ester123
29.05.08,09:05
manžel sa odsťahoval, potom v rýchlosti rozviedol ... o deti bojoval spôsobom,že "keď sa rozvedieme, budú v mojej starostlivosti" ... sú už v pubertálnom veku, takže zo sociálky sa pýtali pred rozvodom na ich názor ... dve sa vyjadrili,že po rozvode chcú bývať s otcom ... na rozvodovom konaní prvá veta jeho právnika bola,že súhlasia s tým,aby po rozvode deti boli zverené do výchovy matky ... takže už mu o deti nejde, navrhol iba každý druhý víkend na stretnutia ... a chce vyplatiť milión z bytu, ktorý máme na polovicu ... čižr,myslím si,že ešte bude svoj nárok zvyšovať ... nemám na to,yba som mu podiel vyplatila, nemám na to,aby som získala v banke úver...a keď byt predám a jeho vyplatím nebudem mať na to kúpiť byt vhodný pre tri dospievajúce deti a mňa...viem,že takýchto žien je veľa... ale nájde sa niekto kto poradí ako sa dá z tohto začarovaného kruhu dostať von,aby stále neboli na koni iba chlapi,ktorí kvôli mladej ženskej zahodili celú rodinu?...veď keď sú deti, ich rodičmi zostávame stále...
michaela15
29.05.08,07:51
Po rozvode som si znalcom dala ohodnotiť dom. Nakoľko mi ostali dve deti manželovi som dala štvrtinu a viac sme sa nebavili. Rozdiel je len v tom že moje deti nie sú plnoleté no aj takže ich majetok spravujem ja