tekvicka
29.04.08,09:34
zacinam pracovat so systemom mrp a pri vystaveni fa je text velmi kratky, je moznost pridat doplnujuci text do faktury? ako? mam verziu č. 5,30(501)
Žabinka
29.04.08,07:46
Neviem či myslíš textom-položky faktúry, ak áno, riadok je síce krátky, ale riadkov si môžeš vytvoriť koľko potrebuješ. Pomocou tl. ENTER sa preklikáš do ďaľšieho riadku a píšeš koľko potrebuješ.
HankaH
29.04.08,07:54
Ak myslíš doplňujúci text naspodu faktúry, tak keď si dáš vo výstupných zostavách ukážku faktúry, tak sa Ti ukáže okno "vydaná faktúra - doplňujúci text" a tam si môžeš buď jednorázovo napísať text a vytlačiť faktúru, alebo predvoliť niekoľko textov a používať ich podľa potreby, napr. odvolávky na zákon o DPH pri fakturácii do zahraničia...
tekvicka
29.04.08,08:07
super, dakujem :)
renataton
22.05.08,07:48
dobrý deň aj ja maturujem nad tým istým problémom, keď riadok potvrdím tlačítkom ENTER tak sa mi dá napísaný riadok dole a čistý mám nad ním a potom to mám doprehadzované - neviem si tiež s tým rady
Marína
23.05.08,12:29
Posúvaj sa šípkou(↓). Do 1. riadku napíš časť textu, posuň sa ↓, napíš časť textu, ↓... atd. V poslednom riadku textu zadaj MJ, počet MJ, cena MJ, .... atd.