Secret
19.04.08,17:04
dobry den,
chcel by som zacat podnikat, a chcel by som vediet na co vsetko si musim dat pozor, co vsetko si mam zabezpecit a co ma vsetko caka ako podnikatela co sa tyka papierovaciek .
Cize mohli by ste mi povedat co si mam zabezpecit a na co sa mam pripravit? cize vedenie uctovnictva, odvody, atd atd. nemam zatial predstavu o tomto tak by mi to velmi pomohlo.
Na zaciatku budem podnikat sam, cize nebudem mat ziadnych zamestnancov.

dakujem velmi pekne.
ekopo
19.04.08,15:08
tetrisss
19.04.08,16:16
No na takuto otazku ti nikto neodpovie, pretoze nepises v com chces podnikat a to je podstata.
Secret
20.04.08,15:37
Chcem poskytovat firmam sluzby v oblasti reklamy a propagacie mena firmy. Budem podnikat skor na internete, aspon v zaciatkoch.
durisovad
20.04.08,16:44
Hlavne si daj pozor na to, aby si robil pre zakaznikov, ktori su ochotni a schopni tvoje sluzby zaplatit.
Secret
20.04.08,20:55
No ved to je tak asi zo vsetkym, kazdy si musi dat pozor na to ci ten komu poskytuje sluzby je schopny mu to aj zaplatit...ale v tejto oblasti je to tak ze za sluzby sa plati vopred....vacsinou.
Secret
21.04.08,20:31
Tak aby som to upresnil este viac. Chcem rozbehnut na internete portal zamerany hlavne na inzerciu no bude poskytovat kvantum sluzieb, ale hlavna cinnost je reklama a propagacia mena firmy. Mam ovela viac planov ako to rozbehnut dalej, ale na zaciatok je toto moj ciel. V podstate vsetko mam pripravene, projekt funguje uz isty cas ale pre dalsi rast je nutne zacat oficialne podnikat.
Ak mate niekto skusenosti s tymto typom podnikania, kazda rada sa mi zide.

alebo cokolvek s cim by ste mi mohli poradit by mi velmi pomohlo. Moj problem je totizto v tom ze sa velmi malo vyznam legislativy ktora sa dotyka podnikatelov ako aj vsetkeho co je s tym spojene.

Snazim sa zistit o tom viac a viac ale cim viac citam tym mam v tom vacsi chaos. Preto mi pomoze kazda rada a kazdy odkaz na zrozumitelny zdroj.