadne vajce. Na obed manzelka potrebovala spravit nieco rychlo, a zaroven chcela vypratat zvysky z chladnicky, tak spravila hemendex. Za 100 rokov, co sme spolu v zivote nerobila hemendex, ani na veceru, nieto este na obed. (Inak naozaj skvelo vari.) Akurat sa rozhodla spravit hemendex dnes, co som prezil taku hroznu noc !!! - tomu sa povia nahodicka.

A ako to dopadlo? Poslusne som zjedol, nic som nepovedal, az ked sme dojedli, tak som jej vylicil svoj sen, naco jej okamzite prislo zle od zaludka...
cowboyka
07.08.09,07:52
ľudkovia, dnes sa mi snívalo s mojím mŕtvym otcom a s kolegami, ktorí už dosť dávno nepracujú so mnou. Čo to môže byť? Je to zaujímavé tým, že otec v tom sne ležal na mojom oddelení a ošetrovali ho tí kolegovia, čo u mňa nepracujú viac ako 3 roky. Veľká dilema pre mňa, čo to asi môže byť?
wagner
07.08.09,10:41
U nás sa hovorí, že keď sa sníva s mŕtvym, tak treba zaňho dať odslúžiť omšu a treba sa zaňho pomodliť. Vraj potrebuje takúto duchovnú pomoc.
cowboyka
07.08.09,15:54
U nás sa hovorí, že keď sa sníva s mŕtvym, tak treba zaňho dať odslúžiť omšu a treba sa zaňho pomodliť. Vraj potrebuje takúto duchovnú pomoc.
otec neuznával cirkev, tak neviem, či to má význam a vlastne s otcom sa mi snívalo prvý krát od 30.3.09, čo zomrel a bol na tom nemocničnom lôžku spokojný, tak kľudne ležal v posteli a spal ako malé dieťa, keď si skrúti paplón pod nohy. Tí bývalí kolegovia obskakovali tích ostatných pacientov, teda fakt neviem, čo to malo znamenať.
wagner
07.08.09,17:49
otec neuznával cirkev, tak neviem, či to má význam a vlastne s otcom sa mi snívalo prvý krát od 30.3.09, čo zomrel a bol na tom nemocničnom lôžku spokojný, tak kľudne ležal v posteli a spal ako malé dieťa, keď si skrúti paplón pod nohy. Tí bývalí kolegovia obskakovali tích ostatných pacientov, teda fakt neviem, čo to malo znamenať.
Podľa mňa je jedno či bol, alebo nebol veriaci. Odslúžením omše nič nepokazíš. Pamätám sa za hlbokého socializmu jeden spolužiak z večernej priemyslovky na otázku či je veriaci - bol totiž veľký komunista a "veľké zviera" mi odpovedal: Vieš pred smrťou sa aj z nás komunistov a všetkých neveriacich stávajú veriaci. Dovtedy si nikto nepripustí, že existuje Boh, aj keď každý vie, že existuje. To obrátenie čaká každého. A to ten spolužiak mal vtedy asi 32 rokov.
cowboyka
07.08.09,18:02
Podľa mňa je jedno či bol, alebo nebol veriaci. Odslúžením omše nič nepokazíš. Pamätám sa za hlbokého socializmu jeden spolužiak z večernej priemyslovky na otázku či je veriaci - bol totiž veľký komunista a "veľké zviera" mi odpovedal: Vieš pred smrťou sa aj z nás komunistov a všetkých neveriacich stávajú veriaci. Dovtedy si nikto nepripustí, že existuje Boh, aj keď každý vie, že existuje. To obrátenie čaká každého. A to ten spolužiak mal vtedy asi 32 rokov.
to ti verím, ibaže u nás, keď chcem dať odslúžiš omšu, tak musím si pripraviť riadny balík, pretože "oni" stále majú nejaké tie výhovorky. Najprv, že nemal cirkevný pohreb, potom to musíte podľa bydliska a človeku až prejde chuť, potom radšej pospomínam a pomodlím sa doma resp. pri jeho hrobe. Ale aj tak vďaka, pred Bohom sme si všetci rovní, no asi pred farármi vládnu peniaze. Je to smutné, ale je to svatá pravda.
cowboyka
07.08.09,23:22
No ľudkovia, musím to hneď napísať. Teraz som sa strhla z ďalšieho sna. Mám ho normálne živý v pamäti, preto hneď píšem. Tentokrát v tom sne bolo: nejaké podzemie, vyzeralo to ako tie západné garáže plné vody a v tej vode plával prednosta Kliniky rádioterapie a onkológie a zároveň hlavný odborník SR pre klinickú onkológiu a chcel ma stiahnúť pod vodu - bol ako potápač - skafander a dýchací prístroj. Plával hore dole okolo mňa. Chodili tu aj iní doktori a v tej vode sa stále niečo dialo. Boli tam vlny, inokedy iba tak ticho. No čo je na podiv sa mi hneď ukázal aj môj muž pri voľajakej tragickej nehode, ale to bolo iba na chvíľočku - potom v zápätí zasa došiel do toho sna môj mŕtvy otec a vošiel do mojej malej izby, keď som ešte bývala u rodičov, držal ma za ruku a ja som mu povedala oci. No som z toho riadne vystrašená a dosť zmetená. Neviem, čo sa to deje. To je druhá noc, neviem, či to neni predzvesť niečoho? Prosím poraďte, o to horšie, že včera sme sa s mužom trošku pohádali.
Normálne som si musela vziať niečo na upokojenie a stále mám slzy v očiach a trasiem sa ako osika.
Nachtigal
08.08.09,04:36
No ľudkovia, musím to hneď napísať. Teraz som sa strhla z ďalšieho sna. Mám ho normálne živý v pamäti, preto hneď píšem. Tentokrát v tom sne bolo: nejaké podzemie, vyzeralo to ako tie západné garáže plné vody a v tej vode plával prednosta Kliniky rádioterapie a onkológie a zároveň hlavný odborník SR pre klinickú onkológiu a chcel ma stiahnúť pod vodu - bol ako potápač - skafander a dýchací prístroj. Plával hore dole okolo mňa. Chodili tu aj iní doktori a v tej vode sa stále niečo dialo. Boli tam vlny, inokedy iba tak ticho. No čo je na podiv sa mi hneď ukázal aj môj muž pri voľajakej tragickej nehode, ale to bolo iba na chvíľočku - potom v zápätí zasa došiel do toho sna môj mŕtvy otec a vošiel do mojej malej izby, keď som ešte bývala u rodičov, držal ma za ruku a ja som mu povedala oci. No som z toho riadne vystrašená a dosť zmetená. Neviem, čo sa to deje. To je druhá noc, neviem, či to neni predzvesť niečoho? Prosím poraďte, o to horšie, že včera sme sa s mužom trošku pohádali.
Normálne som si musela vziať niečo na upokojenie a stále mám slzy v očiach a trasiem sa ako osika.
aká bola voda? čistá alebo kalná? čistej vody sa báť nemusíš, kalná znamená chorobu a ak sa sníva s mrtvym to vraj tiež nie je zlé, a nehoda to je, že ťa trápi svedomie, že si sa s mužom pohádala . tak to vysvetľovala sny vždy moja mama
Nachtigal
08.08.09,04:48
otec neuznával cirkev, tak neviem, či to má význam a vlastne s otcom sa mi snívalo prvý krát od 30.3.09, čo zomrel a bol na tom nemocničnom lôžku spokojný, tak kľudne ležal v posteli a spal ako malé dieťa, keď si skrúti paplón pod nohy. Tí bývalí kolegovia obskakovali tích ostatných pacientov, teda fakt neviem, čo to malo znamenať.
vraj každému by sa malo snívať o otcovi a matke ak zomrú. Dávajú tak vedieť ako sa majú. Ak bol otec kľudný a spal ako dieťa myslím, že sa o neho báť nemusíš, je spokojný aj tam, ale pomodliť a spomenúť si naňho môžeš častejšie. Ja chodím dodnes na cíntorín za rodičmi a rozprávam im ako sa mám a tak. Je to terapia aj pre mňa. Rodič je vždy rodič, či sme starí alebo mladí, vždy nám budú chýbať.
cowboyka
08.08.09,05:45
aká bola voda? čistá alebo kalná? čistej vody sa báť nemusíš, kalná znamená chorobu a ak sa sníva s mrtvym to vraj tiež nie je zlé, a nehoda to je, že ťa trápi svedomie, že si sa s mužom pohádala . tak to vysvetľovala sny vždy moja mama
voda bola čistá
cowboyka
08.08.09,05:49
vraj každému by sa malo snívať o otcovi a matke ak zomrú. Dávajú tak vedieť ako sa majú. Ak bol otec kľudný a spal ako dieťa myslím, že sa o neho báť nemusíš, je spokojný aj tam, ale pomodliť a spomenúť si naňho môžeš častejšie. Ja chodím dodnes na cíntorín za rodičmi a rozprávam im ako sa mám a tak. Je to terapia aj pre mňa. Rodič je vždy rodič, či sme starí alebo mladí, vždy nám budú chýbať.
s tým s tebou súhlasím, ale ja na otca myslím denno-denne. Možno je to fakt ešte len krátka doba, čo zomrel. Vraví sa, že rok je tá doba, no rozprávam sa s ním stále a moja malá doteraz mala na stene jeho fotky, no jedného dňa sa mi rozhodla, že ich dá dole, pretože jej dedko nepomáha tak, ako by chcela. Možno je to aj tak dobre, pretože sme ho mali stále pred očami a je to dosť čerstvé, aspoň pre mňa stále, lebo si vyčítam, že 30 minút pred smrťou sme spolu telefonovali a ja som mu vravela, že prídem, len sa idem najesť teplej polievky, lebo mám horúčku, ale jedno ma teší, že som s ním ešte rozprávala a aj sme sa zasmiali, toto mám stále v hlave, ten otcov smiech.
wagner
08.08.09,09:01
s tým s tebou súhlasím, ale ja na otca myslím denno-denne. Možno je to fakt ešte len krátka doba, čo zomrel. Vraví sa, že rok je tá doba, no rozprávam sa s ním stále a moja malá doteraz mala na stene jeho fotky, no jedného dňa sa mi rozhodla, že ich dá dole, pretože jej dedko nepomáha tak, ako by chcela. Možno je to aj tak dobre, pretože sme ho mali stále pred očami a je to dosť čerstvé, aspoň pre mňa stále, lebo si vyčítam, že 30 minút pred smrťou sme spolu telefonovali a ja som mu vravela, že prídem, len sa idem najesť teplej polievky, lebo mám horúčku, ale jedno ma teší, že som s ním ešte rozprávala a aj sme sa zasmiali, toto mám stále v hlave, ten otcov smiech.
Hovorí sa, že by sa nemalo intenzívne myslieť na zomrelých, lebo sa nemôžu odpútať a odísť tam, kde budú mať pokoj. Možno chce odísť a tým, že si ho stále pripomínaš, tak sa mu nedá odpútať. Možno je to aj tým a takto Ti to dáva najavo. A čo sa týka omše, neviem odkiaľ si, ale tú omšu môžeš dať odslúžiť hocikde. Ja som kedysi dávala odslúžiť omšu v kláštore. Nemáš takúto možnosť?
majo939393
08.08.09,14:56
Moja stara mama hovorievala, ze had znamena zakerneho a nebezpecneho cloveka.

toto aj moja stara mama hovori..
cowboyka
09.08.09,06:09
Hovorí sa, že by sa nemalo intenzívne myslieť na zomrelých, lebo sa nemôžu odpútať a odísť tam, kde budú mať pokoj. Možno chce odísť a tým, že si ho stále pripomínaš, tak sa mu nedá odpútať. Možno je to aj tým a takto Ti to dáva najavo. A čo sa týka omše, neviem odkiaľ si, ale tú omšu môžeš dať odslúžiť hocikde. Ja som kedysi dávala odslúžiť omšu v kláštore. Nemáš takúto možnosť?
nie, kláštor nemáme a som z Košíc. No nevadí, nejako to vyriešim, vďaka za pomoc
Nachtigal
10.08.09,18:01
toto aj moja stara mama hovori..
ja som to počula inak, ak sa ti sníva, že ťa had uštipne je to zlý človek a keď hada len vidíš znamená to príjem peňazí, zlý človek je aj ak ťa pohryzie pes
skatarinas
13.08.09,17:10
Dobry vecer :)
Pisem cez moju maminu, ktora mi to tu poradila. Vraj vy mi tu pomozete :---
... Vcera sa mi snival sen o starom otcovi, ktory zomrel tohto roku v aprili. Bohuzial umieral dlho a v bolestiach.

A vcera sa mi snivalo o tom ako sme prisli cela rodina k starym rodicom a dedko sedel v kupelni na stolicke pri umyvadle. Mal poraneny chrbat ruky-dlane, skoro akoby spalene (ako studentka zdravotnickej skoly ) som mu to chcela osetrit, ale on to stale odmietal a stazoval sa na malu oskretu ranku nad popaleninou. Vedela som, ze to mal oskrete od hodiniek. Chcela som mu to schladit pod vodou a potom obviazat, ale palilo ho to. Tak som isla po nieco do kuchyne a zrazu prisiel dedko a sadol si na svoje miesto. A neviem ci v tom sem skoncil alebo si uz viac nepamatam.

A este cerstvo po jeho smrti ( asi par dni na to ) sa mi o nom snivalo. Znova sme boli u starych rodicov, ale vsetko bolo ine. Vsetko bolo v teplych farbach. Bola som pred domom na dvore, kde mame same jablone. A je ta, jedna, z ktorej jablka mal dedko najradsej. A ja pritom jablka velmi nejedavam. A vtedy prisla za mnou mamina s babkou a pytali sa ma, co robim. Ja som im odpovedala, ze jem jablka, ktore mal dedko tak rad.

Tak asi som vam toho vela napisa, ale dufam, ze mi pomozete rozlustit, co to znamena. Dakujem vam z pomoc
millanos
13.08.09,17:29
Dobry vecer :)
Pisem cez moju maminu, ktora mi to tu poradila. Vraj vy mi tu pomozete :---
... Vcera sa mi snival sen o starom otcovi, ktory zomrel tohto roku v aprili. Bohuzial umieral dlho a v bolestiach.

A vcera sa mi snivalo o tom ako sme prisli cela rodina k starym rodicom a dedko sedel v kupelni na stolicke pri umyvadle. Mal poraneny chrbat ruky-dlane, skoro akoby spalene (ako studentka zdravotnickej skoly ) som mu to chcela osetrit, ale on to stale odmietal a stazoval sa na malu oskretu ranku nad popaleninou. Vedela som, ze to mal oskrete od hodiniek. Chcela som mu to schladit pod vodou a potom obviazat, ale palilo ho to. Tak som isla po nieco do kuchyne a zrazu prisiel dedko a sadol si na svoje miesto. A neviem ci v tom sem skoncil alebo si uz viac nepamatam.

A este cerstvo po jeho smrti ( asi par dni na to ) sa mi o nom snivalo. Znova sme boli u starych rodicov, ale vsetko bolo ine. Vsetko bolo v teplych farbach. Bola som pred domom na dvore, kde mame same jablone. A je ta, jedna, z ktorej jablka mal dedko najradsej. A ja pritom jablka velmi nejedavam. A vtedy prisla za mnou mamina s babkou a pytali sa ma, co robim. Ja som im odpovedala, ze jem jablka, ktore mal dedko tak rad.

Tak asi som vam toho vela napisa, ale dufam, ze mi pomozete rozlustit, co to znamena. Dakujem vam z pomoc



Znamená to najmenej dve veci.Že si ho mala rada )a bola naňho citovo naviazaná) a že si podvedomie upratuje.
Ono upratuje "bez dozoru" , preto niekedy pospája veci, ktoré v skutočnosti neboli spojené.
Keď doupratuje - prestane.
Dirt
20.08.09,07:35
co znamena cierna farba alebo ze som bol v tme s nejakymi ludmi
Nika
20.08.09,15:04
s tým s tebou súhlasím, ale ja na otca myslím denno-denne. Možno je to fakt ešte len krátka doba, čo zomrel. Vraví sa, že rok je tá doba, no rozprávam sa s ním stále a moja malá doteraz mala na stene jeho fotky, no jedného dňa sa mi rozhodla, že ich dá dole, pretože jej dedko nepomáha tak, ako by chcela. Možno je to aj tak dobre, pretože sme ho mali stále pred očami a je to dosť čerstvé, aspoň pre mňa stále, lebo si vyčítam, že 30 minút pred smrťou sme spolu telefonovali a ja som mu vravela, že prídem, len sa idem najesť teplej polievky, lebo mám horúčku, ale jedno ma teší, že som s ním ešte rozprávala a aj sme sa zasmiali, toto mám stále v hlave, ten otcov smiech.

Mysli len na pekné, milé chvíle a pokús sa potlačiť pritom smútok.
cowboyka
21.08.09,06:45
Mysli len na pekné, milé chvíle a pokús sa potlačiť pritom smútok.
ďakujem, snažím sa, no sú také chvíle, keď si na neho jednoducho spomeniem. No fakt, život musí ísť ďalej ...
Nika
21.08.09,12:52
ďakujem, snažím sa, no sú také chvíle, keď si na neho jednoducho spomeniem. No fakt, život musí ísť ďalej ...

..to je v poriadku, že si spomenieš. Ale myslela som tým, že mysli na to ako vám bolo dobre, skús si pripomenúť veselé chvíle, aby si pociťovala pritom radosť..... skrátka že si šťastná a vďačná, že si s ním mohla byť kým tu ešte bol.( Neviem či som to napísala zrozumiteľne). Možno, je to ešte krátky čas, ale skús to Určite sa ti uľaví. ...... Nechcem , aby to vyznelo cynicky, ale ber to tak, že aj smrť je súčasťou života.
Valcake
22.08.09,23:15
Zdravím, nečítala som všetko, tak mi prepáčte, ak sa to opakuje. Chcela by som vedieť, čo znamená, ak sa mi sníva s ľuďmi /ne/známymi a nevidím im do tváre. Akoby hlavu mali v hmle. Jedná sa o moju známu ani nie o mňa. Ja sa neviem rozpamätať na sny. Možno 2 až 3x ročne si pamätám nejaký sen a väčšinou sú strašne skomolené, mne sa zdajú, že s ničím nesúvisia:confused:
Tweety
23.08.09,07:46
nie, kláštor nemáme a som z Košíc. No nevadí, nejako to vyriešim, vďaka za pomoc
AKože nemáme, a čo u nás na KVP?
veronikasad
23.08.09,07:53
Ahojte,
včera som sa zobudila zo sna - spotená - videla som zlodeja, ako mi ukradol pracovnú tašku s dokladmi, chcela som kričať na okoloidúcich, aby ho chytili,...hlas ma neposlúchal

Čo to znamená ?
Tweety
23.08.09,07:56
Ahojte,
včera som sa zobudila zo sna - spotená - videla som zlodeja, ako mi ukradol pracovnú tašku s dokladmi, chcela som kričať na okoloidúcich, aby ho chytili,...hlas ma neposlúchal

Čo to znamená ?
Zlodeja vidieť-milostné dobrodružstvo.
JankaII
23.08.09,08:25
mne sa dnes snívlo,že mi vytrhli zub,a to ešte zdravú stoličku.Čo to znamená?
Tweety
23.08.09,08:26
mne sa dnes snívlo,že mi vytrhli zub,a to ešte zdravú stoličku.Čo to znamená?
Zbavíš sa niekoho veľmi nepríjemného.
Barticek
23.08.09,10:43
Ahojte mne sa snivalo, ze som bol na poli z rodicmi a zacali mi na zem vypadavat vsetky zuby. A zatial nikto nezomrel
Ale mal som sny ktore sa aj splnili. Napr este z vecera sa mi snivalo ze sa stala nejaka tragicka nehode, nevedel som ze co sa stalo len som videl auto. A rano som sa dozvedel ze hned pri dedine v noci zomreli kamarati pri nehode. Bolo to presne auto ktore som videl v noci.
cowboyka
24.08.09,16:48
AKože nemáme, a čo u nás na KVP?
ani o tom neviem, ale aj tak to je moc ďaleko odomňa, ale už je to oki
cowboyka
24.08.09,16:50
..to je v poriadku, že si spomenieš. Ale myslela som tým, že mysli na to ako vám bolo dobre, skús si pripomenúť veselé chvíle, aby si pociťovala pritom radosť..... skrátka že si šťastná a vďačná, že si s ním mohla byť kým tu ešte bol.( Neviem či som to napísala zrozumiteľne). Možno, je to ešte krátky čas, ale skús to Určite sa ti uľaví. ...... Nechcem , aby to vyznelo cynicky, ale ber to tak, že aj smrť je súčasťou života.
áno, už to viem aj ja - síce som to vedela už dávno, no človek si to uvedomí až keď sa niečo takéto udeje. Je to ok, vďaka za podporu
legolas
24.08.09,16:59
...keď sa sníva s mŕtvym tak bude pršať.
Nachtigal
25.08.09,03:41
ak sa sníva, že vypadávajú zuby, znamená to úmrtie. Ak ťa zub aj bolí bude to niekto blízky.
ann100
26.08.09,12:30
dobry den...skvela tema

tak sa pridam aj ja.
sen prvy: zuby...hnusne zuby som mala a celu nos som si ich zhnite vyberala z ust...neboleli...len strasne smrdeli. Snivalo sa mi to viac ako pred troma rokmi...ale do dnes si pamatam tu "chut" v ustach. Velmi zivy sen.
Rano som sa zobudila s hnusnou chutou v ustach a este horsou naladou. Poobede moj manzel havaroval /zrazil hluchonemeho cyklistu, ktory mu vosiel do cesty a zomrel/

ryby zakonite aj u nas signalizuju prirastok do rodiny

ale mam dva sny s ktorymi fakt neviem rady

1. snivali sa mi mysi. Plna podlaha mysi v dome /neviem ci v mojom/ ako sa kotia. Mysi lezali na zemi na chrbte s roztiahnutymi labami a rodili tak ako zeny. Hnusne to bolo.

2. sen v ktorom som figurovala len ja a moja mama. Nejaky byt asi moj, v ktorom sa zacala prepadavat podlaha. Plavajuca podlaha doska po doske. A ja som ju stale z toho bytu volala, ze uz pod, lebo sa to vsetko prepadne. Co bolo pod doskami neviem...asi len nejaka "ciernava". Nakoniec sa nam z toho bytu podarilo dostat. Popri stene, akoby po nejakej rimse. Ale este si pamatam ze som sa tam silou-mocou chcela vratit po mobil a penazenku...a zda sa mi ze som sa aj vratila

kto by mi to vedel vysvetlit?
cowboyka
28.08.09,05:45
no ľudkovia, dnes som mala zvláštny sen. Najprv sa mi snívalo, že som na zarastenom opustenom cintoríne a niekoho hľadáme s ujom a jeho ženou a tromi deťmi a mojou maminou - v pozadí na konci bol domček, ktorý sa snažíme predať, následne nato som bola v pohrebnej službe, kde boli dve miestnosti. V jednej miestnosti bola moja dcéra a papala a v druhej sme boli ja a muž - bola som dosť nervózna a naliehala som na malú, aby už dopapkala, lebo tu nebudeme nocovať s mŕtvymi a večne zhasínala svetlo, potom som sa strhla zo sna.

Vie mi niekto povedať, čo to zasa má znamenať? ďakujem vopred
Tweety
28.08.09,05:48
no ľudkovia, dnes som mala zvláštny sen. Najprv sa mi snívalo, že som na zarastenom opustenom cintoríne a niekoho hľadáme s ujom a jeho ženou a tromi deťmi a mojou maminou - v pozadí na konci bol domček, ktorý sa snažíme predať, následne nato som bola v pohrebnej službe, kde boli dve miestnosti. V jednej miestnosti bola moja dcéra a papala a v druhej sme boli ja a muž - bola som dosť nervózna a naliehala som na malú, aby už dopapkala, lebo tu nebudeme nocovať s mŕtvymi a večne zhasínala svetlo, potom som sa strhla zo sna.

Vie mi niekto povedať, čo to zasa má znamenať? ďakujem vopred
Cintorín vidieť: pokojný život
chodiť po starom: spomeň si na rodičov
vlcica07
28.08.09,06:21
ahojte, ja som mala nedavno konflikt s jednym clovekom, v podstate do mna vyskakoval pred priatelmi, mal trochu vypite, ale vyslovene si ma zobral na musku a zivil temu aj bez toho, aby sa k nemu niekto pridaval...cele to bolo skutocne trapne a este to bolo na mojej oslave, doteraz netusim, co sa stalo presne a rozhodla som sa s tymto clovekom sa uz nestretavat, je aj inokedy neprijemny, ma taky ponizujuci humor....v noci sa mi snivalo, ze sme boli s detmi niekde, kde bolo vlhko a zima, tak sme sa skryli, viac ludi, do nejakej budovy, telocvicne alebo co to bolo a deti mali studene nohy, tak som im z niekade priniesla teply paplon, vyzula ich a prikryla...bol tam aj dotycny a ako som isla okolo neho s tym paplonom, tak som mu vysvetlovala, ze to beriem detom, lebo su chore, a potom som sa opravila, ze lebo by mohli prechladnut a on bol sarkasticky..vysmieval sa tym svojim neprijemnym sposobom, ze som sa pomylila a ja som sa citila blbo

inak zapisala som si toho autora snara, idem si ho kupit, dik za tip
cowboyka
28.08.09,08:35
Cintorín vidieť: pokojný život
chodiť po starom: spomeň si na rodičov
a ten ďalší význam, tá pohrebná služba a malá???
wegamizi
28.08.09,09:16
;:mee:
enad
30.08.09,15:08
Mne sa už viac krát snívalo o predchádzajúcom dvojizbovom byte, v ktorom sme bývali s manželom a tam sa nám narodil aj prvý syn. Presne vidím rozmiestnenie nábytku ale vždy sa tam vrátim iba ja s deťmi (máme dve)... Naháňa mi tento sen strach, neviem čo to môže znamenať. Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem
enad
31.08.09,06:49
Mne sa už viac krát snívalo o predchádzajúcom dvojizbovom byte, v ktorom sme bývali s manželom a tam sa nám narodil aj prvý syn. Presne vidím rozmiestnenie nábytku ale vždy sa tam vrátim iba ja s deťmi (máme dve)... Naháňa mi tento sen strach, neviem čo to môže znamenať. Vie mi niekto pomôcť? Ďakujem

Prosím neviete nikto o čo môže ísť? Túto noc som znovu videla ten byt a som sa v nom prechádzala a presviedčala som terajších majiteľov aby mi ho naspäť predali. Inak je to už 8 rokov, čo tam nebývame.
Ďakujem
krajanová
31.08.09,07:05
ja viem, že keď sa sníva s vodou, ktorá je mutná - značí problémy, nepríjemnosť, naopak, keď je voda krásna číra - radosť.
Tento poznatok osvedčujem. Do piatku rána sa mi snívalo, že som plávala v oceáne, krásnom priesvitno modrom, ryby tam neplávali, takže prírastok zatiaľ nie, ale v piatok poobede som dostala SMS, ktorá ma veľmi potešila - dostala som lístky na vypredaný koncert priamo od frontmena skupiny. Samozrejme som mu najprv napísala list a o dva dni super spáva - mám lístky.
Takže s čistou vodou to asi platí.:):):)
krajanová
31.08.09,07:10
Dobry vecer :)
Pisem cez moju maminu, ktora mi to tu poradila. Vraj vy mi tu pomozete :---
... Vcera sa mi snival sen o starom otcovi, ktory zomrel tohto roku v aprili. Bohuzial umieral dlho a v bolestiach.

A vcera sa mi snivalo o tom ako sme prisli cela rodina k starym rodicom a dedko sedel v kupelni na stolicke pri umyvadle. Mal poraneny chrbat ruky-dlane, skoro akoby spalene (ako studentka zdravotnickej skoly ) som mu to chcela osetrit, ale on to stale odmietal a stazoval sa na malu oskretu ranku nad popaleninou. Vedela som, ze to mal oskrete od hodiniek. Chcela som mu to schladit pod vodou a potom obviazat, ale palilo ho to. Tak som isla po nieco do kuchyne a zrazu prisiel dedko a sadol si na svoje miesto. A neviem ci v tom sem skoncil alebo si uz viac nepamatam.

A este cerstvo po jeho smrti ( asi par dni na to ) sa mi o nom snivalo. Znova sme boli u starych rodicov, ale vsetko bolo ine. Vsetko bolo v teplych farbach. Bola som pred domom na dvore, kde mame same jablone. A je ta, jedna, z ktorej jablka mal dedko najradsej. A ja pritom jablka velmi nejedavam. A vtedy prisla za mnou mamina s babkou a pytali sa ma, co robim. Ja som im odpovedala, ze jem jablka, ktore mal dedko tak rad.

Tak asi som vam toho vela napisa, ale dufam, ze mi pomozete rozlustit, co to znamena. Dakujem vam z pomoc
mali by ste dať odslúžiť za neho omšu, , vraví sa, že ľudia čo nemajú na druhom svete pokoj vracajú sa v snoch.
enad
04.09.09,12:57
Prosím neviete nikto o čo môže ísť? Túto noc som znovu videla ten byt a som sa v nom prechádzala a presviedčala som terajších majiteľov aby mi ho naspäť predali. Inak je to už 8 rokov, čo tam nebývame.
Ďakujem

Prosím, prosím. Skúste mi niekto pomôcť.
Ďakujem
wegamizi
04.09.09,14:20
Prosím, prosím. Skúste mi niekto pomôcť.
Ďakujem
BYT: bez zariadenia-aj napriek namahe neziskas nic
najimat-caka ta obrovska namaha
pekny-chytrostou ziskas uspech
prezerat si-priprav sa na zmenu
wegamizi
04.09.09,17:41
Pri vyklade snov mi dost pomaha kniha V.Jamnickej " Sny a videnia ". Ked mam pocit, ze tento sen mi chce nieco povedat, pozriem si vysvetlenie v knihe a vyklad sna sa prevazne naplni.
Napr.
vesanie obrazu - uznanie
letiace vrany - nahla smrt v rodine
tiche more - pokojny zivot
upravena postel - stastne manzelstvo
vidiet vlak - nijake zmeny
hostina - prechodne starosti
vystupovat po schodoch - ocakavaj uznanie
zabludit - si na nespravnej ceste
zahrada plna kvetov - dni plne nadeje
potit sa - caka ta velka namaha
ria22
09.09.09,11:27
Čítam Vaše sny a dlho som rozmýšľala, či napísať aj tie moje. Pravdou je, že aj mne sa každú noc sníva a tie sny sú strašné, niekedy hororové. Všetky sa ani nedajú napísať, lebo by som tu sedeli viac dní a písala a písala, ale pridám aspoň ten čerstvý - čo sa mi snívalo na dnes: Obliekala som sa a počúvala rádio písal sa rok 2012 a hlásili, že v Európe je veľmi kritický stav, situáciu nepokojov sa nedá zvládnuť a vedie to k vojne. Taktiež musíme chrániť pápeža, lebo jeho život je v ohrození. Pritom nečítam noviny, nepozerám správy, lebo všetok čas venujem synovi a nemám na čas na správy a udalosti vo svete.
Taktiež mávam často sny s hadmi nič mi nerobia, len utekám pred nimi. Mala som sny aj o zlých duchoch, vtedy vstávam v noci spotená a ďalšie iné strašné sny.
books
18.09.09,03:57
Dobré ráno, mne sa dnes v noci toto snívalo:
Išla som do kostola a stretla som tam nevestu v bielych šatách, na nich mala niečo prehodené ale to nebolo biele a bola veľmi vysoká, proste veľká žena. Potom som si išla sadnúť do lavice.
Neviete mi prosím Vás povedať, čo to znamená?

Ďakujem.
maca.tt
10.11.09,18:22
neviem čo znamená sen ked sa sníva o malých bielych červíkoch,ktoré ležali na stole spolu s vlasmi,mamin druh ich vyberal z maminej hlavy,/ona sa lieči na rakovinu a vypadali jej vlasy.)
pauliq
17.11.09,10:33
Už asi desať rokov sa mi sníva o neznámom rodinnom rozpadnutom dome. Ten dom je moj ale nedá sa tam vojsť prednými dverami ale vychádza sa po rebríku cez okno a vždy je tam so mnou niekto iny. Keď sa potom zobudím som neraz celá spotená ustráchaná a celý deň z toho nervózna. Ten sen sa mi opakuje asi tak každé tri mesiace.........prosim napíšte mi svoj názor.........a ešte sa mi poslednú dobu sníva s hadmi..........raz že je ich veľmi vela inokedy že ma kusne , potom že ho držim.......... neviem ktorému snáru mám veriť, všade je napísané niečo iné ........ bola by som Vám veľmi vďačná už som z toho zúfalá

Ďakujem:confused:
Tara1
21.11.09,22:28
Mám také obdobie, že sa bojím ísť spať...bojím sa, čo sa mi zas prisnije..včera nadránom som sa hádala s mojou mamou, lebo zanedbávala ocka, nestarala sa o neho...obaja sú už dávno v nebi..je tam s nimi aj moja mladučká dcérka..prečo sa aj s ňou vo sne hádam?...chodím po cintoríne a hľadám jej hrob..a nemôžem ho nájsť..alebo na hrobe pestujem mrkvu a cibuľu..a keď ho nájdem tak vyzerá úplne ináč..často ma niekto naháňa, utekám a lietam..alebo zbieram vajcia, veľké.. o hady tiež nie je núdza..potom sa zobudím,srdce mi trepe a mám tlak 180
wegamizi
22.11.09,12:26
Mám také obdobie, že sa bojím ísť spať...bojím sa, čo sa mi zas prisnije..včera nadránom som sa hádala s mojou mamou, lebo zanedbávala ocka, nestarala sa o neho...obaja sú už dávno v nebi..je tam s nimi aj moja mladučká dcérka..prečo sa aj s ňou vo sne hádam?...chodím po cintoríne a hľadám jej hrob..a nemôžem ho nájsť..alebo na hrobe pestujem mrkvu a cibuľu..a keď ho nájdem tak vyzerá úplne ináč..často ma niekto naháňa, utekám a lietam..alebo zbieram vajcia, veľké.. o hady tiež nie je núdza..potom sa zobudím,srdce mi trepe a mám tlak 180
Cintorin v sne ber vzdy ako upozornenie podvedomia, ze si treba vstupit do svedomia a prijat pokoru.
Vajce-prirastok do rodiny, alebo svadba
Had- strach
adrinka
24.11.09,16:53
Ahoj, budem rada ak by tu bol niekto, kto mi vyloží sen. Snívalo sa mi, že som hľadela zblízka na ženskú tvár /videla som iba tvár/. Podstatou tváre boli oči, ktoré boli jasné, farbu si nepamätám no neboli tmavé, boli čisté, veľké. Vravela mi niečo ako, že som sa zachytila v energetickom víre...v tej chvíli sa mi zdalo, že rozpráva čudne...Potom som sa zo sna prebudila a pri prebúdzaní som pociťovala chvenie.
Vie mi niekto vysvetliť čo to znamená?
Tara1
25.11.09,18:20
Dnes som sa znova hádala s mojou nebohou mamou..chcela som u nej bývať aj s mojou nebohou dcérkou..vyhnala nás a potom zapálila dom, horel obrovský oheň, všade bol udupaný sneh. Odrazu som mala kočík a v ňom krásne dievčatko, prebaľovala som ho, bolo pokakané..zostalo mi to na rukách..kočík mal veľmi zablatené kolesá..bolo dve hodiny v noci
Ofélia
04.12.09,07:00
Tara 1: Sen znamenal, neveštil nič dobré, zmeny v rodine aj v zdravotnom stave vás aj vašej matky, oheň je v skutočnosti symbol radisti zla, ktorý keď v sne uhasíme postretne nás zlo, ale u vás horel to znamená že všetko zlé sa obráti na dobré. Sneh teraz znamené, že prežijete nádherne doslava krásne ale rušné vianoce plné príprav a očakávaní, hádajte čoho, príchodu počatia dieťaťa v rodine. Kto z rodiny to bude mi oznámite v jannuáry- februáry 2010. Bude to dievčatko ale je tam aj chlapček, žeby dvojičky? Necháme sa radšej prekvapiť o to bude šťastie zaujímavejšie a vianoce roku 2010 rušnejšie. Čo vy na to :):)?!
Ofélia
04.12.09,07:08
Ahoj, budem rada ak by tu bol niekto, kto mi vyloží sen. Snívalo sa mi, že som hľadela zblízka na ženskú tvár /videla som iba tvár/. Podstatou tváre boli oči, ktoré boli jasné, farbu si nepamätám no neboli tmavé, boli čisté, veľké. Vravela mi niečo ako, že som sa zachytila v energetickom víre...v tej chvíli sa mi zdalo, že rozpráva čudne...Potom som sa zo sna prebudila a pri prebúdzaní som pociťovala chvenie.
Vie mi niekto vysvetliť čo to znamená?
Len to že máte schopnosť cítiť prítomnosť v inej duše...........nieje to nič zlé nemajte z toho strach, aby sa to nezopakovalo, zapálte doma sviečku a potrite si slnečnicovým, alebo hociakým olejom (kuchynským) ktorý máte doma čelo a pretrite s ním aj dlane a povedze: V dobrom si tu v dobrom zostaň ale ale netráp moju myseľ a daj mi pokojný spánok. Uvidíte že sen zmizne nielen z vašej mysle ale aj zo života spánku. (potom si to nechajte na čele asi 10-20 min, ruky si môžete ihneď umyť ale sviečku nemusíte zhasíňať, kvôli romantike :) si ju ponechajte horieť, ale nie cez noc :) aby ste niečo nepodpálily :( :). Prajem pekné sny len o dobrom a šťastnom konci zrelých ludí, Vás ..........:)
Ofélia
04.12.09,07:20
BYT: bez zariadenia-aj napriek namahe neziskas nic
najimat-caka ta obrovska namaha
pekny-chytrostou ziskas uspech
prezerat si-priprav sa na zmenu

Byt v sne neznamená zariadenie, ale skutočnosť že niekto nemá dobré bývanie, nieje tam kde by chcel byť................najímanie bytu v sne sú problémy s finančnými vydajmy ohladom bytu toho kto ich potrebuje a nie nájomcu, takže komu patril tento sen s bytom ho čaká namahava cesta k cielu vytuženej rodiny, bytu, dieťaťa ktoré má a zdravia lebo, to čo teraz prežíva ovplyvňuje jeho nervovú sústavu čo sa myšlienkami, prevádza na osobu ktorá sníva a nevedomky mu osoba ktorá niečo potrebuje cez svoje silné myšlienky, cez sny prezrádza jeho túžby, priania a zlé vlastnosti človeka. Vždy sa treba pozrieť na celý obraz sna a treba poznať osobu ktorej sa vykladá :). Teraz to nemyslím na Vás zle, pokiaľ používate snár, je to dobré na výklad ale nie výborne ani nič výnimočné lebo na dar výkladu snov stačí niekedy snár ale treba vedieť aj prečítať myšlienky osoby v zadnom mozku muža a v prednom mozgu ženy kam sa ukladajú informácie z miechy muža a materstva ženy, pretože je ľuský organizmus uspôsobený takto aby telo bolo telom, dušom, bunkami, vírusmi, vesmírom, menom snívajúceho v stvorení v jednu bunku. Pochopili? Sme ako jedna bunka v ktorej je milony buniek a tieto bunky (orgány) ovplyvňujú nás aj ludí v okolí. Najprv premýšľajte, pokiaľ nepochpíte napíšte, odpíšem, ale to je mimo tejto témy, ale aj nieje :(, :).
Tara1
04.12.09,17:15
Tara 1: Sen znamenal, neveštil nič dobré, zmeny v rodine aj v zdravotnom stave vás aj vašej matky, oheň je v skutočnosti symbol radisti zla, ktorý keď v sne uhasíme postretne nás zlo, ale u vás horel to znamená že všetko zlé sa obráti na dobré. Sneh teraz znamené, že prežijete nádherne doslava krásne ale rušné vianoce plné príprav a očakávaní, hádajte čoho, príchodu počatia dieťaťa v rodine. Kto z rodiny to bude mi oznámite v jannuáry- februáry 2010. Bude to dievčatko ale je tam aj chlapček, žeby dvojičky? Necháme sa radšej prekvapiť o to bude šťastie zaujímavejšie a vianoce roku 2010 rušnejšie. Čo vy na to :):)?!
p.Ofélia som veľmi rada, že ste sa zaoberali mojim snom, čítala som všetky vaše predchádzajúce vyjadrenia, veľmi ma zaujali vaše výklady, ale potom ste sa odmlčala nadlho..ďakujem vám, že ste znova tu..prosím pozrite si ešte môj príspevok č.348
Ofélia
04.12.09,18:54
Dobré ráno, mne sa dnes v noci toto snívalo:
Išla som do kostola a stretla som tam nevestu v bielych šatách, na nich mala niečo prehodené ale to nebolo biele a bola veľmi vysoká, proste veľká žena. Potom som si išla sadnúť do lavice.
Neviete mi prosím Vás povedať, čo to znamená?

Ďakujem.
Ozývam sa tu opäť, možno trochu neskoro, povedala by som že v okt´bry je u vás niekto po smrti, nemusí to byť smrť človeka, ale rozvrat napr. rodiny, manželstva, kamarátstva kto zaujal vaše miesto v srdci iného. Ozvite sa, mám pre Vás posolstvo z budúcnosti niečo čo vás čaká. Dnes sa vám zmovu niečo snívalo a bude sa vám znovu snívať ten istý sen ale osoba v ňom bude tá istá, len miesto bude iné. Popíšte mi ho potom TU! Život ide ďalej a my s ním vedno s láskou k anjelom :)?
Ofélia
04.12.09,18:58
Prosím, prosím. Skúste mi niekto pomôcť.
Ďakujem

Ešte stále sa vám ten sen opakuje. Dajte si poradiť zo sna, urobte to čo v ňom vidíte..............a sen zmizne. Je nutné v takýchto snoch odbremeniť svoju túžbu/podvedomie od toho čo vás zaťažuje. Zrejme nejakým spôsobom ste si uchovali zlé aj dobré spomienky z tohto bytu čo u vás vyvoláva v podvedomí pocit bezradnosti zo situácie ktorú ste prežívali. Ohláste sa mi interne.
Ofélia
04.12.09,19:05
neviem čo znamená sen ked sa sníva o malých bielych červíkoch,ktoré ležali na stole spolu s vlasmi,mamin druh ich vyberal z maminej hlavy,/ona sa lieči na rakovinu a vypadali jej vlasy.)

Biele červíky sú biele krvinky ktoré zabíjaju bunky a červené krvinky vašej matky. Stôl je že problém je tu! Je tu a treba ho riešiť, vy ho ale neriešite, nemáte s matkou vzťah taký aby vám povedala ako sa v skutočnosti cíti, preto vám anjely poslaly odkaz/znamenie aby ste videly cez sen čo sa z vašou matkou v jej tele robí..........Vezmite svoju matku za ruku a pomôžte jej, rakovina sa človeku zle znáša a keď sa človek nemá komu vyrozprávať, prenáša svoje myšlienky (niekedy nevedome) na inú osobu z dôvodu aby odbremenil svoju myseľ. Váš sen bol skutoční, žiadna budúcnosť ale tvrdá realita. Nezatvárajte dvere pred svojimi snami máte veľký potenciál s nimi pracovať. Naučíte sa to!:):rolleyes:
Ofélia
04.12.09,19:14
Už asi desať rokov sa mi sníva o neznámom rodinnom rozpadnutom dome. Ten dom je moj ale nedá sa tam vojsť prednými dverami ale vychádza sa po rebríku cez okno a vždy je tam so mnou niekto iny. Keď sa potom zobudím som neraz celá spotená ustráchaná a celý deň z toho nervózna. Ten sen sa mi opakuje asi tak každé tri mesiace.........prosim napíšte mi svoj názor.........a ešte sa mi poslednú dobu sníva s hadmi..........raz že je ich veľmi vela inokedy že ma kusne , potom že ho držim.......... neviem ktorému snáru mám veriť, všade je napísané niečo iné ........ bola by som Vám veľmi vďačná už som z toho zúfalá

Ďakujem:confused:
Ste v živote šťastná? Kde robíte chybu keď si šliapete pošťastí?! Stále niečo hľadáte pri tom je to pri vás...........láska :) chýba vám laska ktorú ste dostali v detstve ale nie teraz, ste sama. ZMEŇTE TO! Vyjdite von a pozrite aký krásny je deň a ľudia v okolí tiež. Nebuďte nevrlá, lebo ak štekne vy šteknú aj iný. Je to ako ty hadi.....majú jed. Stane sa že niekomu dôjde trpezlivosť s vašom náladovosťou, pohryzie vás svojim jedom a potom už skutočne zostanete sama. Potom už ani za tým rebríkom nebude vychádzať po schodíkoch nikto. Len vy sama a bôl vo vašom srdci, že ste stratili to čo ste mali tu. Nič nieje stratené, urobte pár trikov, ráno vstanete vždy z úsmevom, s úsmevom otvoríte dvere, kamkoľvek, ktorékoľvek a garantujem vám že sen už nikdy nebude taký ako bol ale bude iný, lepší.
Ofélia
04.12.09,19:41
Mám také obdobie, že sa bojím ísť spať...bojím sa, čo sa mi zas prisnije..včera nadránom som sa hádala s mojou mamou, lebo zanedbávala ocka, nestarala sa o neho...obaja sú už dávno v nebi..je tam s nimi aj moja mladučká dcérka..prečo sa aj s ňou vo sne hádam?...chodím po cintoríne a hľadám jej hrob..a nemôžem ho nájsť..alebo na hrobe pestujem mrkvu a cibuľu..a keď ho nájdem tak vyzerá úplne ináč..často ma niekto naháňa, utekám a lietam..alebo zbieram vajcia, veľké.. o hady tiež nie je núdza..potom sa zobudím,srdce mi trepe a mám tlak 180
Sen pouční, výstižný ale veľmi smutný. Čo v živote na vás najviac zapôsobilo.....smrť matky.......otca........dcéry? Dcéra je vždy len jedna, vaša matka tiež. Nenašli ste si cestu k sebe za života a teraz je to aj po ich smrti. Dcéra vám v sne hovorí prečo nemáš rada svoju matku, prečo chodíš v spomnienkach len za mnou........prečo neprídeš na cintorín za nami......Ty si moja matka ale tvoja matka je tu so mnou a trápi sa že ti za života nemohla povedať ako veľmi jej je ľuto že ťa opustila a sa nerozlúčila.............to isté aj otec. Tara nepestujte v sebe zlosť na duše mrtvych, prijmite stav že to boli vaši rodičia a vašej dcéry starý rodičia. Preto nemôžete nájsť hrob a pestujete na ňom v sne zeleninu :):(. To že vás niekto naháňa, to ste vy sama, vaše myšlienky, pred niečim chcete nie uniknúť ale oslobodiť sa od niečoho. Možno bolesti ktorú cítite v srdi, duši, mysli. Lietanie je super vec ale nie v sne, znovu vám sen hovorí a anjely vám to stále šepkajú v myšlienkach že máte urobiť v živote radikálny krok k vašej slobode mysle, duše, tela.....máte na to, inak by vám to do sna nikto nevložiť. Verte mi Tara. Vajcia je že máte z niečoho len úžitok ale hady je to isté ako som písala v predošlej odpovedi. Niekomu dôjde trpezlivosť s vašimi náladami a nie že vy sa oprostíte od vašejslobodnej mysle ale niekto to urobí za vás. Mne sa pozdáva u vás aj táto alternatíva. Prečo? V živote dostáva každý znamenia. V sne. V realite. V realite je to tak že robite chyby.....doplatíte....a poviete už si dám pozor už to tak robiť nebudem......prídu lepšie časy......zabudnete aaaaa......1. poučím sa chybu už neurobím, sa poistím.......2 urobím ešte väčšiu chybu. Potom životné rany vypadajú ako z kaluže do blata. Dajte na moju radu a vstupte si do svedomia, či ste neurobili vo svojom sne niečo čo bolo aj v realite? Sny sú pravdivé......len občas nie sú ak sme veľmi napapaní.......ale to vy nie ste. Prajem vám veľa rozmýšľania o mojom písaní ale vám prajem rýchle ukončenie zlých vlastností vašej mysle. idú vianoce, dajte si na čelo trošku oleja (akýkolvek aj kuchynský, pozerajte na oblohu, kedykoľvek a dajte zo seba myšlienkami von všetko čo vás ťaží, každý kto vám v živote ublížil ale komu ste ublížili aj vy. Nezabudnite. Olej a obloha a ja budem s vami, pomôžem vám ak to urobíte dnes alebo zajtra. Budem s vami a uvidíte že v pondelok 7.12.2009 vstane nová žena s čistou myslou ale bolesťou že tu nie sú tu ktorých ste milovala. Aj taký je život. Po pondelku sa vám v sne opäť prihovoria. Potom mi napíšete. Budem čakať na vašu odpoveď a možno si na vašom sne poplačeme obe a možno aj niekto iný. Milujte seba, tých čo sú tu s vami aj tých čo sú v nebi aj pekle:). Nezabudnite Dnes alebo zajtra...olej a nebo, budem s vami.
P.S. kto by to chcel vyskúšať s olejom má smolu, bezo mňa sa mu urobia na diaľku akurát tak vyrážky na citlivosť oleja.....:):rolleyes:
tuta
04.12.09,19:53
Vo sne som bola nevestou v bielych šatách so smutnou tvárou ...
Tara1
04.12.09,20:41
p. Ofélia, slzy mi tečú..ste úžasná..ozvem sa..ďakujem
wagner
04.12.09,20:56
Vo sne som bola nevestou v bielych šatách so smutnou tvárou ...
Nevesta v bielych šatách - to nie je dobré znamenie. Znamená smrť v rodine.
wegamizi
04.12.09,21:07
Vo sne som bola nevestou v bielych šatách so smutnou tvárou ...
Ja mam snar a tam je nevesta v sne je stasie a radost. Tak teda ako?
lenkak
04.12.09,21:09
Mne sa snívajú sny väčšinou čo nedávajú zmysel, poprípade som len pozorovateľ a sledujem čo sa deje. Niekedy sa zobudím, nepáči sa mi sen, chcem aby sa mi už nesníval ale sen pokračuje ďalej. Neraz aj na 3x a ráno mám pocit, že to nebol pekný sen, ja na dej ráno zabudnem, ak hneď si neuvedomím o čom bol. Toto už dlhšie sa nestalo, ale za posledné dva týždne sa mi snívalo s mojou dobrou priateľkou. Pekné sny, čo u mňa nebýva. Raz sme sa stretli v dome mojich rodičov, druhý raz v prírode, a tretí raz sme sa len rozprávali. Pred pár mesiacmi sa mi snívalo s bývalou spolužiačkou, nestretávame sa už, delí nás diaľka, ale v kontakte sme.
Tweety
05.12.09,06:42
Vo sne som bola nevestou v bielych šatách so smutnou tvárou ...
Vidieť nevestu: pokoj a mier duše
wagner
05.12.09,14:11
Ja mam snar a tam je nevesta v sne je stasie a radost. Tak teda ako?
Ale cudzia nevesta a nie ona sama. AJ ja som mala taký sen, že som sa išla vydávať v bielych šatách. A ten môj " ženích" do pol roka zomrel.
daria29
05.12.09,19:46
som celá nesvoja z mojho sna !nomohla som zaspat,bolo pol tretej ,ešte som nespala,no ráno som vstala celá nanič z mojho sna,ktorý sa mi už sníval.bola som v nejakejmiestnosti,neviem čo to bolo,boli tam nejakí ĺudia,ale bola tam truhla s mojou mamou,a ja som sa rozprávala s niekým,stála som tak že som videla truhlu,v tom sa mame otvorili oči,prebrala sa ,a brala sa vstať,ja som vtedy povedala že "mamička nam vstala z mrtvích"išla smerom okolo mńa,já som normálne cítila smrad nepríjemný,asi som sa prebudila,, no ráno som bola nemožná.už sa mi to snívalo,prečo sa to opakuje? pomodlila som sa ,neviem či to pomôže...
Ofélia
05.12.09,20:36
Ale cudzia nevesta a nie ona sama. AJ ja som mala taký sen, že som sa išla vydávať v bielych šatách. A ten môj " ženích" do pol roka zomrel.

Asi ste mali plné bruško sladkosti keď sa vám snívali takéto veci. Odpoviem každej na biele šaty a vydaj + ženích. Vydávať sa v bielych šatách nieje nádherná vec pokiaľ človek miluje seba a nie svojho ženícha. Biele šaty je len pozostatok rodičovskej výchovy že nevesta má byť v bielom, prečo by nemohla mať šaty aj žlté či červené ako slnečná žiara ? Čo je na tom. Všetci myslíte len na šaty, biele šaty, oblek u muža a vo vašom vedomí sa vytvorí blok ktorý Vám nedovolí myslieť na iné šaty, ako na biele. Smutné, ale šťastné to stvorenia ktoré myslia na sobáš ale nemajú s kým, tak snívajú z podvedomia, nechcene sú trápené vlastným podvedomím lebo sa vedome trápia, možno za to môže ich postava, výzor, rodičia, nesmelosť atď.........potom sú osoby ktoré sobáš už mali, majú takýto sen, ten znamená zmenu v hodine dvanástej, ano, smrť, ale nie vždy smrť skutočnú, ale smrť ako je rozvod, rozchod a potrat. Byť nevestou v sne je zlé znamenia, ale pre slobodnú a nie vydatú (rozvedená je akoby vydatá). Vidieť ženícha je len odkaz.....pre slobodnú aj vydatú : idem za tebou, som s tebou, ale ty ma nevidíš, nepočuješ a nevšímaš si ma. Obzri sa a nájdeš muža, nie zo sna, ale ktorý stoji o teba! NIE TY O NEHO! Aspektov v sne, hrá ešte velmi veľkú rolu, hlavne v detailoch, ktoré málokto píše a sú veľmi dôležité.
Ofélia
05.12.09,20:53
Mne sa snívajú sny väčšinou čo nedávajú zmysel, poprípade som len pozorovateľ a sledujem čo sa deje. Niekedy sa zobudím, nepáči sa mi sen, chcem aby sa mi už nesníval ale sen pokračuje ďalej. Neraz aj na 3x a ráno mám pocit, že to nebol pekný sen, ja na dej ráno zabudnem, ak hneď si neuvedomím o čom bol. Toto už dlhšie sa nestalo, ale za posledné dva týždne sa mi snívalo s mojou dobrou priateľkou. Pekné sny, čo u mňa nebýva. Raz sme sa stretli v dome mojich rodičov, druhý raz v prírode, a tretí raz sme sa len rozprávali. Pred pár mesiacmi sa mi snívalo s bývalou spolužiačkou, nestretávame sa už, delí nás diaľka, ale v kontakte sme.

Chýbajú vám skutoční priatelia, rodičia, kontakt s niekým komu by ste dôverovali. Prečo neveríte, sú veci ktoré si nechávame pre seba ale prečo sa nezdôveriť napríklad aj so snami svojej priateľke, priateľovi, manželovi,manželke či synovi alebo dcére, takto sa začína otvárať znovu živá komunikácia. Potom už sa vám nebude zdať o priateľoch, ktorý vám boli blízky a teraz vám chýbaju aj keď si to možno teraz nepriznáte, nejaké spiaznené duše Vám jednoducho chýbajú........
Ofélia
05.12.09,21:06
som celá nesvoja z mojho sna !nomohla som zaspat,bolo pol tretej ,ešte som nespala,no ráno som vstala celá nanič z mojho sna,ktorý sa mi už sníval.bola som v nejakejmiestnosti,neviem čo to bolo,boli tam nejakí ĺudia,ale bola tam truhla s mojou mamou,a ja som sa rozprávala s niekým,stála som tak že som videla truhlu,v tom sa mame otvorili oči,prebrala sa ,a brala sa vstať,ja som vtedy povedala že "mamička nam vstala z mrtvích"išla smerom okolo mńa,já som normálne cítila smrad nepríjemný,asi som sa prebudila,, no ráno som bola nemožná.už sa mi to snívalo,prečo sa to opakuje? pomodlila som sa ,neviem či to pomôže...

Váš sen je veľmi neúplný a nedá sa naň reagovať i keď by som chcela. Rozprávať s mrtvym je vec dobrá, chce vám povedať niečo čo nestihol za života, alebo nedokázal vám to povedať. Tá mŕtva matka môže byť v skutočnosti úplne iná osoba, tzn, že matka vám v sne len prezentuje odka,z od niekoho iného, prídete na to, kto to je a ani nebudete dlho premýšľať. Máte veľmi autentické sny ohľadm matky, urobte to čoje v čisle mojho príspevku 353. Zaberie to, pomôžem vám, mrtvy majú byť tam kde živý niesú, majú ostať v našej mysli a srdci, ale netrápiť nás na zemi. Zapálte sviečku cez deň a potom ešte tri dni po sebe. Stačí mala čajová, ide len o spálenie zlej negativity vo vašom dome.
lenkak
05.12.09,21:06
Ja s Vami úplne súhlasím, chýbajú mi priatelia, aj rodičia, sú odo mňa vzdialený cez 100km, navštevujeme sa pravidelne a tešíme sa na každé stretnutie. Aj si telefonujeme. Ale ja o svojich snoch nemám problém hovoriť, či s priateľkou, s rodičmi, manželom.
Ďakujem za vysvetlenie.
adrinka
06.12.09,14:49
Len to že máte schopnosť cítiť prítomnosť v inej duše...........nieje to nič zlé nemajte z toho strach, aby sa to nezopakovalo, zapálte doma sviečku a potrite si slnečnicovým, alebo hociakým olejom (kuchynským) ktorý máte doma čelo a pretrite s ním aj dlane a povedze: V dobrom si tu v dobrom zostaň ale ale netráp moju myseľ a daj mi pokojný spánok. Uvidíte že sen zmizne nielen z vašej mysle ale aj zo života spánku. (potom si to nechajte na čele asi 10-20 min, ruky si môžete ihneď umyť ale sviečku nemusíte zhasíňať, kvôli romantike :) si ju ponechajte horieť, ale nie cez noc :) aby ste niečo nepodpálily :( :). Prajem pekné sny len o dobrom a šťastnom konci zrelých ludí, Vás ..........:)

Veľmi pekne ďakujem.
wagner
06.12.09,16:27
Asi ste mali plné bruško sladkosti keď sa vám snívali takéto veci. Odpoviem každej na biele šaty a vydaj + ženích. Vydávať sa v bielych šatách nieje nádherná vec pokiaľ človek miluje seba a nie svojho ženícha. Biele šaty je len pozostatok rodičovskej výchovy že nevesta má byť v bielom, prečo by nemohla mať šaty aj žlté či červené ako slnečná žiara ? Čo je na tom. Všetci myslíte len na šaty, biele šaty, oblek u muža a vo vašom vedomí sa vytvorí blok ktorý Vám nedovolí myslieť na iné šaty, ako na biele. Smutné, ale šťastné to stvorenia ktoré myslia na sobáš ale nemajú s kým, tak snívajú z podvedomia, nechcene sú trápené vlastným podvedomím lebo sa vedome trápia, možno za to môže ich postava, výzor, rodičia, nesmelosť atď.........potom sú osoby ktoré sobáš už mali, majú takýto sen, ten znamená zmenu v hodine dvanástej, ano, smrť, ale nie vždy smrť skutočnú, ale smrť ako je rozvod, rozchod a potrat. Byť nevestou v sne je zlé znamenia, ale pre slobodnú a nie vydatú (rozvedená je akoby vydatá). Vidieť ženícha je len odkaz.....pre slobodnú aj vydatú : idem za tebou, som s tebou, ale ty ma nevidíš, nepočuješ a nevšímaš si ma. Obzri sa a nájdeš muža, nie zo sna, ale ktorý stoji o teba! NIE TY O NEHO! Aspektov v sne, hrá ešte velmi veľkú rolu, hlavne v detailoch, ktoré málokto píše a sú veľmi dôležité.
Žiaľ, tento sen bol snom prorockým. Nechcem sem písať celý sen, ale keď som ho rozprávala kamarátkam, každá povedala, že to nie je dobré. Iba dodám, že ten ženích zomrel náhle - na zlyhanie srdca. Mne sa občas zvyknú snívať prorocké sny, ktoré si zapamätám. Bežné si si vôbec nezapamätám.
Ofélia
07.12.09,06:22
Wagner:

Myseľ aj myšlienky človeka sú veľmi ovplyvnitelné tzn. myšlienky človeka, vedia byť veľmi silné..............Prečo niekomu zavolám a on my povie, "práve som na teba myslela"!? . Prečo vám niekto nevolá, lebo nie, že vy na neho nemyslíte, ale vaše myšlienky danú osobu nevedia zmanipulovať. Áno, svojími myšlienkami, teda aj veštením sna, tarotu, atď, vnutite do mysle človeka, niečo na čo ten človek myslí a sám si to vlastne privodí, chtiac? Čo myslíte? Myslíte na smrť, má veľa podôb, od úmrtia, rozchod atď. Po výklade, človek stále myslí na sen a jeho výklad, zabudne naň, akože, ale sa mu dostane do PODVEDOMIA a zrazu za pol roka sa niečo stane a ZRAZU si človek spomenie :" to sa mi snívalo, toto som videla atď.....sú sny prorocké tých dej sa odohráva pred nami, ako náhle je sen za nami alebo z boku, je to len naše prianie z priania podvedomia nič skutočné. viem o čom hovorím Wagner, som lekárka, vidím do vašej mysľe. (Otázka : kto vidí do mysle pacienta?) Talent na veštenie spoznám, niekedy je to nadanie, ale to nestačí, treba mať aj dar.......nie čierne myšlienky vnucovať niekomu svoj názor :toto sa ti stane......ALE , vieš že sa ti to stane, VIDELA som to v sne! (ale ako viete že sa to stane zrovna tomu človeku, keď v sne osoba len prezentuje odkaz inej OSOBY!!!!) Máte rozum, mysleľ, myslíte vy aj všetci čo toto čítajú. Tým že viem osud/osudy, dokážem ich ovplyvniť a zabránim svojím konaním aby sa osud naplnil. Wagner videla ste smrť, aj sa stala smrť! Moja otázka čo ste urobily aby smrť nenastala.........hm? Moja odpoveď: lebo ste nevedely komu sa stane....a keď nastala tak ste povedali ja som to v sne videla, ja som ti to hovorila.......Myšlienky Wagner, zmeňte ich vy aj všetci čo toto čítajú. Neberte to osobne čo tu píšem...je to varovanie pre všetkých aké silné dokážu byť myšlienky.......zamyslite sa stalo sa vám čo som popísala ----zavoláma osoba povie : myslela som na teba........zavolám a osoba povie: Ty žiješ, už som na teba aj zabudla...... Čo vy na to? Wagner ak si dáte povedať a zmeníte štýl myslenia, vysielania myšlienok do podvedomia a svojho vedomia stane sa zázrak a vy budete mať aspoň trochu nadania veštenia z tarotu. Je pre vás vhodnejší. Obrázky z tarotu neklamú.:)
P:S:: prepačte ak su tu chyby, neskôr ich opravím.
lenkak
07.12.09,07:26
Myseľ aj myšlienky človeka sú veľmi ovplyvnitelné tzn. myšlienky človeka, vedia byť veľmi silné..............Prečo niekomu zavolám a on my povie, "práve som na teba myslela!? .

Prepáčte, že som Vám skrátila príspevok, ale práve z neho tieto riadky poznám dokonale. Takéto sa mi stáva, ale len pri blízkych osobách. Bežne s otcom. Aj jemu sa snívajú sny, ten si ich vie aj rozlúštiť, ja tým mojim ešte veľmi nerozumiem, (niekedy áno, ale to sú už výstražnejšie sny). Čo sa týka kariet, je hlavne na človeku, ako si dané obrázky dokáže vysvetliť, pretože karty sa dajú použiť na hocijaký problém, na ktorý chce človek poukázať. Samozrejme je potrebné aj vedieť nejaké tie symboly čo znamenajú a doplniť si súvislosti, jednoznačne treba mať na to "cit" a schopnosť. Predpokladám, že Vy sa tomu aj venujete, posudzujem na základe Vašich príspevkov.
Ale ešte by ma zaujímalo, ako si vyložiť otcov sen, ktorý sa mu opakuje, momentálne dlhšiu dobu nie, aspoň nespomínal. Sníva sa mu, že padá do tmavého miesta, len cíti ten pád, nič okolo nevidí, len tmu, a padá z nejakej výšky, a je to veľmi nepríjemný pocit. Nevie odkiaľ padá a ani kam, nikdy nedopadne.
Ďakujem, Lenka
wagner
07.12.09,11:42
Wagner:

Myseľ aj myšlienky človeka sú veľmi ovplyvnitelné tzn. myšlienky človeka, vedia byť veľmi silné..............Prečo niekomu zavolám a on my povie, "práve som na teba myslela!? . Prečo vám niekto nevolá, lebo nie že vy ne neho nemyslíte ale vaše myšlienku danú osobu nevedia zmanipulovať. Áno svojími myšlienkami teda aj veštením sna , tarotu atď vnutite do mysle človeka niečo na čo ten človek myslí a sám si to vlastne privodí, chtiac? Čo myslíte? Myslíte na smrť, má veľa podôb, od úmrtia, rozchod atď. Po výklade človek stále myslelí na sen a jeho výklad, zabudne naň akože ale sa dpostane do PODVEDOMIA a zrazu za pol roka sa niečo stane a ZRAZU si človek spomenie :" tosa mi snívalo, toto som videla atď.....sú sny prorocké tie sú teda dej je pred nami ako náhle je sen za nami alebo z boku je to len naše prianie z priania podvedomia. viem o čom hovorím Wagner, som lekárka, vidím do vašej mysľe. Talen na veštenie spoznám, niekedy je to nadanie ale to nestačí, treba mať aj dar.......nie čierne myšlienky vnucovať niekomu svoj názor :toto sa ti stane......ALE vieš že sa ti to stane, VIDELA som to v sne (ale ako viete že sa to stane zrovna tomu človeku, keď v sne osoba len prezentuje odkaz inej OSOBY!!!!) Máte rozum, mysleľ, myslíte vy aj všetci čo toto čítajú. Tým že viem osud/osudy, dokážem ich ovplyvniť a zabránim svojím konaním aby sa osud naplnil. Wagner videly ste smrť aj sa stala smrť! Moja otázka čo ste urobily aby smrť nenastala.........hm? lebo ste nevedely komu sa stane....a keď nastala tak ste povedali ja som to v sne videla, ja som ti to hovorila.......Myšlienky Wagner, zmeňte ich vy aj všetci čo toto čítajú. Neberte to osobne čo toto píšem...je to varovanie pre všetkých aké silné dokážu byť myšlienky.......zamyslite sa stalo sa vám čo som popísala ----zavoláma osoba povie : myslela som na teba........zavolám a osoba povie: Ty žiješ, už som na teba aj zabudla...... Čo vy na to. Wagner ak si dáte povedať a zmeníte štýl myslenia, vysielania myšlienok do podvedomia a svojho vedomia stane sa zázrak a vy budete mať aspoň trochu nadania veštenia z tarotu. Je pre vás vhodnejší. Obrázky z tarotu neklamú.:)
P:S:: prepačte ak su tu chyby, neskôr ich opravím.
To čo tu vypisujete včetne toho, čo ste mi napísali do ss je iba Váš názor. Ja sa na vešticu nehrám, napísala som vlastný názor a nemienim tu rozpisovať, čo som pre oddialenie smrti toho človeka robila. Je to moja vec a môžem povedať, že tá smrť vtedy nastala až o pol roka. Keby som nič preto nerobila, bol by zomrel oveľa skôr. Ja som napísala názor na sen a neprajem si, aby ste tu do mňa rýpali. Ja do Vašich názorov nerýpem. A vôbec sa s mojim názorom nemusí nikto stotožniť. Alebo si myslíte, že len s Váš názor je ten najmúdrejší? Iba Vy máte pravdu? Do mojej mysle nevidíte, ak áno tak ste neni lekárka. Moje myslenie Vás vôbec nemusí zaujímať. Táto téma nie je o tom, aby ste mi radili, ako mám myslieť. Pokiaľ máte záujem, dajte stanovisko k téme a moja osoba Vás už vôbec nemá čo zaujímať. Neprajem si, aby ste mi písali výplody Vašej bujnej fantázie. Tie ma ozaj nezaujímajú.
Ofélia
07.12.09,17:24
To čo tu vypisujete včetne toho, čo ste mi napísali do ss je iba Váš názor. Ja sa na vešticu nehrám, napísala som vlastný názor a nemienim tu rozpisovať, čo som pre oddialenie smrti toho človeka robila. Je to moja vec a môžem povedať, že tá smrť vtedy nastala až o pol roka. Keby som nič preto nerobila, bol by zomrel oveľa skôr. Ja som napísala názor na sen a neprajem si, aby ste tu do mňa rýpali. Ja do Vašich názorov nerýpem. A vôbec sa s mojim názorom nemusí nikto stotožniť. Alebo si myslíte, že len s Váš názor je ten najmúdrejší? Iba Vy máte pravdu? Do mojej mysle nevidíte, ak áno tak ste neni lekárka. Moje myslenie Vás vôbec nemusí zaujímať. Táto téma nie je o tom, aby ste mi radili, ako mám myslieť. Pokiaľ máte záujem, dajte stanovisko k téme a moja osoba Vás už vôbec nemá čo zaujímať. Neprajem si, aby ste mi písali výplody Vašej bujnej fantázie. Tie ma ozaj nezaujímajú.

Kto zle číta príspevky, jeho odpoveď nieje dostatočná, preto sa treba ešte raz vrátiť k tomu príspevku (vyznačila som ho farebne) a je k výkladu snom(všetkých kto tu píše). Na tento výklad, ste zareagovali neadekvátne a teraz, poriadne bez emócii si ho pozorne prečítajte. Ten príspevok, nieje určení len Vám Wagner. A každý, kto tu číta príspevky, tak mu neunikne to, čo tu píšete a vlastne či ste príspevok pochopily správne, alebo ste ho rýchlo prečítali a vzali ako dotknutie vášho ega. Pokiaľ sa tu pisateľom páčia vaše výklady, tak prosím aby mi nepísali interne ale spýtali sa vás. Ak sa chcete učiť vykladať sny či tarot, tak tam treba trpezlivosť. Pekné prorocké sny Wágner :). (v dobrom)
Ofélia
07.12.09,17:44
lenkak;1227793]Prepáčte, že som Vám skrátila príspevok, ale práve z neho tieto riadky poznám dokonale. Takéto sa mi stáva, ale len pri blízkych osobách. Bežne s otcom. Aj jemu sa snívajú sny, ten si ich vie aj rozlúštiť, ja tým mojim ešte veľmi nerozumiem, (niekedy áno (naučíte sa , chce to len čas a trpezlivosť), ale to sú už výstražnejšie sny)- (poznáme len poučné sny, ktorým sa dá zabrániť a to tak, že sa naučíte spoznávať symboly sna) . Čo sa týka kariet, je hlavne na človeku, ako si dané obrázky dokáže vysvetliť = úplne s Vami súhlasím, pretože karty sa dajú použiť na hocijaký problém, na ktorý chce človek poukázať = tu to nieje vo výklade jednoznačné ale súhlasím s vami, aj sen sa dá, určitým spôsobom, vyložiť v tarote, musíte ale vedieť položiť správne otázku, ktorá sen vystihne. Samozrejme je potrebné aj vedieť nejaké tie symboly čo znamenajú a doplniť si súvislosti, jednoznačne treba mať na to "cit" a schopnosť. - zabudla ste na dar, nie hocikto to dokáže a chce :). Predpokladám, že Vy sa tomu aj venujete, posudzujem na základe Vašich príspevkov. = šikovná a má dar, "Pozorovací talent"
Ale ešte by ma zaujímalo, ako si vyložiť otcov sen, ktorý sa mu opakuje, momentálne dlhšiu dobu nie, aspoň nespomínal. Sníva sa mu, že padá do tmavého miesta, len cíti ten pád, nič okolo nevidí, len tmu, a padá z nejakej výšky, a je to veľmi nepríjemný pocit. Nevie odkiaľ padá a ani kam, nikdy nedopadne.
Ďakujem,

Výklad: Vo svojom živote váš otec prežil traumu, nechcem rozpisovať ale možno smrť osoby, ktorá mu bola srdcu veľmi blízka. Tá osoba ho ťahá k sebe, ale on chce zostať tu Lenka s Vami a ostatnými z rodiny. To že padá do tmavého miesta = je smrť.....v prenesenom slova význame (lebo vvv sne nezomrie), poviem prečo. Váš otec je veľmi chorý, nikdo mu nevie pomôcť. Prečo? Lebo jeho choroba sa dá liečiť ale ste neprišli na to čo ho vlastne vnútorne trápi. Tým, že ma strach vám vyjaviť svoje city tak v sne, akoby padal do záhuby, ale on nedopadne nikam. Povzbudzte ho aby viac hovoril o sebe. Ten sen mu je veľmi nepríjemí, môže sa stať že vstane spotení aj s búšením srdiečka čo nieje vzhľadom k jeho veku vôbec dobré. Smejte sa sním a hovorte s ním. Idú Vianoce potrebuje Vás aj iných. To je k jeho výkladu sna. V ttom sne sa vášmu otcovi odohráva ešte niečo iné čo ste nenapísali a on vám to povedal, možno tomu nedávate význam. Detaile :).
wagner
07.12.09,18:44
Kto zle číta príspevky, jeho odpoveď nieje dostatočná, preto sa treba ešte raz vrátiť k tomu príspevku (vyznačila som ho farebne) a je k výkladu snom(všetkých kto tu píše). Na tento výklad, ste zareagovali neadekvátne a teraz, poriadne bez emócii si ho pozorne prečítajte. Ten príspevok, nieje určení len Vám Wagner. A každý, kto tu číta príspevky, tak mu neunikne to, čo tu píšete a vlastne či ste príspevok pochopily správne, alebo ste ho rýchlo prečítali a vzali ako dotknutie vášho ega. Pokiaľ sa tu pisateľom páčia vaše výklady, tak prosím aby mi nepísali interne ale spýtali sa vás. Ak sa chcete učiť vykladať sny či tarot, tak tam treba trpezlivosť. Pekné prorocké sny Wágner :). (v dobrom)
Neviem prečo ma poučujete. Ste v téme "výklad snov" tak sa vyjadrujte k téme. Neviem akým právom stále rýpete do mojej osoby. Čo je alebo nie je pre mňa vhodné viem sama najlepšie a nepotrebujem, aby ste mi niečo "láskavo doporučovali". Vôbec nie som zvedavá na Váš názor. A moje myšlienky a sny Vás nemusia vôbec zaujímať. Žiadam Vás, aby ste mi viac neodpovedali. Nie som zvedavá na výplody Vašej mysle. Moje výklady, pokiaľ budem chcieť, tak si ich sem kľudne napíšem. Nemáte právo mi porúčať, či sa môžem alebo nemôžem vyjadriť v danej téme. Na to ste tu malý pán. Rozkazujte si tam, kde si môžete. Tu ste taký istý člen ako ja a nemáte žiadne iné väčšie výsady ako ja. Tak sa podľa toho aj správajte. Píšete že ste lekárka - lekári sa vyjadrujú fundovanejšie a nie takto - prízemne. Končím s Vami, prestaňte s Vašimi "výlevmi" a pochopte, že ste trápna.
Ajuška
07.12.09,19:58
fuuuha dievčatá, ale ste si to tu rozdali ako v ringu...;)...


Neviem prečo ma poučujete... Na to ste tu malý pán. Rozkazujte si tam, kde si môžete...
fuuuha dievčatá, ale ste si to tu rozdali ako v ringu...;)...

ibaže v tomto dolu je naozaj kus umenia a životnej pravdy...


...Myseľ aj myšlienky človeka sú veľmi ovplyvnitelné tzn. myšlienky človeka, vedia byť veľmi silné..............je to varovanie pre všetkých aké silné dokážu byť myšlienky....... nielen Wagner ak si dáte povedať a zmeníte štýl myslenia, vysielania myšlienok do podvedomia a svojho vedomia stane sa zázrak...

aj keď sa racio bráni slovu "zázrak"... ale naozaj stojí zato, sa nad tým zamyslieť a vyskúšať trebárs na nepodstatnej blbinke... ;) ...ono to faaakt funguje... a hneď je ľahšie žiť... :rolleyes: ...
wegamizi
07.12.09,20:11
Neviem prečo ma poučujete. Ste v téme "výklad snov" tak sa vyjadrujte k téme. Neviem akým právom stále rýpete do mojej osoby. Čo je alebo nie je pre mňa vhodné viem sama najlepšie a nepotrebujem, aby ste mi niečo "láskavo doporučovali". Vôbec nie som zvedavá na Váš názor. A moje myšlienky a sny Vás nemusia vôbec zaujímať. Žiadam Vás, aby ste mi viac neodpovedali. Nie som zvedavá na výplody Vašej mysle. Moje výklady, pokiaľ budem chcieť, tak si ich sem kľudne napíšem. Nemáte právo mi porúčať, či sa môžem alebo nemôžem vyjadriť v danej téme. Na to ste tu malý pán. Rozkazujte si tam, kde si môžete. Tu ste taký istý člen ako ja a nemáte žiadne iné väčšie výsady ako ja. Tak sa podľa toho aj správajte. Píšete že ste lekárka - lekári sa vyjadrujú fundovanejšie a nie takto - prízemne. Končím s Vami, prestaňte s Vašimi "výlevmi" a pochopte, že ste trápna.
mimotemyPrepanakrala, preco tak impulzivne reagujes, ved nic hrozne sa nestalo. Ja si napriklad rada precitam vsetky nazory, ale taketo ostre slova ma trosku zamrzia. Je vobec treba takto reagovat? Ja si precitam vsetko a vyberiem si to, co sa mi hodi a som schopna prijat. Takze pekny den ti prajem, uz sa tolko nejeduj, je to zbytocne;)

Mnohí ludia často nemôžu spať
v noci myslia na to, čo sa im môže ráno stať
a ty spíš,
na vlastný kríž
nepomyslíš.

Najprv si začínajú, potom bojujú z návykmi
a keď na nich začne pršať krčia sa pod dáždnikmi
nevidia nebo, keď zahrmí
boja sa svetla, alebo tmy
A mne sa už nechce tajiť svoj nezáujem
ubieha moja cesta rýchlo
spolu s dažďom si na okno plujem
dávno viem, čo chcem
dávno viem, čo smiem.
wagner
08.12.09,09:30
fuuuha dievčatá, ale ste si to tu rozdali ako v ringu...;)...


fuuuha dievčatá, ale ste si to tu rozdali ako v ringu...;)...

ibaže v tomto dolu je naozaj kus umenia a životnej pravdy...



aj keď sa racio bráni slovu "zázrak"... ale naozaj stojí zato, sa nad tým zamyslieť a vyskúšať trebárs na nepodstatnej blbinke... ;) ...ono to faaakt funguje... a hneď je ľahšie žiť... :rolleyes: ...
Rada by som vedela, prečo si myslí, že potrebujem zmeniť myslenie. Nepozná ma, nevie o mne nič. Tí čo ma poznajú, tak si nad jej výlevmi na moju osobu iba krútia hlavou. To myslenie by mala zmeniť ona a to v tom, aby nikomu neporúčala, kto - čo má robiť a ako má myslieť. Teda mne určite nie. a vôbec sme v téme výklad snov, tak nech rieši sny a nie moju osobu. Neznášam takých "múdrych" ľudí, ktorí si do mňa bez príčiny chcú kopnúť. Nikomu som tu mojim názorom neuškodila, u nás sa vždy hovorí a hovorilo, že vidieť nevestu v bielom ( pokiaľ je tou nevestou tá osoba, čo sa jej to sníva) znamená smrť v rodine. A za tým si stojím.
maca.tt
08.12.09,17:15
ak chceme odstrániť nepríjemný pocit zo sna treba si ho premietnuť v hlave ako film a spáliť.osobne si myslím ak ma niekoho názor rozčúli tak sa je dobré nad tým zamyslieť či v tom nie je kus pravdy
Ajuška
08.12.09,20:21
Rada by som vedela, prečo si myslí, že potrebujem zmeniť myslenie. Nepozná ma, nevie o mne nič...
Noo vidíš, práve že nevie o Tebe nič, by si jej slová mohla vnímať ako dobrú radu... že sa dá na veci pozrieť aj z iného uhla. Bez potreby priameho ataku na Teba...
Možno sa budeš diviť, ale chápem Tvoje pocity... hoci ich vnímam ako Tvoj blok (prepáč, ale aj ja v dôsledku nepríjemností, ktoré som schytala som sa zablokovala na reakcie, z ktorých som mala pocit, že niekto chce so mnou manipulovať)... cítiš rovnako potrebu brániť sa a nepripúšťaš šancu, že by to mohlo byť s dobrým úmyslom. Je rýdzo Tvoja osobná vec, ako s novými informáciami naložíš... možno sa s odstupom na tie isté riadky dokážeš pozrieť uuuplne inak...
Gabi03
08.01.10,09:41
Mne sa za poslednú dobu (pár mesiacov) pár krát snívalo o tomto:
"Bola som študentka v 4. ročníku na VŠ. Z pracovnej zaneprázdnenosti ale najmä z lenivosti som si skúšky odkladala na posledné termíny. Až jedného dňa som si uvedomila, že už som piatačka a nemám kopu skúšok urobených zo štvrtého ročníka. A to za krátku dobu ma čakajú aj štátnice. Čiže oblial ma pot, že nestíham dorobiť skúšky a že ma nepustia na štátnice."
Po prebudení som vždy mala nepríjemný pocit, že som niečo nezvládla, najmä z lenivosti a zábudlivosti. A pár sekúnd (možno aj minúta - dve) mi trvalo, pokým som si uvedomila, že ja už výšku dokončenú mám (skončila som pred pár rokmi) a že nečakajú ma žiadne skúšky ani štátnice.
Tento sen sa mi sníval asi tak 3 - 4 krát. A to od môjho detstva sa mi asi žiaden sen neopakoval. :)
Čo si o ňom myslíte? :o
Ofélia
10.01.10,18:09
Mne sa za poslednú dobu (pár mesiacov) pár krát snívalo o tomto:
"Bola som študentka v 4. ročníku na VŠ. Z pracovnej zaneprázdnenosti ale najmä z lenivosti som si skúšky odkladala na posledné termíny. Až jedného dňa som si uvedomila, že už som piatačka a nemám kopu skúšok urobených zo štvrtého ročníka. A to za krátku dobu ma čakajú aj štátnice. Čiže oblial ma pot, že nestíham dorobiť skúšky a že ma nepustia na štátnice."
Po prebudení som vždy mala nepríjemný pocit, že som niečo nezvládla, najmä z lenivosti a zábudlivosti. A pár sekúnd (možno aj minúta - dve) mi trvalo, pokým som si uvedomila, že ja už výšku dokončenú mám (skončila som pred pár rokmi) a že nečakajú ma žiadne skúšky ani štátnice.
Tento sen sa mi sníval asi tak 3 - 4 krát. A to od môjho detstva sa mi asi žiaden sen neopakoval. :)
Čo si o ňom myslíte? :o

Len to, že sa Vam cnie za školou :). Nieje Vám smutno za učením, ale je vám smutno za nejakými profesormi a to tými, čo ste si tie skúšky odkladali. Čo tak zájsť za nimi, alebo už ste bola? Najhorší učitelia vám do života premietnu veľa skúseností. Prajem pekné sny:), kiež by ich mal každý aspoň takéto.
lenkak
10.01.10,19:30
..... Pred pár mesiacmi sa mi snívalo s bývalou spolužiačkou, nestretávame sa už, delí nás diaľka, ale v kontakte sme.


Chýbajú vám skutoční priatelia, rodičia, kontakt s niekým komu by ste dôverovali. Prečo neveríte, sú veci ktoré si nechávame pre seba ale prečo sa nezdôveriť napríklad aj so snami svojej priateľke, priateľovi, manželovi,manželke či synovi alebo dcére, takto sa začína otvárať znovu živá komunikácia. Potom už sa vám nebude zdať o priateľoch, ktorý vám boli blízky a teraz vám chýbaju aj keď si to možno teraz nepriznáte, nejaké spiaznené duše Vám jednoducho chýbajú........

Znovu sa mi snívalo s mojou spolužiačkou. Aj som s ňou sa rozprávala, v tom čase mala chorú mamičku, tá žiaľ 25.12.2009 zomrela. Spolužiačka mi ešte v ten deň dala vedieť. Sny ale neprestali, snívalo sa mi, že som bola na pohrebe jej mamičky, v skutočnosti som nebola. Takisto , že sme sa osobne stretli nie u nej doma, ale v meste SŠ, pričom sme osobne spolu neboli. To sú teda sny.
Lenka
lorelei
10.01.10,20:39
Az teraz som zasa prisla do "mojej" temy. Neda mi nereagovat este na Ofeliu a Wagner.
Beriem aj vyklady Ofelie, ale co sa wagner tyka, tak mi to presne zapada aj do mojich snov, ked sa mi snivaju "zive" sny. A tie ma nepustia v mysli, aj ked by som ich spalila, alebo velebila, ked su pozitivne, proste su tam. Takze som toho nazoru, ze wagner mala jeden z takychto zivych snov, ktory ale ovplyvnit nevieme natolko, pretoze "je dane". A toto je podla mna taka forma predzvesti, pretoze energie , alebo vibracie tych ludi , komu sa to sniva a o kom to je, su na rovnakej dlzke, a to znamena aj vycitenie niecoho, co dotycny ani sam netusi. Je to asi tak, ako na baze vestenia z kariet, alebo hocicoho. Clovek sa vtedy "napoji" na danu osobu, a dokaze vidiet aj minulost aj pritomnost aj buducnost, ci uz cez karty, alebo akekolvek ine medium. Jednoducho snivame aj s otvorenymi ocami, a tak aj so zatvorenymi. Takze by som nehadzala do jedneho vreca vsetkych vseobecnymi radami. Ofelia, to je v dobrom myslene. Chcela som len poukazat aj na inu formu snivania a nasledne vykladu. To je moj nazor na vec.
Gabi03
11.01.10,06:16
Len to, že sa Vam cnie za školou :). Nieje Vám smutno za učením, ale je vám smutno za nejakými profesormi a to tými, čo ste si tie skúšky odkladali. Čo tak zájsť za nimi, alebo už ste bola? Najhorší učitelia vám do života premietnu veľa skúseností. Prajem pekné sny:), kiež by ich mal každý aspoň takéto.

Nie, nie. Asi to tak nebude. Pretože som študovala externe a nejaký vzťah s profesormi sme ani nemali. A v skutočnosti som žiadnu neodložila, možno opakovala, ale ani jednu neodkladala. Tí, ktorý sa mi vryli do pamäte sú zo strednej, resp. základnej školy.
A teraz naozaj.... zo strednej na jedného spomínam, čo sa stalo s ním... :rolleyes: Je možné, že je to o ňom?
wagner
11.01.10,11:02
Az teraz som zasa prisla do "mojej" temy. Neda mi nereagovat este na Ofeliu a Wagner.
Beriem aj vyklady Ofelie, ale co sa wagner tyka, tak mi to presne zapada aj do mojich snov, ked sa mi snivaju "zive" sny. A tie ma nepustia v mysli, aj ked by som ich spalila, alebo velebila, ked su pozitivne, proste su tam. Takze som toho nazoru, ze wagner mala jeden z takychto zivych snov, ktory ale ovplyvnit nevieme natolko, pretoze "je dane". A toto je podla mna taka forma predzvesti, pretoze energie , alebo vibracie tych ludi , komu sa to sniva a o kom to je, su na rovnakej dlzke, a to znamena aj vycitenie niecoho, co dotycny ani sam netusi. Je to asi tak, ako na baze vestenia z kariet, alebo hocicoho. Clovek sa vtedy "napoji" na danu osobu, a dokaze vidiet aj minulost aj pritomnost aj buducnost, ci uz cez karty, alebo akekolvek ine medium. Jednoducho snivame aj s otvorenymi ocami, a tak aj so zatvorenymi. Takze by som nehadzala do jedneho vreca vsetkych vseobecnymi radami. Ofelia, to je v dobrom myslene. Chcela som len poukazat aj na inu formu snivania a nasledne vykladu. To je moj nazor na vec.
Janka ďakujem, že si to napísala. Už mám niekedy pocit, že som v tejto téme iba na to, aby si do mňa niektorí kopli. Preto som sa prestala k ich názorom vyjadrovať.
agnesatimarova
11.01.10,15:38
No ja som niekde čítala, že hrá rolu aj to či sa nám sníva farebne alebo čiernobielo pri farebnom sne je človek viacej rozvinutý a na vyššej úrovni.
Daniela1010
13.01.10,05:04
snívalao sa mi, že som zaspávala, cítila som v hlave také hučanie, šum alebo niečo podobné a akoby ma to ťahalo niekde do bezvedomia aspom ja som to tak cítila. Bála som sa, že umriem alebo sa mi niečo stane a nikto mi nepomôže lebo si budú myslieť, že spím. Z posledných síl som sa vytrhla z toho rútenia sa a kričala som manželovo meno. Ten ma ale nepočul a tak som sa doplazila do obývačky kde som ho krikom, že mi je zle zobudila lebo zaspal na gauči. Zabudla som napísať, že pritom ako som sa plazila som vôbec nemohla otvoriť oči, podarilo sa mi to až oveľa neskôr a videla som si pod očami také čierne monokle. Manžel hneď volal záchranku ale slúchadlo dal k uchu mne nehovoril on. Ja som len nezrozumiteľne sipela do telefónu, že mi je zle. Bohužiaľ viac už neviem, pretože som sa zobudila a bola som rada, že to bol len sen. Neviete čo by to mohlo znamenať? Bolo to dosť nepríjemné.
Nela999
19.01.10,10:28
Ahojte, dnes som sa zaregistrovala na tejto stránke, lebo som mala strašný sen. Pred 4rokmi mi zomrela mamina, preto teraz bývam s ocinom v rodinnom dome, ktorý staval pre nich, ale tím že zomrela ostal ocino sám, tak som sa prisťahovala naspat. Je to dvoj poschodoví dom takže on býva dole a ja s priatelom a dcerou hore. Sen začal tak, že som sa ocitla v starom byte, kde sme bývali ja s maminou a ocinom. Stála som s priateľom na balkone a pozerali sme von. Zrazu sme počuli silno zabrzdiť kamion, ktorý zablokoval mojho otca, ktorý bol vonku pred domov. Vystupil z neho chlap a začal strašne byť mojho ocina. Bola som úplne bezradná a kričala na priatela, nech mu ide pomocť, že už mám len jeho a keď sa mu niečo stane, už to neprežijem. Ocino tam ležal na zemi a ja som sa zobudila, lebo už som to nezniesla dalej snivať. Neviete mi niekto prosím Vás povedať, či to niečo neznamená? Celý deň mám hrozný pocit a veľmi sa bojím že sa niečo stane.
Nela999
22.01.10,08:16
Ahojte,kolegini sa snívalo, že sme išli niekam letecky a to lietadlo malo balkón. Ja som ževraj vyšla na ten balkón si zapáliť a ona ma stále napomínala že to nesmiem že sa tam nefajčí že spadnem a ja aj tak po svojom. Je na to nejaký výklad?
bobino38
22.01.10,08:27
...že dnes cestou z práce bude mať tvoj bus meškanie.-))
Nela999
22.01.10,09:34
hm, nechodím busom. To nebude ono
uct2007
24.01.10,15:53
Tak aj ja skúsim pridať môj sen:
to bolo síce už dávnejšie,ale snívalo sa mi toto: videla som v sne monitor, na ňom okienko, kde sa písalo : "Zadajte kód", a ja som zadávala kód,... a znova,.... a znova a stále mi vypisovalo,že kód je chybný a že pokiaľ nezadám správny kód,nemôže sa spustiť sen :D :D
Som sa zobudila a mala som aspoň celý deň dobrú náladu z toho, že čo za blbosť sa mi to snívala :)
Je na toto nejaký výklad ?
Tweety
24.01.10,15:54
Tak aj ja skúsim pridať môj sen:
to bolo síce už dávnejšie,ale snívalo sa mi toto: videla som v sne monitor, na ňom okienko, kde sa písalo : "Zadajte kód", a ja som zadávala kód,... a znova,.... a znova a stále mi vypisovalo,že kód je chybný a že pokiaľ nezadám správny kód,nemôže sa spustiť sen :D :D
Som sa zobudila a mala som aspoň celý deň dobrú náladu z toho, že čo za blbosť sa mi to snívala :)
Je na toto nejaký výklad ?
Nie, nie je.
uct2007
24.01.10,15:55
Som si aj myslela...:)
cowboyka
25.01.10,05:40
ľudia, poraďte, čo je to, keď sa mi sníva s mŕtvymi, že spolu pijeme kávu a prechádzame sa a živí ľudia ma nevidia??? Toto sa mi snívalo s otcom a aj s mŕtvym kamarátom - čo to značí?
Iwett
27.02.10,18:08
Dobry vecer, neviete, co sa hovori, ked sa sniva nejaky zly sen, treba ho povedat niekomu aby sa nesplnil, alebo naopak nepovedat?
alaya1
27.02.10,20:23
Mne sa od decka snuiva sen, ze idem vo vytahu. Nie je to vzdy ten isty vytah. Bud idem dole, alebo hore, no vytah sa nezastavi. Uz som v suterene a stale ide, alebo som uz celkom hore a ide stale. Potom sa zobudim.
Druhy velmi casty sen je, ze sa stahujem do ineho bytu. Su to byty, v ktorach som realne nikdy nebola, az na jeden sen, ked som sa stahovala do bytu, kde som zila davnejsie. No nie su to prijemne sny.Su farebne.
Posledne dva tyzdne sa mi asi 3krat snivalo o tom, ze kocikujem dietatko.
58vlasta
03.03.10,17:09
Mne sa ale už dávno snívalo, že som chodila popri koľajniciach a aj po koľajniciach, podľa snára ,,som chodila po trati - a výklad sna,, veľmi výhodne zmeníš bydlisko". Bolo to také nepravdepodobné, pretože som nemienila zmeniť bydlisko, ani prácu ani nič. Potom som vážne ochorela a bydlisko som musela zmeniť zo zdravotných dôvodov do iného mesta. Bližšie ku synovi a neveste. Bývam vo vedľajšom vchode, teda výhode. A toto by som mala absolvovať ešte raz. Aj veľa vecí podľa snára mi vyšlo, ale až po niekoľkých mesiacoch alebo rokoch. Že ujdem hrobárovi z lopaty...stalo sa... http://www.vestba.eu/sk/sny-a-videnia/snivanie/
kyblik
03.03.10,19:29
Možno to tu už niekto spomenul...

Podvedomie určuje fungovanie nášho života. Píše sa o tom v knihe: Moc nášho podvedomia (autor - Joseph Murphy). Týmto dávam do pozornosti.;)
Gwendolyn
12.03.10,14:33
Ja si skoro vždy sny pamätám, ale väčšinou počas dňa už na ne zabudnem, ale som dnes mala veľmi živý sen, ktorý mi utkvel v pamäti a tak sa chcem spýtať, či neviete, čo by to mohlo znamenať :) Držala som v pravej ruke svoju fretku a tá sa zrazu zmenila na hada, mal bielu hlavu a postupne k chvostu sa farba menila do žlta, a ten had sa skrúcal až mi dočiahol na chrbát ruky a uhryzol ma a strekol mi do tela jed. Ďalej si pamätám, že som ho hľadala v nejakej encyklopédii hadov či čo to bolo, aj som ho našla, a že som chcela ísť na pohotovosť aby mi pichli protijed keď im poviem ako sa ten had volal (nejako že uškatec či čo) ale som sa tam nejako nedostala a zrazu som ležala a moja koža mala takú mŕtvolnú farbu a ľudia sa okolo mňa rozprávali, že som mŕtva, že ten jed ma zabil. Pozerala som do snárov, ale to čo som sa dočítala mi vôbec nesedelo, tak čo si myslíte vy? kujeem :o
wagner
12.03.10,16:46
Ja si skoro vždy sny pamätám, ale väčšinou počas dňa už na ne zabudnem, ale som dnes mala veľmi živý sen, ktorý mi utkvel v pamäti a tak sa chcem spýtať, či neviete, čo by to mohlo znamenať :) Držala som v pravej ruke svoju fretku a tá sa zrazu zmenila na hada, mal bielu hlavu a postupne k chvostu sa farba menila do žlta, a ten had sa skrúcal až mi dočiahol na chrbát ruky a uhryzol ma a strekol mi do tela jed. Ďalej si pamätám, že som ho hľadala v nejakej encyklopédii hadov či čo to bolo, aj som ho našla, a že som chcela ísť na pohotovosť aby mi pichli protijed keď im poviem ako sa ten had volal (nejako že uškatec či čo) ale som sa tam nejako nedostala a zrazu som ležala a moja koža mala takú mŕtvolnú farbu a ľudia sa okolo mňa rozprávali, že som mŕtva, že ten jed ma zabil. Pozerala som do snárov, ale to čo som sa dočítala mi vôbec nesedelo, tak čo si myslíte vy? kujeem :o

Toto som našla na stránke veštba.eu
Had

bojovať s ním a zabiť ho – veľké rozpory so známymi,
byť ním uhryznutý – budú o tebe šíriť falošné chýry,
dlhý – máš veľkého protivníka, budeš podvedený,
jesť – problémy budú urovnané,
v kolíske – nie si otcom svojho dieťaťa,
hovoriaceho alebo syčiaceho počuť – pokušenie, ohováranie,
mnoho ich vidieť – si obklopený zlými ľuďmi, nepriateľstvo,
na strome – nebudeš mať úspech pri zvádzaní,
plaziac sa – chystajú sa úklady,
rozsekaného vidieť – zbohatneš,
s hadom piť z jednej nádoby – máš nepriateľa priamo v dobe,
stúpiť naň – priatelia ťa sklamú,
vidieť hadieho muža – útek z dobu,
v posteli – nevera,
vo vode – šírenie choroby,
vo vrecku ho mať – peniaze získané z podvodov,
zvíjajúceho sa vidieť – nebude ti ublížené.

Inak z mojej vlastnej skúsenosti had je zlý človek/ľudia, ktorí Ti ublížia
Gwendolyn
12.03.10,17:14
Toto som našla na stránke veštba.eu
Had

bojovať s ním a zabiť ho – veľké rozpory so známymi,
byť ním uhryznutý – budú o tebe šíriť falošné chýry,
dlhý – máš veľkého protivníka, budeš podvedený,
jesť – problémy budú urovnané,
v kolíske – nie si otcom svojho dieťaťa,
hovoriaceho alebo syčiaceho počuť – pokušenie, ohováranie,
mnoho ich vidieť – si obklopený zlými ľuďmi, nepriateľstvo,
na strome – nebudeš mať úspech pri zvádzaní,
plaziac sa – chystajú sa úklady,
rozsekaného vidieť – zbohatneš,
s hadom piť z jednej nádoby – máš nepriateľa priamo v dobe,
stúpiť naň – priatelia ťa sklamú,
vidieť hadieho muža – útek z dobu,
v posteli – nevera,
vo vode – šírenie choroby,
vo vrecku ho mať – peniaze získané z podvodov,
zvíjajúceho sa vidieť – nebude ti ublížené.

Inak z mojej vlastnej skúsenosti had je zlý človek/ľudia, ktorí Ti ublížia


Ano, toto som našla aj ja na nete, ale keďže mi to vôbec nesedelo, tak ma zaujímal Váš názor :) Ale mám dojem, že ten výklad podľa tvoje skúsenosti teraz platí aj na mňa :mee: ďakujem za odpoveď :)
wagner
12.03.10,17:22
Ano, toto som našla aj ja na nete, ale keďže mi to vôbec nesedelo, tak ma zaujímal Váš názor :) Ale mám dojem, že ten výklad podľa tvoje skúsenosti teraz platí aj na mňa :mee: ďakujem za odpoveď :)

Keď si prejdeš tie sny spätne, asi pred dvomi rokmi sa mi snívalo s veľkým farebným hadom. A mala som veľké nepríjemnosti v zamestnaní. Myslím si, že som to potom opísala v téme Čo ma rozčúlilo. A ešte keď Ťa uhryzne, tak to bude veľká nepríjemnosť.
Gwendolyn
12.03.10,17:30
A ešte keď Ťa uhryzne, tak to bude veľká nepríjemnosť.

Áno, dnes som zistila, že priateľ ma podvádza :mee: Chvíľu po tom, čo som prečítala túto vetu, ale už od rána som mala takého tušáka, že niečo nie je v poriadku :mee:
rosenka
13.03.10,08:51
ja mam tiez ako tu uz niektori pisali pravidelne sa opakujuci sen s výťahom...mam už z toho strach, vo svojom bloku nastupim stale do výťahu a stlačím sedmičku no nikdy ma neodvezie na to siedme poschodie ale vždy oveľa oveľa vyššie napr. na 18 pritom mame len 8 poschodi...nikdy nezastavi na siedmom stale pokračuje ďalej a keď vidim, že nezastavuje až sa mi z toho v sne zatoči hlava, neviem či je to presne to, ale je to taky veľmi čudný pocit, skoro mi pride až zle z toho...keď už pridem na to 18 poschodie alebo nejake ine stale je tam niečo ine...minule som sa dostala na poschodie kde boli uplne nove byty, vsetko presklenne steny ake sa mi vzdy pacili a vsetko bolo len moje, alebo som sa ocitla na uplne inom mieste, sidlisku...a strach z vytahov vobec nemam...noo mne sa nikdy nesnivalo ze som isla dole vytahom stale som isla len hore...dost casto sa mi to sniva teraz naposledy sa mi to snivalo pred niekolkymi rokmi...


a potom mam este jeden sen, ide o muza, ktoreho totoznost nepoznam, rozprava mi stale aka som krasna a ze ma velmi miluje a snazi sa mi dat bozk...no ja ho stale odbijem s tym, ze som zadana a odolat je veeeeeeelmi tazke...tomuto snu vobec nerozumiem pretoze som naozaj zadana a aj v sne si to uvedomujem no nemam ani tusenia co mi ten sen chce povedat....

a oba sny sa mi snivaju nad ranom okolo cca tretej, stvrtej...ine sny si ani nepamatam, len viem ze vzdy sa po tych snoch zobudim ako keby som mala nocnu moru a pozriem na hodinky, aky je cas...
rosenka
13.03.10,08:56
a ešte jedna vec najcudnejsia co sa mi snivala mala som cely sen v taliancine a ja po taliansky nic neviem...iba zopar slov ktore by sa dali spocitat na prstoch jednej ruky...v sne som hovorila cele vety a dokonca som aj rozumela co mi ostatny hovorili no ked som sa zobudila nic som si nepamatala...a mojou najvacsou tuzbou v zivote je dostat sa do talianska ta krajina ma neskutocne pritahuje a uz ked som bola mala som vravela ze tam chcem ist
wagner
13.03.10,09:59
Áno, dnes som zistila, že priateľ ma podvádza :mee: Chvíľu po tom, čo som prečítala túto vetu, ale už od rána som mala takého tušáka, že niečo nie je v poriadku :mee:

Sny neklamú, vždy Ťa vopred upozornia na to, čo sa má stať.
alaya1
15.03.10,07:28
Posledny mesiac sa mi stale opakuje sen, ze kocikujem dieta. No na babo som uz pristara-))), co to je?
58vlasta
16.03.10,10:10
Posledny mesiac sa mi stale opakuje sen, ze kocikujem dieta. No na babo som uz pristara-))), co to je?

A čo vnúčatko?:---
alaya1
16.03.10,20:47
A čo vnúčatko?:---
To by bolo uzasne.

ja mam sustavne 3 sny, ktore si aj pamatam. 1. vytah, to je des. Bud idem stale hore, alebo dole, nechcem to uz zazivat.
2. Kocikujem dieta
3. Stahujem sa, prevazne do bytu, kde som zila predtym, ale niekedy je to celkom iny byt, v kt.som nikdy nebola.

Snivaju sa mi aj rozne bludy a pospajance bludov. Ale tieto su zive sny, stale si ich aj roky pamatam.
58vlasta
17.03.10,20:51
No alaya1, pozri si napr.: http://www.vestba.eu/sk/sny-a-videnia/snivanie/ Podľa niektorých predpovedí Ťa nečaká nič zlé... A ťažké sny - napr. nejesť neskoro večer.
jana_bariencikova
05.04.10,14:46
Ahojte, mne sa už trikrát snívalo, že sa mi narodilo dieťatko, raz že dvojičky a raz som sa videla pred oltárom s niekým cudzím. Neviete čo znamenajú tieto sny??? Boli veľmi živé a ja som nasledujúce ráno nevedela či to bol len sen alebo realita... :-)
zdenka131
05.04.10,16:37
Želám pekný večer.

Sny o narodení dieťaťa sú symbolom toho, že vo vás vznikajú nové nápady alebo projekty. Dieťa predstavuje nové začiatky alebo nadchádzajúce udalosti.
lavanda
05.04.10,16:48
a ešte jedna vec najcudnejsia co sa mi snivala mala som cely sen v taliancine a ja po taliansky nic neviem...iba zopar slov ktore by sa dali spocitat na prstoch jednej ruky...v sne som hovorila cele vety a dokonca som aj rozumela co mi ostatny hovorili no ked som sa zobudila nic som si nepamatala...a mojou najvacsou tuzbou v zivote je dostat sa do talianska ta krajina ma neskutocne pritahuje a uz ked som bola mala som vravela ze tam chcem ist

Mne sa raz sníval sen pro francúzsky (na ZŠ som mala francúzštinu 2 roky, ale toto bolo už na strednej, keď som si z nej už temer nič nepamätala...). Bol to v podstate horor o nejakej mnohodetnej rodine, kde matka mala viac detí a všetky boli milé a poslušné a dobré, len jeden syn bol lotor. Matka ho stále napomínala a dávala mu za vzor jeho sestričku Adelu ("Vidíš, aká je Adele milá a pozorná, má srdce na dlani, a ty..."). Z toho sna si pamätám poslednú scénu, na ktorú som sa zobudila celá spotená: k matke prichádza syn-lotor, v krvavých rukách drží ľudské srdce a nešťastne hovorí: "Mama, pozri sa, aj ja som už dobrý, aj ja mám srdce na dlani..." ... Mama sa ho zhrozená pýta: "Čie je to srdce??" a on na to: "C`est le coeur d`Adele!"
Čo mi ten sen chcel naznačiť, dodnes netuším.

A ešte keď som nemala vodičák (robila som si ho až ako temer 40-ročná, lebo som bola presvedčená, že sa šoférovať nikdy nenaučím:o) sa mi veľmi často snívalo, že šoférujem a neviem, čo mám robiť, bolo to naozaj hrozné a zobudila som sa vždy v predinfarktovom stave. Keď som prekonala svoj strach a vodičák si spravila, sny prestali.
deane7
08.04.10,04:36
Nikdy sa nezaoberám snami a nikdy nikomu nerozprávam o tých kravinách čo sa mi snívajú. Ak sa mi zasníva nejaká hovadina čo ma zobudí prípadne vystraší tak začnem o niečom inom premýšľať a je pokoj. Život je o inom, nie o snoch a iných babónoch.
evka-janekova
08.04.10,05:00
Mne sa dnes snívalo, že sme leteli v lietadle: ja, priateľ, náš syn, naša neter a s nami moja mama, ktorá umrela skoro pred dvoma rokmi. Priateľ bol pilot, ten bol v predu a my vzadu. Dlho sa mi nič nesnívalo, preto som prekvapena.
Čo by to mohlo znamenať?
sybila3
08.04.10,06:23
Nikdy sa nezaoberám snami a nikdy nikomu nerozprávam o tých kravinách čo sa mi snívajú. Ak sa mi zasníva nejaká hovadina čo ma zobudí prípadne vystraší tak začnem o niečom inom premýšľať a je pokoj. Život je o inom, nie o snoch a iných babónoch.
to sa veľmi mýliš, snami ti tvoje podvedomie chce niečo naznačiť, ale samozrejme, že niekedy človek nevie čo. Napríklad keď sa mi sníva o duchoch, tak viem, že do týždňa budem chorá, keď sa mi sníva, že mi strihajú vlasy, niekto z rodiny zomrie, to sa mi nanešťastie overilo minimálne 5x, naposledy som to hovorila mame ešte sme uvažovali, že nemá kto a zrazu do dvoch týždňov zomrela teta. Tak keď sa mi sníva o strihaní sa až desí. Alebo napríklad vždy som vedela keď mal syn problém v škole, snívalo sa mi o škole a hneď som ho začala spovedať a vždy som ho odhalila.
Teraz, no už 10 rokov sa mi sníva jeden sen, vždy obmenený ale pointa tá istá, stále sa sťahujeme z domu, ja plačem a nemôžem pochopiť prečo a čo bude s mojím psom a vždy vstanem unavená. Vedel by mi to niekto vysvetliť. dík
0123misa
08.04.10,07:49
mila lorelei,,,,,pokial by si chcela vylozit sen treba ho opisat podrobnejsie,,, ja som doma mala knihu Vysoka skola vykladu snom, a schutou som ju precitala nakolko ma to tiez zaujima,,,,
Snar ako taky, ti nevysvetli podstatu tvojho sna,,,, kazdy clovek si vie najlepsie vysvetlit svoj sen....to ze sa ti snivalo o osobe ktora nezije, moze vysvetlovat ze ti velmi chyba, alebo ste mali nieco nedoriesene. Mne sa snivalo o starom otcovi napr, a vedela som ze to bolo preto ze som sa snim dlho pred jeho smrtou nevidela a trapilo ma ze som sa snim nerozlucila. Sny su vecou podvedomia, je to ako obrazy tvojho svedomia, je to pravda seba samej. Ak by si chcela, laicky viem kazdemu povedat preco sa vam snivalo prave to,,, ale ako som uz pisala treba sa zamysliet, preco, aky vyznam to malo,,,,treba kadzy sen rozobrat do spiku kosti. Sny nam len pomahaju, odzrkadluju minulost aby nam objasnili a ulahcili buducnost.
deane7
13.04.10,13:33
Ako môže byť niekto tak hlúpy a svoj život nechá ovládať babónmy. Ach ľudia.
willma
13.04.10,14:41
Ako môže byť niekto tak hlúpy a svoj život nechá ovládať babónmy. Ach ľudia. pokiaľ nezažiješ, nepochopíš.
osky
13.04.10,21:35
mne sa tiez sniva zriedkakedy ,a teda,mozno i sniva ale si nikdy nepamätam co.
pre par dnami sa mi vsak snival totalne zivy sen,stale na to myslim.nechapem co by to ale mohlo znamenat:

cestovala som s mojim muzom v nasom aute.obaja vpredu.viem ,ze s nami bol v aute este niekto vzadu,neviem to uplne,ale zda sa mi,ze nebola to len jedna osoba.neviem vsak o koho islo,aj ked sa domnievam,ze to mohli byt moji rodicia-v sne sa mi to vsak neukazalo,to je len moj odhad.
zaujimave na sne je to,ze bola tma,takze asi sme necestovali cez den, a ja som si zrazu pri mojich nohach vsimla ZIVEHO JEZKA!!!!!:eek:pozeral sa na mna ,vykrikla som nadsene-jeeeej jezko.moj muz povedal -zabi ho,ale ja som ho nechcela zabit,tak sme ho tusim vyhodili.alebo sme ho najprv vyhodili z auta a potom muz kazal zabit ho-tieto detaily si uz celkom nepamätam.
mne utkvel v pamäti hlavne ten moment,ze v aute pri nohach som mala ziveho jezka-cudne.stale ma ten vyjav prenasleduje,vobec neviem,co by to mohlo znamenat.
Pred velkou nocou sa mi furt snivalo o kokosovych barancekoch,ale to davalo logiku,lebo presne takych som aj piekla,takze to boli len dozvuky zo dna.
ale toto s jezkom je uplne od veci.nic take sa nespominalo,neboli sme ani vonku,ani v lese.......ak sa najde niekto,budem rada ked m i to skusi vysvetlit,ak vie.
riveri
14.04.10,06:48
Aj ja sa pridám k tejto téme, lebo ma dosť zaujíma. Súhlasím s tým, že osoby v sne nie su dané osoby, ale iba prenesené významovo. Tak isto neverím na snáre, v každom sa píše niečo iné. Sny sa dajú veľmi ťažko vysvetliť, pretože keby sa niekto občas pokúsil moje sny vyložiť má prácu na budúci život, ako sa mi tam dokážu pospájať ľudia a situácie. Ale teraz sa mi už druhýkrát sníval sen s bývalým, na ktorého by som rada zabudla a sen bol o milovaní.Nebolo mi v sne velmi prijemne, aj som spomínala, že ved nasa laska skončila, ale vždy ked malo dojsť k danému "činu" som v povedala, že nie a hotovo. Sen skončil.Kto vie poradiť, čo to mohlo znamenať?ďakujeeeeeeeeem
alaya1
15.04.10,09:19
No mne sa dnes po par rokoch zjavil v sne moj milovany nebuhy otecko. Nic nehovoril, len stal a pozeral na mna.
58vlasta
15.04.10,09:56
Vyložiť sen aj za najpriaznivejších okolností a normálnych pomerov je ťažké a zodpovedné nielen z rôznych dôvodov, ale pre najzávažnejší moment magických síl, na ktoré vplýva poloha spiaceho, ale aj celkový zdravotný a duševný stav a schopnosť prijímať a vysielať magické vlny. Z každého sna nemožno veštiť. Ani každý snár nemá pravdivé vyloženie snov. Ja mám tri, ale len podľa jedného sa mi niektoré veci splnili, aj to po dlhšom čase, keď som aj zabudla, čo mi sny hovorili. :rolleyes:
58vlasta
15.04.10,10:02
mne sa tiez sniva zriedkakedy ,a teda,mozno i sniva ale si nikdy nepamätam co.
pre par dnami sa mi vsak snival totalne zivy sen,stale na to myslim.nechapem co by to ale mohlo znamenat:

cestovala som s mojim muzom v nasom aute.obaja vpredu.viem ,ze s nami bol v aute este niekto vzadu,neviem to uplne,ale zda sa mi,ze nebola to len jedna osoba.neviem vsak o koho islo,aj ked sa domnievam,ze to mohli byt moji rodicia-v sne sa mi to vsak neukazalo,to je len moj odhad.
zaujimave na sne je to,ze bola tma,takze asi sme necestovali cez den, a ja som si zrazu pri mojich nohach vsimla ZIVEHO JEZKA!!!!!:eek:pozeral sa na mna ,vykrikla som nadsene-jeeeej jezko.moj muz povedal -zabi ho,ale ja som ho nechcela zabit,tak sme ho tusim vyhodili.alebo sme ho najprv vyhodili z auta a potom muz kazal zabit ho-tieto detaily si uz celkom nepamätam.
mne utkvel v pamäti hlavne ten moment,ze v aute pri nohach som mala ziveho jezka-cudne.stale ma ten vyjav prenasleduje,vobec neviem,co by to mohlo znamenat.
Pred velkou nocou sa mi furt snivalo o kokosovych barancekoch,ale to davalo logiku,lebo presne takych som aj piekla,takze to boli len dozvuky zo dna.
ale toto s jezkom je uplne od veci.nic take sa nespominalo,neboli sme ani vonku,ani v lese.......ak sa najde niekto,budem rada ked m i to skusi vysvetlit,ak vie.

Cestovať v aute: dosiahneš niečo, po čom si túžila, ježko - vyhni sa škriepke, kým je čas...
katalóg
15.04.10,23:09
A nie je ježko dobrák? Raz sme si zobrali zo záhrady len tak navečer ježka do bytu. Po hodinke nasýtenia sa z jeho prítomnosti sme ho hľadali, dodnes nevieme ako sa dostal na poschodie a tam si "ustlal". Taký milý zážitok.
.
O svojich snoch zatiaľ nechcem písať. Ale mám s niektorými príspevkami spoločné témy. Napr. konverzáciu v reálnom cudzom jazyku, ktorý ovládam pasívne, ale práve po tej krajine vedome netúžim. Jedine keby dávna minulosť...
Je tu jeden sen spomínaný veľmi podobný môjmu, dnes už viem, že ten môj bol vyslovene informačný, bol symbolický, význam sa vysvetlil onedlho.Možno pisateľka svojho sna neskôr ozrejmí význam svojho sna, nechcem ovplyvňovať dopredu.
Vo výklade snov je hodno veriť pani Vejchodskej.
Jung tvrdil, že ľuďom sa snívajú sny podľa ich úrovne vzdelania, vedomostí. Symbolika sa niekomu prejaví cez napr. mytológiu ak ju ovláda, inému "slovníkom" jemu vlastným.
vlastulka
12.05.10,19:11
Som rada, že sa diskutuje aj na túto tému. Moje sny sa stali súčasťou môjho života aj keď mi ešte stále robí problém spojiť si niektoré s danými udalosťami. Ale môžem sa s Vami podeliť s tým, čomu som porozumela. Pol roka som mávala dosť často sen, v ktorom som videla dom z môjho detstva ako sa rúca jeho stena a ja sa snažím ju pridržať aby nespadla a aby sa nikomu nič nestalo. V každom ďalšom sne to bola iná stena, potom strecha, ale v podstate som sa stále snažila aby ten dom nespadol. V tom období som mala problémy s manželom. Keď sme sa po pol roku trápenia dohodli, že sa rozvedieme, v tú noc sa mi sníval posledný sen s domom. Stála som pred ním a pozerala sa na to ako sa celý zrútil. Až vtedy som tie sny pochopila.
Belthazar
29.06.10,07:02
Mojej mame sa snívalo že chytala ryby v potoku len rukami.Potok bol priezračný bolo vidno aj tie ryby.Na konci sna je vypadol zub.

Viem že vypadnutý zub znamená smrť a v snári som našiel že chytať ryby rukami je prezradené tajomstvo ale v inom sn. to bolo inac tak vás prosím o vyloženie tohoto sna dakujem.
Tweety
29.06.10,07:05
Mojej mame sa snívalo že chytala ryby v potoku len rukami.Potok bol priezračný bolo vidno aj tie ryby.Na konci sna je vypadol zub.

Viem že vypadnutý zub znamená smrť a v snári som našiel že chytať ryby rukami je prezradené tajomstvo ale v inom sn. to bolo inac tak vás prosím o vyloženie tohoto sna dakujem.
Potok priezračný-Príjemná budúcnosť
bohatý na ryby-výnosný obchod
zub, vidieť vypadnúť- nešťastie v rodine, smrť.
Belthazar
29.06.10,07:19
Dakujem, ale skôr by som sa sústredil na to chytanie rýb holými rukami.
Trueno
30.06.10,06:05
snivalo sa mi, ze som kontrolor listkov vo velkom zabavnom parku v USA, co to znamena ? mam este dost casu na zivot ?
kamoska1
02.07.10,19:32
Z vlastnej skusenosti chcem povedať,že sa mi snivalo ako mi vypadavaju plomby zo zubov a o tyžden som škaredo ochorela.Bolo to pred nedavnom,ale doteraz beriem lieky a som rada že som sa stoho dostala.Marodovala som po 9 rokoch.
Lubaba
02.07.10,20:45
:D:D:D
francesska2
02.11.10,10:19
mne sa stále sníva od detstva o výťahoch, vždy je nejaký iný a vždy veľmi zvláštny, je veľmi obtiažné doň nastúpiť alebo vystúpiť lebo okolo je akoby priepasť cca polmetrová z každej strany, alebo sa otvárajú dvere ako na garáži zhora a otvoria sa len na cca 50 cm, že sa tam musím vplaziť do alebo z výťahu, často sa tie výťahy zdeformujú, sú malé ako škatuľa napr. od vysávača a podobne..... čo to môže znamenať? ďakujem
alabut
02.11.10,14:48
Podla mojho nazoru je vyklad snov somarina. Telo v klude odpociva, mozog ma volne kapacity, upratuje adresare a popritom vyvola nejake sprostosti.
rosie
02.11.10,16:32
ja na vyznam snov verim, aj ked viem ze nie vsetky co sa mi snivaju maju nejaky hlbsi vyznam...niektore su len vyplody mojej fantazie ale mala som aj vela takych, ktore sa o par dni, ci neskor do bodky splnili, ci ma spravne varovali. Nedavno sa mi snivali tri sny po sebe o psoch a v kazdom ma ten pes chytil za lavu ruku a stiskal medzi zubami tak, ze to az bolelo, no nikdy to nebolo do krvi. Neviete nahodou co moze tento sen, sny znamenat? Dakujem!
osky
09.11.10,10:39
dnes nad ranom sa mi prisnil velmi zivy,zvlastny sen.
odohral sa v dome mojich starych rodicov,z otcovej strany,kde teraz byva moja krstna mama-otcova sestra.
ja a moja mama sme boli v kuchyni,tora vsak bola na novo zariadena-vobec nie tak,ako ju ma moja krstna mama.
z nicoho nic som si vsimla ze po zemi lezu zaby a kym sme sa stihli poobzerat,boli vsade na dlazke,i na chodbe,nielen v kuchyni a boli rozne-male,velke/skoro ako kurence/ i ropuchy a zelene......,nemali sme anilen kde poriadne stupit.
pamätam si ze jedna obrovska pola zaseknuta podo dvermi komory a este zopar takych zivocichov,velmi velkych,ktorach ale neviem definovat-nejake korovce,ruzovkave,ale neboli to raky.
stale premyslam nad tym snom,malokedy si totiz pamätam co sa mi sniva,ale toto bolo tak zive....
poradite ,co by to mohlo znamenat?
Tweety
09.11.10,10:45
dnes nad ranom sa mi prisnil velmi zivy,zvlastny sen.
odohral sa v dome mojich starych rodicov,z otcovej strany,kde teraz byva moja krstna mama-otcova sestra.
ja a moja mama sme boli v kuchyni,tora vsak bola na novo zariadena-vobec nie tak,ako ju ma moja krstna mama.
z nicoho nic som si vsimla ze po zemi lezu zaby a kym sme sa stihli poobzerat,boli vsade na dlazke,i na chodbe,nielen v kuchyni a boli rozne-male,velke/skoro ako kurence/ i ropuchy a zelene......,nemali sme anilen kde poriadne stupit.
pamätam si ze jedna obrovska pola zaseknuta podo dvermi komory a este zopar takych zivocichov,velmi velkych,ktorach ale neviem definovat-nejake korovce,ruzovkave,ale neboli to raky.
stale premyslam nad tym snom,malokedy si totiz pamätam co sa mi sniva,ale toto bolo tak zive....
poradite ,co by to mohlo znamenat?
Vidieť žabu-šťastie.
osky
09.11.10,10:54
Vidieť žabu-šťastie.

naozaj-preco ma teda z toho taky zly pocit??
no som zvedava.....
Tweety
09.11.10,10:58
naozaj-preco ma teda z toho taky zly pocit??
no som zvedava.....
Žaba nie je práve najkrajšia, a tú ich bolo niekoľko, brr, možno preto. Daj mi potom vedieť, či sa sen naplnil.
korela
09.11.10,18:09
Podla mojho nazoru je vyklad snov somarina. Telo v klude odpociva, mozog ma volne kapacity, upratuje adresare a popritom vyvola nejake sprostosti.

Je to individuálne. Ako i koho. Uvediem druh "nevinný" - akonáhle sa mame snívalo o vlaku, v ten deň bol v schránke list od rodiny. Vždy. Bolo to dávno, nebola taká technika ako dnes. Telefóny mali ľudia vtedy poskromne.
durisovad
09.11.10,19:15
Citala som, ze v noci mozog spracovava a kombinuje informacie, ktore v bdelom stave len tak mimochodom zachytil. A nemusi to byt hned nasledujucu noc, ale kedykolvek. To pisal jeden anglicky psychiater, na meno si uz nespomeniem. Ale mozno sa mi casom o nom nieco prisnije, potom dam vediet.
ubka
09.11.10,19:37
Pôvodca textu príspevku: alabut http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t75517-p45-vyklad-snov-pridajte.html#post1551885)
Podla mojho nazoru je vyklad snov somarina. Telo v klude odpociva, mozog ma volne kapacity, upratuje adresare a popritom vyvola nejake sprostosti.

Výkladom snov sa zaoberali mnohí psychológovia a podľa viacerých je to "odozva" na stav podvedomia, ktoré v bdelom stave podsúva informácie často prenesené z reinkarnácie buniek-genetických.
Ja osobne by som celkom sny nepodceňovala, pretože je veľa ľudí, ktorí potvrdili ich naplnenie.
Neznamená, ak niečomu neverím,respektívne o niečom pochybujem, že to aj zavrhnem :rolleyes:

Vtipne sa vyjadrujem, že "sny sú kino pre chudobných ":)
durisovad
09.11.10,19:55
Podla mojho nazoru naplnenie snov asi bude suvisiet s celkovym psychickym stavom cloveka. Ak ma silnu vieru v splnenie snov, tak sa splnia, ak k nim pristupuje laxne, tak neocakava od snov ziadne plnenia. Ale ludska psychika napriek pokrokom je este stale terra incognita.
korela
09.11.10,19:57
Pôvodca textu príspevku: alabut http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t75517-p45-vyklad-snov-pridajte.html#post1551885)
Podla mojho nazoru je vyklad snov somarina. Telo v klude odpociva, mozog ma volne kapacity, upratuje adresare a popritom vyvola nejake sprostosti.

Výkladom snov sa zaoberali mnohí psychológovia a podľa viacerých je to "odozva" na stav podvedomia, ktoré v bdelom stave podsúva informácie často prenesené z reinkarnácie buniek-genetických.
Ja osobne by som celkom sny nepodceňovala, pretože je veľa ľudí, ktorí potvrdili ich naplnenie.
Neznamená, ak niečomu neverím,respektívne o niečom pochybujem, že to aj zavrhnem :rolleyes:

Vtipne sa vyjadrujem, že "sny sú kino pre chudobných ":)


Tak toto sme písali asi v tom istom čase. Len som rozmýšľala, či môj príspevok pustím alebo nie. Ale po tomto tvojom, ubka, kľudne.
.
Tak čo sa mne v puberte snívalo, som nemohla zachytiť v bdelom stave ani vedome ani podvedome, pretože to na Zemi v súčasnosti neexistuje. Frekvencia snov bola vysoká, ukladala som sa k spánku s pocitom, že idem do kina.
Také milé bizarnosti, až komediálneho charakteru. Hotové poviedky. Dodnes ľutujem, že som si ich nezapisovala. Stačilo ich len prepísať do formy. Niektoré si pamätám podnes.
Nedávno som bola na stránke SAIB-u. Tak niečo na ten spôsob. A že zachytenie v bdelom stave...
ubka
09.11.10,20:20
je skutočne chybou, ak si nezapisujeme udalosti, mnohokrát by sme boli prekvapení, aké majú súvislosti so životom :)
Melnick
09.11.10,20:47
Možno mi neuveríte, ale ako študentka som mala sen na pokračovanie.:):):) Jednu noc I. diel a nasledujúcu noc II. diel

Tiež ľutujem, že som si nezapisovala, mohla som predbehnúť Rowlingovú:cool:
ivantt
09.11.10,20:49
Nie je chybou ak si clovek nezapisuje sny, keby sme mali robit vsetko, co sme poculi ze iní robia tak by sme nemali cas ani zit. Ale su metody, ked clovek potrebuje tak sa vie naprogramovat tak, aby mu sny pomahali. Dokonca si ich nemusi ani pamatat. Je pravdou ze niekedy mame sny zo silnych emotivnych zazitkou zo dna a niekedy su to sny ktore nam nasuskavaju.. hovori sa ze nas anjel strazny je vlastne podvedomie, teda aj intuicia a treba ho pocuvat. No a mne pri tom vsetkom pomahaju mandaly .
korela
10.11.10,06:31
Možno mi neuveríte, ale ako študentka som mala sen na pokračovanie.:):):) Jednu noc I. diel a nasledujúcu noc II. diel

Tiež ľutujem, že som si nezapisovala, mohla som predbehnúť Rowlingovú:cool:

Verím. Sny na pokračovanie, zaujímavé.
osky
10.11.10,19:30
Žaba nie je práve najkrajšia, a tú ich bolo niekoľko, brr, možno preto. Daj mi potom vedieť, či sa sen naplnil.


no,asi sa mi to splnilo-pozrela som si v snari na nete,ze zaba na zemi znaci uspech vo financnych a obchodnych zalezitostiach.
chcem zacat podnikat a ako vyslo najavo,na to co chcem robit,nepotrenujem zakladat anilen zivnost.takze neplatim ziadne dane a som nezavisla.pre mna je to super sprava.;)
korela
10.11.10,23:37
no,asi sa mi to splnilo-pozrela som si v snari na nete,ze zaba na zemi znaci uspech vo financnych a obchodnych zalezitostiach.
chcem zacat podnikat a ako vyslo najavo,na to co chcem robit,nepotrenujem zakladat anilen zivnost.takze neplatim ziadne dane a som nezavisla.pre mna je to super sprava.;)


"Pre mňa je to super správa."
Ale pre ostatných na porade katastrofálna. Teda takmer pre všetkých čo si to prečítali, predpokladám..., neviem či im spánok neodnesieš :).

Nech sa ti darí.
Woolie
16.11.10,18:43
Ahojte, mne sa dnes sníval sen kde som bol v nejakej miestnosti, kde boli okolo 4 sklenené okná a zhora namňa pomaly zliezali pavúky, bolo ich asi 6 a boli tesne pri sebe. Keď zliezli objavila sa pri mne nejaká pani, ktorá tam už bola skôr a začala utekať. Rozbila okno prešla na druhú stranu no to okno sa znova zasklenilo. Ja som zobral stoličku a vybil som to okno, no keď som chcel cez neho prejsť ( už som skoro prešiel) tak ma chytili tie pavúky za nohu ( ani neviem ako ) a chceli ma ťahať. Ja som tých pavúkov/pavúka ( zdalo sa mi že sú všetci šiesti v jednom ) kopol do hrude a preplazil sa na druhú stranu. Viac si z tohto prvého sna nepamätám.
Druhý sen, ktorý sa mi sníval v tú istú noc bol taký, že pri škole, ktorá je pri našej bytovke sa konala rodinná oslava, no boli na nej aj bývalí spolužiaci zo základnej, s ktorými som chodil 9 rokov do triedy. Keď sme vošli dnu ( vchádzal som medzi poslednými ) tak boli tam 2 jedlá : kura na ovocí a kura na mandliach ( asi pred mesiacom som bol s kolegom v činskej reštaurácii a ja som si objednal kura na ovocí a on kura na mandliach, to moje mi veľmi nechutilo no dal mi ochutnať aj z jeho a to bolo výborné ) a ja som hľadal miesto kde si môžem sadnúť, proste som hľadal miesto/stoličku kde bolo kura s mandľami. No nikde som nenašiel tieto miesta. Boli voľné len miesta/stoličky kde bolo kura na ovocí. Videl som v tomto sne mamu, babku, uja, sestru, sesternicu, bratranca ( no proste skoro celú rodinu ) Bola tam blízka a vzdialená rodina, to pochopím, no neviem čo tam robili a prečo tam vlastne boli bývali spolužiaci. Aj oni sa "hostili".
Vôbec som týmto 2 snom nechápal. Prosím môžte mi ich niekto vysvetliť ak ich pochopíte vy ? Snažil som sa ich popísať veľmi podrobne ( ako si ich pamätám ). Ďakujem, s pozdravom Braňo :)
ubka
16.11.10,19:01
Braňo, v každom prípade tvoj sen je šťastný sen, v krátkej dobe sa rozmnoží Tvoj majetok, pomôže Ti aj keď nepriamo niekto z tvojich spolužiakov, no niekto z tvojej rodiny to bude znášať veľmi ťažko.
Bolo by zaujímavé v ktorý deň sa Ti sen sníval -myslím pondelok utorok at´d..pretože od toho závisí, či sa naplní spojenie s kuraťom, jedol si ho?, to totiž môže znamenať, že choroba zmarí tvoj očakávaný úspech..doplň :)
Woolie
16.11.10,19:05
Braňo, v každom prípade tvoj sen je šťastný sen, v krátkej dobe sa rozmnoží Tvoj majetok, pomôže Ti aj keď nepriamo niekto z tvojich spolužiakov, no niekto z tvojej rodiny to bude znášať veľmi ťažko.
Bolo by zaujímavé v ktorý deň sa Ti sen sníval -myslím pondelok utorok at´d..pretože od toho závisí, či sa naplní spojenie s kuraťom, jedol si ho?, to totiž môže znamenať, že choroba zmarí tvoj očakávaný úspech..doplň :)
tak bolo to akurát dnes :) čiže utorok :) v každom prípade ďakujem že si mi vysvetlil moje sny :), a to kura som jedol, pretože som našiel stoličku/miesto kde bolo kura s mandľami, no asi po 4 prehltnutiach mi povedali že to kura je niekoho tak som od toho stola odišiel :D
ubka
16.11.10,19:18
staraj sa o svoje zdravie :) utorok je pre Tvoj sen "výstražný deň"
prehodnoť každý tvoj krok, aby si na úkor niekoho , kto sa Ti snažil pomáhať nešplhal po jeho chrbáte-ste dvaja, ktorých sa úspech môže dotknúť-teda budeš sa musieť podeliť :)neodchádzaj od stola v budúcnosti !!! :) :)
okrem iného som ona , nie on čo Ti sen vysvetlil :)
Woolie
16.11.10,19:28
staraj sa o svoje zdravie :) utorok je pre Tvoj sen "výstražný deň"
prehodnoť každý tvoj krok, aby si na úkor niekoho , kto sa Ti snažil pomáhať nešplhal po jeho chrbáte-ste dvaja, ktorých sa úspech môže dotknúť-teda budeš sa musieť podeliť :)neodchádzaj od stola v budúcnosti !!! :) :)
okrem iného som ona , nie on čo Ti sen vysvetlil :)
aha :) tak prepáč :) ináč ďakujem :) mohla by si mi prosím ťa dať na teba kontakt ? (skype alebo ICQ alebo MSN ) :)
osky
17.11.10,08:30
"Pre mňa je to super správa."
Ale pre ostatných na porade katastrofálna. Teda takmer pre všetkých čo si to prečítali, predpokladám..., neviem či im spánok neodnesieš :).

Nech sa ti darí.

preco by im to spanok odnasalo?nechapem.
ale ja budem aj tak podnikat v Rakusku-s umenim.kazdemu je jasne,ze na tom sa az tak zbohatnut neda a tak som oslobodena od odvodov.platim si len svoje poistne a pod.a zacnem asi az tak o 3 mesiace....
takze ziadna velka firma ani vyroba.....na to uz treba zivnost.
ubka
17.11.10,18:13
aha :) tak prepáč :) ináč ďakujem :) mohla by si mi prosím ťa dať na teba kontakt ? (skype alebo ICQ alebo MSN ) :)
pošli ss :)
Woolie
17.11.10,18:28
pošli ss :)

ešte nemôžem, niesom tu dlhšie ako 3 dni :D ... tak počkám :)
Nokerla
12.12.10,20:33
Ak by som si mal ja brat vyklad mojich snov, tak by to bolo totalne pritiahnute za vlasy......jednoducho na to neverim, lebo niekedy sa mi snivaju take kraviny, ze to az niekedy nie je mozne :-D.

Napr. minule sa mi snivalo so spoluziakom ako zacal strielat na diskoteke s AK 47 po ludoch.....samozrejme tomu predchadza este pribeh ako a s kym som tam bol.
S tym spoluziakom nie som v kontakte a nikdy sme neboli velky kamarati.

Ja viem vylozit sa to da na 100 sposobov, ale to uz nie je vyklad snov ale iba tipovanie :-D
mandyla
30.12.10,19:26
Tento sen s menšími obmenami sa mi sníval za posledných 10-15 rokov asi tak 30x.Odsťahovali sme sa z malého mestečka do väčšieho kde sa nám zlepšili podmienky a boli sme spokojní po každej stránke- v skutočnosti. Vo sne sme sa stále sťahovali späť do mestečka kde nás čakali lepšie podmienky, luxusný byt alebo krásna vila ale hneď na druhý deň sme všetko oľutovali a robili sme všetko aby sme náš bývalý byt získali späť aby sme sa mohli vrátiť no už to nešlo. Boli sme všetci zúfalí. Keď sme(v skutočnosti) postavili dom, pred sťahovaním sa mi ten sen sníval takmer každý týždeň. Mala som zlý pocit a pochybnosti či sa máme vôbec sťahovať, či v dome nás nečaká niečo záludné. Zatiaľ sa nič nestalo, ani sen sa už neopakuje a v dome sa nám býva dobre no predsa by ma zaujímalo čo tie sťahovania mali znamenať.
Truanoria
08.01.11,13:33
Ahojte, snivalo sa mi, ze ma ostrihal byvaly priatel, nic viac si zo sna nepamatam, ale s ucesom som bola spokojna, tot vse. Moze to mat nejaky hlbsi vyznam, kedze s ex sme sa zmierili po cca 3 rokoch?
durisovad
08.01.11,14:04
Ak je tvoj priatel kadernik, daj sa od neho ostrihat, ale ak nie je, asi by si mala zajst do salonu dat si spravit taky uces, ako si ho pamatas zo sna, aby si sa priatelovi pacila. Toto nie je vyklad snarologa, ale moja uvaha.
Truanoria
08.01.11,16:03
Ak je tvoj priatel kadernik...

byvaly priatel, kadernik nie je, skor som mala na mysli, ci to nenaznacuje kam sa bude uberat nas vztah teraz, po 3 rokoch.
Tweety
08.01.11,16:04
Ahojte, snivalo sa mi, ze ma ostrihal byvaly priatel, nic viac si zo sna nepamatam, ale s ucesom som bola spokojna, tot vse. Moze to mat nejaky hlbsi vyznam, kedze s ex sme sa zmierili po cca 3 rokoch?
Dať si strihať vlasy- úmrtie v rodine.:mad:
durisovad
08.01.11,17:57
Ja som pocula, ze umrtie v rodine naznacuje vypadnuty zub vo sne.
buchač
08.01.11,18:15
evaj63
09.01.11,19:14
V mojom snári je to t'ažká strata alebo vel'ký zármutok.
cowboyka
09.02.11,12:52
za posledný týždeň mávam takmer rovnaký sem, iba tam figurujú iné osoby a iný dej. Tak napríklad -včera sa mi snívalo, že som bola pri jazere, na chvíľu som so šéfom odbehla vyskúšať nové auto a medzitým mi niekto uniesol dcéru. Asi tri dni predtým sa mi snívalo na tom istom mieste s mojím nebohým otcom, že sme sa rozprávali. poradí niekto??
osky
07.03.11,05:03
dnes sa mi snivalo toto,ale je to trocha dlhe:

kupali sme sa v mori,viaceri znami a pribuzni,konkretne som vsak videla len svoju mamu,na inych si nespominam.videla som len svoj obraz a ludi ako sa kupame v mori.
viem len,ze k moru sa z domu vychadzalo z takeho,akoby stresneho okienka,ktore bolo dost male,boli na nom zasuvacie dvierka a k plazi viedol rebrik.toto sa mi vsak vo sne vyjavilo az potom,ked sme sa uz vracali do domu.stupali sme po tom rebriku,niektori sa ostali este kupat.po rebriku sa slo velmi zle,tazko,bol zaveseny vo vzduchu ,za mnou siel mamin brat.ked uz som bola skoro v cieli,tesne pri okienku sa ten rebrik vytiahol na jednej strane z uchytky,ktora ho drzala v stene.pokusala som sa to tam znovu nzastoknut a slo to velmi tazko.mamin brat ma povzbudzoval,lebo inak spadneme dolu. ale dokazala som to.napokon som sa dostala dnu.ale vchod bol hrozne uzky a ja som sa nevedela prepchat,potom sa mi podarilo dvierka este kusok otvorit a konecne som vosla.bolo to akoby na povale,tam som sa osusila.
zrazu sa strhol vichor a zacalo prsat,vsetko bolo zatiahnute.pomyslela som si,to bolo o chlp,ze sme uz doma.
potom sa mi zjavil obraz,ze sme boli u jednej mojej tety,potom kupani a ja som chela ist pozerat TV a chcela som si tam vziat chipsy ale teta mi to nechela dovolit,lebo natrusim na koberec.
ale napokon som si ich aj tak vzala-prehovorila som ju.
medzitym som vsak prechadzala po byte a bol to zvlastny byt,lebo tam kde koncila tetine chodba,boli akesi zelezne neviemco-velke akoby stlpy ale nesiahalo to az po plafon....skratka tam zacinal novy byt,ale bez stien.
este sa mi ukazal obraz maleho chlapceka obleceneho v kostyme princa,bola s nim jeho mama a vedela som ze su z toho susedneho bytu.

zvlastny sen,vela roznych obrazov.......vedel by niekto aspon trochu vysvetlit,co moze znamenat?
dakujem.
5lubka9
11.03.11,15:14
mala som taky sen ze som bola v niejakej miestnosti a vydela som ako mi moj mrtvy dedo ( zomrel v roku 2009) striha vlasy ostrihal ma tak ze som vyzerala ako JUSTIN BIEBER :( co to moze znamenat???
Tweety
11.03.11,15:15
mala som taky sen ze som bola v niejakej miestnosti a vydela som ako mi moj mrtvy dedo ( zomrel v roku 2009) striha vlasy ostrihal ma tak ze som vyzerala ako JUSTIN BIEBER :( co to moze znamenat???
Sen s mrtvym znamená, že bude pršať. Strihanie vlasov som už uviedla vyššie. PS: to tvoje videla, by som ihneď opravila.
5lubka9
11.03.11,15:18
Sen s mrtvym znamená, že bude pršať. Strihanie vlasov som už uviedla vyššie. PS: to tvoje videla, by som ihneď opravila.
no ale aj tak ma to niejaku spojitost alebo nieco podobne???
Tweety
11.03.11,15:20
no ale aj tak ma to niejaku spojitost alebo nieco podobne???
A prečo by nemalo? Ja snom verím, sú sny( nie všetky), ktoré nám dávajú znamenia, hovoria niečo dopredu. V tvojom by som sa zamerala na jeho druhú časť.
5lubka9
11.03.11,15:23
A prečo by nemalo? Ja snom verím, sú sny( nie všetky), ktoré nám dávajú znamenia, hovoria niečo dopredu. V tvojom by som sa zamerala na jeho druhú časť.
pred 3 dnami sa mi snivalo ze padal sneh a vcera zomrel spoluziackin zajac a teraz toto no ja neviem tie umrtia mi nedavaju zmysel...choci sa este nic nestalo
Tweety
11.03.11,15:25
pred 3 dnami sa mi snivalo ze padal sneh a vcera zomrel spoluziackin zajac a teraz toto no ja neviem tie umrtia mi nedavaju zmysel...choci sa este nic nestalo
Zajaca do toho nepleť, sny sú o ľuďoch a pre ľudí, a tých môžu aj varovať.
5lubka9
11.03.11,15:27
Zajaca do toho nepleť, sny sú o ľuďoch a pre ľudí, a tých môžu aj varovať.
dobre.. tak my to vysvetli hladala som aj v snaroch ale tam take nieje a ty hovoris o dazdi a o umrti mne to dokopy neide
Tweety
11.03.11,15:31
Sny máš vysvetlené v prísp. 478, vôbec nemusia ísť dokopy, a nakoniec, prečo by aj mali.
Kvaka
11.03.11,15:44
dnes sa mi snivalo toto,ale je to trocha dlhe:

kupali sme sa v mori,viaceri znami a pribuzni,konkretne som vsak videla len svoju mamu,na inych si nespominam.videla som len svoj obraz a ludi ako sa kupame v mori.
viem len,ze k moru sa z domu vychadzalo z takeho,akoby stresneho okienka,ktore bolo dost male,boli na nom zasuvacie dvierka a k plazi viedol rebrik.toto sa mi vsak vo sne vyjavilo az potom,ked sme sa uz vracali do domu.stupali sme po tom rebriku,niektori sa ostali este kupat.po rebriku sa slo velmi zle,tazko,bol zaveseny vo vzduchu ,za mnou siel mamin brat.ked uz som bola skoro v cieli,tesne pri okienku sa ten rebrik vytiahol na jednej strane z uchytky,ktora ho drzala v stene.pokusala som sa to tam znovu nzastoknut a slo to velmi tazko.mamin brat ma povzbudzoval,lebo inak spadneme dolu. ale dokazala som to.napokon som sa dostala dnu.ale vchod bol hrozne uzky a ja som sa nevedela prepchat,potom sa mi podarilo dvierka este kusok otvorit a konecne som vosla.bolo to akoby na povale,tam som sa osusila.
zrazu sa strhol vichor a zacalo prsat,vsetko bolo zatiahnute.pomyslela som si,to bolo o chlp,ze sme uz doma.
potom sa mi zjavil obraz,ze sme boli u jednej mojej tety,potom kupani a ja som chela ist pozerat TV a chcela som si tam vziat chipsy ale teta mi to nechela dovolit,lebo natrusim na koberec.
ale napokon som si ich aj tak vzala-prehovorila som ju.
medzitym som vsak prechadzala po byte a bol to zvlastny byt,lebo tam kde koncila tetine chodba,boli akesi zelezne neviemco-velke akoby stlpy ale nesiahalo to az po plafon....skratka tam zacinal novy byt,ale bez stien.
este sa mi ukazal obraz maleho chlapceka obleceneho v kostyme princa,bola s nim jeho mama a vedela som ze su z toho susedneho bytu.

zvlastny sen,vela roznych obrazov.......vedel by niekto aspon trochu vysvetlit,co moze znamenat?
dakujem.
Veľmi zaujímavý sen, viem len to, že dom vždy znamená tvoje ja. Telo aj dušu. Pozri si aj tu, možno nájdeš súvislosti. http://sk-sk.facebook.com/note.php?note_id=153512358007197
Kúpanie v mori sú nesplnené túžby a nádeje.
osky
19.04.11,18:34
1.mama dnes prisla a povedala ze sa jej snivalo o svadbe,kde nevestou bola ona sama.co to moze znamenat??

2.a mne sa snivalo stale ze nosim na rukach male babo,take co uz drzi hlavicku,len tak ho mam na jednej ruke,druha je volna a tak ho nosim.bol s nami aj cierny pes a v tom sne sa mi zjavovala aj moja babicka-este zije.
viem,ze dieta nebolo moje,ale v podvedomi viem,ze sme boli na svadbe-asi pred tym len sami to pomiesalo....neviem.co by to mohlo znamenat.viem ze deti su starosti,ale inac nic.
ANTIDRAK
20.04.11,09:01
poviem sny sú odrazom nášho podvedomia snívanie s tigrom boj bud sam so sebou alebo proti niečomu biele kone pohreb zapáchajuca rastlina naznak ze sa mas detoxikovat radsej sa nezaoberaj snami riad sa radsej svojim podvedomím intuiciou lebo ak sa zacnes prilis venovat snom co znamenaju narušíš rovnovahu nezahravaj sa .. vravi sa zajtrajsok sa o seba postara sam
ANTIDRAK
20.04.11,09:12
existuju portale na vyklady snov ja mam dar intuicie niekedy je to dobre niekedy mi to neprospieva niekedy viem nieco dopredu sama co sa udeje s kym sa stretnem bez toho aby som vedela kto to bude ubera to z energie preto nie je dobre chciet vsetko vediet a skodi to na dusi
Gabi03
20.04.11,12:52
Poslednú moc som mala veľmi strašidelný sen... snívalo sa mi o konci sveta. A bol to tak realistický sen...
Deň začínal ako každý iný. Ja som ráno vstávala, muž šiel do obchodu. Keď som si v kuchyni robila kávu, cez okno na oblohe som zbadala z oblakov vytvorený kríž. A keďže mama spomínala, že posledný súd príde, keď na oblohe bude 3 dni a 3 noci nejaký kríž (toto je real, nie sen), vedela som, že už nadišiel čas. Pokúšala som sa volať manželovi, nech kúpi kartóny vody, chlieb a nejaké potraviny, aby sme to tie 3 dni vydržali. Lenže som sa mu nedovolala. Keď prišiel, povedala som mu, čo som zbadala. Bral to v pohode. Potom som sa nejak dostala s mladšou sestrou do nejakej kaviarne, aby sme sa dohodli, čo a ako. Tam sme nejakú dobu sedeli a zrazu sa zvečerievalo. Tak sme sa rozišli, aby sme stihli prísť domov. No ja som sa ešte zastavila za starkou, že nech ide k nám, nech nie je počas tých dní sama, lebo nikto by nemal výjsť von a nikomu by sme nemali otvoriť dvere. Bála som sa o ňu, že neskôr otvorí dvere aj mne, hoci to bude diabol. No nedala sa presvedčiť. Tak som rezignovala a nechala ju samu. Tak som sa v papučiach ponáhlala domov. Už sa zmrákalo. Pozrela som sa na kríž a v strede svietilo také červené svetielko, aké býva v kostoloch zobrazujúce večnosť. Lenže práve vtedy začalo blikať. Ja som sa rozbehla domov, lebo som tušila niečo zlé. Hneď nato svetlo z kríža zmizlo. Bola som prekvapená, lebo prešiel len jeden deň a nie tri. V papučiach som sa potkla. Vyzula som si ich, vzala do ruky a začala bežať. No počula som výkriky a hrozné vzdychy. To ľudia zbadali satana. Potom sa už veľa neudialo. Len prebehli mi hlavou myšlienky, že už je neskoro, už to domov nestihnem. Ale stále som bežala, čo ak... A ja som myslela na to, či mi manžel nechá otvorené dvere alebo nie (nedávno sme sa sťahovali do nového, ale v sne sme boli v starom dome). No ak ich nechá, je v nebezpečenstve aj on aj môj malý syn. Ale ak ich zatvorí, ja sa domov nedostanem a určite budem zatratená. Chytil ma neopísateľný strach a beznádej, bezmocnosť a to, že som nevedela, čo sa stane.
Potom som sa zobudila a verte mi, hodne dlhú dobu som nevedela zas zaspať.
Inak okrem tej kaviarne (ulica áno, kaviareň nie) všetko bolo z reality.
Asi to znamená, že by som po dlhej dobe mala ísť na spoveď. Čo poviete? :)
maca.tt
25.05.11,16:02
moja mama by sa včera bola dožila 66 narodenín,v noci na dnes sa mi snívalo že ležala v truhle privierala oči a pytala si tabletky na upokojenie-spanie aby ju mohli pochovať ,aby nebola hore.pravda je že som včera zabudla zapáliť sviečku na jej pamiatku ,dnes ma vlastne napadlo že sa mi asi pripomenula.
vlado6363
10.06.11,18:26
Nie som si istý, či niečo podobné patrí do Porady, skúsim. Prosím, stalo sa niekomu, že v krátkom časovom odstupe mal viackrát po sebe sen, v ktorom jeho najbližší a najmilovanejší zažil príhodu, ktorá ho pravdepodobne „stála život“ ( myslím toho najbližšieho ) a príčiny boli, viac-menej rovnaké? Nechať niečo podobné pozvoľna odznieť, alebo...? Neustále na to myslím...hrôza.
gilda
14.06.11,16:10
Tehotnú ženu vidieť. Aký je výklad sna a či sa výklad môže týkať aj osoby vo sne videnej. Ďakujem.
pauliq
18.10.11,05:45
velmi dlho som tu nebola, dakujem vam za vase odpovede, zmenila som ludi okolo seba, byvanie, mesto stat, a sny odisli...a tie sny s hadmi som pochopila trosku neskor, tykali sa jednej osoby ktora mi ublizovala a ublizuje, lebo neskor sa mi snivali iba s tou osobou ale ja som predtym zatvarala oci... velmi som a zamyslela nad vasou odpovedou a dakujem pomohli ste mi.... Prajem Vam vsetko dobre do zivota a este raz dakujem
74eva
22.10.11,08:17
Dnes v noci sa mi snívalo, veľa všelijakých divných snov dohromady a chcela by som poradiť čo by to mohlo znamenať. Začalo to tak, že som s neviem kým sedela v aute a niekam sme šli. Zrazu som s priateľom stála na kraji veľkého bazéna plného zelenej špinavej vody a plávali v ňom rovnako veľké ryby. Bolo ich veľa. Ľudia sa v tej vode kúpali, ale videla som ich veľmi hmlisto. Bolo veľmi horúco. Bavila som sa s priateľom, že určite do tej vody nepôjdeme, že je špinavá a tie ryby nás odrádzali. Zrazu tam priateľ spadol, ale hneď vyšiel von a išiel sa osprchovať pod čistú tečúcu vodu. Ja som tam tiež spadla a tiež som odtiaľ hneď vyliezla a utekala som pod sprchu. A hneď ďalší sen bol, že som bola u maminých rodičov (s ktorými mám dlhoročne veľké nezhody) v dome aj s dvomi sesternicami. Mamin otec (ktorý ma momentálne ignoruje) v tom sne stále chodil za mnou a chcel mi niečo povedať, ale ja som ho nepočúvala. Len otváral ústa, ale zvuk nevychádzal. Chodila som po izbách a vnímala som ho len ako tieň za mojím chrbátom. Potom som sa ocitla s najmladšou sesternicou sedieť na posteli a staršia sesternica stála pri vchodových dverách. My sme sa na posteli chceli modliť, aby sme "toho ducha" - neviem akého, vyhnali z domu. Staršia sesternica zatiaľ otvorila dvere a my sme si nevedeli spomenúť na pokračovanie modlitby, nakoniec sme modlitbu dali nejak dohromady a videla som ako ten duch vyšiel z domu vchodovými dvermi, sesternica ich zatvorila, duch ostal vonku a viac neviem. "Ducha" som videla zreteľne aj v tvári. Vedeli by ste mi niekto poradiť čo tieto sny znamenali? Viackrát sa mi opakujú sny s bazénmi, nádobami, rieky plnej špinavej vody, ale nikdy som nej nebola, len som stála na okraji a dívala sa na ňu.
Tweety
22.10.11,08:28
Kalná voda-prekážky, kúpať sa- falošne ťa obvinia, ale dostaneš sa z toho. To ostatné určite súvisí s tým prvým.
pasuliatko
02.12.11,19:14
mimotemy Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
často keď spím si škriabem ruky, keď ležím vyrovnám ich, zdvihnem dám si dolu rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?ďakujem
ivantt
02.12.11,21:42
mimotemy Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
často keď spím si škriabem ruky, keď ležím vyrovnám ich, zdvihnem dám si dolu rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?ďakujem

nie si nikomu nic dlzny ??? nemas nieco co ti nepatri ??? ak ano, daj to na pravu mieru.
pasuliatko
03.12.11,12:55
nie si nikomu nic dlzny ??? nemas nieco co ti nepatri ??? ak ano, daj to na pravu mieru.

1. nie som on :D
2. nemyslím,že by to tak bolo
Gina Er
03.12.11,13:39
mimotemy Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
často keď spím si škriabem ruky, keď ležím vyrovnám ich, zdvihnem dám si dolu rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?ďakujem
možno sa Ti sníva,že po Tebe niečo lezie.... :D
buchač
03.12.11,14:46
mimotemy Čaute viem,že je to mimo témy ale týka sa to snov...
často keď spím si škriabem ruky
...hm ...
, keď ležím vyrovnám ich
...inak sa to povie ...
, zdvihnem dám si dolu
...ach jo ...
rukáv a začnem sa škrabať po rukách,potom prestanem...
...musím ...
a toto robím len počas spánku a často sa na to zobudím
...aj TY ????.......aj ja ...
...a dnes som si škrabala dlane ale aj celé ruky.. neviete čo to môže byť?
...možno aj hej ...
ďakujem
:rolleyes: