Lukas63
12.06.08,19:06
Zdravim,
potreboval by som poradit... Dnes rano sme mali telesnu a trafili ma s loptou do hlavy... bola to dost silna rana... tocila sa mi hlava a nepocul som na jedno ucho. tak som si sadol a tocenie po chvili prestalo. na to ucho pocujem slabsie doteraz a po tom ako mi donho kopli tu loptu tak som nanho vobec nepocul, pocul som iba pisklavy zvuk... a tiez niekolko hodin potom ked na mna niekto prilis nahlas hovoril tak som pocul taky neprijemny zvuk... no a neviem ci mam ist k lekarovi, ako ked ma trafili tak silno do hlavy a tocila sa mi hlava... ako na vracanie mi nebolo, ani teraz nepocitujem nejake problemy... ale citim sa tak zvlastne, neboli ma hlava ani sa mi netoci... a neviem ci mam ist teraz na pohotovost s tym ze ma trafili do hlavy a chvilu sa mi tocila hlava a nepocul som... Poradte prosim
arizona
12.06.08,17:28
Lukáš, tým , že navštíviš lekára nič nepokazíš...trafená hlava a nakopnuté ucho nie je žiadna sranda;)
Lukas63
12.06.08,17:43
Lukáš, tým , že navštíviš lekára nič nepokazíš...trafená hlava a nakopnuté ucho nie je žiadna sranda;)
aha, no fajn... a tak ja neviem ze ci mam ist teraz alebo to staci zajtra... ale tak ked mi teraz ako nic neni prakticky, teda okrem toho ucha ze nanho slabsie pocujem, tak to do zajtra pocka, nie?
Zitulda
12.06.08,17:54
aha, no fajn... a tak ja neviem ze ci mam ist teraz alebo to staci zajtra... ale tak ked mi teraz ako nic neni prakticky, teda okrem toho ucha ze nanho slabsie pocujem, tak to do zajtra pocka, nie?
Pre uspokojenie aby si vedel čo je vo veci,radšej neodkladaj a choď ešte teraz, nikdy sa nedá vedieť čo sa môže stať. Ozaj to nemusí byť sranda.
legolas
13.06.08,16:49
Zdravim,
potreboval by som poradit... Dnes rano sme mali telesnu a trafili ma s loptou do hlavy... bola to dost silna rana... tocila sa mi hlava a nepocul som na jedno ucho. tak som si sadol a tocenie po chvili prestalo. na to ucho pocujem slabsie doteraz a po tom ako mi donho kopli tu loptu tak som nanho vobec nepocul, pocul som iba pisklavy zvuk... a tiez niekolko hodin potom ked na mna niekto prilis nahlas hovoril tak som pocul taky neprijemny zvuk... no a neviem ci mam ist k lekarovi, ako ked ma trafili tak silno do hlavy a tocila sa mi hlava... ako na vracanie mi nebolo, ani teraz nepocitujem nejake problemy... ale citim sa tak zvlastne, neboli ma hlava ani sa mi netoci... a neviem ci mam ist teraz na pohotovost s tym ze ma trafili do hlavy a chvilu sa mi tocila hlava a nepocul som... Poradte prosim

Pozri, mal si ísť hneď k lekárovi aby Ťa poslal na odborné vyšetrenie k neurológovi pretože človek nikdy nevie čo sa z takej drobnosti môže vykľuť. Takže neváhaj a choď ihneď, aby nebolo neskoro:confused:
Lukas63
13.06.08,19:14
no takze, ako mi mnohi z vas radili siel som teda este vcera v noci na pohotovost... prisiel som tam o pol jedenastej vecer... po par hodinach som sa dostal na rad u chirurga, ten ma poslal na RTG, potom na neurologiu a na ORL... na neurologii som narazil na velmi "mileho a ochotneho" lekara, ktory mi dost zjavne naznacil, ze naco som tam vlastne chodil ked nemam teraz ziadne problemy. a tak aspon mi urobil tie vysetrenia... a tak na ORL mi pozreli na to ucho... no a tak som o pol tretej rano odchadzal z nemocnice, aspon s pocitom, ze je vsetko so mnou v poriadku a kludne som zaspaval :) a som rad, ze ste ma k tomu aby som tam siel "dokopali", aspon som si bol isty ze som zdravy :)
osky
10.09.08,10:23
nechcela by som malovat certa na stenu,ale poznam pripad ked muz spadol pri oberacke ceresni z rebrika a udrel si hlavu-o zem zarastenu travou.
hlava sa trocha zatocila,potom to ustalo,nic neboleleo....naco by som siel k lekarovi..?
o tri dni zomrel na nasledky vnutorneho krvacania do hlavy....

takze,kazdy uraz hlavy,kazdy uder,blokuje nervove centra a centra prudenia krvi.blokuju aj svaly alebo napr.stavce chrbtice-zasekne vam malinky nepatrny cievik-a mate problem.
tak vznikaju hematomy a vnutorne krvacania.
uraz hlavy,ani maly by som nezanedbavala-treba ist k lekarovi a podrobit sa dokladnym vysetreniam.
dad111
10.09.08,10:44
uraz hlavy,ani maly by som nezanedbavala-treba ist k lekarovi a podrobit sa dokladnym vysetreniam.
Ano len te rada je po troch mesiacoch uz stara. A pricina tych strasnych priznakov je asi tiez niekde inde.http://www.porada.sk/t88821-nemozem-chodit-na-telesnu.html