Zavrieť

Porady

pridanie doplnujuceho textu do vystavenej faktury

zacinam pracovat so systemom mrp a pri vystaveni fa je text velmi kratky, je moznost pridat doplnujuci text do faktury? ako? mam verziu č. 5,30(501)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    Neviem či myslíš textom-položky faktúry, ak áno, riadok je síce krátky, ale riadkov si môžeš vytvoriť koľko potrebuješ. Pomocou tl. ENTER sa preklikáš do ďaľšieho riadku a píšeš koľko potrebuješ.

    HankaH je offline (nepripojený) HankaH

    HankaH
    Ak myslíš doplňujúci text naspodu faktúry, tak keď si dáš vo výstupných zostavách ukážku faktúry, tak sa Ti ukáže okno "vydaná faktúra - doplňujúci text" a tam si môžeš buď jednorázovo napísať text a vytlačiť faktúru, alebo predvoliť niekoľko textov a používať ich podľa potreby, napr. odvolávky na zákon o DPH pri fakturácii do zahraničia...

    renataton je offline (nepripojený) renataton

    renataton
    dobrý deň aj ja maturujem nad tým istým problémom, keď riadok potvrdím tlačítkom ENTER tak sa mi dá napísaný riadok dole a čistý mám nad ním a potom to mám doprehadzované - neviem si tiež s tým rady

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Posúvaj sa šípkou(↓). Do 1. riadku napíš časť textu, posuň sa ↓, napíš časť textu, ↓... atd. V poslednom riadku textu zadaj MJ, počet MJ, cena MJ, .... atd.

    pridanie doplnujuceho textu do vystavenej faktury

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.