damati
14.03.08,06:05
Ahojte! Občianske združenie plánuje zamestnávať predsedu združenia. Chcela by som vedieť akými spôsobmi ho možno zamestnať /aký pracovno-právny vzťah/ a ako je to potom s určovaním výšky mzdy pre takého pracovníka. Ďakujem.
damati
16.03.08,07:35
Ahojte! Občianske združenie plánuje zamestnávať predsedu združenia. Chcela by som vedieť akými spôsobmi ho možno zamestnať /aký pracovno-právny vzťah/ a ako je to potom s určovaním výšky mzdy pre takého pracovníka. Ďakujem.
Nechcem, aby ste mi tu vypisovali aké pracovno-právne vzťahy poznáme. Tieto veci som si preštudovala na nete aj na porade. Chcela by som nejakú radu z praxe, predovšetkým mi ide o to, či zamestnanec OZ musí mať mzdu určenú podľa nejakých mzdových tabuliek alebo nie. Ak máte nejaké skúsenosti a dáte vedieť, tak ďakujem.
Ankaa7
04.09.08,21:24
Ako ste to vyriešili?
damati
19.09.08,04:22
Ako ste to vyriešili?
Zatiaľ nemáme zamestnancov, ale nie sú na to žiadne fixné tabuľky.
victoria
22.09.08,11:05
Existuje ako priloha Zakonnika prace tzv. stupne narocnosti pracovneho miesta, kde je zadane aka mzda by mala prinalezat jednotlivym druhom prace a stupnu narocnosti. Jednotlive stupne su odlisene koeficientom, ktory predstavuje nasobok minimalnej mzdy.To su nejake zachytne body pre zamestnavatela pri urcovani minimalnych mzdovych narokov.