Zavrieť

Porady

Prechod na nový softvér v priebehu roka

Môže sa v priebehu roka prechádzať na nový účtovný softvér? Vaše skúsenosti, názory a všetko okolo toho by ma potešilo Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Dada Pozri príspevok
    Môže sa v priebehu roka prechádzať na nový účtovný softvér? Vaše skúsenosti, názory a všetko okolo toho by ma potešilo Ďakujem.
    Ak je odvaha, tak môže.

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    No ja robim iba s pohodou, a zalezi co vsetko by ste chceli preniest do noveho programu, resp co vsetko v nom spracuvavate.ked je to napr iba skladova evidencia bez uctovania, tam by velke problemy nemali byt.Pokial ale chcete prejst komplet aj z uctom, mzdami a pod, tak to je ine kafe....jedine tak, ze si nahodite pociatocne stavy uctov a nahadzujete iba nove doklady, ale to moc nedoporucujem, lebo startite vazbu na predchadzajuce operacie.Neviem ze by bol nejaky soft, ktory by dokazal korektne naimportovat data z ineho (podla mna neexistuje) a nahadzovat vsetko od zaciatku roku....v januari, februari sa to da,ale v polke roku asi nie.Urcite by som sa pred tym spytal na podpore noveho programu, ake su moznosti importovania starych dat.

    Dada je offline (nepripojený) Dada

    Dada
    Ja tomu rozumiem. Ja som s Pohodou tiež spokojná, ale môj šéf sa rozhodol pre ABRU. Robíme v nej komplet všetko. Najlepšie by bolo od začiatku roka prejsť na nový program, ale to šéfovi nevysvetlíte. Preto si zisťujem čo a ako. Ale podľa mňa je to tiež blbosť prechádzať už v rozbehnutom roku na nový program. Hold vyššia moc...

    Prechod na nový softvér v priebehu roka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.