Zavrieť

Porady

Superstar: Kto vypadne? (2.4.-8.4.)

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac

Anketa: Kto je Vaša SuperStar?

Počet hlasujúcich
119. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Katka Koščová

    56 47.06%
  • Tomáš Bezdeda

    24 20.17%
  • Martina Šindelerová

    39 32.77%
Je to už poriadne preriedené, ale kto je najslabší? Ja si myslím, že Tomáš. Ale či vypadne..........
Usporiadat
Ludka M Ludka M

Ludka M je offline (nepripojený) Ludka M

som aká som ...
.. a tento záber ste videli ? .........
scooby_doo.JPG  
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Nika
Keby nebol Tomáš taký cukrík, je už dávno preč. Myslím si že vypadne Martina, hoci je tam podľa mňa najlepšia.
Presne aj môj názor, Martina Sindlerová je určite najlepšia speváčka, aj ked Katka Koščová je možná "technicky" trochu dalej. Ale čo sa týka porovnania vek-hlasový rozsah a dané možnosti (a mne imponujúce zameranie Sindlerovej), tak u mňa jednoznačne Martina. A Tomáš? Určite prekvapil, lebo na začiatku to nevyzeralo, že sa až sem dostane. Potrebuje sa viacej vyspievať, inak image na pop-hviezdu určite má a povahovo vyzerá OK!
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Ludka M
.. a tento záber ste videli ? .........
ja som ich dostala trošku viac :-)
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Cukrík je ozaj sladučký. "Bol by roztomilý, keby spieval len mne v nejakej vinárničke v intimko osvetlení, po dobrej večeri s pohárom kvalitného vínka, túžobne mi hľadiac do očí." - výrok jednej nemenovanej takmer "pubišky."
Mal by ísť z kola von. Martina je dobrá, zaspieva všetko, ale aj tak moje sympatie patria Katke.
0 0
Jara Jara

Jara je offline (nepripojený) Jara

Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Jara
Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...
Aj moja bola Zdenka. A upresni vekovo - kto sú "staré babky"?
0 0
fabio fabio

fabio je offline (nepripojený) fabio

Ak sa nezoberu mobili všetkym pubertiačkam tak poleti ten nejspravnejši Tomaš, ale ak nie potvrdi sa hluchota a odide ta najlepšia Martina, doplati na svoj vek a malu publicitu ako sa hovori lovenskemu okeju umrie na krasu, pretoze je to hlas hlasov a v jej veku...,klobuk dole
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Jara
Myslím si tiež že Tomáš sa páči puberťačkam a starým babkam lebo je to taky milučký chlapček, ale myslím že aj poriadny kus práce urobil a je vidno tu zmenu po všetkých kolách, takže je fajn. Katka je príma a Martina to taky umí... Teraz sa mi síce Maťa velmi nepáčila, lebo éra Mariky Gombitovej mi je blízka a tak som tie chyby počula a nebola to Marika. No moj favorit bola Zdenka i keď vypadla. Dobrí sú všetci a nech spievajú...
Môže byť, Martina okrem iného spievala evidentne najťažšiu skladbu a to v hlasovom rozpoložení, kedy by si iný ani nevrzol! Je to veľká bojovníčka, možnože je "na lokte" a bujeje za seba a nešetrí, ale má ohromujúce dispozície. Dúfam, že sa jej hlas časom a spievaním nezmení - myslím register. A čo sa týka "napodobenie Mariky Gombitovej", já som bol puberťák, ked ona mala tieto hity ale teraz myslím vôbec nešlo o "napodobenie" Gombitovej.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
klocek
vôbec nešlo o "napodobenie" Gombitovej.
Máš pravdu. Oni predsa nemajú napodobňovať interpretov. Majú byť sami sebou. V budúcnosti nebudu spievať tieto pesničky, ale svoje. Neznášam výroky typu: "vôbec to nezaspieval ako...". Oni nie sú imitátori. A Martina sa určite snažila, ale bola chorá. Keď bola chorá Humeňanská, tak to dopadlo oveľa horšie.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Janka6685
Máš pravdu. Oni predsa nemajú napodobňovať interpretov. Majú byť sami sebou. V budúcnosti nebudu spievať tieto pesničky, ale svoje. Neznášam výroky typu: "vôbec to nezaspieval ako...". Oni nie sú imitátori. A Martina sa určite snažila, ale bola chorá. Keď bola chorá Humeňanská, tak to dopadlo oveľa horšie.
Ak už spomínaš Petru Humeňanskú, tak tej bolo veru škoda, že vypadla. Já by som ju zaradil určite do prvej 5-ťky finalistov! Ale to vieš, nemal jej kto moc posielať hlasy, lebo gro sms-siek posielajú mladé žubrienky chalanom typu Bezdeda (aj ked tu u neho je jeho účasť a zlepšovanie sa od kola ku kolu evidentná a na mieste) ale je zaujímavé koľko dlho podporovali Miklu (ten z vážnym spevom nemôže koketovať ani z rýchlika) a aj Mira jaroša - ten zase do vienku od panbíčka nedostal spevácke vlohy, ale snažil sa a možno (možno) by si v rámci určitého žánru uplatnenie v POP Music našiel. Poznám profi interpretov, ktorí sú horší pomaly ako celá finalová partia!
0 0
ola ola

ola je offline (nepripojený) ola

Martinin otec sa priznal, že po každom kole posielajú celá rodina asi okolo tristo SMS. KAŽDÝ. A že manželka má lepší telefón, tak ona stihne aj okolo päťsto. Koľko členov má ich rodina neviem, ale je fakt, že Martina má vynikajúci hlas.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

A viete, že v českej Superstar máme nášho Slováka Filipa? Teda je medzi dvanástimi finalistami. U nás neuspel.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Ale mne sa najviac páči Katka! Pri jej speve mám zimomriavky. Bezdeda, sladučký, zlatý ale pre svoje fanynky. No som zvedavá?!
0 0
elenka elenka

elenka je offline (nepripojený) elenka

Ja som jednoznačne za Martinu - je to fakt, jej spev je zvonivy, cisty, myslim si tiez, ze kritik Habera by sa len tak nepostavil a netlieskal. Je uzasna, je mladucka, dufam, ze vydrzi dlho.
Ale ako to dopadne, ktovie, prave som citala, ze je chora.
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Martina spieva všetky pesničky rovnako, silovo, nevidím rozdiel či Beatles alebo Gombitová. Vsjo rovno.
Katka zaspievala Pometenú skvelo. Tá dievčina nemá problém s akýmkoľvek žánrom. Držím jej palce. Nech vyhrá.
Tomáš je zlatý a snaží sa. Určite nespieva a nemá trénovaný hlas ako Martina. Skúsil to a ide ďalej. Nech sa v živote uchytí.
V každom prípade by mala vyhrať KATKA.
Martina to asi neprežije, skolabuje v priamom prenose. Ona si skrátka spieva to, čo vie. Je to individualistka a na to doplatí.
Naposledy upravil Daniela : 07.04.05 at 08:10
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Daniela
Martina spieva všetky pesničky rovnako, silovo, nevidím rozdiel či Beatles alebo Gombitová. Vsjo rovno.
Katka zaspievala Pometenú skvelo. Tá dievčina nemá problém s akýmkoľvek žánrom. Držím jej palce. Nech vyhrá.
Tomáš je zlatý a snaží sa. Určite nespieva a nemá trénovaný hlas ako Martina. Skúsil to a ide ďalej. Nech sa v živote uchytí.
V každom prípade by mala vyhrať KATKA.
Martina to asi neprežije, skolabuje v priamom prenose. Ona si skrátka spieva to, čo vie. Je to individualistka a na to doplatí.
Každý spevák nakoniec bude a musí byť a je individualista! Katka Koščová spievá s citom a dynamicky o tom nie je sporu, že je výborná. Martina Sindlerová je úplne iný typ speváčky a ak sa tomu bude venovať nadalej (čo asi ano) tak bude fungovať v úplne inom žánre ako Katka. O "kolapse Martiny" by som nehovoril v ich veku sú aj 2 - 3 roky veľa a vešký rozdiel. Robím profi muziku a myslím že to viem dobre posúdiť! A "zatracovať" Martininych rodičov, že sms-kujú ako sms-kujú? Každý svojmu favoritovi posielajú hlasy ako môžu. Na druhej strane Katke určite viac kolektívne posiela hlasy "východ" ako rozmaznaná BA!
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
hoka
Každý svojmu favoritovi posielajú hlasy ako môžu. Na druhej strane Katke určite viac kolektívne posiela hlasy "východ" ako rozmaznaná BA!


Pre Hoka: Samozrejme som tým nemyslel "doslova rozmaznanou BA" bratislavčanov ale fakt, že im takéto podujatia vo všeobecnosti nie sú tak vzácne ako stredu a východu Slovenska a tak sa "až tak nenechávajú uniesť" atmosférou tohto podujatia. Vo finále sú poslední traja a koľko ľudí toľko chutí, tak že "proti gustu žiaden dišputát!" Každý to môže hodnotiť nielen podľa seba (v rámci pocitu ako spevák opticky a sluchovo pôsobí) ale aj podľa odbornejších kritérií (ak sa tým zaoberá či venuje sa tomu). ROzhodne som týmto výrokom nemal nič proti bežným bratislavčanom!
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

Klocek, ja ti neberiem, že hudbe rozumieš, ale to dievča (Martina) to nezvládne. Veď toto je v prvej rade zábava a ona je aj podľa teba napoly profesionál, takže podľa mňa nevie súťažiť v tom je individualista.
0 0
klocek klocek

klocek je offline (nepripojený) klocek

človek
Daniela
Klocek, ja ti neberiem, že hudbe rozumieš, ale to dievča (Martina) to nezvládne. Veď toto je v prvej rade zábava a ona je aj podľa teba napoly profesionál, takže podľa mňa nevie súťažiť v tom je individualista.
OK, ale ak sa jedná o súťaž jednotlivcov (čo súťaz SK hľadá Superstár je) je to aj o individualnom presadení sa! A čo sa týka nezvládnutia? Nechajme to na ňu, možná nás všetkých prekvapí! A ak nie, tak čo sa deje, ved má 16 rokov! A teraz trošku s iného dúška: Skôr by si mala vo svojich 16 rokoch dať pozor na figuru. Je pekná , ale za pár rokov by mohla byť dosť obézna???
0 0
annie17 annie17

annie17 je offline (nepripojený) annie17

Predám 2 lístky na zajtra na SuperStar. elis1@orangemail.sk
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať