Zavrieť

Porady

Zamestnanec v občianskom združení

Ahojte! Občianske združenie plánuje zamestnávať predsedu združenia. Chcela by som vedieť akými spôsobmi ho možno zamestnať /aký pracovno-právny vzťah/ a ako je to potom s určovaním výšky mzdy pre takého pracovníka. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    damati Pozri príspevok
    Ahojte! Občianske združenie plánuje zamestnávať predsedu združenia. Chcela by som vedieť akými spôsobmi ho možno zamestnať /aký pracovno-právny vzťah/ a ako je to potom s určovaním výšky mzdy pre takého pracovníka. Ďakujem.
    Nechcem, aby ste mi tu vypisovali aké pracovno-právne vzťahy poznáme. Tieto veci som si preštudovala na nete aj na porade. Chcela by som nejakú radu z praxe, predovšetkým mi ide o to, či zamestnanec OZ musí mať mzdu určenú podľa nejakých mzdových tabuliek alebo nie. Ak máte nejaké skúsenosti a dáte vedieť, tak ďakujem.

    damati je offline (nepripojený) damati

    som kto som damati
    pomoc123 Pozri príspevok
    Ako ste to vyriešili?
    Zatiaľ nemáme zamestnancov, ale nie sú na to žiadne fixné tabuľky.

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Existuje ako priloha Zakonnika prace tzv. stupne narocnosti pracovneho miesta, kde je zadane aka mzda by mala prinalezat jednotlivym druhom prace a stupnu narocnosti. Jednotlive stupne su odlisene koeficientom, ktory predstavuje nasobok minimalnej mzdy.To su nejake zachytne body pre zamestnavatela pri urcovani minimalnych mzdovych narokov.

    Zamestnanec v občianskom združení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.