Felícia
23.05.08,20:26
Ahojte všetci. Táto stránka je super. Sleujem ju niekoľko týždňov a teraz sa predstavujem pod názvom Felícia. Zaujíma ma hlavne rozpočtové účtovanie, ale aj ostatne. Našla som tu už niekoľko odpovedí na moje otázky. Mám 45 rokov. Keď sa dostanem na túto stránku tak dve-tri hodinky sú fuč, keby to vedel šéf tak sa zblázni. Doma nemám veľa času. Teším sa na vás a vaše príspevky. Dobrú noc!
wagner
23.05.08,18:42
Tak vitaj medzi nami. :)
danushka
23.05.08,18:43
Vitaj medzi nami závislými Felicia a cíť sa s nami dobre. Vôbec nemaj výčitky, že tu stráviš veľa času a svojmu šéfovi vysvetli, že keď si na Porade, tak si na školení:).
Dav
23.05.08,18:44
Na začiatok 2 hodiny, a potom sadneš o ôsmej na 5 minút k počítaču, a zrazu zistíš, že je fajront... Vitaj medzi nami na Porade a počítaj s tým, že je to návyková stránka, a okrem toho, že dostaneš odpovede, získaš závislosť a priateľov.
Felícia
23.05.08,19:02
Ďakujem za privítanie, ste zlatí. Som rada, že som túto stránku našla. Keď sa mi niekto ozve na môj príspevok, tak sa cítim šťastná, že to niekoho zaujme a nájde si čas aby mi poradil. Bohužial doma to tak nemám. Dcéra je vydatá, nebýva so mnou a môj syn, ktorý je skutočne super a drží ma nad vodou, ako sa hovorí, sa teraz učí lebo 2.6. má štátnice, tak ho nechcem rušiť. Môj šéf je bohužial vorkoholik, a také niečo, že by som sa s niekým rozprávala alebo sedela a pila kávu neuznáva, jeho heslo je: " do práce si prišla na to,a by si robila". Je to starý mládenec, ktorý nefajčí, nepije ani tú kávu. Takže ja sa teším do roboty len vtedy, keď viem, že tam nebude, a to je málokedy. Takže ešte raz díky a čaute.
pepsikova
23.05.08,19:07
..vitaj v klube a na relax ti ponúkam našu "CCCC" odreagovávačku...tam zabudneš na mrcha šéfa,budeš mať spoločnosť ku káve a aj ti pričarujeme nejaké fajn sníčky...uvidíš...
jozka56
23.05.08,20:05
Felícia vítaj.
invest
07.08.08,09:57
Na začiatok 2 hodiny, a potom sadneš o ôsmej na 5 minút k počítaču, a zrazu zistíš, že je fajront... Vitaj medzi nami na Porade a počítaj s tým, že je to návyková stránka, a okrem toho, že dostaneš odpovede, získaš závislosť a priateľov.Tiež som asi 5 mesiacov len študovala a hladala si odpovede na moje nevyslovené otázky, až raz som sa odhodlala a naučila sa s poradou pracovať (ešte mám medzery) no a teraz tu trávim každú voľnú chvíľku.
wagner
07.08.08,16:25
Vitaj medzi závislákmi:D
aka640
11.08.08,21:31
;)ahojte volám sa Alena mám 37 rokov a pracujem v zdravotníctve, pozrela som si vašu poradu a zistila som, že sa tu dá dosť zaujimavého dočítať,preto som sa rozhodla zaregistrovať. Teším sa na vzájomne vymieňanie rád. Preto že je skoré ráno , tak vám prajem dobré ráno.
Meggi 1
11.08.08,22:29
;)ahojte volám sa Alena mám 37 rokov a pracujem v zdravotníctve, pozrela som si vašu poradu a zistila som, že sa tu dá dosť zaujimavého dočítať,preto som sa rozhodla zaregistrovať. Teším sa na vzájomne vymieňanie rád. Preto že je skoré ráno , tak vám prajem dobré ráno.
Aj Tebe dobré ráno, vitaj medzi nami a cíť sa tu príjemne.
Tvoje zistenie bolo správne :) a určite si tu nájdeš aj virtuálnych kamarátov či kamarátky.
pepsikova
12.08.08,11:16
;)ahojte volám sa Alena mám 37 rokov a pracujem v zdravotníctve, pozrela som si vašu poradu a zistila som, že sa tu dá dosť zaujimavého dočítať,preto som sa rozhodla zaregistrovať. Teším sa na vzájomne vymieňanie rád. Preto že je skoré ráno , tak vám prajem dobré ráno...



..vitaj v klube,Alenka..najlepšie rozhodnutia sa vraj robia zavčasu ráno a tu sa veru dočítaš všeličo a nájdeš fajn ľudí..
amorka
14.08.08,13:15
ahojte vsetci co objavili tuto skvelu stranku ako ja dneska rano.... a priputalo ma to k nej uplne... su tu strasne zaujimave a odborne veci o ktorych by som sa chcela dozvediet co najviac.....tiez by som chcela zacat podnikat cim skor ale nevedela som ako zacat...tu aspon nazbieram niejake uzitocne info....
som rada ze som tu... amorka....
Anja111
14.08.08,13:21
ahojte vsetci co objavili tuto skvelu stranku ako ja dneska rano.... a priputalo ma to k nej uplne... su tu strasne zaujimave a odborne veci o ktorych by som sa chcela dozvediet co najviac.....tiez by som chcela zacat podnikat cim skor ale nevedela som ako zacat...tu aspon nazbieram niejake uzitocne info....
som rada ze som tu... amorka....
Vitaj a cíť sa medzi nami dobre...
danka1982
15.08.08,14:34
Ahojte, aj ja som nova a vobec neviem kam napisat svoj problem a otazku... :((
lubica_02
15.08.08,16:05
Vitaj medzi nami závislákmi milá aka 640.
arizona
15.08.08,17:07
Ahojte, aj ja som nova a vobec neviem kam napisat svoj problem a otazku... :((
Nuž,milá danka 1982, nič si z toho nerob,nie si sama, všetkým nám trvalo dlhšie,pokým sme sa trošku zorientovali:D:eek::D
Začni úvodnou stránkou,a pomaly sa prehrýzaj jednotlivými témami.A nezabudni prečítať etiketu porady:

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
aka640
15.08.08,18:15
Páči sa mi to ,ako tu každého vrelo výtate...Aj teraz som v práci, tak som k vám prihlásila na kus reči.:)
Meggi 1
15.08.08,18:30
Páči sa mi to ,ako tu každého vrelo výtate...Aj teraz som v práci, tak som k vám prihlásila na kus reči.:)
No.... a takto Ťa to bude ťahať častejšie nakuknúť sem, kedykoľvek budeš mať príležitosť, či už na kus reči alebo poradiť, alebo nájsť radu :)