Dada
27.03.08,10:05
Môže sa v priebehu roka prechádzať na nový účtovný softvér? Vaše skúsenosti, názory a všetko okolo toho by ma potešilo ;) Ďakujem.
Tweety
27.03.08,09:05
Môže sa v priebehu roka prechádzať na nový účtovný softvér? Vaše skúsenosti, názory a všetko okolo toho by ma potešilo ;) Ďakujem.
Ak je odvaha, tak môže.
Pidgey
27.03.08,15:24
No ja robim iba s pohodou, a zalezi co vsetko by ste chceli preniest do noveho programu, resp co vsetko v nom spracuvavate.ked je to napr iba skladova evidencia bez uctovania, tam by velke problemy nemali byt.Pokial ale chcete prejst komplet aj z uctom, mzdami a pod, tak to je ine kafe....jedine tak, ze si nahodite pociatocne stavy uctov a nahadzujete iba nove doklady, ale to moc nedoporucujem, lebo startite vazbu na predchadzajuce operacie.Neviem ze by bol nejaky soft, ktory by dokazal korektne naimportovat data z ineho (podla mna neexistuje) a nahadzovat vsetko od zaciatku roku....v januari, februari sa to da,ale v polke roku asi nie.Urcite by som sa pred tym spytal na podpore noveho programu, ake su moznosti importovania starych dat.
Dada
28.03.08,05:54
Ja tomu rozumiem. Ja som s Pohodou tiež spokojná, ale môj šéf sa rozhodol pre ABRU. Robíme v nej komplet všetko. Najlepšie by bolo od začiatku roka prejsť na nový program, ale to šéfovi nevysvetlíte. Preto si zisťujem čo a ako. Ale podľa mňa je to tiež blbosť prechádzať už v rozbehnutom roku na nový program. Hold vyššia moc...