Robina
20.05.08,15:41
Potrebovala by som poradiť rzzp za r. 2007. Pracujem v programe oberon a ešte som nemala taký prípad, že bolo potrebné urobiť zamestnancovi ročné zúčtovanie zp. Dá sa to nejako v programe? Lebo podarilo sa mi nájsť tlačivo Doklad o výške príjmu a o preddavkoch - lenže mi tam dalo minim. základ 8100,- Sk. A už som celá dopletená. V iných príjmoch som našla položku buď preplatok alebo nedoplatok RZ ale nevypočíta to program? Veľmi pekne ďakujem.
Melnick
20.05.08,16:52
Dá sa- v pondelok som volala do Oberonu a opýtala som sa prečo ešte 19. mája nie sú k dispozícii správne tlačivá . Mám prísľub , ze do konca týždňa budú na svete . Zároveň mi sľúbili, že sa pozrú na chybu vo výpočte minimálnych základov - sú totižto na dve veci: na nič a na nič.
Tak sa Robina netráp , lebo údaje sú nesprávne . Ja zatiaľ popíjam kávičku a čakám a čakám....:):D:):D
Jozef Mihál
20.05.08,20:53
Nechcem haniť Oberon, chápem. Ale uvedená situácia je dôkazom toho, že kladné body pri rozhodovaní o mzdovom SW takto získava firma, ktoré nie je "oneman show".
Robina
23.05.08,05:44
Ďakujem za ukľudnenie, ale už ma začínajú hnevať. Stále majú čas/myslím v exalog./
Kuzelnicka
26.05.08,07:49