Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (2.4.-8.4.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto je Vaša SuperStar?

Počet hlasujúcich
119. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Katka Koščová

    56 47.06%
  • Tomáš Bezdeda

    24 20.17%
  • Martina Šindelerová

    39 32.77%
Je to už poriadne preriedené, ale kto je najslabší? Ja si myslím, že Tomáš. Ale či vypadne..........
Usporiadat
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Nuž.. v piatok sa mu moc nedarilo...ktovie, ako mu pôjde swing...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
POZOR!!! V anketnej otázke je zlá otázka. Mrzí ma to, má tam byť: Kto vypadne ako další?
Asi ma prišiel najvštíviť tlačiarenský škriatok
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
pochopili sme podľa zadania témy :-)
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Tak smola. Ja som blondínka, takže som to nepochopila. Hlasovala som za Šindlelovu. Keby som to pochopila a hlasovala som, kto vypadne, tak kliknem na Bezdedu. Ale ten aj tak nevypadne, lebo zas budú puberťáčky sms-kovať.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
ajacik
Je to už poriadne preriedené, ale kto je najslabší? Ja si myslím, že Tomáš. Ale či vypadne..........
Je najslabší , ale nevypadne. On bude prvý. Aj Zdenka bola lepšia.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Aj herečka Vilma Jamnická to predpovedala, hoci túto súťaž vôbec nepozerá a nepozná.
Uvidíme či jej to vyjde.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
To naozaj je slovenský národ taký hluchý???!!!
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
znalec
Je najslabší , ale nevypadne. On bude prvý. Aj Zdenka bola lepšia.
prudký súhlas
0 0
jeso jeso

jeso je offline (nepripojený) jeso

pubertáčky hlasujú cez oči a nie cez uši-ale aj mojej 8-ročnej dcére sa najviac páči Bezdeda -a to má ešte do puberty daleko -aspon dúfam
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Mal by Bezdeda,ale šumienky ho podržia.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

.... hmm a možno tie hlasy od šumienok nebudú stačiť, pretože tí, čo posielali hlasy Zdenke nepošlú Tomášovi ale Katke a Martinke.
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
Ja si myslim, ze v tomto kole vypadne Martina. Bezdeda ma za sebou silny fanklub. Ten mozno nakoniec bude aj "SLOVENSKA SUPERSTAR"
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Aj podla mna je najslabsi Tomas. Je zlaty, ale z jeho spevu nie som paf. Naopak, pri Martininom speve az mrazi a Katkin hlas ma prijemnu farbu a ma rytmus v tele. Bojim sa vsak, ze to bude Martina.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Keby nebol Tomáš taký cukrík, je už dávno preč. Myslím si že vypadne Martina, hoci je tam podľa mňa najlepšia.
0 0
anka1 anka1

anka1 je offline (nepripojený) anka1

Tiež mám taký blbý pocit že vypadne Martina alebo Katka. SUPER STAR bude Tomáš Bezdeda
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Podľa mňa najlepšie spieva Martina, ale veľmi ma sklamala, keď zahlásila Katke, že je pripečená, vtedy pre mňa dosť nízko klesla. Je to chovanie decka a nie Superstar. A v Superstar nejde len o spev...
No, ale netrúfam si tipnúť, kto vypadne.
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Ja si myslim, ze tento tyzden to bude Sindlerka. Ma krasny hlas, fakt uzasny ale myslim si, ze to nevyhra. Neviem sa rozhodnut medzi Katkou a Tomasom. Tomas ma nieco do seba - mozno ma zaujal tou svojou chlapcenskou nevinou?! - ale keby to vyhrala Katka bola by som aj tak spokojna. Vlastne mne je uz teraz jedno kto to vyhra. Zostala velmi dobra trojka (od zaciatku som tipovala takuto).
0 0
Iveta Iveta

Iveta je offline (nepripojený) Iveta

Podľa mňa by mala byť Superstar Katka. Podarilo sa mi byť v piatok na rozlúčkovej party po Superstar a mala som možnosť všetkých (okrem Končeka, Kotuľu a Miklu tam boli všetci) sledovať, ako sa správajú. Martina má ešte správanie decka. Tomáš je pekný chalan, ale v tejto trojke je spevácky najslabší. Vynikajúci dojem na mňa urobil Samo, ale ten je už mimo hry.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Sama som videla tiež naživo. Veľmi skromný chlapec, nehral sa niečo, čo nie je. Aj spievať vedel.. nuž fňukala som, ked mi vypadol... ale vypadnúť by mal tentokrát Tomáš.. nejak sa nám zastavil...a už viac mu nejde ukázať...
0 0
Armola Armola

Armola je offline (nepripojený) Armola

Iveta
Podľa mňa by mala byť Superstar Katka. Podarilo sa mi byť v piatok na rozlúčkovej party po Superstar a mala som možnosť všetkých (okrem Končeka, Kotuľu a Miklu tam boli všetci) sledovať, ako sa správajú. Martina má ešte správanie decka. Tomáš je pekný chalan, ale v tejto trojke je spevácky najslabší. Vynikajúci dojem na mňa urobil Samo, ale ten je už mimo hry.
Ivetka a prezradis nam ako sa ti podarilo dostat sa na party???!!
Ako tam bolo? Ja by som sa velmi rada dostala aspon na SHS do NTC ale moznosti, odkial by som mohla mat listky su vycerpane. Uz pre mna listok neostal .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať