Danielle369
02.05.08,09:45
Robím aprílové výplaty a program mi nenatiahol do prevodného príkazu zrážkovú daň ani daň zo záv,činnosti. Urobila som niekde chybu? Doteraz to bolo automatické.
Dakujem
Martin Mocko
02.05.08,07:47
Robím aprílové výplaty a program mi nenatiahol do prevodného príkazu zrážkovú daň ani daň zo záv,činnosti. Urobila som niekde chybu? Doteraz to bolo automatické.
Dakujem

Aky program?

Možné riešenie - pozri o mesiac späť, či to šlo. Ak nie, tak to môže byť spôsobené veľkým preplatkom z ročného zúčtovania...
Danielle369
02.05.08,07:54
Program Olymp,ano dakujem,preplatok tam bol, ale do prehladu mi to natiahlo spravne ako má byť, to ma pomýlilo,,,ze v prehlade to natiahlo a do prevodného príkazu nie,.
Martin Mocko
02.05.08,08:03
Program Olymp,ano dakujem,preplatok tam bol, ale do prehladu mi to natiahlo spravne ako má byť, to ma pomýlilo,,,ze v prehlade to natiahlo a do prevodného príkazu nie,.
Olymp nepoznám. Ale ak sa správne chápame, ide o preplatok z RZ? Tak v tom prípade ak preplatok je vyšší ako odvodová povinnosť, tak to nemá byť prečo na príkaze.
LubenaK
04.05.08,06:52
Do prevodného Ti to nemohlo natiahnuť vtedy, ak máš preplatok na dani, vtedy nič neodvádzaš. Zrážkovú daň neodvádzaš asi za to, že si si ju započítala s daňovým bonusom. Program si pamätá, koľko ešte bude musieť odpočítavať a podľa toho Ti bude generovať prevodné príkazy.