ajacik
03.04.05,15:30
Je to už poriadne preriedené, ale kto je najslabší? Ja si myslím, že Tomáš. Ale či vypadne..........
babenko1
03.04.05,13:31
Nuž.. v piatok sa mu moc nedarilo...ktovie, ako mu pôjde swing...
ajacik
03.04.05,13:32
POZOR!!! V anketnej otázke je zlá otázka. Mrzí ma to, má tam byť: Kto vypadne ako další?
Asi ma prišiel najvštíviť tlačiarenský škriatok :)
babenko1
03.04.05,13:35
pochopili sme podľa zadania témy :-)
Janka6685
03.04.05,13:48
Tak smola. Ja som blondínka, takže som to nepochopila. Hlasovala som za Šindlelovu. Keby som to pochopila a hlasovala som, kto vypadne, tak kliknem na Bezdedu. Ale ten aj tak nevypadne, lebo zas budú puberťáčky sms-kovať.
DanielaSL
03.04.05,15:51
Je to už poriadne preriedené, ale kto je najslabší? Ja si myslím, že Tomáš. Ale či vypadne.......... Je najslabší , ale nevypadne. On bude prvý. Aj Zdenka bola lepšia.
DanielaSL
03.04.05,15:53
Aj herečka Vilma Jamnická to predpovedala, hoci túto súťaž vôbec nepozerá a nepozná.
Uvidíme či jej to vyjde.:)
Janka6685
04.04.05,14:39
To naozaj je slovenský národ taký hluchý???!!!
brm
04.04.05,17:59
Je najslabší , ale nevypadne. On bude prvý. Aj Zdenka bola lepšia.prudký súhlas
jeso
04.04.05,18:58
pubertáčky hlasujú cez oči a nie cez uši-ale aj mojej 8-ročnej dcére sa najviac páči Bezdeda -a to má ešte do puberty daleko -aspon dúfam
Luna
05.04.05,06:16
Mal by Bezdeda,ale šumienky ho podržia.
Zuzka
05.04.05,06:45
.... hmm a možno tie hlasy od šumienok nebudú stačiť, pretože tí, čo posielali hlasy Zdenke nepošlú Tomášovi ale Katke a Martinke. ;)
JanaF
05.04.05,06:45
Ja si myslim, ze v tomto kole vypadne Martina. Bezdeda ma za sebou silny fanklub. Ten mozno nakoniec bude aj "SLOVENSKA SUPERSTAR"
Evanka
05.04.05,06:58
Aj podla mna je najslabsi Tomas. Je zlaty, ale z jeho spevu nie som paf. Naopak, pri Martininom speve az mrazi a Katkin hlas ma prijemnu farbu a ma rytmus v tele. Bojim sa vsak, ze to bude Martina. http://www.porada.sk/images/icons/icon8.gif
Nika
05.04.05,10:48
Keby nebol Tomáš taký cukrík, je už dávno preč. Myslím si že vypadne Martina, hoci je tam podľa mňa najlepšia.
anka1
05.04.05,11:07
Tiež mám taký blbý pocit že vypadne Martina alebo Katka. SUPER STAR bude Tomáš Bezdeda :(
Mickya
05.04.05,11:29
Podľa mňa najlepšie spieva Martina, ale veľmi ma sklamala, keď zahlásila Katke, že je pripečená, vtedy pre mňa dosť nízko klesla. Je to chovanie decka a nie Superstar. A v Superstar nejde len o spev...
No, ale netrúfam si tipnúť, kto vypadne.
Armola
05.04.05,12:44
Ja si myslim, ze tento tyzden to bude Sindlerka. Ma krasny hlas, fakt uzasny ale myslim si, ze to nevyhra. Neviem sa rozhodnut medzi Katkou a Tomasom. Tomas ma nieco do seba - mozno ma zaujal tou svojou chlapcenskou nevinou?! - ale keby to vyhrala Katka bola by som aj tak spokojna. Vlastne mne je uz teraz jedno kto to vyhra. Zostala velmi dobra trojka (od zaciatku som tipovala takuto).
Iveta
05.04.05,13:43
Podľa mňa by mala byť Superstar Katka. Podarilo sa mi byť v piatok na rozlúčkovej party po Superstar a mala som možnosť všetkých (okrem Končeka, Kotuľu a Miklu tam boli všetci) sledovať, ako sa správajú. Martina má ešte správanie decka. Tomáš je pekný chalan, ale v tejto trojke je spevácky najslabší. Vynikajúci dojem na mňa urobil Samo, ale ten je už mimo hry.
babenko1
05.04.05,15:59
Sama som videla tiež naživo. Veľmi skromný chlapec, nehral sa niečo, čo nie je. Aj spievať vedel.. nuž fňukala som, ked mi vypadol... ale vypadnúť by mal tentokrát Tomáš.. nejak sa nám zastavil...a už viac mu nejde ukázať...
Armola
06.04.05,06:28
Podľa mňa by mala byť Superstar Katka. Podarilo sa mi byť v piatok na rozlúčkovej party po Superstar a mala som možnosť všetkých (okrem Končeka, Kotuľu a Miklu tam boli všetci) sledovať, ako sa správajú. Martina má ešte správanie decka. Tomáš je pekný chalan, ale v tejto trojke je spevácky najslabší. Vynikajúci dojem na mňa urobil Samo, ale ten je už mimo hry.Ivetka a prezradis nam ako sa ti podarilo dostat sa na party???!!
Ako tam bolo? Ja by som sa velmi rada dostala aspon na SHS do NTC ale moznosti, odkial by som mohla mat listky su vycerpane. Uz pre mna listok neostalhttp://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif .
Ludka M
06.04.05,07:37
.. a tento záber ste videli ? .........
klocek
06.04.05,07:44
Keby nebol Tomáš taký cukrík, je už dávno preč. Myslím si že vypadne Martina, hoci je tam podľa mňa najlepšia.
Presne aj môj názor, Martina Sindlerová je určite najlepšia speváčka, aj ked Katka Koščová je možná "technicky" trochu dalej. Ale čo sa týka porovnania vek-hlasový rozsah a dané možnosti (a mne imponujúce zameranie Sindlerovej), tak u mňa jednoznačne Martina. A Tomáš? Určite prekvapil, lebo na začiatku to nevyzeralo, že sa až sem dostane. Potrebuje sa viacej vyspievať, inak image na pop-hviezdu určite má a povahovo vyzerá OK!
babenko1
06.04.05,08:04
.. a tento záber ste videli ? .........ja som ich dostala trošku viac :-)
ola
06.04.05,08:38
Cukrík je ozaj sladučký. "Bol by roztomilý, keby spieval len mne v nejakej vinárničke v intimko osvetlení, po dobrej večeri s pohárom kvalitného vínka, túžobne mi hľadiac do očí." - výrok jednej nemenovanej takmer "pubišky."
Mal by ísť z kola von. Martina je dobrá, zaspieva všetko, ale aj tak moje sympatie patria Katke.
Jara
06.04.05,10:12
Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...
DanielaSL
06.04.05,10:16
Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...Aj moja bola Zdenka. A upresni vekovo - kto sú "staré babky"?
:D
fabio
06.04.05,10:43
Ak sa nezoberu mobili všetkym pubertiačkam tak poleti ten nejspravnejši Tomaš, ale ak nie potvrdi sa hluchota a odide ta najlepšia Martina, doplati na svoj vek a malu publicitu ako sa hovori lovenskemu okeju umrie na krasu, pretoze je to hlas hlasov a v jej veku...,klobuk dole
klocek
06.04.05,11:35
Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...
Môže byť, Martina okrem iného spievala evidentne najťažšiu skladbu a to v hlasovom rozpoložení, kedy by si iný ani nevrzol! Je to veľká bojovníčka, možnože je "na lokte" a bujeje za seba a nešetrí, ale má ohromujúce dispozície. Dúfam, že sa jej hlas časom a spievaním nezmení - myslím register. A čo sa týka "napodobenie Mariky Gombitovej", já som bol puberťák, ked ona mala tieto hity ale teraz myslím vôbec nešlo o "napodobenie" Gombitovej.
Janka6685
06.04.05,13:33
vôbec nešlo o "napodobenie" Gombitovej.
Máš pravdu. Oni predsa nemajú napodobňovať interpretov. Majú byť sami sebou. V budúcnosti nebudu spievať tieto pesničky, ale svoje. Neznášam výroky typu: "vôbec to nezaspieval ako...". Oni nie sú imitátori. A Martina sa určite snažila, ale bola chorá. Keď bola chorá Humeňanská, tak to dopadlo oveľa horšie.
klocek
06.04.05,13:49
Máš pravdu. Oni predsa nemajú napodobňovať interpretov. Majú byť sami sebou. V budúcnosti nebudu spievať tieto pesničky, ale svoje. Neznášam výroky typu: "vôbec to nezaspieval ako...". Oni nie sú imitátori. A Martina sa určite snažila, ale bola chorá. Keď bola chorá Humeňanská, tak to dopadlo oveľa horšie.
Ak už spomínaš Petru Humeňanskú, tak tej bolo veru škoda, že vypadla. Já by som ju zaradil určite do prvej 5-ťky finalistov! Ale to vieš, nemal jej kto moc posielať hlasy, lebo gro sms-siek posielajú mladé žubrienky chalanom typu Bezdeda (aj ked tu u neho je jeho účasť a zlepšovanie sa od kola ku kolu evidentná a na mieste) ale je zaujímavé koľko dlho podporovali Miklu (ten z vážnym spevom nemôže koketovať ani z rýchlika) a aj Mira jaroša - ten zase do vienku od panbíčka nedostal spevácke vlohy, ale snažil sa a možno (možno) by si v rámci určitého žánru uplatnenie v POP Music našiel. Poznám profi interpretov, ktorí sú horší pomaly ako celá finalová partia!
ola
06.04.05,18:33
Martinin otec sa priznal, že po každom kole posielajú celá rodina asi okolo tristo SMS. KAŽDÝ. A že manželka má lepší telefón, tak ona stihne aj okolo päťsto. Koľko členov má ich rodina neviem, ale je fakt, že Martina má vynikajúci hlas.
Muška
06.04.05,20:01
A viete, že v českej Superstar máme nášho Slováka Filipa? Teda je medzi dvanástimi finalistami. U nás neuspel.
ondrejvla
06.04.05,20:05
Ale mne sa najviac páči Katka! Pri jej speve mám zimomriavky. Bezdeda, sladučký, zlatý ale pre svoje fanynky. No som zvedavá?!
elenka
07.04.05,04:41
Ja som jednoznačne za Martinu - je to fakt, jej spev je zvonivy, cisty, myslim si tiez, ze kritik Habera by sa len tak nepostavil a netlieskal. Je uzasna, je mladucka, dufam, ze vydrzi dlho.
Ale ako to dopadne, ktovie, prave som citala, ze je chora.
Daniela
07.04.05,05:53
Martina spieva všetky pesničky rovnako, silovo, nevidím rozdiel či Beatles alebo Gombitová. Vsjo rovno.
Katka zaspievala Pometenú skvelo. Tá dievčina nemá problém s akýmkoľvek žánrom. Držím jej palce. Nech vyhrá.
Tomáš je zlatý a snaží sa. Určite nespieva a nemá trénovaný hlas ako Martina. Skúsil to a ide ďalej. Nech sa v živote uchytí.
V každom prípade by mala vyhrať KATKA.
Martina to asi neprežije, skolabuje v priamom prenose. Ona si skrátka spieva to, čo vie. Je to individualistka a na to doplatí.
klocek
07.04.05,08:44
Martina spieva všetky pesničky rovnako, silovo, nevidím rozdiel či Beatles alebo Gombitová. Vsjo rovno.
Katka zaspievala Pometenú skvelo. Tá dievčina nemá problém s akýmkoľvek žánrom. Držím jej palce. Nech vyhrá.
Tomáš je zlatý a snaží sa. Určite nespieva a nemá trénovaný hlas ako Martina. Skúsil to a ide ďalej. Nech sa v živote uchytí.
V každom prípade by mala vyhrať KATKA.
Martina to asi neprežije, skolabuje v priamom prenose. Ona si skrátka spieva to, čo vie. Je to individualistka a na to doplatí.
Každý spevák nakoniec bude a musí byť a je individualista! Katka Koščová spievá s citom a dynamicky o tom nie je sporu, že je výborná. Martina Sindlerová je úplne iný typ speváčky a ak sa tomu bude venovať nadalej (čo asi ano) tak bude fungovať v úplne inom žánre ako Katka. O "kolapse Martiny" by som nehovoril v ich veku sú aj 2 - 3 roky veľa a vešký rozdiel. Robím profi muziku a myslím že to viem dobre posúdiť! A "zatracovať" Martininych rodičov, že sms-kujú ako sms-kujú? Každý svojmu favoritovi posielajú hlasy ako môžu. Na druhej strane Katke určite viac kolektívne posiela hlasy "východ" ako rozmaznaná BA!
klocek
07.04.05,10:15
Každý svojmu favoritovi posielajú hlasy ako môžu. Na druhej strane Katke určite viac kolektívne posiela hlasy "východ" ako rozmaznaná BA!

Pre Hoka: Samozrejme som tým nemyslel "doslova rozmaznanou BA" bratislavčanov ale fakt, že im takéto podujatia vo všeobecnosti nie sú tak vzácne ako stredu a východu Slovenska a tak sa "až tak nenechávajú uniesť" atmosférou tohto podujatia. Vo finále sú poslední traja a koľko ľudí toľko chutí, tak že "proti gustu žiaden dišputát!" Každý to môže hodnotiť nielen podľa seba (v rámci pocitu ako spevák opticky a sluchovo pôsobí) ale aj podľa odbornejších kritérií (ak sa tým zaoberá či venuje sa tomu). ROzhodne som týmto výrokom nemal nič proti bežným bratislavčanom!
Daniela
07.04.05,10:40
Klocek, ja ti neberiem, že hudbe rozumieš, ale to dievča (Martina) to nezvládne. Veď toto je v prvej rade zábava a ona je aj podľa teba napoly profesionál, takže podľa mňa nevie súťažiť v tom je individualista.
klocek
07.04.05,10:52
Klocek, ja ti neberiem, že hudbe rozumieš, ale to dievča (Martina) to nezvládne. Veď toto je v prvej rade zábava a ona je aj podľa teba napoly profesionál, takže podľa mňa nevie súťažiť v tom je individualista.
OK, ale ak sa jedná o súťaž jednotlivcov (čo súťaz SK hľadá Superstár je) je to aj o individualnom presadení sa! A čo sa týka nezvládnutia? Nechajme to na ňu, možná nás všetkých prekvapí! A ak nie, tak čo sa deje, ved má 16 rokov! A teraz trošku s iného dúška: Skôr by si mala vo svojich 16 rokoch dať pozor na figuru. Je pekná , ale za pár rokov by mohla byť dosť obézna???
annie17
07.04.05,13:15
Predám 2 lístky na zajtra na SuperStar. elis1@orangemail.sk
Bibika22
07.04.05,14:46
Sledujem od začiatku každý diel. Keď dávali na NOVE 1. SUPERSTAR páčila sa mi od úplného začiatku Aneta Langerová, a vyhrala. Keď som videla na gauči Katku, tak som povedala, že táto dievčina vyzerá, že to niekam dotiahne. Pritom som ju ešte nepočula spievať. Bola by som veľmi rada, keby mi aj teraz ten tip vyšiel a vyhrala by Katka. Tomáš tam je už len kôli tomu, že ho držia žaby. Je síce sympatický, ale na castingoch nebol taký výrazný všimla som si ho až keď sa dostal do desiatky a spieva dosť silene. Nevie poriadne ani pusu otvoriť. Martina spieva pekne, ale niekedy mi jej spev pripádá dosť uškriekaný. Mariku zvládla celkom dobre, ale tiež som počula, že to nie je ešte Marikina úroveň, aj keď Marika vedela tiež celkom solídne jačať, ale svoje hity ujačala skvele. Bola by som celkom rada, keby sa už konečne vrátila medzi ľudí.

;) :rolleyes: :p :) :o Títo sa mi najviac páčia. Pekný je aj tento:eek:. Tak asi toľko pre túto chvíľu odo mňa.
fasia
07.04.05,15:18
Ja držím Katke! Ona je moja /intelektuálna/ favoritka :) xixi...

Aj keď martina by bola strategický víťaz v prípade že Superstarka má aj nejaké medzinárodné finále...
brm
07.04.05,16:37
Predám 2 lístky na zajtra na SuperStar. elis1@orangemail.ska už si vymazala nuly z prvej ponuky?
bepo
07.04.05,17:44
Niečo veeeľmi sexistické čo mi prišlo:

Otázka-Akú farbu očí má Martina Šindlerová?

Odpoveď-Trojky
allround
08.04.05,10:53
určite pôjde Martina a bude dnes veľmi plakať
Sany
08.04.05,11:08
Tak vraj sa nezúčastní, lebo je chorá....??? Spievať síce vie, ale nejako mi od prvého momentu nesedí. Ani neviem prečo, ale tak to je. Je v nej niečo, čo mi vadí.
pyton
08.04.05,11:17
Bibika22 a ako chytáš Novu? Ja by som tiež chcela, ale UPC o tom neuvažuje, keďže je tu Kňažkova jojka.
Luba2
08.04.05,11:18
To myslíš vážne, že nebude dnes spievať?
ata
08.04.05,11:42
Myslím ,že dnes to bude Martina,aj keď má silný hlasový potenciál,mám však pocit ,že Bezdedu čo sa týka SMS/iek/,nedobehne ani keby jej išiel naproti.....

Tak sa tatko Šindler ,bude musieť zmieriť s tým,že keď si jeho dcérka neodnesie víťaztvo,tak sa aspoň jeho rodina bude voziť na novom autíčku za najviac poslaných SMS... Čavte a užite si predvíkendový dníček !!!

http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gifhttp://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Bibika22
09.04.05,06:41
Bibika22 a ako chytáš Novu? Ja by som tiež chcela, ale UPC o tom neuvažuje, keďže je tu Kňažkova jojka.
Ospravedlňujem sa, že sa neskoro ozývam, ale včera som s deckom prehrala boj o prístu k internetu. Ako chytám Novu? Neviem. Jednoducho ju máme na spoločnej anténe. Zato ale nemáme Jojku.
Taká som rada že nevypadla Katka. Opakuje sa to presne ako na tej Nove. Tiež sa Sámer držal zuby nechty, ale baby ho prevalcovali. Na budúci týždeň letí Martina a zostane Katuška, ktorú máme radi celá rodina. Swingové kolo jej sedelo. Všetky tri skladby zaspievala skvele. S ľahkosťou pierka. Určite bude Katka Superstar. ;) :)
JanaF
09.04.05,10:08
no superstar uz nema cukricka. Ale som rada, ze vo finale ostali velmi dobre buduce spevacky a myslim si, ze Katka ma vyssie sance stat sa superstar ako Martina. Aspon podla toho, kolko sms dostala Katka, tak Martina sa bude musiet poriadne snazit.
klocek
09.04.05,13:49
no superstar uz nema cukricka. Ale som rada, ze vo finale ostali velmi dobre buduce spevacky a myslim si, ze Katka ma vyssie sance stat sa superstar ako Martina. Aspon podla toho, kolko sms dostala Katka, tak Martina sa bude musiet poriadne snazit.
Ano Tomáš, aj ked mu toto kolo (swing) nesedelo, ale i tak "spevácky" bol z tejto trojice na tom už najslabšie. Okrem toho ste si mohli všimnúť náročnosť swingových skladieb Katky a Martiy oproti Tomášovi. Na toto on už proste nemá, i ked je to sympaťák!
kika:)
09.04.05,14:58
No ako vidite vypadol Bezdeda mne to ani tak moc nevadi lebo drzim Martinke. :D
Janka6685
09.04.05,17:14
No už bolo načase. Ešteže slovenský národ nie je taký hluchý. Konečne vypadol Tomáš. Podla mňa mala byť posledná trojka Martina + Katka + Samuel. Teraz mi je to vlastne jedno, kto bude superstar, lebo obe sú svojské a fantastické speváčky. Aj keď Maťka mi pripadá trochu pribrzdená, ale to nič, spieva super. Katka je zasa veselá kopa a tiež spieva super. Ťažké rozhodovanie. Myslím si, že Katka dostane viac hlasov.
babenko1
09.04.05,18:59
Katka má viac sympatizantov.. Martina ich stratila asi tými svojimi výrokmi, ked Katku nazvala, že ty si riadne pripečená....
klocek
14.04.05,11:16
Katka má viac sympatizantov.. Martina ich stratila asi tými svojimi výrokmi, ked Katku nazvala, že ty si riadne pripečená....
Martinu nechcem v žiadnom prípade ospravedlňovať, ale počítam, že s takýchto výrokov (a ešte oficiálnych) vyrastie a vekový rozdiel medzi dvomi finalistkami (v ich ročníkoch) je cítiť! Katka je výborná, já však držím palce Martine i ked je taká aká je!