mamina h.
04.05.08,14:08
len taka drobna otazka: preco nemozem udelit bod na porade dvakrat po sebe tej istej osobe? niekomu ho chcem dat, casto su to prave ti isti ludia, ktori mi radia, ale nenecha ma to, a kym dam niekomu inemu medzitym bod, tak uz zabudnem, komu ma to naposledy nenechalo dat bod...
Zita5
04.05.08,12:10
je to tak nastavené :) u všetkých;)
mamina h.
04.05.08,12:16
je to tak nastavené :) u všetkých;)
no to mi je jasne, ale dala som to do ohlasov ako podnet, ci je to tak dobre, mne osobne to moc nevyhovuje... ale nie je to nic vazne... :)
Zoltán Kovács
04.05.08,12:18
Rozalka
04.05.08,14:20
Som síce trochu mimotemy, doteraz som si myslela, že 40 Poradabodov= V.I.P člen, ale dnes som zistila, že to nie je celkom tak, natrafila som na poraďákov, ktorí majú pod 40 a sú VIP (prajem im to!) a všimla som si u jednej poraďáčky, že bodov má nad 40 a nie je VIP. Aké sú teda pravidlá?
Zoltán Kovács
04.05.08,14:37
Som síce trochu mimotemy, doteraz som si myslela, že 40 Poradabodov= V.I.P člen, ale dnes som zistila, že to nie je celkom tak, natrafila som na poraďákov, ktorí majú pod 40 a sú VIP (prajem im to!) a všimla som si u jednej poraďáčky, že bodov má nad 40 a nie je VIP. Aké sú teda pravidlá?

Volakedy na dosiahnutie V.I.P. členstva bola hranica 30 bodov. A napr. Richard má oveľa viac bodov ako hranica 40 a nie je V.I.P. Myslím si, že je to zámerne, nakoľko je tvorcom a adminom tejto stránky.
arizona
07.05.08,10:47
Stalo sa mi, že som chcela oceniť nejaký príspevok.Nedalo sa mi,vraj oceniť môžem iba odborné témy. A pritom už bol ocenený od viacerých:confused:
Vysvetlí mi to niekto?
Ešte by som sa chcela spýtať na to bodovanie odborných tém. Sú okrem účtovníctva aj iné odborné?
Keď mi niekto viackrát dobre poradí napr. s PC, pri pestovaní kvetov ,či pri stavbe domu a jeho rada mi veľmi pomohla,je mi smutno, keď sa nemôžem odvďačiť súhlasným bodíkom. Nedalo by sa to poriešiť napr. bodíkmi inej farby ako farba bodíkov v odbornej časti?;):)
Ďakujem za vysvetlenie:)
Zoltán Kovács
07.05.08,10:51
Stalo sa mi, že som chcela oceniť nejaký príspevok.Nedalo sa mi,vraj oceniť môžem iba odborné témy. A pritom už bol ocenený od viacerých:confused:
Vysvetlí mi to niekto?
Ešte by som sa chcela spýtať na to bodovanie odborných tém. Sú okrem účtovníctva aj iné odborné?
Keď mi niekto viackrát dobre poradí napr. s PC, pri pestovaní kvetov ,či pri stavbe domu a jeho rada mi veľmi pomohla,je mi smutno, keď sa nemôžem odvďačiť súhlasným bodíkom. Nedalo by sa to poriešiť napr. bodíkmi inej farby ako farba bodíkov v odbornej časti?;):)
Ďakujem za vysvetlenie:)

Do určitého dátumu (neviem dokedy) sa dalo bodovať aj v "neodborných" témach.
Podľa mňa porada je z väčšiej miery zameraná na účtovníctvo, dane a ostatné problematiky okolo podnikania. Preto je bodovanie ošetrené len v týchto témach.

Ostatné témy skôr vnímam ako oddychové. Je to môj názor. Možno admin to vysvetlí lepšie.
arizona
07.05.08,11:12
Do určitého dátumu (neviem dokedy) sa dalo bodovať aj v "neodborných" témach.
Podľa mňa porada je z väčšiej miery zameraná na účtovníctvo, dane a ostatné problematiky okolo podnikania. Preto je bodovanie ošetrené len v týchto témach.

Ostatné témy skôr vnímam ako oddychové. Je to môj názor. Možno admin to vysvetlí lepšie.
Díky.:)
-To s tým dátumom ma tiež napadlo,len som si nebola istá...
-Súhlasím s tým, že stránka je v prvom rade účtovnícka, aj že ost. témy sú oddychové. Ale aj účtovníci majú občas problém napr. s PC, chcú mať peknú záhradku,alebo stavajú dom...a možno by chceli oceniť radu odborníka z inej oblasti.
To nechcem mudrovať,som nováčik,len som napísala svoj názor. Lebo odkedy som "objavila" Poradu, na iné stránky ani nechodím. Tu nájdem takmer všetko. Už mi tu chýba len "lišta s počasím" :D:D:D
Fabiana
07.05.08,13:33
Súhlasím s arizonou, že mnoho odborníkov je aj z iných oblastí. Netuším v ktorých témach sa môžu porada body prideľovať, nakoľko som na chvíľu vypadla z kolotoču nových informácií a zákonov. Nie som schopná odborne posúdiť, či mnohé príspevky sú hodné ocenenia alebo nie, nakoľko neviem či mám tie najnovšie informácie.
Ale...pokiaľ je táto stránka venovaná účtovníkom a mzdárom, porada body by sa mali udeľovať len pre týchto odborníkov. Ostatné témy by mali byť oddychové.
Ak by bola priorita stránky pre stavbárov alebo záhradníkov, tak by sa porada body udeľovali tam.
Podľa mňa keby sa dávali porada body na tejto stránke aj pre odborníkov z týchto oblastí, z porada bodovania by nebolo zrejmé, v ktorej oblasti je daný človek odborník.

A väčšina ľudí tu hľadá ekonomické a právne informácie, preto súhlasím, že sú bodovaní a hodnotení iba títo ľudia.
Iwett
06.06.08,06:58
povie mi niekto prečo sa mi nedá udeliť bod ked neudelujem dvakrát po sebe?
Chobot
06.06.08,07:03
povie mi niekto prečo sa mi nedá udeliť bod ked neudelujem dvakrát po sebe?

A prečítala si si všetky predošlé príspevky? Nenašla si tam odpoveď?

Tak konkretizuj otázku:

Chcela si dať bod tomu istému členovi po sebe?

Chcela si udeliť bod v "neodbornej" sekcii?

Alebo....:confused:
Iwett
06.06.08,07:49
chcela som dať bodík, lebo mi odpoved pomohla, a nedal sa mi prideliť, že musím dať najskôr niekomu inému. Ja nepamätám, komu som pridelila naposledy, či to bolo tomu istému. Tak som to chcela vyriešiť, že udelila som bodík niekomu, kto mi pomohol pred časom a stále mi hovorilo to isté, že musíte prideliť najskôr bod niekomu inému. Ale mna sa nepodarilo prideliť ani jeden. A sekcia to bola odborná.
jozka56
08.06.08,17:44
Prosím môže mi niekto potvrdiť, že pridelenie dobrého/zeleného/ a
zlého/červeného/ bodu v jednom príspevku sa anuluje??? Výsledok= nula bodov.j
Zoltán Kovács
08.06.08,17:50
Prosím môže mi niekto potvrdiť, že pridelenie dobrého/zeleného/ a
zlého/červeného/ bodu v jednom príspevku sa anuluje??? Výsledok= nula bodov.j

Asi máš na mysli "tmu a svetlo". Áno funguje to tak ako píšeš. Ak niekto vypol tému (-1 bod) a ty zase dáš na svetlo (+1 bod) tak výsledok je 0, a odpoveď ostane vyditeľná.
jozka56
08.06.08,18:02
Ďakujem smith za odpoveď. Tak asi významu svetiel nerozumiem. j
Zoltán Kovács
08.06.08,18:22
Ďakujem smith za odpoveď. Jedine administrátor vie určiť, kto tie príspevky dá znovu do svetla, teda do viditeľnosti? j

Každý člen môže príspevok poslať do "tmy" alebo "na svetlo". Na to slúžia v pravom dolnom rohu ikonky. Ak dobre viem, tak príspevok je možné iba raz poslať "do tmy" alebo "na svetlo" jedným členom.

Potom nad každou témou asi v strede (vedľa možnosti "právca s témou") ne rolovacie okienko. Tam si môžeš nastaviť "viditeľnosť" príspevkov.
jozka56
08.06.08,18:34
Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j
arizona
08.06.08,18:50
Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j
To by aj mňa zaujímalo.
To keď niekto pošle nejaký príspevok do tmy ja ho už neuvidím? Alebo áno? Ja som totiž žiadne rolovacie okienko nenašla:confused::rolleyes:
Zoltán Kovács
08.06.08,19:00
To by aj mňa zaujímalo.
To keď niekto pošle nejaký príspevok do tmy ja ho už neuvidím? Alebo áno? Ja som totiž žiadne rolovacie okienko nenašla:confused::rolleyes:

Nad nadpisom témy máš modrý prúžok. Je tam aj mimo iného: práca s témou, hladať v téme.... No a pred tým "práca s témou" máš okienko, kde je napísané "Zobraziť príspevky s X bodmi a viac". Kde X znamená tvoje nastavenie mínusových, resp. plusových bodov. Poslanie príspevku do tmy je pre každého člena, len je na každom ako má nastavené viditeľnosť. Niekto má nastavené zobraziť aj príspevky s -5 bodmi, alebo jednoducho zobraziť všetky témy bez ohľadu na počet bodov.
misomiso
08.06.08,19:09
Prepáč smith, že otravujem, ale poslať do tmy príspevok znamená len pre mňa???, že ho nechcem vidieť? Škoda. j

A preco by si mala rozhodovat o tom, co uvidia alebo neuvidia ini?

Ja napriklad nemam vobec nic nastavene, vidim vsetko. Nenecham sa sebe rozhodovat inych. To neznamena, ze musim citat vsetko, niekedy sa da rychlo zistit, ze tento prispovok ma nezaujima. Keby som dal na nazor inych, daloeko by som sa nedostal. Napriklad som cital hrozne, az odstrasujuce odborne kritiky na velmi hodnotne filmy, alebo divadelne hry. To, ze niekto iny nieco nepochopi este nemusi znamenat, ze to ma odradit mna si to pozriet.
Dav
08.06.08,19:17
A preco by si mala rozhodovat o tom, co uvidia alebo neuvidia ini?
Tú možnosť má každý člen Porady.
Medziiným aj preto, lebo je to pre autora otázky, alebo odpovede na príspevok upozornenie, že nejakým spôsobom narušil pravidlá, pod ktorými tu fungujeme. Aj keď obvykle platí všade v živote, nielen tu, že ho(ju) to ani netrkne, že slušnosť, ohľaduplnosť a kultivovanosť vyzerá ináč, ako jeho( jej) príspevok.
arizona
08.06.08,19:17
...:Dó našli moji rádcové, našli:D...

Ďakujem, už mi je to jasné.Až sa hanbím, aké to bolo jednoduché:rolleyes:
jozka56
08.06.08,19:18
Dnes celý deň som rozhodená z jedného príspevku, nedalo mi nenapísať "škoda". Viem, že toto rozhodovanie nie je na mne. Prepáčte. j
Šadar
23.06.08,11:29
Ja mam jednu otazocku ohladom bodikov.
V prehlade ziskanych bodov mam jeden cerveny (pri tomto mam napisane: ocenujem a suhlasim) jeden zeleny (pri tomto: dakujem...). Pri nicku mam vsak: PoradaBody: 1.
Co to znamena???
betka
23.06.08,11:40
Ja mam jednu otazocku ohladom bodikov.
V prehlade ziskanych bodov mam jeden cerveny (pri tomto mam napisane: ocenujem a suhlasim) jeden zeleny (pri tomto: dakujem...). Pri nicku mam vsak: PoradaBody: 1.
Co to znamena???

Že som ti udelila bod v téme develop.

Ešte dotaz. Šadar, nechápem. V tejto téme sme Ti udelili bod až dvaja ľudia, a to nevim, prečo tam máš zobrazený len jeden bod:eek:
Richard
23.06.08,11:53
Zapínanie a vypínanie príspevkov - to nie sú body, to je hlasovanie o vhodnosti či nevhodnosti príspevku.

Bodovanie je prostredníctvom tlačidla "oceňujem" kde človek ocení odpoveď a pridá užívateľovi/autorovi za to bod...
Šadar
23.06.08,11:56
Že som ti udelila bod v téme develop.

Ešte dotaz. Šadar, nechápem. V tejto téme sme Ti udelili bod až dvaja ľudia, a to nevim, prečo tam máš zobrazený len jeden bod:eek:

v tejto teme ste mi udelili bodik 2(za co Vam velmi pekne dakujem), tvoj bodik mam cerveny a nerata ho...
betka
23.06.08,11:58
Šadar
23.06.08,12:01
Myslela som túto tému:
Dali sme bod dve ženské.

http://www.porada.sk/84136-uctovanie-developersekj-cinnosti-post759915.html#post759915



Ano aj ja myslim tuto temu, ine bodiky nemam, ale co s tym ma to ze ste zenske??? Aj ja som... http://www.porada.sk/images/icons/icon6.gif
betka
23.06.08,12:01
v tejto teme ste mi udelili bodik 2(za co Vam velmi pekne dakujem), tvoj bodik mam cerveny a nerata ho...

:confused:
Šadar
23.06.08,12:03
:confused:

Comu sa cudujes betka???
Chobot
23.06.08,13:29
:confused:


Comu sa cudujes betka???



betka, skutočne je to zaujímavé, že dostala 2 body, od teba a od Petra29, ale eviduje jej to len 1 bod. Tie body dostala v týchto príspevkoch:

http://www.porada.sk/758874-post2.html

http://www.porada.sk/759915-post7.html
Šadar
23.06.08,13:43
betka, skutočne je to zaujímavé, že dostal 2 body, od teba a od Petra29, ale eviduje mu to len 1 bod. Tie body dostal v týchto príspevkoch:

http://www.porada.sk/758874-post2.html

http://www.porada.sk/759915-post7.html

mimotemy Ja som baba
Chobot
23.06.08,14:01
mimotemy Ja som baba

Sorry...:cool::D
Richard
23.06.08,14:15
Aha, no betka udelila mínusový bod, čo sa normálne nedá, ale betka tieto práva mala :D
Richard
23.06.08,14:17
vymazal som ten mínusový bod, takže betka môžeš to napraviť .-)
evina
23.06.08,15:17
Aha, no betka udelila mínusový bod, čo sa normálne nedá, ale betka tieto práva mala :D

Šikulka Betka ...:D
betka
23.06.08,16:01
Už som napravila. Mínusový bod, naozaj šikulka. Ospravedlňujem sa, ale upozornila som na to.....:)
Karas Milan
23.06.08,16:28
Aha, no betka udelila mínusový bod, čo sa normálne nedá, ale betka tieto práva mala :D

Ahoj.

Každý podľa svojho hesla (oprávnenia). A komu ich darovala (práva) ?

Ahoj
Ka Mil
Šadar
24.06.08,05:34
Ahoj.

Každý podľa svojho hesla (oprávnenia). A komu ich darovala (práva) ?

Ahoj
Ka Mil

Mne a bolo to omylom, rozoberali sme to vyssie...
Šadar
24.06.08,05:39
Richard je tam stale nejaky skriatok, lebo teraz mi pre zmenu ukazuje: PoradaBody: 3, ale popritom mam stale iba tie povodne 2 :confused:
Šadar
25.08.08,18:43
Richard je tam stale nejaky skriatok, lebo teraz mi pre zmenu ukazuje: PoradaBody: 3, ale popritom mam stale iba tie povodne 2 :confused:

Richard neviem ci si na to pozeral, ale stale mi ukazuj: PoradaBody: 4, ale popritom mam fakticky iba tie 3 :confused:
Monika C.
25.08.08,19:09
Šadar už máš 5 - vidíš ako Ti rastú bodíki.
Šadar
25.08.08,19:15
dakujem ti pekne...
jajko50
26.08.08,06:06
Ty sem moja chodíš len pre bodíky????
durisovad
26.08.08,06:36
Chcela som vcera jednej poradacke pridelit bod, ale nepodarilo sa mi, objavil sa mi oznam, ze najskor musim pridelit bod niekomu inemu, spravila som to, potom som chcela bodovat ten povodne zamyslany prispevok, ale oznam sa mi znovu zopakoval. Asi tu bude nejaka chybicka.
Paula
26.08.08,06:39
Medzibodíky inému musia byť dva....takže asi si treba robiť ťahák -kedy a kam;)
ola
26.08.08,06:53
Medzibodíky inému musia byť dva....takže asi si treba robiť ťahák -kedy a kam;)

No a kvoli tejto metóde sa vystrieľajú naverímboha dva slepé patróny na hocikoho a hocikomu a za hocičo, aby sa mohol dať tretí - zaslúžený.
Nie každý má čas, sa hrabať v príspevkoch a zháňať taký, ktorý sa mu páči a oceniť ho, a potom ďalší, aby sa konečne dopracoval k tretiemu...och :D

ale to len tak mimotemy :D
Šadar
26.08.08,09:02
Ty sem moja chodíš len pre bodíky????

To patrilo mne???
Ak ano, potom tu je moja odpoved:

Nie, nechodim tu len po bodiky, chcela som len upozornit Richarda na to ze mu tu sarapati nejaky skriatok, ak by som chodila po bodiky, tak som happy, ze mi to ukazuje o jeden naviac ako v skutocnosti mam. http://www.porada.sk/images/icons/icon9.gif
cactus
26.08.08,09:09
No a kvoli tejto metóde sa vystrieľajú naverímboha dva slepé patróny na hocikoho a hocikomu a za hocičo, aby sa mohol dať tretí - zaslúžený.
Nie každý má čas, sa hrabať v príspevkoch a zháňať taký, ktorý sa mu páči a oceniť ho, a potom ďalší, aby sa konečne dopracoval k tretiemu...och :D

ale to len tak mimotemy :D


Príspevok presne vystihuje, čo ma už dávno zlostí. Pretože Poraďákov, ktorí dávajú erudované a výstižno odpovede je ozaj málo a preto

kvoli tejto metóde sa vystrieľajú naverímboha dva slepé patróny na hocikoho.

Preto apelujem na Richarda a myslím si, že nás bude takých viac, čo by sme uvítali, aby sa tento systém trocha upravil, resp. zredukoval.
Čo vy na to?
Barbara
09.09.08,10:29
tak už tomu ozaj nemchápem.:rolleyes::confused::mad:

chcela som udeliť bodík A- mu a B-mu, tak som udelila najprv bodík B-mu./ totiž si zaslúžia obidvaja/ aby som mohla udeliť bodík zase B-mu, tak som chcela udeliť bodík A-mu,:D logicky ma to malo pustiť, lebo som chcela udeliť bodík A-mu a nie B-mu, lenže ma to nepustilo, ževraj, aby som najprv udelila bodík niekomu napr. C-mu, lebo logicky ani B-mu, ani A-mu zatiaľ bodík udeliť nemôžem, kým neudelím bodík C-mu, lenže ja C- mu bodík udeliť nemiením, logicky prečo by som aj mala,/ len tak rozdávať bodíky :rolleyes: z brucha??/ keď ja chcem bodík udeliť A-mu a potom B-mu.;):D kapíto???:confused:

Chápe niekto ten systém,? lebo ja nie, síce bolo to tu už 100x vysvetlené, ale ne a ne nempochopiť, že keď si zaslúži A aj B aj C za odpovede bodíky za sebou, tak prečo sa nedá udeliť bodík trebárs tomu istému aj 100x:rolleyes:
Danila
09.09.08,10:36
tak už tomu ozaj nemchápem.:rolleyes::confused::mad:

chcela som prideliť bodík A- mu a B-mu, tak som pridelila najprv bodík B-mu./ totiž si zaslúžia obidvaja/ aby som mohla prideliť bodík zase B-mu, tak som chcela prideliť bodík A-mu,:D logicky ma to malo pustiť, lebo som chcela prideliť bodík A-mu a nie B-mu, lenže ma to nepustilo, ževraj, aby som najprv pridelila bodík niekomu napr. C-mu, lebo logicky ani B-mu, ani A-mu zatiaľ bodík prideliť nemôžem, kým nepridelím bodík C-mu, lenže ja C- mu bodík prideliť nemiením, logicky prečo by som aj mala,/ len tak rozdávať bodíky :rolleyes: z brucha??/ keď ja chcem bodík prideliť A-mu a potom B-mu.;):D kapíto???:confused:

Chápe niekto ten systém,? lebo ja nie, síce bolo to tu už 100x vysvetlené, ale ne a ne nempochopiť, že keď si zaslúži A aj B aj C za odpovede bodíky za sebou, tak prečo sa nedá udeliť bodík trebárs tomu istému aj 100x:rolleyes:
Barbara,

ja ten systém tiež nechápem. A pokloním sa tomu, kto ho chápe. Ale s mojím spomaleným nedokonaleným myslením v tomto smere nič nenarobím. Pri čítaní Tvojho príspevku som sa ale z chuti, úprimne a zo srdca nasmiala. Pekne si to napísala. Minimálne Tvoj príspevok bol taký zlatý, ako systém bodovania.;):)
Paula
09.09.08,10:42
Mať tak Vaše problémy a Rockefellerove peniaze :rolleyes:
Zoltán Kovács
09.09.08,10:43
Systém bodovania je nastavený, podľa mojích skúsenosti, že medzi udelením dvoch bodov členovi A sa musia udeliť dva body niekomu inému (členovi B a C), až potom je možné znovu členovi A.

Zrejme je to z dôvodu, aby "spriaznené duše", resp. klóny neudelovali medzi sebou body od nevidím do nevidím.

Ja som to tak pochopil.
Barbara
09.09.08,10:44
:D:D jasne Danila, veď práve som naschvál napísala tak moj celý príspevok:D ako som napísala, aj to- :Dprideliť- udeliť:D
aj ja som sa pri písaní uškrňala:D;) :D
Barbara
09.09.08,10:50
Díky Zoli, ale si ma nepresvedčil o tom , že prečo je to tak. Však komu natom už len záleží, či niekto má 100, alebo 1000 bodíkov:rolleyes:
veď sa z toho nestriela, či áno???:rolleyes::D;)
keď ja chcem udeliť bodík napr. Tebe vo viacerých témach, lebo považujem tvoju odpoveď za odbornú a mi pomohla, tak prečo Ti nemôžem udeliť bodík aj tu , aj tam / za sebou/
no ale neva, však sa z toho nestriela:D
jaros5
10.09.08,16:04
1.Stale neviem prist na to, ako sa prideluje minus bod a niekomu len tak ho nechcem pridelit - co ak som ako zaciatocnik, tapajuc po porade, niekomu taky bod omylom pridelil ? :eek:
2.Ako zistim komu a za co mozem byt vdacny za bodik; nie som zberatel bodov, ale ked je taky bodik ziskany opravnene - potesi
Dav
10.09.08,16:46
1.Stale neviem prist na to, ako sa prideluje minus bod a niekomu len tak ho nechcem pridelit - co ak som ako zaciatocnik, tapajuc po porade, niekomu taky bod omylom pridelil ? :eek:
Mínusový bod sa udeľuje za príspevok, ktorý odporuje Etikete Porady, tým červeným tlačítkom vpravo dole pri príspevku. Ak ho udelíš omylom, bolo by slušné,alebo ohľaduplné, napísať tomu "ocenenému" súkromnú správu - napr. Ospravedlňujem sa, omylom som dal mínus bod.

2.Ako zistim komu a za co mozem byt vdacny za bodik; nie som zberatel bodov, ale ked je taky bodik ziskany opravnene - potesi
Nad hornou lištou Porady je Moje konto. Klikneš na Moje konto, naskočí roletka Nastavenia, potvrdíš, a vidíš, kto Ti bod udelil.


Odpovede sú modré.
Danila
10.09.08,16:53
1.Stale neviem prist na to, ako sa prideluje minus bod a niekomu len tak ho nechcem pridelit - co ak som ako zaciatocnik, tapajuc po porade, niekomu taky bod omylom pridelil ? :eek:
2.Ako zistim komu a za co mozem byt vdacny za bodik; nie som zberatel bodov, ale ked je taky bodik ziskany opravnene - potesi

Ja Ti odpoviem podľa môjho. Dobre? Mínusový bod nepoznám. Chválabohu. Poznám len "Do tmy" - červená lampička. "Na svetlo" - zelená lampička. Podľa toho, či je príspevok hoden čítania, alebo zatratenia. Kedysi som vedela, kto ma kam posiela, a bolo to fajn. Dnes tlačítka slúžia na hrajkanie v čase nudy, a je z dobre mieneného úmyslu chaos. Možno preto, lebo nevieme, kto a kam nás chcel poslať. Ale mať Tvoje problémy...:);):D
Melnick
10.09.08,17:01
Systém bodovania je nastavený, podľa mojích skúsenosti, že medzi udelením dvoch bodov členovi A sa musia udeliť dva body niekomu inému (členovi B a C), až potom je možné znovu členovi A.

Zrejme je to z dôvodu, aby "spriaznené duše", resp. klóny neudelovali medzi sebou body od nevidím do nevidím.

Ja som to tak pochopil.
Zoli, keď bude "klon" chcieť udeliť body svojmu liblingovi ,tak ako už bolo tu písané vystrieľa celý zásobník a aj tak nadelí svojmu toľko,koľko bude chcieť. Priznám sa, že som chcela trebárs po 2 týždňoch udeliť bod niekomu za kvalitný príspevok a už som aj zabudla,že pred tými dvoma týždňami som mu bodík udelila za rovnako kvalitný príspevok . No hádaj čo urobím ak mu ten bod naozaj chcem prideliť? Hľadám v témach kto napísal niečo kvalitné ,trebárs aj z okruhu otázok ,ktoré mňa vôbec nezaujímajú. Nechcem tým povedať ,že by si ten človek ten bodík nezaslúžil ,ale párkrát som veru už tento postup uplatnila.:)
Melnick
10.09.08,17:06
1.Stale neviem prist na to, ako sa prideluje minus bod a niekomu len tak ho nechcem pridelit - co ak som ako zaciatocnik, tapajuc po porade, niekomu taky bod omylom pridelil ? :eek:
2.Ako zistim komu a za co mozem byt vdacny za bodik; nie som zberatel bodov, ale ked je taky bodik ziskany opravnene - potesi
jaros5 úplne hore máš :Moje konto - klikni naň zobrazí sa Ti:Nastavenia- klikni a potom klik na Ďalšie natavenia - tam už budeš vidieť kto Ťa ocenil a aj za čo to bolo. :)
cactus
11.09.08,04:33
Zoli, keď bude "klon" chcieť udeliť body svojmu liblingovi ,tak ako už bolo tu písané vystrieľa celý zásobník a aj tak nadelí svojmu toľko,koľko bude chcieť. Priznám sa, že som chcela trebárs po 2 týždňoch udeliť bod niekomu za kvalitný príspevok a už som aj zabudla,že pred tými dvoma týždňami som mu bodík udelila za rovnako kvalitný príspevok . No hádaj čo urobím ak mu ten bod naozaj chcem prideliť? Hľadám v témach kto napísal niečo kvalitné ,trebárs aj z okruhu otázok ,ktoré mňa vôbec nezaujímajú. Nechcem tým povedať ,že by si ten človek ten bodík nezaslúžil ,ale párkrát som veru už tento postup uplatnila.:)


Majka, presne tak to robím aj ja. Ale vieme , že na niečo je to je dobré, pretože si aspoň prejdem niektoré fakt dobré príspevky a bodík dám tomu, ktorého odpoveď je kvalitná, ale žiaľ, kvôli tomu, že nie je príliš známy alebo je nový, tak mu bod nikto nedal. a hlavne body nedávajú nováčikovia a to permanentne - ešte to nevedia...
jaros5
19.09.08,18:33
Majka, presne tak to robím aj ja. Ale vieme , že na niečo je to je dobré, pretože si aspoň prejdem niektoré fakt dobré príspevky a bodík dám tomu, ktorého odpoveď je kvalitná, ale žiaľ, kvôli tomu, že nie je príliš známy alebo je nový, tak mu bod nikto nedal. a hlavne body nedávajú nováčikovia a to permanentne - ešte to nevedia...
Suhlasim s tebou cactus, ...
ale, v poslenej vete sa stráááášne mýliš ;):D!
Vďaka za rady v predchádzajúcich príspevkoch, až sa červenám ako blbo som sa pýtal;
cactus
20.09.08,05:10
Suhlasim s tebou cactus, ...
ale, v poslenej vete sa stráááášne mýliš ;):D!
Vďaka za rady v predchádzajúcich príspevkoch, až sa červenám ako blbo som sa pýtal;

opravujem napísané: česť výnimkám, niektorí to vedia.
betka
14.11.09,18:00
Prosím o výmaz 8 bodov.
ďakujem.
Richard
14.11.09,21:59
betka, neviem čo presne myslíš, ale ak niečo také požaduješ, musíš napísať ktoré konkrétne body...
betka
16.11.09,06:55
betka, neviem čo presne myslíš, ale ak niečo také požaduješ, musíš napísať ktoré konkrétne body...

Ahoj, Richard 1251-1258, t.j. osem bodov, stiahla som jeden príspevok, kt. bolo obodovaný, dúfam, že si ho zainteresované osoby stiahli, a pomohol im aspoň trošku. (boli od poraďákov: Vikinka, Paula, Monika Kováčová, Aljok, Jana Acsova, Anja111, rodina 1, Lianka) Upozorním ich na to SS.
Richard
16.11.09,21:19
Však ak im pomohol tak si tie body zaslúžiš nie?

:)
hanelie
19.11.09,09:39
tie alternatívne texty v zeleno svietiacich štvorčekoch priraďuje kto? čo?
Chobot
19.11.09,09:45
tie alternatívne texty v zeleno svietiacich štvorčekoch priraďuje kto? čo?

... že by administrátor Richard?:rolleyes:;)
hanelie
19.11.09,09:57
asi skôr nejaký "priraďovač" , len ten spôsob a stupne ma zaujímali :)
Rozalka
19.11.09,18:08
:D:D
Hanka, priraďuje počítač podľa počtu bodov.
Len neviem, s kým ma "snúbia", keď mám "snubnú budúcnosť"? ;)
arizona
19.11.09,18:22
:D:D
Hanka, priraďuje počítač podľa počtu bodov.
Len neviem, s kým ma "snúbia", keď mám "snubnú budúcnosť"? ;)
Rozálka, pozerám len tu naokolo a vidím, že aj Chobot má "snubnú budúcnosť"...:D:D:D:---

...inak Hanka, Ty si šikulka, ja doteraz som si to doteraz ani nevšimla ;):)
Rozalka
19.11.09,18:46
Súhlasím, že aj Chobot má snubnú budúcnosť....
A arizona je vzácny poraďák. ;)

Zistila som toto:
od 1500- má snubnú budúcnosť
-1499 - má byť na čo pyšný
-999 - je proste úžasný poraďák
-699 - je známy všetkým všude
-549 - radí rýchlosťou svetla
-449 - je fakt super poraďák
-349 - je vzácny poraďák
-249 - získava čoraz viac bodov
-149 - pracuje na zbieraní bodov
- 49 - začína zbierať body
anklar
19.11.09,20:52
... že by administrátor Richard?:rolleyes:;)

Pozdrav pre Chobota

Že by Richard?:)
A nemáš tých zelených svietiacich štvorčekov trochu málo? Nemalo by ich byť 17? Nie je to tak, že za každú, aj začatú stovku sa prikreslí zelený svietiaci štvroček?:)
wagner
19.11.09,20:54
Súhlasím, že aj Chobot má snubnú budúcnosť....
A arizona je vzácny poraďák. ;)

Zistila som toto:
od 1500- má snubnú budúcnosť
-1499 - má byť na čo pyšný
-999 - je proste úžasný poraďák
-699 - je známy všetkým všude
-549 - radí rýchlosťou svetla
-449 - je fakt super poraďák
-349 - je vzácny poraďák
-249 - získava čoraz viac bodov
-149 - pracuje na zbieraní bodov
- 49 - začína zbierať body
A na to si ako prišla? Lebo ja takéto komentáre nikde nevidím, ani u seba ( aj keď som len na začiatku - začínam zbierať body)
anklar
19.11.09,20:59
A na to si ako prišla? Lebo ja takéto komentáre nikde nevidím, ani u seba ( aj keď som len na začiatku - začínam zbierať body)

Servus.

Keď podržíš kurzor na zelenom svietiacom štvorčeku ktorékokoľvek poraďáka, objaví sa ti vysvetľujúci text. :)

Podľa toho údajne obidve ukrutne makáme na zbieraní bodov.
wagner
19.11.09,21:06
Servus.

Keď podržíš kurzor na zelenom svietiacom štvorčeku ktorékokoľvek poraďáka, objaví sa ti vysvetľujúci text. :)

Podľa toho údajne obidve ukrutne makáme na zbieraní bodov.
Ďakujem, tak to ma nenapadlo že to môže takto fungovať. Zase som múdrejšia
Chobot
19.11.09,21:07
Pozdrav pre Chobota

Že by Richard?:)
A nemáš tých zelených svietiacich štvorčekov trochu málo? Nemalo by ich byť 17? Nie je to tak, že za každú, aj začatú stovku sa prikreslí zelený svietiaci štvroček?:)

Je ich 17, svietiace sú za 2, nesvietiace za 1. Teda ak mám 5 nesvietiacich a 6 svietiacich, tak to je 6x2 + 5 = 17.
Paula
19.11.09,21:10
Je ich 17, svietiace sú za 2, nesvietiace za 1. Teda ak mám 5 nesvietiacich a 6 svietiacich, tak to je 6x2 + 5 = 17.


Priam sa mi mozoček zavrkočil:cool:
Stanislav 1975
19.11.09,22:24
Ja keď tam mám len 1 štvorček-to znamená ,že som slabý ako čaj:D:confused:,alebo ako to je???:confused::confused::confused:
Barbara
20.11.09,05:28
Ja keď tam mám len 1 štvorček-to znamená ,že som slabý ako čaj:D:confused:,alebo ako to je???:confused::confused::confused:


:DTy Stanko zatiaľ iba pracuješ na zbieraní bodov:D:D takže makaj, makaj;):---


p.s. no a ja som vzácna poraďáčka:D:D, ináč ja som tie štvorčeky už skúmala minulý rok,/ lenže potom som nato pozabudla, a nerozoberala to/:Dtakže ja som to už vedela čo znamenajú, zistila som význam tých štvorčekov u p. Mihála:D:D lebo už vtedy mal do aleluje:D:D myslím tie štvorčeky.:D:---;)
Rozalka
20.11.09,16:28
JM má špeciálne hodnotenie: má reputáciu, ktorá sa nedá dostihnúť.
anklar
23.11.09,14:53
Je ich 17, svietiace sú za 2, nesvietiace za 1. Teda ak mám 5 nesvietiacich a 6 svietiacich, tak to je 6x2 + 5 = 17.

Ďakujem za vysvetlenie. Až teraz som zbadala, že nie všetky zelené políčka svietia. Evidentne si budem musieť dať zmeniť "popolníky":mee::).
marina8
23.11.09,17:17
Súhlasím, že aj Chobot má snubnú budúcnosť....
A arizona je vzácny poraďák. ;)

Zistila som toto:
od 1500- má snubnú budúcnosť
-1499 - má byť na čo pyšný
-999 - je proste úžasný poraďák
-699 - je známy všetkým všude
-549 - radí rýchlosťou svetla
-449 - je fakt super poraďák
-349 - je vzácny poraďák
-249 - získava čoraz viac bodov
-149 - pracuje na zbieraní bodov
- 49 - začína zbierať body

no prave som zistila, ze sa mozem ist uplne hanbit do kuta:eek::mee::confused:
tak idem poctivo studovat dalej, ked nemam body tak nech aspon neumrem sprosta:D:D:D:D
pepsikova
23.11.09,20:46
Ďakujem, tak to ma nenapadlo že to môže takto fungovať. Zase som múdrejšia.

...odveziem sa s tebou..lebo aj ja som múdrejšia až teraz..
Marianna01
24.11.09,06:01
Súhlasím, že aj Chobot má snubnú budúcnosť....
A arizona je vzácny poraďák. ;)

Zistila som toto:
od 1500- má snubnú budúcnosť
-1499 - má byť na čo pyšný
-999 - je proste úžasný poraďák
-699 - je známy všetkým všude
-549 - radí rýchlosťou svetla
-449 - je fakt super poraďák
-349 - je vzácny poraďák
-249 - získava čoraz viac bodov
-149 - pracuje na zbieraní bodov
- 49 - začína zbierať body

mám takú malú pripomienku - nemohla by sa "snubná" budúcnosť premenovať na "sľubnú"? Lebo naša budúcnosť sa síce snúbi s úspechom, ale neviem, či to Richard takto myslel... :D:D:D
buchač
24.11.09,10:59
Maturujem .....:rolleyes:

Dal som si do profilu podpis....
V niektorých príspevkoch sa objaví , niekde nie ....:confused:

Beriem ešte rozdiel , že je to odborná a zábavná téma , ale ak sa táto skutočnosť objaví / neobjaví / v tej istej téme .....hm , možno aj spromujem ...:rolleyes:
calawen
24.11.09,11:04
Maturujem .....:rolleyes:

Dal som si do profilu podpis....
V niektorých príspevkoch sa objaví , niekde nie ....:confused:

Beriem ešte rozdiel , že je to odborná a zábavná téma , ale ak sa táto skutočnosť objaví / neobjaví / v tej istej téme .....hm , možno aj spromujem ...:rolleyes:

Tuším som dávno čítala, že je nastavený 1 podpis na strane, čiže ak vyjde, že na strane máš 3 príspevky, iba v jednom zobrazí podpis... :cool:
Chobot
24.11.09,11:48
Maturujem .....:rolleyes:

Dal som si do profilu podpis....
V niektorých príspevkoch sa objaví , niekde nie ....:confused:

Beriem ešte rozdiel , že je to odborná a zábavná téma , ale ak sa táto skutočnosť objaví / neobjaví / v tej istej téme .....hm , možno aj spromujem ...:rolleyes:

Prečítaj tu:

http://www.porada.sk/t32809-podpis-pod-prispevkom.html
buchač
24.11.09,12:07
Prečítaj tu:

http://www.porada.sk/t32809-podpis-pod-prispevkom.html

Už som aj docentúru ...už len profesúru ...:rolleyes:
pepsikova
24.11.09,19:11
Už som aj docentúru ...už len profesúru ...:rolleyes:

...profesor je viac ako docent?.,.mne vystačí:D aj výučný list z tohto tu...:D:Dmimotemy
mysimis
24.11.09,19:13
Už som aj docentúru ...už len profesúru ...:rolleyes:

Juraj, nie na darmo sa hovorí, že človek sa učí celý život;)
wagner
24.11.09,20:01
Juraj, nie na darmo sa hovorí, že človek sa učí celý život;)
A u nás sa ešte dodáva" a sprostý zomrie". Takže učiť sa?
buchač
24.11.09,20:13
A u nás sa ešte dodáva" a sprostý zomrie". Takže učiť sa?

Ale veď to aj ten Ustinov trepal cez ústa našich učiteľov do našich hláv ...

mimotemy
Len tak na okraj ....nejak ste sa do mňa pustili ....zapamätám ....vykričííííím ....

P.S.:
....človek nie je nikdy dosť vzdelaný , bohatý a ozbrojený.....;)
Rozalka
24.11.09,20:15
Juraj, nie na darmo sa hovorí, že človek sa učí celý život;)


A u nás sa ešte dodáva" a sprostý zomrie". Takže učiť sa?

U nás sa hovorí: uč sa teľa, bude z teba vôl.
Neadresné, prosím neuraziť sa.
Dav
24.11.09,20:17
U nás sa hovorí: uč sa teľa, bude z teba vôl.
Neadresné, prosím neuraziť sa.
mimotemy:D:D:D DOKONALÉ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D Už viem, čo si budem pohundrávať nad novelami
Rozalka
30.11.09,16:26
Dnes ma šokovalo, že na "smetisku" v téme http://www.porada.sk/t124119-osobne-narazky-a-nevhodne-prispevky-z-temy-o-poistovni-rapid.html sa dajú prideľovať body!

Sú témy, kde by si to prispievatelia zaslúžili a predsa sa pridať bod nedá.
alla66
18.03.10,14:38
Všimli ste si, že sa pred chvíľou stratila možnosť udeliť bod ( ocenenie) ?
azla
18.03.10,14:40
...až teraz keď som si prečítala Tvoj príspevok.:rolleyes::)
ludex
18.03.10,14:42
Bodíky skončili,či ako? :confused:
alla66
18.03.10,14:44
...až teraz keď som si prečítala Tvoj príspevok.:rolleyes::)
mimotemyVšimni si novinky v súkromných správach;)
Chobot
18.03.10,14:50
Všimli ste si, že sa pred chvíľou stratila možnosť udeliť bod ( ocenenie) ?

Áno, Richard zaviedol nové funkcionality na Porade za účelom sprahľadnenia porady. Uvidíme, ako sa osvedčia v praxi.
alla66
18.03.10,14:53
Bodíky skončili,či ako? :confused:
Neskončili....jeden bod mi teraz pribudol...Ďakujem :)

Zatiaľ sa asi testujú nové nastavenia...za pochodu:)...zasa vidím iné tlačítka;)
rodina1
18.03.10,14:54
Znamená to snáď, že už nebudem môcť nikomu prideliť bod?:eek:
mysimis
18.03.10,14:55
Neskončili....jeden bod mi teraz pribudol...Ďakujem :)

Zatiaľ sa asi testujú nové nastavenia...za pochodu:)...zasa vidím iné tlačítka;)

A kde sa dajú pridávať bodíky? Lebo ja také tlačidielko nemám.....:mee:
Timka1
18.03.10,14:56
Znamená to snáď, že už nebudem môcť nikomu prideliť bod?:eek:

keď klikneš na užitočné pridelíš bod, ale podľa mňa to je neprehľané
jozka56
18.03.10,14:58
Hej, ale je aj chyba, lebo aj v neodborných a oddychových témach stlačením užitočné sa prideľujú body...a to by nemalo byť:confused::rolleyes:
Chobot
18.03.10,14:59
Znamená to snáď, že už nebudem môcť nikomu prideliť bod?:eek:

Môžeš, keď klikneš na "užitočné", tak sa pridelí bod. Nebude ten bod mať taký význam, ako v minulosti, ale inakším spôsobom ohodnotí autora - počet bodov ukáže, nakoľko užitočné príspevky autor píše.
liba2
18.03.10,15:00
keď klikneš na užitočné pridelíš bod..... Potvrdzujem že je to tak, ja som pred chvíľou klikla na užitočné a prišlo mi poďakovanie za bod :)
alla66
18.03.10,15:01
keď klikneš na užitočné pridelíš bod, ale podľa mňa to je neprehľané
Skôr mi vadí anonymita...nedozvieš sa, kto koho ocenil:confused:
Timka1
18.03.10,15:01
Môžeš, keď klikneš na "užitočné", tak sa pridelí bod. Nebude ten bod mať taký význam, ako v minulosti, ale inakším spôsobom ohodnotí autora - počet bodov ukáže, nakoľko užitočné príspevky autor píše.

a pred chvíľou bolo viditeľné kto pridelil bod a teraz už nie
adi11
18.03.10,15:01
Jožka dala som Ti na skúšku užitočné ..ako to preskúšam..ani smajlov nevidím..kde sa podeli..
JarkaL
18.03.10,15:02
A keď niekto klikne na neužitočné, tak sa bod odoberie?
Paula
18.03.10,15:02
Chýba mi "čítal som" :rolleyes:
Timka1
18.03.10,15:03
Jožka dala som Ti na skúšku užitočné ..ako to preskúšam..ani smajlov nevidím..kde sa podeli..

ja mám smajlov .... :):(:---:D:o:confused:;):rolleyes::cool::mee::eek:
Timka1
18.03.10,15:04
Skôr mi vadí anonymita...nedozvieš sa, kto koho ocenil:confused:

alla pred chvíľou bolo vidieť kto ocenil, teraz už nie, ale keď myšku podržíš na úžitočné, tak sa ti zobrazí
jozka56
18.03.10,15:07
Jožka dala som Ti na skúšku užitočné ..ako to preskúšam..ani smajlov nevidím..kde sa podeli..
Ďakujem adi j:--- som zvedavá, čo to narobí naozaj v oddychovkách:)
alla66
18.03.10,15:09
alla pred chvíľou bolo vidieť kto ocenil, teraz už nie, ale keď myšku podržíš na úžitočné, tak sa ti zobrazí
Dík,:) dokonca je možnosť udeliť dva body po sebe jednému členovi.
Už nemusím naháňať komu udeliť dva body, aby som ohodnotila správnu osobuhttp://www.popradrad.sk/domain/popradrad/files/certoviny_palec-hore.jpg
JarkaL
18.03.10,15:09
alla pred chvíľou bolo vidieť kto ocenil, teraz už nie, ale keď myšku podržíš na úžitočné, tak sa ti zobrazí
Mne to nefunguje...:confused:
kyblik
18.03.10,15:09
alla pred chvíľou bolo vidieť kto ocenil, teraz už nie, ale keď myšku podržíš na úžitočné, tak sa ti zobrazí

Teraz som ju tam držal minútu... málo...? :confused::confused::confused:
Stefan2005
18.03.10,15:11
Áno, Richard zaviedol nové funkcionality na Porade za účelom sprahľadnenia porady. Uvidíme, ako sa osvedčia v praxi.


keď klikneš na užitočné pridelíš bod, ale podľa mňa to je neprehľané

aj podľa mňa je to o moc neprehľadnejšie.

Tak nahustené vedľa seba a pod sebou tie tlačítka (pardón podčiarknuté náhrady tlačítok) aby človek skúmal, čo chce (a zakúpil si myšku s vyšším DPI) - stavím sa, že každému sa podarí stlačiť iné, ako chcel.
Mne sa to pred chvíľou už stalo...
Timka1
18.03.10,15:13
Teraz som ju tam držal minútu... málo...? :confused::confused::confused:

Karol, rozosmial si ma, podľa toho kde si držal minútu ...... :D:D:D:D

ale mne to naozaj funguje, asi mám protekciu :D:D:D
Timka1
18.03.10,15:15
aj podľa mňa je to o moc neprehľadnejšie.

Tak nahustené vedľa seba a pod sebou tie tlačítka (pardón podčiarknuté náhrady tlačítok) aby človek skúmal, čo chce (a zakúpil si myšku s vyšším DPI) - stavím sa, že každému sa podarí stlačiť iné, ako chcel.
Mne sa to pred chvíľou už stalo...

bolo by lepšie ak by časť možností bola presunutá na pravú stranu, lebo je to nahustené
arizona
18.03.10,15:16
Mne to nefunguje...:confused:
neskúšala si to omylom na neobodíkovanom príspevku?
v tom prípade nevidíš...;)

Ukáže sa to iba tam, kde sú nejaké čísla, skús :)
azla
18.03.10,15:17
Kyblík, nielen Timku si rozozmial - ako dlho treba držať:rolleyes::D, ....aj mňa .....to musí byť zaujímavý pohľad na mňa ako sa smejem sama ku sebe .:D:rolleyes::):D:eek::cool:
Mohlo by to byť príznakom "vysokého" dátumu. Ešte šťastie, že som teraz sama v kancelárii.

Ale dobre mi to padlo. Fakt.:):):)

PS: Mne stačí držať krátko a funguje to.:rolleyes:
alla66
18.03.10,15:18
Teraz som ju tam držal minútu... málo...? :confused::confused::confused:
minúta je dlho....sekunda stačí,:) ak sa Ti bude chcieť ukázať, uvidíš ju, ak nie..máš smolu;)
Timka1
18.03.10,15:19
všimli ste si, že sme sa všetci presunuli do tejto témy a nie je kto radiť na porade :):):)
mysimis
18.03.10,15:19
Asi som veľmi konzervatívna, ale pred koncom daňových priznaní takéto novoty........nemám energiu študovať čo kde stlačiť a pod.... teraz sem chodím v rámci relaxu a teraz toto.....no čo už, musím sa premôcť a vyobzerať čo kde mám robiť.....
jozka56
18.03.10,15:20
No pár dní tlačidlo užitočné narobí riadny chaos.
rodina1
18.03.10,15:21
Takto, keď niekoho ocením, nemôžem mu ani nič napísať. Koľkokrát som s prideleným bodíkom aj niečo pripísala, teraz nič.:mee:
arizona
18.03.10,15:21
bolo by lepšie ak by časť možností bola presunutá na pravú stranu, lebo je to nahustené

Mne to tiež dosť ťahá oči pri čítaní príspevku...

Uvítala by som to radšej v jednom riadku, nech sa nemýlim a neklikám tam kde nechcem :rolleyes:;):)
JarkaL
18.03.10,15:21
neskúšala si to omylom na neobodíkovanom príspevku?
v tom prípade nevidíš...;)

Ukáže sa to iba tam, kde sú nejaké čísla, skús :)

Samozrejme na obodíkovanom - ale naozaj nič nevidím. A ukazuje Vám to aj na ostatných tlačítkach - napr. na zábavné, neužitočné... ?

Alebo je to preto, že som na NB, nie na PC? Ale to snáď nie.
Stanislav 1975
18.03.10,15:22
No čo to nevidím-nejaké nové hodnotenia? No mne sa teda nejako moc nepáči...
Stanislav 1975
18.03.10,15:24
Áno, Richard zaviedol nové funkcionality na Porade za účelom sprahľadnenia porady. Uvidíme, ako sa osvedčia v praxi.

No neviem ale nemyslím si,že to je sprehľadnenie...:confused:
Timka1
18.03.10,15:24
Mne to tiež dosť ťaká oči pri čítaní príspevku...

Uvítala by som to radšej v jednom riadku, nech sa nemýlim a neklikám tam kde nechcem :rolleyes:;):)

a tiež by nebolo zlé keby tie možnosti boli trošinku väčším písmom, aspoň niektoré dôležité, nejak ich zvýrazniť
arizona
18.03.10,15:25
Samozrejme na obodíkovanom - ale naozaj nič nevidím. A ukazuje Vám to aj na ostatných tlačítkach - napr. na zábavné, neužitočné... ?

Alebo je to preto, že som na NB, nie na PC? Ale to snáď nie.
Malo by to ukazovať na všetkých.

Ale ešte asi Richard na tom pracuje, takže "musíš vydržať", já už ho vidííííííííím..:D:D:D
ludex
18.03.10,15:25
Myslím,že body budú nenormálne pribúdať,pretože užitočný je skoro každý príspevok,každá rada a po starom dostal bod príspevok ktorý bol výnimočný! :)
Stanislav 1975
18.03.10,15:26
a tiež by nebolo zlé keby tie možnosti boli trošinku väčším písmom, aspoň niektoré dôležité, nejak ich zvýrazniť

Pravda, veru pravda-my už skorodochodcovia už nevidíme ako za mladi...:):D
azla
18.03.10,15:26
Richard nemá v marci čo robiť.:rolleyes:

Pamätáte, minulý rok v marci hodil Šuták na prvú stranu, hneĎ keď sme sa prihlásili, naskočil Šuťak.
Všetci sme boli na Šuťaku a bola zábava .....
evina
18.03.10,15:26
Môžeš, keď klikneš na "užitočné", tak sa pridelí bod. Nebude ten bod mať taký význam, ako v minulosti, ale inakším spôsobom ohodnotí autora - počet bodov ukáže, nakoľko užitočné príspevky autor píše.

Tak tomuto hrubo vytlačenému pri všetkej úcte nerozumiem :)
Esmacka
18.03.10,15:27
chcela som oceniť užtočným a tu hláška:

Na hodnotenie prispevku musite mat aspon 10 bodov

to s málo bodmi nebudú môcť hodnotiť?:mad:
Paula
18.03.10,15:28
No pár dní tlačidlo užitočné narobí riadny chaos.


Aj rokov a nielen ono :cool:.
buchač
18.03.10,15:29
Bič boží , tie novoty , na mňa .....;):D

Budem sa musieť krotiť ....:rolleyes:
azla
18.03.10,15:30
Súhlasim s evinou. :) (príspevok 142 )

Napr. v tejto téme len tak klábosime, skúšame a dá sa stláčať úžitočné....
No je užitočné len teraz prvých 5 minút.
Ak niekto radí v odborných témach - odborne , vecne - toto bude užitočné pre mnohých a aj po dlhšej dobe.
V tom vidím veľký rozdiel.:rolleyes:
evina
18.03.10,15:31
No priznám sa, že pri mojom momentálne zhoršenom zraku počas daňového, vidím dobre to modré napísané a text príspevku akokeby v tom modrom zanikal
azla
18.03.10,15:33
A boli predtým podklad biely ? (mne okrem oči prestáva už slúžiť aj pamäť ):D
evina
18.03.10,15:36
A boli predtým podklad biely ? (mne okrem oči prestáva už slúžiť aj pamäť ):D

Veru nevidíš cez oči :D:D Modrým je uprav, cituj, súhlasím užitočný neužitočný..... a čiernym príspevok, ktorý musím hľadať medzi tými modrými slovami... lebo tie modré vidím aj z predošlého príspevku aj z posledného a mám problém zaostriť na čierne písmenka :D:D Dúfam, že som ti to užitočne objasnila :D:D
misoft
18.03.10,15:36
Sú to "novoty", ale dá sa na ne zvyknúť. Voči Richardovi by som mal takú malú technicko-dizajnovú pripomienku (alebo návrh):
Dať to do jedného riadka, ale s tým, že časť pre hodnotenie ponechať na ľavej strane (bude to vedľa profilu) a časť pre editáciu a odpovede dať na pravú stranu. Takto sa rozlíši časť hodnotiaca od časti úprav.
azla
18.03.10,15:40
... a ja celý čas rozmýšľam, prečo ma bolia oči :cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Chapando, grando.:rolleyes::)
lenkak
18.03.10,15:42
Zvykneme si, tak ako aj na všetko ostatné. Oceňujem Richardovu snahu, veď robí to iba pre nás. Záleží od nás čo prijmeme, a čo nie.
Timka1
18.03.10,15:43
Zvykneme si, tak ako aj na všetko ostatné. Oceňujem Richardovu snahu, veď robí to iba pre nás. Záleží od nás čo prijmeme, a čo nie.

presne tak, chce to nejaký deň dva a bude dobre, ale ozaj tie možnosti by bolo treba trošku sprehľadniť
JarkaL
18.03.10,15:59
Riško je rýchly, tie možnosti sú už v jednom riadku, už je to lepšie.
Timka1
18.03.10,16:01
Riško je rýchly, tie možnosti sú už v jednom riadku, už je to lepšie.

vyslišal nás, ešte hľadám kde čo je, ale je to prehľadnejšie, to chce zvyk :)
ludex
18.03.10,16:07
Nóóó,teraz je to eňo-ňuňo! :)
Richard
18.03.10,16:09
Prepáčte, bolo to rozrobené a musel som súrne odbehnúť čo ma mrzelo ale inak sa nedalo, malo to byť takto v jednom riadku... Ešte to furt nie je úplne hotové, budem informovať priebežne, ale v novej téme...
Gapo
18.03.10,16:14
Všimli ste si, že sa pred chvíľou stratila možnosť udeliť bod ( ocenenie) ?
To akože nebudem môcť hodnotiť príspevky? Veď ako potom budem mať desať bodov, že by diskriminácia ?:mad:
ludex
18.03.10,16:23
To akože nebudem môcť hodnotiť príspevky? Veď ako potom budem mať desať bodov, že by diskriminácia ?:mad:

Už móóóžeš! :D:D:D
Gapo
18.03.10,16:29
Už móóóžeš! :D:D:D
No totóóóó,:eek: skoro som padol na sedaciu časť, keď som zazrel čo som zazrel, ďakujem:D:D:D
arizona
18.03.10,16:31
Neviem ako vám, ale mne by sa veľakrát hodilo tlačítko "ĎAKUJEM"...:)
jozka56
18.03.10,16:37
No totóóóó,:eek: skoro som padol na sedaciu časť, keď som zazrel čo som zazrel, ďakujem:D:D:D
Dobre svoje telo ovládaš, ja som skoro padla na hubu:)
ludex
18.03.10,16:37
Neviem ako vám, ale mne by sa veľakrát hodilo tlačítko "ĎAKUJEM"...:)

Úplne súhlasím! Tie body pribúdajú a nestíham písať ďakovačky!!l:eek:
arizona
18.03.10,16:41
Úplne súhlasím! Tie body pribúdajú a nestíham písať ďakovačky!!l:eek:
Na také ďakovačky Ti asi bude musieť Richard vymyslieť iné tlačidlo :D:---

...ja som myslela poďakovanie za príspevok ( nie vždy sa dá použiť súhlas, alebo ocenenie):)
Zita5
18.03.10,16:47
Ono to dobre funguje , dostala som červený bodík v tejto chvíli .:)

http://www.porada.sk/722707-post2.html
IvoM
18.03.10,16:47
Teda neviem, už som z toho jeleň, a to ešte mi navyše chýba spraviť 26 DP a teraz do toho ešte takéto zmeny na porade, nejako sa to zneprehladnilo, lebo ako hovorí klasik: "Každá zmena prináša zhoršenie":)
veronikasad
18.03.10,16:48
môže mi prosím niekto vysvetliť, prečo svieti jeden môj príspevok nazeleno ? Dostala som zaň bod, ale nevidno ho cez užitočné ...

http://www.porada.sk/1343268-post2.html
Janurka
18.03.10,16:51
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Zita5
18.03.10,16:54
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?

Nerob si z toho hlavu , ja som v tom momente nechápala , že je to sfarbené , ale už sa stalo a nič sa nedeje .Aspoň sme to vyskúšali .;)
ludex
18.03.10,16:56
Na také ďakovačky Ti asi bude musieť Richard vymyslieť iné tlačidlo :D:---

...ja som myslela poďakovanie za príspevok ( nie vždy sa dá použiť súhlas, alebo ocenenie):)


:) Šak, nech dá dva tlačítka na ďakujem! A čo!;)
jozka56
18.03.10,16:57
môže mi prosím niekto vysvetliť, prečo svieti jeden môj príspevok nazeleno ? Dostala som zaň bod, ale nevidno ho cez užitočné ...

http://www.porada.sk/1343268-post2.html
To vie asi iba admin, ale určite to opraví.
arizona
18.03.10,17:00
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Janurka, prepáč, ten klik na "neužitočné" :mee: len som chcela vyskúšať, či sa to nedá prekliknúť (opraviť );):)
Sa mi marí, že pred chvíľou to fungovalo - tiež som klikala rad radom, čo to urobí :---
jozka56
18.03.10,17:00
Ani neviem, prečo som si otvorila túto tému hneď na prvej strane a vidím niečo nové. Tak som zo zvedavosti klikla a až neskôr som s hrôzou zistila, o čo ide. Takže Zita5 prepáč, bola to hlúpa náhoda. Nedá sa to zrušiť?
Ja som sa to pokúsila zrušiť užitočným, ale neviem výsledok...hapruje to asi:)
Lubaba
18.03.10,17:01
Škoda, ja tiež ako mnoho ďaľších ešte nemôžem pridať body, ale
snáď poteší aj veľké ĎAKUJEM :)
truch
18.03.10,17:03
Ahojte, pozerám čo sa to deje a skúšam tiež klikať, chcela som dať užitočné a zároveň zábavné. Nedá sa, môžem buď jedno alebo druhé:)
azla
18.03.10,17:03
Nie som proti novinkám, ale mne to zatiaľ pripadá s tými tlačidlami trochu "chaosné".

Mám podobný pocit ako u niektorých doktorov, viacej sa venujú "ťukaniu" a pozeraniu do počítača, ako samotnému pacientovi.

Pri týchto tlačidlách začína ísť do popredia technická stránka pred obsahovou.


Niekedy menej je viac.:)

...a ešte teraz v marci:D
jozka56
18.03.10,17:08
No, ale je sila, tie posledné dve tlačidlá;) určite sa ich použitie obmedzí, lebo....
adi11
18.03.10,17:12
No, ale je sila, tie posledné dve tlačidlá;) určite sa ich použitie obmedzí, lebo....
Jožka ja žiadne lampičky nevidím
Zita5
18.03.10,17:17
Ono to dobre funguje , dostala som červený bodík v tejto chvíli .:)

http://www.porada.sk/722707-post2.html

Funguje to tak , že keď klikne niekto neužitočné , tak sa odpočíta z bodov. Aspoň tak sa mi to javí , keď sme si to na mne vyskúšali .Každý klik, ako neužitočné -1 bod .Ale Richard nám to určite vysvetlí .Inak myslím ,že to je skutočne užitočné , takáto zmena .:)
Richard
18.03.10,17:21
jozka56
18.03.10,18:05
Jožka ja žiadne lampičky nevidím
Uz su fuc...teda dlhsie:)
Darina1234
26.04.10,13:29
Chcem sa opytat ako je to s bodmi na porade, lebo mne sa stracaju, jednoducho mi idu počty dole a ja neviem preco
zdenka131
26.04.10,13:31
Chcem sa opytat ako je to s bodmi na porade, lebo mne sa stracaju, jednoducho mi idu počty dole a ja neviem preco

Ahoj, body sa Ti môžu stratiť v prípade, ak Tvoj príspevok niekto označí za nevhodný alebo neužitočný. Pozri si svoje príspevky .
Blankake
26.04.10,13:32
Chcem sa opytat ako je to s bodmi na porade, lebo mne sa stracaju, jednoducho mi idu počty dole a ja neviem preco
Asi Ti niekto v Tvojom príspevku kliká na "nevhodné" :rolleyes:

Pozri si tu nové pravidlá hodnotenia:
http://www.porada.sk/t135732-nove-hodnotenie-prispevkov-a-uzivatelov.html
Darina1234
26.04.10,13:34
Dakujem dievcata už som pochopila, len sa mi to zda ozaj nevhodne ak mi niekto v prispevku starom dava roky naklika nevhodne, odoberie mi body a ....
Blankake
26.04.10,13:38
Dakujem dievcata už som pochopila, len sa mi to zda ozaj nevhodne ak mi niekto v prispevku starom dava roky naklika nevhodne, odoberie mi body a ....
...asi si niekoho poriadne naštvala (ale však sa môžeš pozrieť, kto Ti takto uberá body...

Ináč bola tu založená aj téma k tomuto novému (nie veľmi spravodlivému) hodnoteniu, ale odozva zatiaľ žiadna...

http://www.porada.sk/t135756-peticia-richardovi-za-stare-body-alebo-nie-nemusim-ja-uz-to-vidim.html