TubeM
11.06.08,06:44
Dobre ranko prajem,

som konatelom s.r.o., ktora si kupila tlaciaren v PC obchode. Po mesiaci sa pokazila, tak putovala na reklamaciu, do reklamacneho protokolu som napisal nazov firmy, a prizvukoval som ze to je na firmu, tlaciaren je nova a potrebujeme to surne vybavit.

Po 33 dnoch mi volali ze tlaciaren je opravena. Ked som tam prisiel ohradzovali sa ze kedze som to napisal na firmu, nemam narok na vratenie penazi, lebo zevraj tam neplati 30 dnova reklamacna lehota. Firma nema ale vo svojom reklamacnom poriadku spomenute rozdiely medzi spotrebitelom a firmou. Mimochodom ta tlaciaren bola zla, nefungovovala tak v ten den putovala znova na reklamaciu.

Dnes tam idem uz sa hadat poriadne, ale potreboval by som vediet, ako to vlastne je ked firma reklamuje druhej firme tovar. Su tam nejake zakonne lehoty na vybavenie, moznosti vratenia penazi? Samozrejme sme boli od konkurencnej firmy nuteni kupit dalsiu tlaciaren uz pocas 1. reklamacnej doby.

Dakujem
rapid
11.06.08,04:52
Ak bola tlaciaren kupovana tvojou s.r.o. vo velkosklade, tak sa reklamacne podmienky mozu lisit a treba sa riadit obchodnym zakonnikom, a je dost mozne ze vybavenie reklamacie moze trvat aj dlhsie
TubeM
11.06.08,04:53
nie, bolo to kupovane v maloobchodnej predajni, samozrejme pri kupe sa neuvadzalo ze to je na firmu, len pri reklamacii som ako kontakt napisal nazov firmy, ovsem to uz asi tej firme stacilo aby reklamaciu vybavovala v inych terminoch
Chobot
11.06.08,06:44
nie, bolo to kupovane v maloobchodnej predajni, samozrejme pri kupe sa neuvadzalo ze to je na firmu, len pri reklamacii som ako kontakt napisal nazov firmy, ovsem to uz asi tej firme stacilo aby reklamaciu vybavovala v inych terminoch

Spotrebiteľ nie je len fyzická osoba, môže ním byť aj právnická osoba. Dôležité je vedieť, či tovar, ktorý prevzala, je určený na ďalší predaj alebo na konečnú spotrebu. JE to priamo v zákone o ochrane spotrebiteľa, kde je definovaný pojem "spotrebiteľ" v § 2:

a) spotrebiteľom fyzická osoba alebo právnická osoba, ktorá nakupuje výrobky alebo používa služby pre osobnú potrebu alebo pre potrebu príslušníkov svojej domácnosti,


Pokiaľ firma kúpi tlačiareň na to, aby ju ďalej predala, tak nie je spotrebiteľom. Spotrebiteľom bude osoba, ktorá túto tlačiareň kúpi od tej firmy pre vlastné potreby.

Ak tá istá firma kúpi tlačiareň do vlastnej kancelárie a bude na nej tlačiť, tak sa na ňu vzťahujú rovnaké práva ako na inú napr. fyzickú osobu, ktorá si kúpila do domácnosti tlačiareň.

Takže si vytlač zákon o ochrane spotrebiteľa č. 250/2007 a ukáž im to tam, že aj ty si spotrebiteľ.

Rozsiahla diskusia k tomu bola aj tu:

http://www.porada.sk/t11464-vysvetlenie-rozhodnite.html
TubeM
11.06.08,06:49
dakujem velmi pekne za vycerpavajucu odpoved! hladal som ale nevedel som sa k tomu dopatrat, tak som vytvoril thread s touto otazkou.
dana9
11.06.08,06:50
úplne súhalsím s chobotom. :-)

Zároveň ale musím pripustiť, že som sa dočítala v jednom komentári k zákone o ochrane spotrebiteľa, že reklamácia sa považuje za vybavenú v súlade s týmto zákonom, aj ked je uvedená 30 dnová lehota prekročená, ale vada je nakoniec odstránená. Je to na diskusiu samozrejme, by to záviselo od individuálnej stuácie podľa môjho názoru. Iné je to pri výrobkoch ktoré objednávajú diely na opravu niekde zo zahraničia (napr. autá) a iné pri bežnom tovare. A prípadne aj od komunikácie s klientom, či bol o odstraňovaní vady informovaný (teda že raklamácii bolo vyhovené a pod)

No ale samozrejme, nárok na náhradu prípadne škody, ktorá ti vznikla, a účelne vynaložených nákladov tým nie je dotknutý
Juras66
27.12.08,21:55
Celkom by ma zaujimalo ako to nakoniec dopadlo. Mam podobny problem