Zavrieť

Porady

pomôžete mi násť???

manžel sa odsťahoval, potom v rýchlosti rozviedol ... o deti bojoval spôsobom,že "keď sa rozvedieme, budú v mojej starostlivosti" ... sú už v pubertálnom veku, takže zo sociálky sa pýtali pred rozvodom na ich názor ... dve sa vyjadrili,že po rozvode chcú bývať s otcom ... na rozvodovom konaní prvá veta jeho právnika bola,že súhlasia s tým,aby po rozvode deti boli zverené do výchovy matky ... takže už mu o deti nejde, navrhol iba každý druhý víkend na stretnutia ... a chce vyplatiť milión z bytu, ktorý máme na polovicu ... čižr,myslím si,že ešte bude svoj nárok zvyšovať ... nemám na to,yba som mu podiel vyplatila, nemám na to,aby som získala v banke úver...a keď byt predám a jeho vyplatím nebudem mať na to kúpiť byt vhodný pre tri dospievajúce deti a mňa...viem,že takýchto žien je veľa... ale nájde sa niekto kto poradí ako sa dá z tohto začarovaného kruhu dostať von,aby stále neboli na koni iba chlapi,ktorí kvôli mladej ženskej zahodili celú rodinu?...veď keď sú deti, ich rodičmi zostávame stále...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    michaela15 je offline (nepripojený) michaela15

    Vylúčený člen michaela15
    Po rozvode som si znalcom dala ohodnotiť dom. Nakoľko mi ostali dve deti manželovi som dala štvrtinu a viac sme sa nebavili. Rozdiel je len v tom že moje deti nie sú plnoleté no aj takže ich majetok spravujem ja

    pomôžete mi násť???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.