Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia za rok 2007

Potrebovala by som poradiť rzzp za r. 2007. Pracujem v programe oberon a ešte som nemala taký prípad, že bolo potrebné urobiť zamestnancovi ročné zúčtovanie zp. Dá sa to nejako v programe? Lebo podarilo sa mi nájsť tlačivo Doklad o výške príjmu a o preddavkoch - lenže mi tam dalo minim. základ 8100,- Sk. A už som celá dopletená. V iných príjmoch som našla položku buď preplatok alebo nedoplatok RZ ale nevypočíta to program? Veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Dá sa- v pondelok som volala do Oberonu a opýtala som sa prečo ešte 19. mája nie sú k dispozícii správne tlačivá . Mám prísľub , ze do konca týždňa budú na svete . Zároveň mi sľúbili, že sa pozrú na chybu vo výpočte minimálnych základov - sú totižto na dve veci: na nič a na nič.
    Tak sa Robina netráp , lebo údaje sú nesprávne . Ja zatiaľ popíjam kávičku a čakám a čakám....

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Nechcem haniť Oberon, chápem. Ale uvedená situácia je dôkazom toho, že kladné body pri rozhodovaní o mzdovom SW takto získava firma, ktoré nie je "oneman show".

    Robina je offline (nepripojený) Robina

    niekedy ani sama neviem Robina
    Ďakujem za ukľudnenie, ale už ma začínajú hnevať. Stále majú čas/myslím v exalog./

    Ročné zúčtovanie zdravotného poistenia za rok 2007

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.