Zavrieť

Porady

výklad snov - pridajte

Milí poraďáci.

Napadla ma téma, že kto má aké skúsenosti so snami, čo znamenajú alebo predurčujú. Mám doma tri snáre, ale každý píšu inak, tak ma napadlo, že možno tu zobierame taký náš a odskúšaný. Čo vy na to?

Ja sa hneď aj spýtam, že kto vie,čo to znamená, keď sa mi často sníva o mŕtvej osobe?

Budem postupne pridávať aj ja sem. Lepšie výklady budú ale tie ozajstné, nie len knižkové, aj keď viem,že toto je široký záber výkladov a individuálne sa to môže tiež líšiť. Viem,o čom je spánok, a aké druhy snov máme, že niekde hrá rolu preťažený mozog, inde podvedomie atd. Takže píšte prosím len výklady snov.Bude to zaujímavé, koľko ľudí, toľko skúseností....
Usporiadat
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

že ho večer uvidíš v telke
0 0
korduľa korduľa

korduľa je offline (nepripojený) korduľa

katka 23 Pozri príspevok
že ho večer uvidíš v telke
jaaaj, tak nic, inac v tom sne mi opravoval strechu na dome. ..nemam ani dom, ani strechu, ani Mastalira
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

vdaka vsetkym za duchaplne prispevky.vazne ste mi neskutocne pomohli....
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

A mne sa skoro snívalo, že už už idem do predčasného dôchodku.

Čo to znamená ?
(ak tomu niekto rozumiete, napíšte)
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

grinavak Pozri príspevok
A mne sa skoro snívalo, že už už idem do predčasného dôchodku.

Čo to znamená ?
(ak tomu niekto rozumiete, napíšte)
AKO tomu rozumieť, že skoro snívalo? Buď snívalo alebo nie,či?
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

Tweety Pozri príspevok
AKO tomu rozumieť, že skoro snívalo? Buď snívalo alebo nie,či?
Upresním vari takto :
Snívam. O tom (ale mám pritom normálne otvorené oči) dôchodku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

grinavak Pozri príspevok
Upresním vari takto :
Snívam. O tom (ale mám pritom normálne otvorené oči) dôchodku.
Tak to sa vyložiť nedá.
0 0
Citroon22 Citroon22

Citroon22 je offline (nepripojený) Citroon22

sny su len sny, nič to neznamená a to že každý snár má na to iné vysvetlenie je len dôkaz toho, že tie knihy sú vhodné len ako podložka pod tanier s obedom...sny su produktom oddychujuceho mozgu, svojim spôsobom premieta dojmy, okolnosti a pocity ktoré nás nejak v živote ovplyvnili ..mne sa napr celý život sníva s medveďmi. sú to rôzne situácie ale s dvomi spoločnými menovateľmi: medveď a strach z neho..niekedy je to brutálne a neprežijem to,inokedy sú odo mna daleko ale aj tak sa ich bojim...a vysvetlenie je jednoduche aj bez snára: do 6-ich rokov som žil na farme v oblasti silno osídlenej medvedmi, rodičia ma nimi od malička strašili, v noci sa nám často prechádzali okolo domu a ničili nám ovocné stromy..aj ked vedome teraz žiadnu fobiu z medveďov nemám ( myslím že sú to krásne zvieratá) v snoch ma stále prenasledujú a som si istí že je to kvôli tomu že som sa ich v detstve tak bál...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Citroon22 Pozri príspevok
sny su len sny, nič to neznamená .
Ako veľmi sa mýliš. Ale zas nie každý sen má svoj odkaz, tu treba rozlišovať.
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

Tweety Pozri príspevok
Tak to sa vyložiť nedá.
A nemôže to nejako súvisieť s niečím iným (čo ja viem so zverokruhom , dátumom narodenia ? )
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

Citroon22 Pozri príspevok
sny su len sny, nič to neznamená a to že každý snár má na to iné vysvetlenie je len dôkaz toho, že tie knihy sú vhodné len ako podložka pod tanier s obedom...sny su produktom oddychujuceho mozgu, svojim spôsobom premieta dojmy, okolnosti a pocity ktoré nás nejak v živote ovplyvnili ..mne sa napr celý život sníva s medveďmi. sú to rôzne situácie ale s dvomi spoločnými menovateľmi: medveď a strach z neho..niekedy je to brutálne a neprežijem to,inokedy sú odo mna daleko ale aj tak sa ich bojim...a vysvetlenie je jednoduche aj bez snára: do 6-ich rokov som žil na farme v oblasti silno osídlenej medvedmi, rodičia ma nimi od malička strašili, v noci sa nám často prechádzali okolo domu a ničili nám ovocné stromy..aj ked vedome teraz žiadnu fobiu z medveďov nemám ( myslím že sú to krásne zvieratá) v snoch ma stále prenasledujú a som si istí že je to kvôli tomu že som sa ich v detstve tak bál...
Podvedomie upratuje ?
a pritom pospája aj nesúvisiace (alebo myslíš, že kontroluje logiku skladania čriepkov? ) fragmenty ?
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

grinavak Pozri príspevok
A nemôže to nejako súvisieť s niečím iným (čo ja viem so zverokruhom , dátumom narodenia ? )
Celý deň mám taký vracajúci sa pocit, že nejako s dátumom narodenia súvis by to mohlo mať (ale k tomu potom asi kartárka by vedela povedať / astrológ ? ) .
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

grinavak Pozri príspevok
Celý deň mám taký vracajúci sa pocit, že nejako s dátumom narodenia súvis by to mohlo mať (ale k tomu potom asi kartárka by vedela povedať / astrológ ? ) .
Nevie nikto?
Musím sa s tým sám vyrovnať ?
Nájsť si vysvetlenie ?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne sa minule snívalo o tom, že som bola u mojej mamy v byte, ona bola na dovolenke, ja s kopou ľudí u nej - niektorých som poznala, niektorých nie nezbedné chalanisko mi popálilo líce tak, že sa mi pľuzgier vytvoril, išla som si vybrať ľad do jej mrazničky na schladenie a keď som ju otvorila, tak z nej vytieklo mrte vody, lebo bola vypnutá a rozmrazená a vytopilo jej celý byt a musela som to umývať

o deň! neskôr - skorosedemnástka nezavrela poriadne dvierka na mrazničke, rozmrazila sa, kopa vody na dlážke a musela som umývať (aj som sa zmienila o tom v čo ma rozčúlilo....http://www.porada.sk/t200637-p198-co...ml#post2166795
žeby predtucha?
0 0
grinavak grinavak

grinavak je offline (nepripojený) grinavak

Ivana Š Pozri príspevok
mne sa minule snívalo o tom, že som bola u mojej mamy v byte, ona bola na dovolenke, ja s kopou ľudí u nej - niektorých som poznala, niektorých nie nezbedné chalanisko mi popálilo líce tak, že sa mi pľuzgier vytvoril, išla som si vybrať ľad do jej mrazničky na schladenie a keď som ju otvorila, tak z nej vytieklo mrte vody, lebo bola vypnutá a rozmrazená a vytopilo jej celý byt a musela som to umývať

o deň! neskôr - skorosedemnástka nezavrela poriadne dvierka na mrazničke, rozmrazila sa, kopa vody na dlážke a musela som umývať (aj som sa zmienila o tom v čo ma rozčúlilo....http://www.porada.sk/t200637-p198-co...ml#post2166795
žeby predtucha?
Kdeže
Pri skorosedemnástke skôr pravidlo
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

denredek Pozri príspevok
Už sa to vysvetlilo.
No vidíš, najlepšie riešenie je, vydiskutovať si to sám so sebou.
0 0
Lenka1988 Lenka1988

Lenka1988 je offline (nepripojený) Lenka1988

dobry den . poprosila by som o radu. uz niekolko krat od smrti babky sa mi snivaju s nou sny.. v snoch nerozprava, aj ked sa jej na nieco pytam neodpoveda.. dnesnu noc sa mi s nou znova snivalo.. cele znenie sna si nepamatam len utrzky.. bolo to v nejakej opustenej sidliskovej casti.. bolo to stare opustene bytovky, scasti rozbite.. v jednej z nich som bola s babkou aj mamou, a este jedna osoba tam bola.. bola som smutna, a nechapala som ci sa deje. babka sedela na sedacke, bez slova, s neutralnym vyrazom na tvari, akoby na nieco cakala. chcela som s nou rozpravat ale nedalo sa, nieco mi v tom branilo akoby nejaka sila.. mama mi povedala, nech odidem ze by to bolo pre mna tazke.. tak som sla prec chtiac nechtiac.. ale ostala som v budove a videla som ako ta tretia osoba hovori, ze neda sa babke uz nijako pomoct a musia ju zbavit trapenia.. videla som, ako babku dobrovolne zbavuje zivota, ona sa nebranila. plakala som.. zhruba takto to je.. ako som sa zobudila citim tazko na dusi a neprijemny pocit.. poradte mi prosim vas.. ak mozte na email: izagire178@centrum.sk

s babkou som mala vzdy velmi dobry vztah: no pred jej smrtou sa stali veci ktore istemu cloveku nezabudnem, a to ma velmi tazi.. budem velmi vdacna za kazdu radu. dakujem !Lenka
0 0
belinka31 belinka31

belinka31 je offline (nepripojený) belinka31

Mne sa v poslednom čase snívajú sny o konci sveta, čo mi nepríde až také neobvyklé - strašia nás z každej strany... Doteraz sa mi nesnívalo často ale posledný týždeň sa mi sníva každú noc... Väčšinou nepríjemné sny ako som už spomínala o konci sveta a tak... Nepríjemný pocit som mala ale poslednú noc, keď sa mi snívalo o tom že som bola v svadobných šatách a stále som niekoho hľadala vždy som sa buď ušpinila alebo si natrhla šaty, a chodila som hore dole ani neviem presne prečo... Výsledok bol to že sa mi rozpadol aj účes... Nevidela som že ako v tých šatách vyzerám, lebo som sa pozerala na seba ako sa pozeráme bežne.. zhora, len som videla ako sa mi tie šaty špinia a viem že som niekoho hľadala...
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

Lenka1988 Pozri príspevok
dobry den . poprosila by som o radu. uz niekolko krat od smrti babky sa mi snivaju s nou sny.. v snoch nerozprava, aj ked sa jej na nieco pytam neodpoveda.. dnesnu noc sa mi s nou znova snivalo.. cele znenie sna si nepamatam len utrzky.. bolo to v nejakej opustenej sidliskovej casti.. bolo to stare opustene bytovky, scasti rozbite.. v jednej z nich som bola s babkou aj mamou, a este jedna osoba tam bola.. bola som smutna, a nechapala som ci sa deje. babka sedela na sedacke, bez slova, s neutralnym vyrazom na tvari, akoby na nieco cakala. chcela som s nou rozpravat ale nedalo sa, nieco mi v tom branilo akoby nejaka sila.. mama mi povedala, nech odidem ze by to bolo pre mna tazke.. tak som sla prec chtiac nechtiac.. ale ostala som v budove a videla som ako ta tretia osoba hovori, ze neda sa babke uz nijako pomoct a musia ju zbavit trapenia.. videla som, ako babku dobrovolne zbavuje zivota, ona sa nebranila. plakala som.. zhruba takto to je.. ako som sa zobudila citim tazko na dusi a neprijemny pocit.. poradte mi prosim vas.. ak mozte na email: izagire178@centrum.sk

s babkou som mala vzdy velmi dobry vztah: no pred jej smrtou sa stali veci ktore istemu cloveku nezabudnem, a to ma velmi tazi.. budem velmi vdacna za kazdu radu. dakujem !Lenka
Pokiaľ si si istá , že vieš byť objektívna, "prerozprávaj tie veci, čo sa stali pred babkinou smrťou " s niekým, komu veríš.

Pravdepodobne ti časť z toho vysvetlí / vyvráti.

So zvyškom (ak je to normálny človek) sa porozprávaj s tým "istým človekom" , že ťa to ťaží.

Výsledok je síce neistý, ale skús.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať