Jozef Mihál
14.04.05,19:57
Vážení priatelia, prosím o aktívnu spoluúčasť na hlasovaní č.2.

Prosím dvakrát meraj a raz hlasuj, v novej ankete, kde už skutočne rozhodneme o mieste a čase konania superstretka Porady. Prvú tému chápte ako test, či vôbec je záujem o túto akciu. Test dopadol dobre, tak a teraz naostro.

Anketa je verejná, aby sme aj videli, kto kam chce alebo môže prísť.

Anketa umožňuje hlasovať za všetky možnosti. Tí z Vás, ktorým vyhovuje viac možností, či termínov, zahlasujte jednoducho za všetko, čo Vám vyhovuje.

Pozor, zahlasovanie za viac možností treba urobiť v rámci jedného "pohybovania sa" v ankete - ak ste z ankety "odišli", doplniť hlas dodatočne aj pre inú možnosť sa už nedá!

Pozor, v pondelok musíme anketu uzavrieť a na základe výsledkov objednať ubytovanie.

Počet hlasujúcich za zariadenie X teda súčasne bude aj znamenať orientačný počet účastníkov, pre ktorých zarezervujeme u majiteľa víťazného zariadenia ubytovanie. Opakujem, hlasujte zodpovedne.
sway
14.04.05,18:36
Dík p. Mihál, pekne ste to dli dokopy!
Braňo
15.04.05,04:11
Do kedy najneskôr je možné sa prihlásiť?
Beata
15.04.05,04:40
Do kedy najneskôr je možné sa prihlásiť?Najneskôr v pondelok dopoludnia. Len pozor, to prihlásenie berte ako záväzné, podľa neho sa zajednajú lôžka.
Braňo
15.04.05,04:49
Beata ja som pripravený, môžem ísť, len nie som si istý, či všetci, ktorí sa prihlásia aj skutočne prídu. Aby sa nestalo, že prihlási sa 50 ľudí a príde 15.
Jozef Mihál
15.04.05,05:10
Preto to prosím berte vážne.
Ak chcete prísť, hlasujte.
Ak zahlasujete, tak aj prídite.
Aňuška
15.04.05,06:22
Richardovi /?/:
Nahlásila som sa na termín 27.-29.5.2005 Krahule, ale nie som vypísaná
v zozname. Tak som sa išla prihlásiť ešte raz a vraj už som prihlásená.
Nepozriete sa na to?
Ďakujem.
bepo
15.04.05,06:28
Aňuška-si zahlásená na Krahule,ja to vidím
Danuska
15.04.05,06:37
Ja by som aj išla, ale neviem ktorým smerom zo Žiliny sa čo nachádza a v akej vzdialenosti. Vopred ďakujem za zemepisný výklad.
Beata
15.04.05,06:49
Danuska
15.04.05,07:02
Vrelé díky, dnes mám dlhý kábel
Aňuška
15.04.05,07:45
Richardovi /?/:
Nahlásila som sa na termín 27.-29.5.2005 Krahule, ale nie som vypísaná
v zozname. Tak som sa išla prihlásiť ešte raz a vraj už som prihlásená.
Nepozriete sa na to?
Ďakujem.
Heuréka!!!! Už sa vidím /ale musela som si kliknúť na "obnoviť"/. Dnes si ten počítač
so mnou robí, čo chce.
brm
15.04.05,09:52
mám asi rovnaký problém ako ľuba, a síce že môj životný osud chce ísť so mnou..na krahule...ešte sa neprihlasujem, ešte sa vadíme...
Jozef Mihál
15.04.05,11:26
Katarína - ja beriem celú rodinu.
luebchenko
15.04.05,12:26
Katarína - ja beriem celú rodinu.
Jožko tak tam dakam strč možnosť, že koľko ľudí za jednu osobu sa hlási :) - ja za nás hlásim dva kusy, a to nehovorím o tom, ako túžobne za nami bude pes pozerať, keď ho doma necháme. Ale nevyzná sa ani v DPH, ani v mzdovej problematike, príjem je u neho len kus žvanca - vie len Majú mi dať žrať, alebo no už mi Dali ale mohli by ešte :D takže nemá nárok :D
Jozef Mihál
15.04.05,13:07
Ľuba, no neviem ako zariadiť zahlasovanie počtov! Ja za seba vlastne nahlasujem 5 ľudí!

Myslím, že Beáta by mala tie Krahule rezervovať ako komplet oba hotelíky!
brm
15.04.05,13:15
Ľuba, no neviem ako zariadiť zahlasovanie počtov! Ja za seba vlastne nahlasujem 5 ľudí!

Myslím, že Beáta by mala tie Krahule rezervovať ako komplet oba hotelíky!aj konateľka bude papať prasiatko? a cuckať pivko?:D
luebchenko
15.04.05,13:24
aj konateľka bude papať prasiatko? a cuckať pivko?:D
karkulenka, viem že je koniec týždňa a že sa so svojim magyarónskym podvyživeným životným osudom hádaš, ale uvedom si že aj my ostatní máme koniec týždňa, podaktorí ešte pracovať musia (nebudem prstom ukazovať že by som si oko nevypichla, ešte ho potrebujem) a tiež nám to nemusí práve naplno myslieť :D ! čo tým chcel básnik povedať?
Jozef Mihál
15.04.05,13:36
aj konateľka bude papať prasiatko? a cuckať pivko?:D
Ďakujem za opýtanie Katarína, ale malá konateľka bude papať aj cuckať čosi iné.
Jozef Mihál
15.04.05,13:39
Ak v medzičase zhodnotím stav hlasovania, tak Krahule to jasne vyhrávajú.


A zoznam prihlásených mi hovorí, že srandy teda bude kopec.

Takže, ostatní, mládež i stárež, starí mazáci Poraďáci i mladé členstvo, neváhajte a vyjadrite sa, v pondelok anketu uzatvárame!
Luckasari
15.04.05,13:53
ja beriem asi na 99% tiež svoju polovičku so sebou, takže potom pri konečnom schvaľovaní počtu sa budem musieť vynásobiť dvomi ;)
accad
15.04.05,15:20
Moje nervy.To vy s tými rodinnými príveskami myslíte vážne. Ja som doma pod prísahou tvrdila, že je to pracovný víkend. Bez mihnutia oka tvrdím, že Slovensko po takomto strete účtovníkov predbehne aj Švajčiarsko, toľko tam bude múdrych hláv. Teraz aby som zakódovala PORADu a doma neprišli na to, že tam je rodinný seanse. Ja tých svojich mám za celý týždeň dosť. Podľa toho ako ma tam posielajú, tešia sa ešte viac, že sa zbavia stihačky a jeden víkend ich nebude nikto nútiť namiesto hudby počúvať hukot vysávača. Ja ich nemôžem sklamať a tak opustím rodinné hniezdo sama, nech teplo rodinného krbu udržujú moji chlapi.

Ja som sa prihlásila na Krahule, mysliac si, že sa treba prihlásiť iba na jedno miesto. Viacerých vidím aj v Tajove a Chvojnici. Teraz mi to už nechce povoliť prihlásiť sa. Takže so mnou počítajte aj keby sa išlo do Tajova alebo Chvojnice. Jožko dopíš ma do zoznamu.
eviketa
15.04.05,19:51
Mám problém ako Editka, nechce ma postiť do ďalšieho kola hlasovania. Ak sa dá pripísať, mne vyhovuje vlastne každý termín, len nech mám od "domácich" chvíľku pokoj.
Hlinkovx
16.04.05,11:10
kedže superstretko medzičasom zmenilo pôvodný zámer
je mi ľúto...ale odhlasujem sa:
už to prestalo byť superstretko členov porady...
Jozef Mihál
16.04.05,11:40
Silvi, ja mám len dve možnosti - buď prísť s celou famílou, alebo neprísť vôbec. Nemôžem ich doch nechať samých 3 dni doma. Hm?
Paula
16.04.05,11:48
Tomu sa hovorí chyba réžie..... na začiatku bol pracovný program dôkladne rozpísaný :)
Muška
16.04.05,12:00
Jožka plne chápem. Nemôže predsa nechať doma manželku /mimochodom - veľmi príjemnú/ doma s takým rozkošným uzlíčkom. My čo už máme odrastené deti sa snažíme prísť samé;) Mne nebudú vadiť žiadne polovičky /ak nebudú robiť problémy/:D . Ja sa hlásim aj za pestúnku. :) Teda myslela som detí.:eek:
Ja mám skôr problém, čo s mojim 2 kg štvornohým miláčikom.:(
sway
16.04.05,12:03
Tomu sa hovorí chyba réžie..... na začiatku bol pracovný program dôkladne rozpísaný :)
No ako to tu čítam, už mi asi ani nemusí byť ľúto, že mi nesedí termín..., aj ja som mala predstavu, že sa spoznáme, zabavíme a možno aj o robotke v rámci srany pokecáme (čo sa s rodinkami uznajte nedá).... urobme také !!!! - bili sme sa do pŕs, že nejdeme pod ceny..., tak si presďme doma, že sa chceme odreagovať... ja som tvrdo povedala, že ak mi sadne termín idem - ale viem, že je to niekedy komplikované, len to, že ako kone dreme a zábava furt žiadna !!!
:(
Hlinkovx
16.04.05,12:10
Silvi, ja mám len dve možnosti - buď prísť s celou famílou, alebo neprísť vôbec. Nemôžem ich doch nechať samých 3 dni doma. Hm?p.Mihál....

akceptujem Vaše rozhodnutie a je už mi jasné, že kto má rodinu, urobí z toho rodinný výlet....ale tým to čaro stretnutia sa už stráca
bola som za stretnutie s ľuďmi, s ktorými som v dennom kontakte...
viem, že je ťažké skĺbiť niečo také s rodinou....
ale osobne si myslím, že tie tri dni nie sú až tak veľa

nechcem sa ale nikoho dotknúť...je to len môj osobný názor a pohľad na vec
Shaman
16.04.05,15:03
Mna toto tiez odradilo, prave som sa rozhodoval.
Pojdem radsej na dake bezpartnerovske kafcotrefko v Ziline ;-)
emily
16.04.05,15:14
Ja musím súhlasiť so Silviou, aj keď mám rodinu a možno práve preto, viem, že keby som tam mala manžela, musela by som sa venovať jemu, pretože my sa aspoň z pokecov poznáme, ale naše polovičky by tam boli úplne nezainteresované.....ja som tiež myslela na relax bez rodiny.
Keď pôjdem na rodinný výlet, tak si zoberiem seberovnú partiu.
Vžite sa do kože slobodných.....
Jozef Mihál
16.04.05,17:35
No dobre priatelia, ak Vám vadí 5 Mihálovcov, tak teda nebude ani jeden. Dobre sa bavte.
Muška
16.04.05,17:54
Jožko, to nemyslíš vážne.
Ja som sa zahlásila aj za pestúnku malej Mišky.
Ja viem, že máš toho plné zuby. Takže keď to organizuješ, tak pekne zadaj pravidlá, kto chce nech príde s rodinou, kto chce nech príde bez. A komu to bude takto vyhovovať, tak sa prihlási.:)
Hlavne, že SLOVAN vyhral.;)
Ozaj a čo potom moje PIVO?:eek:
Daska
16.04.05,18:20
Ludia ani mne sa velmi nepaci to rodinne stretnutie, ak tam bude polovicka rod. prislusnikov rozmyslam aj ja o tom, ze sa odhlasim, prihlasila som sa na vsetky 3 terminy, lebo sa rada stretnem s novymi ludmi, s ktorymi si mam co povedat. Ak by som sa chcela rozpravat s manzelom, zostanem doma.
Manual
16.04.05,18:58
Ako to pekne naberalo na obrátkach a potvrdzuje sa porekadlo 100 ludí = 100 chutí !!!
Ako sa chceme dohodnúť na cenách za položku atď...., keď sa nevieme dohodnúť na pravidlách jedného stretnutia. A aký bol vlastne pôvodný zámer, aj s rod. príslušníkmi alebo bez ? Ako to niekto povedal ? Na Slovensku je to tak... ? Ja osobne som tiež len za stretnutie účastníkov porady. Mrzelo by ma, keby sa to neuskutočnilo, rád by som spoznal "poraďákov" aj osobne.
Pekný večer želám...
bepo
16.04.05,19:47
Jozef by mal mať výnimku-2 malé deti a tretie úplne mrňavé a k tomu len jedna mama celý víkend je ťažko organizovateľné.Ale ostatní by sa mali zamyslieť či je nevyhnutne nutné brať svoje polovičky.Lebo keď nepríde Richard a Jozef a pár sa ešte odhlási tak to môžme rovno zabaliť.
Zuzka
16.04.05,20:33
Jožko, to nemyslíš vážne. Ja súhlasím s bepom, že Ty máš výnimku, bez Teba by sa ani jedno stretnutie neuskutočnilo a budem s Muškou aj pestúnka. Prosím, rozmysli si to. :)
ALDA
16.04.05,20:42
súhlasím so Zuzkou!!
jess
17.04.05,07:10
aj ja súhlasím, aby mal p.Mihál výnimku, ale ostatní by si to fakt mali zvážiť ..... zoberte si , že Jožko je na každom stretnutí poraďákov, cez týždeň odpovedá na naše otázky, jeho rodina si ho fakt asi moc neužije, takže im doprajme malý rodinný víkend .
ALDA
17.04.05,07:34
Viete ja chápem p.Mihálovú!Keď som bola na materskej s druhým potomkom stal sa mi stapas! Svadbu sme mali 22. a 23.apríla/super mesiac na svadbu/.
22-hého žiadna kytica,23-podobne.Tak som sa naštvala,kúpila šampanské,kyticu a večer som povedala môjmu drahému,aby mi to šamp. otvoril.A čo oslavuješ? Já nato,zapíjam žiaľ,že som urobila takú hovadinu a vydala som sa! A on prečo teraz v marci? Skoro ma kleplo.Najlepšia obrana je útok,tak som sa rozčúlila,že som už úplne zblbnutá stále ten domáci kolotoč.Pomýlila som si mesiac,odvtedy už nesledujem žiadne výročia!! Človek je ozaj doma zblbnutý.A keď si môže oddýchnuť /s jedným sa to dá vydržať/a p.Mihál stále pracuje
tak je to od neho pekné,že ju chce odbremeniť.Mal by dostať od nás báb pochvalu!

Myslím, že tá stretávka by sa mala uskutočniť!!!
Ahojte! P.Mihál nevzdajte to!!!!
accad
17.04.05,09:35
Pridávam, že Jožko má veľmi sympatickú manželku, milé deti a je veľmi ťažko ukracovať ich o spoločné chvíle cez víkend, keď cez týždeň je vyťažený v práci a ochotou prispievať do PORADy, SME a ako možno jediný pri tvorbe zákona o ZP sa snaží bojovať aj za nás.
Jedno je dôležité a to, aby tí čo si tam zoberú rodinných príslušníkov nesklzli nakoniec do situácie, že nebudú vedieť, či majú byť s Poraďákmi alebo s nimi. Ak si tam ich rodinní príslušníci nenájdu samostaní program, tak možno toto prvé stretnutie nedopadne najlepšie a naše prvotné nadšenie z toho veľmi rýchlo vyprchá. Iné je sa poznať cez internet (kde sa odpojím) a iné osobne (kde sa musím vedieť prispôsobiť aj iným). Ak to nemajú byť od začiatku jasné pravidlá, kto má výnimku, tak som iba zatiaľ za kafčotrefy, kde sa každý, na tých pár hodín dokáže utrhnúť aj bez rodiny.
Myslím si, že si to všetci musíme dobre uvážiť, aby sme odtiaľ neodchádzali otrávení alebo neotrávili našími problémami svojich blízkych, ktorí to s nami aj tak prežívajú každý deň a nie vždy to vedia pochopiť. A aby tí čo sa zapojili do organizácie, tento krok navždy neoľutovali, pretože zorganizovať viac ľudí chce obetu a v prípade takéhoto projektu, dať záruku aj za rezerváciu a obsadenie ubytovania. Mám svoje skúsenosti a to s ľuďmi kde sa poznáme už roky a je to vždy veľmi komplikované zosúladiť bez problémov.
fasia
17.04.05,10:26
Ľudkovia čo blbnete???? Na miere tolerancie partnera závisí!!! A budem úprimná, Jozef mi pripadá ako človek plný energie ktorý stíha aj nemožné.. a aj to že byť jeho manželkou je asi vcelku ťažká vec vzhľadom na toto vyťaženie. Neupierajte im možnosť byť spolu. Nemyslím si že Jozefova manželka by bola tá, ktorá by "kazila zábavu" a deťúrence ako poznám baby, budú skvelou témou na naväzovanie rozhovorov...
Normálne som sa zhrozila keď som čítala tie extrémne príspevky... nič proti.. ja som asi liberál a vyhýbam sa konfrontáciám... ale toto mi nedá...
Veď porada by bez Jozefa a Richarda bola ničím! Oni "sú vinní" za to že to tu fičí a má to úroveň... Teeeeeeeeeeeeda....
eviketa
17.04.05,10:58
Súhlasím s Editkou, niečo takéto zorganizovať je dosť náročné. Treba všetko zvážiť, pridať toleranciu a ochotu a nerobiť radikálne riešenia, ale hľadať kompromisy. Takže fakt ĽUDIA NEBLBNITE
ekin
17.04.05,12:03
najviac sa k môjmu nazoru priblizila editka - accad
a chápem napr. J.Mihála ... keby som bola na jeho mieste, urcite by som zvolila tento kompromis aj vediac, ze rodinka sa tam nemusi citit tak fajn, ale pocit blizkosti, spojenia..ci to iné..ten pomáha.
Nie som proti príbuznym, ale bolo by to treba zvážiť, je rozdiel, či beriem tam svojho manzela preto, ze on nechce byt doma sam, alebo svojho 4-nohého člena, bo nemam ho komu zveriť (skutočne to býva občas problem), ale treba si uvedomiť jedno - títo partneri by mali vediet, ze idete na stretnutie s inými, nie s nimi, ze oni si musia poradiť bez vás, čo najmenej rušiť, zaťazovať, prisvojovať si váš čas, usmev, slovíčko...budu toto chápat? Ked sme mali stretnutia podobneho druhu z inej oblasti, partneri raz prisli a nikdy viac..!! Necítili sa fajn medzi "postihnutými rovnakého druhu", pretoze tam zameraním a duchom nepatrili, a na dalsie stretka uz nechodili... Skusme to teda zobrat z pohladu dvoch strán, nebudme mantinelisti..prosííííím
emily
17.04.05,12:23
aj ja súhlasím, aby mal p.Mihál výnimku, ale ostatní by si to fakt mali zvážiť ..... zoberte si , že Jožko je na každom stretnutí poraďákov, cez týždeň odpovedá na naše otázky, jeho rodina si ho fakt asi moc neužije, takže im doprajme malý rodinný víkend .

aj ja s tým riešením súhlasím.
Daska
17.04.05,12:42
aj ja súhlasím, aby mal p.Mihál výnimku, ale ostatní by si to fakt mali zvážiť ..... zoberte si , že Jožko je na každom stretnutí poraďákov, cez týždeň odpovedá na naše otázky, jeho rodina si ho fakt asi moc neužije, takže im doprajme malý rodinný víkend .
S tymto sa neda nesuhlasit

TAKZE VYNIMKA LEN PRE p. MIHALA, a ostatni zvazte si tych rod. prislusnikov
sway
17.04.05,15:27
S tymto sa neda nesuhlasit

TAKZE VYNIMKA LEN PRE p. MIHALA, a ostatni zvazte si tych rod. prislusnikov
myslím že ten kto toto navrhol má filipa - ja bohužiaľ nejdem, ale toto riešenie sa mi páči....:)

:D Kvapka na odľahčenie: ...už sa to tu približuje k diskuskusiám v parlamente - hihihihihi :o
Heni
17.04.05,16:08
podla fotiek z krstu knihy uz Mihálovci-juniori vlastne do Porady patria :-)

a pre spokojnost ostatných stretnutiachtivých by asi mala byt este jedna anketa o tom, ci to bude s partnermi, ci bez :-)
sway
17.04.05,16:29
podla fotiek z krstu knihy uz Mihálovci-juniori vlastne do Porady patria :-)

a pre spokojnost ostatných stretnutiachtivých by asi mala byt este jedna anketa o tom, ci to bude s partnermi, ci bez :-)
súhlasííííííím !!!! ;)
Beata
17.04.05,20:51
Milí poraďáci, keďže akcia je rozbehnutá a vidím, že záujem je, nebude sa zakladať žiadna nová anketa, nebude sa nič upravovať, nikto sa neodhlasujte, neurážajte... Osobne nevidím žiadny problém a navrhujem nasledovné. Podľa ankety sme zistili, že tie Krahule vyhovujú viacerým, takže v pondelok na obed sa anketa uzatvára. Prosím, aby mi každý, kto sa prihlásil napísal mail na bee@mensa.sk s predmetom Krahule - Porada a záväzne potvrdil účasť:
Meno:
Priezvisko:
Nick na Porade:
Počet nocí:
Strava: plná penzia, polpenzia
Počet osôb:

Jozef, zoberte si celú rodinku, budeme s Vami počítať a ostatných poprosím, aby radšej neuvažovali so svojimi partnermi, obávam sa, že by ten počet narástol na také číslo, že by sme nemali ani toľko lôžok. Ak sa však nájde medzi nami taký človek, ktorý by napríklad nemohol ísť na stretnutie len preto, že jeho partner mu to vyslovene nedovolí, prípadne dovolí len pod podmienkou, že musí zobrať na stretko aj jeho, tak prosím, zoberte si partnera a nahláste ho. Ale naozaj prosím len akútne prípady!
Ja Vás budem priebežne informovať na Porade, koľko miest je ešte voľných. Tiež Vás poprosím, aby ste mailovali najneskôr však do pondelka povedzme 23:00 hod., pretože v utorok ráno nahlásim rezerváciu lôžok.
Ešte raz veľmi pekne prosím všetkých, ktorí skutočne majú záujem o toto stretnutie a pošlú mi mail, nech tento považujú za záväzný!!!
Beata
18.04.05,09:50
Oznamujem, že do tejto chvíle som obdržala záväzné prihlásenie na stretko od:
accad, Braňo, evina, ivetka, jess, Katarína STR, Luna, Zuzka, Beata

Naďalej, až do 23:00 hod. očakávam ďalšie maily. Priebežne Vás budem informovať.
Braňo
18.04.05,10:01
Takže zatiaľ som sám chalan a mám osem "poraďáčiek"? No fajn. :D
Katarína STR
18.04.05,10:46
Takže zatiaľ som sám chalan a mám osem "poraďáčiek"? No fajn. :D

Iný na tvojom mieste by bol rád. :D
Beata
18.04.05,10:56
Do party nám pribudli Muška, luebchenko, ALDA.
Celkom prihlásení:

*accad* *ALDA* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Braňo
18.04.05,11:08
Ja som absolútne rád.
Katarína STR
18.04.05,11:12
Ja som absolútne rád.

Vekovo si odo mňa neni moc vzdialený, takže bude to v pohode, neboj. :D
Katarína STR
18.04.05,11:15
Bóže ľudia, len treba aspoň pre mňa napísať cestu, kade sa tam dostanem. Pôjdem autom zo Žiliny.
Aby som tam necestovala celý deň. :D
Braňo
18.04.05,11:26
Je to zo Žiliny 74 km, smer Martin, Turčianske Teplice. Už tu boli aj mapky.
Braňo
18.04.05,11:29
Katarína STR, ešte Ťa aj v Žiline zoberiem, však idem cez Žilinu, neboj nič. Potom sa dohodneme.
Beata
18.04.05,11:34
Prišli ďalšie kočky Blažka a tinula. O chvíľku nás bude za dva riadky ;):
*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Krahule - http://mapy2.atlas.sk/MapViewer/map...tion=&icontext= (http://mapy2.atlas.sk/MapViewer/mapviewer.aspx?cy=5401337&cx=4348779&icon=default&scale=30000&action=&icontext=)
Katarína STR
18.04.05,11:46
Katarína STR, ešte Ťa aj v Žiline zoberiem, však idem cez Žilinu, neboj nič. Potom sa dohodneme.

Super dííík, dohodneme sa na presnej hodine a pôjdem autom za tebou.

Ahojky
Beata
18.04.05,11:55
Nezabudnite si vyrobiť také vlajočky s nápisom Porada, čo Vám budú počas jazdy plápolať niekde na anténach, čo vypadajú ako keď idú svadobčania, nech je to s parádou :) Prídete ako delegácia z východu. Ak to urobíte, dostanete bobríka! :D
Katarína STR
18.04.05,11:57
Beata,

si píš, že to urobím. :D
Jana Motyčková
18.04.05,11:59
A príde niekto už v piatok ?
Pre Jožka - nenechaj sa rozhádzať, prídite.
Katarína STR
18.04.05,12:01
Jasné, ja prídem v piatok a v sobotu padám domov. Predsa len mám malého, ktorý má 3 a pol roka a nerada ho opúšťam.
Beata
18.04.05,12:04
Beata,

si píš, že to urobím. :D
OK, už idem chystať, okrem navigačného systému "ručník - mýdlo" aj bobríkov. Budú to bobríci - poraďáci a budem ich udeľovať za odvahu, chrabrosť, hrdinstvo a všeličo iné, tak vymýšľajte srandičky, môžete jedného dostať... wow to je lákadlo, čooooo?! :D
Beata
18.04.05,12:28
Tešíme sa aj na ďaľšiu členku somij, takže už nás je:

*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *somij* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*

Počkajte, večer sa to tu vyfarbí... už sa teším
Richard
18.04.05,12:43
Pripájam sa k účasti, viac upresním večer. Jozef, dúfam že posilníš mužský tím hneď trojnásobne !!!!!
Beata
18.04.05,12:46
Pripájam sa k účasti, viac upresním večer. Jozef, dúfam že posilníš mužský tím hneď trojnásobne !!!!!
Super Richard, konečne si sa vyjadril, idem si Ťa vyfarbiť ;)
Beata
18.04.05,12:57
Konečne mužská posila - Richard, doplnil team:

*accad* *ALDA* *Blažka* *Braňo* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Muška* *Richard* *somij* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
luebchenko
18.04.05,13:38
Jožko prosím ťa! netvár sa že to tu nevidíš ako všetci čakáme kedy konečne pošleš beatke prihlášku! Ja viem že vy chlapi milujete prehováranie takže sa už neondej a hlás sa! :) :) :) samozrejme v počte 5 ks - babysiteriek tam budeš mať dosť - hádam to ešte zvládnem nejaké tie plienky vymeniť :D
gabri
18.04.05,13:41
...ja viem že som natrvrdlá, ale prosím v krátkosti-kedy? ja sa potom prihlásim, nemám síl sa tu hrabkat a hľadať termí, dnes som spravila takú vtákovinu, že neviem, či ju aj prežijem :eek:
vladan
18.04.05,13:42
...ja viem že som natrvrdlá, ale prosím v krátkosti-kedy? ja sa potom prihlásim, nemám síl sa tu hrabkat a hľadať termí, dnes som spravila takú vtákovinu, že neviem, či ju aj prežijem :eek:
gabri, kukni nad príspevok od Beaty, tam máš termíny a miesta konania, ale rozhodnutie väčšiny sú Krahule ... rýchlo kukaj :D
Beata
18.04.05,14:24
A už sú tu ďalšie posily, mužské aj ženské - Aňuška, dari1, eviketa, Luna, Manual, ricij, tibor... a už sme dva farebné riadky :):



*accad* *ALDA* *Aňuška* *Blažka* *Braňo* *dari1* *eviketa* *evina* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Richard* *ricij* *somij* *tibor* *tinula* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


wow... wow... idem piecť to prasa. Vlastne ešte nieee, bože ja som už celá bláznivá :D
gabri
18.04.05,14:41
....už som ťukla na Krahule a na hlasovať, stačí to?? Ak sa dovtedy neobesím... zmazala som si celý minulý rok,nemám ani záložnú disketu ani nist, uz mám potvrdené, že môžem všetko znova nahadzovať, no ja neviem..., takze po týchto stresoch určite dobre padne vypadnúť. Ale ja sama, bez nejakého partnera-ten nech doma stráži rodinný krb....
ALDA
18.04.05,14:50
....už som ťukla na Krahule a na hlasovať, stačí to?? Ak sa dovtedy neobesím... zmazala som si celý minulý rok,nemám ani záložnú disketu ani nist, uz mám potvrdené, že môžem všetko znova nahadzovať, no ja neviem..., takze po týchto stresoch určite dobre padne vypadnúť. Ale ja sama, bez nejakého partnera-ten nech doma stráži rodinný krb....

Určite Ti to potvrdil odborník,dobrý???Mne sa to stalo pred rokom u jedného
klienta,urobil to programátor/v marci/,skoro som sa chcela ako Ty obesiť.
Ale mala som diskétu našťastie,ale jeden profík to našiel.
Daj si to overiť dajakému expertovi,možno Ti pomôže!!!

Ahoj na Krahuliach, zabudneme na všetky naše trable.
gabri
18.04.05,14:54
Určite Ti to potvrdil odborník,dobrý???Mne sa to stalo pred rokom u jedného
klienta,urobil to programátor/v marci/,skoro som sa chcela ako Ty obesiť.
Ale mala som diskétu našťastie,ale jeden profík to našiel.
Daj si to overiť dajakému expertovi,možno Ti pomôže!!!

Ahoj na Krahuliach, zabudneme na všetky naše trable.žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....
andrej_rv
18.04.05,15:07
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....Daj si to overiť ešte raz, veď aj v DOS-e sa dajú obnovovať zmazané súbory.
Evanka
18.04.05,15:10
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji.... Gabri, nezúfaj. Myslíš, že žiadny undelete nepomôže? Čo a odkiaľ si konkrétne zmazala. PC nezmaže ihneď súbor, ale obyčajne ho nechá, pokiaľ sa na jeho miesto nezapíše iný súbor. Iba sa nezobrazí a namiesto prvého písmena dá otáznik.
gabri
18.04.05,15:15
Gabri, nezúfaj. Myslíš, že žiadny undelete nepomôže? Čo a odkiaľ si konkrétne zmazala. PC nezmaže ihneď súbor, ale obyčajne ho nechá, pokiaľ sa na jeho miesto nezapíše iný súbor. Iba sa nezobrazí a namiesto prvého písmena dá otáznik.cha, lenze ja nie som na maléry ziaden amatér!!!. Konecne som si kúpila multiverziu, hneď po jej inštalácii som mala ako prvú práve túro firmu, ja som nelenila, prepísala som ju na rok 1997 a rýchlo som tam šupla zálohu z roku pána 97 a bolo po paráde, rok 2004 mi ubzikol priamo pred vypúlenými očami, ktoré sa razom 5x otočili a vypleštili ešte viac.
Ale nechcem tu kaziť príjemnú atmosféru s vidinou výletu :).
gabri
18.04.05,15:18
...tú červenú ohavu tam hore som tam ťukla náhodou, vymaťte ju prosím Vás niekto :)
Beata
18.04.05,15:22
...tú červenú ohavu tam hore som tam ťukla náhodou, vymaťte ju prosím Vás niekto :)Gabri, to musíš vymazať Ty. Klikni na tom Tvojom príspevku - Uprav a tam to zmaž. Btw, poslala som Ti aj SS. Čítala si?
gabri
18.04.05,15:41
Gabri, to musíš vymazať Ty. Klikni na tom Tvojom príspevku - Uprav a tam to zmaž. Btw, poslala som Ti aj SS. Čítala si?už som Ti poslala mail,:) teším sa, idem sa domov opiť, majte sa pekne, príjemný zbytok dňa (toho cerveného neviem zmazať,drží sa tam, koťuha)
BEATA7777
18.04.05,15:42
vidím že sa všetci tešíte , beriete aj novačikov medzi seba, rada by som Vás spoznala
jess
18.04.05,15:48
Toto je moja NAVIGÁCIA na Krahule, keďže pôvodom som z Martina a bývam poniže Zvolena, takže túto trasu cestujem pomerne často.
cesta pre Východniarov :
od Košicov na Zvolen ... smer Bratislava, Žiar nad Hronom po výpadovke cca 20km odbočka vpravo (pred nadjazdom) smer MARTIN ..... po 10 kilákoch je Kremnica (furt idete rovno !!!!) aj cez Kremnicu až na kopec na Kremnické Bane, tam na vrchole je odbočka DOPRAVA smer STRED EURÓPY .... cca 5 kilometrov je obec KRAHULE .... furt sa ide po asfaltovej inteligentnej ceste , žiadna poľná cesta .... chata je asi uprostred dediny po ĽAVEJ strane do kopčeka 15 metrov (tak ako je foto na www, tak to aj hneď uvidíte .... to neprehliadnete !!!

cesta od Žiliny cez Martin - choďte obchvatom na Banskú Bystricu, nie cez stred MT(najjednoduchšie a najrýchlejšie) :
smer Turčianske Teplice (krásna "panelová" cesta typu vlak na koľajniciach hop-hop)
kus za Turčianskymi Teplicami bude rozbočka - vľavo na B.Bystricu a vpravo na Žiar nad Hronom , Horná Štubňa, Turček a poďho na kopec na Kremnické Bane .... po ľavej strane je želez.stanica a za ňou je odbočka VĽAVO na STRED EURÓPY - KRAHULE ...od MT je to asi 40 minút

pre Blavákov : smer Košice... za Žiarom nad Hronom 2-3km DOĽAVA na MARTIN (cez nadjazd hore) ... cca 10 km Kremnica , treba ísť rovno na kopec ... Kremnické Bane a tam na vrchole treba ísť VPRAVO na STRED EURÓPY - KRAHULE

ŠŤASTNÚ CESTU !!!!!:)
Beata
18.04.05,15:54
vidím že sa všetci tešíte , beriete aj novačikov medzi seba, rada by som Vás spoznalaSamozrejme, že berieme aj nováčikov! ;)
Beata
18.04.05,15:55
Jess, ako krásne si to popísala!!! Máš bobríka! :)
jess
18.04.05,15:56
teším sa , teším sa :D:D:D:) :)
BEATA7777
18.04.05,16:01
Samozrejme, že berieme aj nováčikov! ;)
TAK TO SOM NAOZAJ RADA
Beata
18.04.05,16:13
Tak a tu sú čerstvé news; Pribudli nám noví parťáci - fasia, victoria, gabri, bef, Daska a títo aj načínajú tretí riadok:


*accad* *ALDA* *Aňuška* *bef* *Blažka* *Braňo* *dari1* *Daska* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Richard* *ricij* *somij* *tibor* *tinula* *victoria* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*

Shaaalalaaaa :)
evina
18.04.05,16:25
žia, mám to overené, mám DOSácku verziu a je to v háji....
Pripájam sa k tým, ktorý tvrdia, že odborníci to vedia vytiahnuť z disky aj verziu DOSS, mojím známym to urobili.
Hlinkovx
18.04.05,16:48
Gabri..
pokiaľ si nezaplnila to miesto na disku....
tak sa to dá obnoviť určite...
nemal by byť s tým problém.....aj keď je to pod DOS-om
Beata
18.04.05,17:01
...tu mýdlo... tu mýdlo, na stretko sa hlási aj ručník... koooonečneeeeee!!! Takže vladan nám pribudla do zoznamu:

*accad* *ALDA* *Aňuška* *bef* *Blažka* *Braňo* *dari1* *Daska* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Richard* *ricij* *somij* *tibor* *tinula* *victoria* *Zuzka* *Katarína STR* *vladan* *Beata*
gabri
18.04.05,17:16
Gabri..
pokiaľ si nezaplnila to miesto na disku....
tak sa to dá obnoviť určite...
nemal by byť s tým problém.....aj keď je to pod DOS-omJa neviem, už tu skoro revem, nahadujem uz ID 9-ty mesiac, z nejakých 8000 položiek už mám sľubných 305 :(, ja neviem, ja si s tým inak neporadím, a kukol aj odborník/odporník...
Hlinkovx
18.04.05,17:35
Gabri..
to ti verím...predminulý rok...nám vo firme vypadlo celé účto
ale to som ešte nerobila ja....len jedna pani...
ja som mala len PC na starosti....
ale škoda...že si začala robiť...
existuje programík, ktorý dokáže obnoviť dáta..., ktoré neboli prepísané...
nejako tak som to vtedy robila...bolo to dosovké účto.niečo tam síce chýbalo...ale bolo to predsa len menej údajov...ako keby celé účto máš nahadzovať nanovo
odvtedy zálohujem každý deň..a radšej na tri miesta...
no..takže už ti môžem priať len veľa šťastia a nervov pri tom nahadzovaní..
gabri
18.04.05,17:43
Gabri..
to ti verím...predminulý rok...nám vo firme vypadlo celé účto
ale to som ešte nerobila ja....len jedna pani...
ja som mala len PC na starosti....
ale škoda...že si začala robiť...
existuje programík, ktorý dokáže obnoviť dáta..., ktoré neboli prepísané...
nejako tak som to vtedy robila...bolo to dosovké účto.niečo tam síce chýbalo...ale bolo to predsa len menej údajov...ako keby celé účto máš nahadzovať nanovo
odvtedy zálohujem každý deň..a radšej na tri miesta...
no..takže už ti môžem priať len veľa šťastia a nervov pri tom nahadzovaní..Ďakujem, môžem povedať, že mi skutočne pomáha aj takáto spoluúčasť, pretože tu nikto ani netuší, čo to znamená, okrem toho by som sa najradšej nakopala, takže vďaka Vám za spoluúčasť :)
Hlinkovx
18.04.05,17:59
gabri...
to by ti nepomohlo sa nakopať...s tým sa zle sedí...:D:D
tu už len popriať fakt len veľa nervov...
Beata
18.04.05,18:32
U nás fúka vietor a dofúkol ďalších parťákov na stretko - BEATA7777, bepo, Danuska, ekin, emily, slnko a tu je zostava:

*accad* *ALDA* *Aňuška* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Richard* *ricij* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *victoria* *vladan* *Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Jana Motyčková
18.04.05,19:12
U nás fúka vietor a dofúkol ďalších parťákov na stretko - BEATA7777, bepo, Danuska, ekin, emily, slnko
Ešte by mohol trošku cez Bratislavu prefúknuť.
Beata
18.04.05,19:19
No veru mohol by aj cez Blavu prefúknuť, ale teraz barz dobrý zafúkal, bo mi prifúkol moju Lucinku - Luckasariiiiiiiiiii :) a takto pekne vyzeráme zatiaľ, lebo ešte stále čakám mailíky a SS-ky aj poštové holuby:

*accad* *ALDA* *Aňuška* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *victoria* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Heni
18.04.05,20:23
Ďakujem, môžem povedať, že mi skutočne pomáha aj takáto spoluúčasť, pretože tu nikto ani netuší, čo to znamená, okrem toho by som sa najradšej nakopala, takže vďaka Vám za spoluúčasť :)gabri, ja tuším... mne takto vypadlo týždeň pred 31.3. účto pre dve firmy, teraz ťa aspoň netlačí ten dátum, tak držím palce, nech to šťastne "dokopeš" ;)
Zuzka
18.04.05,20:30
gabri, ja tuším... mne takto vypadlo týždeň pred 31.3. účto pre dve firmy, teraz ťa aspoň netlačí ten dátum, tak držím palce, nech to šťastne "dokopeš" ;)
Už som sa tešila, že si sa prihlásila.
Heni
18.04.05,20:33
Už som sa tešila, že si sa prihlásila.rada by som...
veď ak sa bude dať, tak vás aspoň na hodinku-dve prídem "skontrolovať" ;) :p
Zuzka
18.04.05,20:36
Beriem Ťa za slovo, v sobotu alebo v nedeľu teda prídeš. :)
Luna
19.04.05,05:34
Beatka,tak koľko nás to ide na to superstredko?
Danuska
19.04.05,05:47
Halllooo, nevie mi niekto poradiť na ktorej strane by som našla niečo o chate, kam sa chystáme? A pomestíme sa tam? Alebo je potrebné zobrať pumpu na nafúknutie.
ďakujem a rada sa stretnem so Žilinčanmi aj pred superstretkom, len ten organizátor chýba
Braňo
19.04.05,06:04
www.blaufuss.sk
Beata
19.04.05,06:08
Dobré ránko všetkým, dopĺňam zoznam o ďalších parťákov na Superstretko - Jozef Mihál, ayya, Viki, Sany, Vicky a celkom nás je toľkoto :):

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


A celkom nás je 40
Katarína STR
19.04.05,06:11
No to som rada, že sa už konečne prihlásil aj pán Jozef Mihál. :)
Už som si myslela, že sa na nás poraďákov vykašle. ;)
Zuzka
19.04.05,06:16
Jožko :) :) :)
dari1
19.04.05,06:16
beata, gratulujem, dufam, ze nebude treba nafuknut hotelik.
Podla uz uverejnovanych ponuk na zvezenie by som este navrhla, aby sme, kto moze, vyvesili - odkial a kolko lidiciek moze zobrat.
Ja idem z Bratislavy, zmestia sa este 3 osôbky. Kto chce, nech sa ozve.
Sany
19.04.05,06:20
Ja tiež môžem zobrať 2 osoby, lebo my sme spolu s Vicky už dve a naše autíčka sú z kategórie tých menších....Ešte sme sa nedohodli, ktorým pôjdeme, ale ani jedno nie je práve koráb...
vladan
19.04.05,06:20
Dobré ránko všetkým, dopĺňam zoznam o ďalších parťákov na Superstretko - Jozef Mihál, ayya, Viki, Sany, Vicky a celkom nás je toľkoto :):

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


A celkom nás je 40


... a čože je to štyridsiatka ... tra-la-la-la ... la-la-la-la :D:D:D
Braňo
19.04.05,06:23
Braňo - idem z Púchova, cez Žilinu, Martin, Tur. Teplice. Beriem Slnko, Danušku a ak by niekto chcel ešte jedno miesto mám voľné. :D
lenkak
19.04.05,06:31
Pravdepodobne si aj ja odskočím Vás kuknúť. Ak dúfam, že to prežijete aj s mojou drahou polovičkou, nakoľko nemám VP kvôli zdravotným problémom a tak ma musí niekto zobrať. Ale na jeden deň by sa to dalo zvládnuť.
ALDA
19.04.05,06:46
Lenka mne teda určite nebude prekážať. Len prídi!!!!

A ešte vidím Jozefa Mihála!!! H u r á, ja som vedela,že nám neskladme!!!
ALDA
19.04.05,06:49
Ja tiež môžem zobrať 2 osoby, lebo my sme spolu s Vicky už dve a naše autíčka sú z kategórie tých menších....Ešte sme sa nedohodli, ktorým pôjdeme, ale ani jedno nie je práve koráb... Ja idem z Pezinka,môžem zobrať väčšie auto,môhli by sma sa dohodnúť!!Alebo sa pridať k DARI? /zmestí sa doň 5 osôb a aj na batožinu je dosť miesta/
Odpíšte!!
Sany
19.04.05,07:00
Veď sa môžme dohodnúť. Môžme sa my dopraviť do Pezinka a odtiaľ ísť spolu. Zase ak nás nebude na toľko áut, nemusíme ísť každý autom. Zase je zbytočné, aby išlo trebárs 5 ľudí tromi autami. Dohodneme sa nejako....




Ja idem z Pezinka,môžem zobrať väčšie auto,môhli by sma sa dohodnúť!!Alebo sa pridať k DARI?
Odpíšte!!
Jana Motyčková
19.04.05,07:06
Ja idem z Nového Mesta nad Váhom, môžem zobrať z Trenčína, Piešťan alebo po ceste (cez Prievidzu). Alebo sa k niekomu pridám.
Katarína STR
19.04.05,07:08
Ja idem zo Žiliny autom a zatiaľ v ňom budem sama, takže ak niekto má záujem rada ho zoberiem. Idem v piatok cca zo Žiliny 16.15 hod. presne ako Braňo. Pôjdeme zasebou ako delegácia poraďákov. :p

V sobotu ale padám domkov.
Ružena
19.04.05,07:09
Dari 1,poslala som ti SS, mám záujem o miestenku v autíčku, ak cestuješ už v piatok. Prosím ozvi sa. Ď.
ricij
19.04.05,07:12
Ja pôjdem autom z PO a KE, veziem už Vlaďu (vladan), sú ešte voľné miesta, prinajmenšom dve.
vladan
19.04.05,07:16
Ja pôjdem autom z PO a KE, veziem už Vlaďu (vladan), sú ešte voľné miesta, prinajmenšom dve.
riči, auto chce brať aj EKIN aj LUCKASARI ... z východu nás je: Emily, Ekin, Luckasari, Ricij, Vladan (dúfam, že som nikoho nevynechala) ... čiže to je 5 kusov ... a natískajú sa nám tu tri autá :eek: ... treba to rozumne a ekonomicky vyriešiť! :D
Sany
19.04.05,07:18
Tak teda: koľko nás je z BA a blízke okolie? Tiež by sme sa mali nejako dať dokopy...
Beata
19.04.05,07:25
Oznamujem Vám, že nocľahy sú zabezpečené.

Všetkých poprosím, v prípade že sa stane niečo, kvôli čomu nebudete môcť prísť na Krahule, hľadajte si prosím náhradu za seba na Porade!

Stále máme pár voľných miest - desať a môže sa ešte niekto prihlásiť. Ak nebudú obsadené tieto miesta do 15.05.2005, môžu si prihlásení zobrať svoje polovičky, ktoré mi nahlásia.

Tento týždeň mi príde plánik ubytovania, potom napíšem presne počet lôžok na izbách. Ak niektorí chcete bývať spolu, nahlásite mi to potom, ja Vás vyzvem.

Niektorí z Vás môžu do aut zobrať cestou aj ďalších, ktorí sa nemajú ako dopraviť na Krahule. O týchto možnostiach zatiaľ viem:
- Sany a Vicky idú jedným autom z Blavy a môžu zobrať niekoho cestou.
- Gabri sa nemá ako dostať z Nových Zámkov. Ak sa niekto môže pre ňu cestou zastaviť, ozvite sa.

Pripravujem program, aby sme sa nenudili. Ak Vám príde na um niečo dobré, zaujímavé, čokoľvek, napíšte mi prosím bee@mensa.sk bee@stavbykam.sk.


Pribudla do party ešte Ruženka, spolu nás je 41:

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Ružena* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
dari1
19.04.05,07:37
Tak teda: koľko nás je z BA a blízke okolie? Tiež by sme sa mali nejako dať dokopy...

co zatial viem z Blavy su:
dari1 27-28.5 piatok-sobota (auto +3 miesta = ruzena+,
sany, vicky (auto +2 miesta -+,
alda -PK (auto + 4 miesta - +

prosim doplnat podla potreby, potom sa dohodneme, kto koho a kde zoberie.
evina
19.04.05,07:46
co zatial viem z Blavy su:
dari1 27-28.5 piatok-sobota (auto +3 miesta = ruzena+,
sany, vicky (auto +2 miesta -+,
alda -PK (auto + 4 miesta - +

prosim doplnat podla potreby, potom sa dohodneme, kto koho a kde zoberie.
ja idem tiež z Blavy, mám voľné dve miesta. Idem od piatku
do nedele.
Sany
19.04.05,07:46
[QUOTE=dari1]co zatial viem z Blavy su:
dari1 27-28.5 piatok-sobota (auto +3 miesta = ruzena+,
sany, vicki (auto +2 miesta -+,
alda -PK (auto + 4 miesta - +

Sany a Vicky 27. - 29.5., neviem ako ty ALDA, ale ak tiež, dajme to najako dokopy. Iný záujem zatiaľ nevidím.
Ružena
19.04.05,08:16
Dari, asi sa budem musieť dohodnúť s niekým iným, ak som správne pochopila, ty si tam iba do soboty. Takže poprosím Evinu, či by bola ochotná ma zobrať. Som z Ba idem od 27.29.5.05 na školenie http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif. Evina, prosím daj vedieť či môžem ísť s tebou.
Zuzka
19.04.05,08:26
Gabri, idem z Nitry, môžme sa dohodnúť. Do Nitry sa určite vieš dostať. Ozvi sa cez SS.
ricij
19.04.05,09:06
Tento týždeň mi príde plánik ubytovania, potom napíšem presne počet lôžok na izbách. Ak niektorí chcete bývať spolu, nahlásite mi to potom, ja Vás vyzvem.
Ehm, tak ja si prosím na izbu slobodnú a peknú ekonómku.
To Vlaďa: Ekin sa mi už cez SS prihlásila do auta.
Stina
19.04.05,09:07
Oznamujem Vám, že nocľahy sú zabezpečené.

Všetkých poprosím, v prípade že sa stane niečo, kvôli čomu nebudete môcť prísť na Krahule, hľadajte si prosím náhradu za seba na Porade!

Stále máme pár voľných miest - desať a môže sa ešte niekto prihlásiť. Ak nebudú obsadené tieto miesta do 15.05.2005, môžu si prihlásení zobrať svoje polovičky, ktoré mi nahlásia.

Tento týždeň mi príde plánik ubytovania, potom napíšem presne počet lôžok na izbách. Ak niektorí chcete bývať spolu, nahlásite mi to potom, ja Vás vyzvem.

Niektorí z Vás môžu do aut zobrať cestou aj ďalších, ktorí sa nemajú ako dopraviť na Krahule. O týchto možnostiach zatiaľ viem:
- Sany a Vicky idú jedným autom z Blavy a môžu zobrať niekoho cestou.
- Gabri sa nemá ako dostať z Nových Zámkov. Ak sa niekto môže pre ňu cestou zastaviť, ozvite sa.

Pripravujem program, aby sme sa nenudili. Ak Vám príde na um niečo dobré, zaujímavé, čokoľvek, napíšte mi prosím bee@mensa.sk bee@stavbykam.sk.


Pribudla do party ešte Ruženka, spolu nás je 41:

*accad* *ALDA* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Ružena* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
Chcem sa prihlásiť na stretko Krahule - je ešte volné miesto Stina
Braňo
19.04.05,09:17
Ja tiež chcem jednu slobodnú a peknú ekonómku, ak nebude izba dvojka tak aj dve. :D
Katarína STR
19.04.05,09:20
Ja si prosím nejakú vydatú ekonómku ;) , aby nežiarlil ten môj poklad :D
Katarína STR
19.04.05,09:23
Jóóó,

treba zobrať nejakú muziku. Kto má možnosť zbaliť do uzlíčka nejaké to CD, nebolo by zlé. Nebudeme predsa celý večer hrať človeče nezlob se. :p
Danuska
19.04.05,09:31
Ja si pre istotu jednu /ekonómku a nie CD/ beriem so sebou, aby ten môj doma nežiarlil
jess
19.04.05,09:49
ja idem už v Piatok, ale idem s celou mojou rodinkou do Kremnice ku svokrovcom, takže auto mám žiaľ bohu plné
brm
19.04.05,09:55
ak by vystrelila motyka, bude sa dať ešte prihlásiť?ale stále som v polohe ak...
ola
19.04.05,09:57
Katka a čo Othelo, nejde?
Daska
19.04.05,09:59
Gabri, idem z Nitry, môžme sa dohodnúť. Do Nitry sa určite vieš dostať. Ozvi sa cez SS.
Zuzi, mozem sa pridat do auta? Nie som sice odtial, ale na 99% budem v piatok v Nitre a pravdupovediac nevyznam sa tam. Neviem ako by som sa odtial dostala.
Zuzka
19.04.05,10:09
Zuzi, mozem sa pridat do auta? Nie som sice odtial, ale na 99% budem v piatok v Nitre a pravdupovediac nevyznam sa tam. Neviem ako by som sa odtial dostala.
Ahoj Daška, jasné že môžeš s tým rátať. :)
brm
19.04.05,10:16
Katka a čo Othelo, nejde?daj pokoj, alebo sama alebo nejdem...tu nejde ani tak o othella, ako o to, že menovaný othello vypije aj mrtvemu z ucha...potom je jak utrhnutý vagon, neriadená strela a tak...na to nemám chuť...utrhne sa mi síce takto raz za čas,ale to potom naozaj stojí zato...a hlavne nechcela by som takým niečím pokaziť celý treff...už len preto, ako ťažko preťažko sa rodil...
tibor
19.04.05,10:28
idem v piatok z BA autom cca o 12,00, v Trnave beriem asi Aňušku (neviem ako MANUAL)...cez Nitru...
domov asi v nedeľu
gabri
19.04.05,10:31
Gabri, idem z Nitry, môžme sa dohodnúť. Do Nitry sa určite vieš dostať. Ozvi sa cez SS.Vďaka, viem sa tam dostať, ošte sa ozvem, ja si sama zato na takú cestu netrúfnem :)
Viki
19.04.05,10:50
Ja tiež idem z BA v piatok. Môžem ísť autom, ale ako to sledujem tak bratislavských áut je už asi aj dosť.
TAK KTO MA ZOBERIE???

Jak sa ja už tešííííííím :)
Sany
19.04.05,10:58
Môžem ťa zobrať aj ja, alebo sa natlačíme k alde....my sme dve s vicky, ty tretia a alda má vraj miesto pre štyroch, teda zatiaľ. Ale myslím, že toto upresníme, keď sa bude blížiť termín. Ale s autami problém nebude...
ajacik
19.04.05,11:34
Ja vám taaaaak strašne závidím, že idete :(. Škoda, že nemôžem. Ale zasa vám to doprajem.
A hlavne: nezabudnitee foťáky a notesiky. aby sme z toho mali niečo aj my ostatní. a tie notesiky preto, aby ste si mohli všetko zapisovať a na nič ste nezabudli. :)
Beata
19.04.05,11:52
Dopĺňam zoznam o ALLL:



*accad* *ALDA* *ALLL* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Ružena* *Sany* *slnko* *somij* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*
bepo
19.04.05,11:53
Z bratislavy sa nemusíte báť,ide nás dosť takže sú rôzne kombinácie príchodov a odchodov.
Heni
19.04.05,12:04
Ja vám taaaaak strašne závidím, že idete :(. Škoda, že nemôžem. Ale zasa vám to doprajem.
A hlavne: nezabudnitee foťáky a notesiky. aby sme z toho mali niečo aj my ostatní. a tie notesiky preto, aby ste si mohli všetko zapisovať a na nič ste nezabudli. :)veru, nielen zo šuťáku ale aj zo stretka čakáme rešerše, hlavne obrazový materiál :)
Beata
19.04.05,12:29
ak by vystrelila motyka, bude sa dať ešte prihlásiť?ale stále som v polohe ak...
karkulka, počula som dačo strieľať... kua motyky strieľajú!!! Môžeš sa prihlásiť! Huráááááááá :D
ekin
19.04.05,12:46
ricij, ja som sa ti nemohla prihlasit...a do auta uz vôbec nie, ved to by moje puntíčko muselo vliezt tomu tvojmu kamsi..:-))
Muška
19.04.05,13:44
Karkulka, čo ten môj spolužiak vyvádza:eek: A taký to bol tichý chlapec:rolleyes: . Veď mu niečo nasľubuj:p . A ten výstrel čo počula Beatka??? Karkulka to si zas kvoli Porade nemusela:eek: . Ale neboj, budeme Ti s Ľubkou nosiť pomaranče do Justičáku.;)
Shaman
19.04.05,14:00
Je este nejake to miesto volne?
By som sa teda nakutral aj ja, nech trochu vykompenzujem pomer MALE vs FEMALE ;-)
ricij
19.04.05,14:10
ricij, ja som sa ti nemohla prihlasit...a do auta uz vôbec nie, ved to by moje puntíčko muselo vliezt tomu tvojmu kamsi..:-))Bóže, jasné, to nie ekin, ale emily. Však skoro ne?
brm
19.04.05,14:37
Karkulka, čo ten môj spolužiak vyvádza:eek: A taký to bol tichý chlapec:rolleyes: . Veď mu niečo nasľubuj:p . A ten výstrel čo počula Beatka??? Karkulka to si zas kvoli Porade nemusela:eek: . Ale neboj, budeme Ti s Ľubkou nosiť pomaranče do Justičáku.;)to vieš, tichá voda brehy myje...a situácia sa zasa vyvrbuje nesprávnym ssmerom, dnes v noci im vykradli firmu...trezor, kde mal ten moj tĺk náhradné klúče od auta, okolo sto tisíc v hotovosti, dva počítače aj s monitormi...u susedov to isté...a spokojný dedo pišťoľník chrápal odušu v tej jeho zaprdenej psačej búde...keď mi kvôli tomu padne nový byt nikoho naozaj zachloštím....
ekin
19.04.05,17:44
kedze ja som sa k ricij nehlasila....netusim, kto sa hlasi ku mne na cestu, bo vladan je raz u mna, raz u ricij.
Autickom malym idem v piatok a navrat planujem - no vtedy, ked aj ostatní...Takze ak niekto mate zaujem a nebojite sa zeny - vodičky...ozvite sa (samozrejme, poistenieeeee, vysokeeeeee...takmer povinne :D )
Manual
19.04.05,18:21
idem v piatok z BA autom cca o 12,00, v Trnave beriem asi Aňušku (neviem ako MANUAL)...cez Nitru...
domov asi v nedeľuTibor, idem autom, tak dajme si zraz na stanici v Trnave v piatok o 13,oo hod. Neviem kto sa ku mne pridá.
Pekný večer...
ALDA
19.04.05,18:49
Bea, doobeda sa hlásila STINA,nemôžem nájsť, či je ešte miesto!!!



Dík!
vladan
19.04.05,18:57
kedze ja som sa k ricij nehlasila....netusim, kto sa hlasi ku mne na cestu, bo vladan je raz u mna, raz u ricij.
Autickom malym idem v piatok a navrat planujem - no vtedy, ked aj ostatní...Takze ak niekto mate zaujem a nebojite sa zeny - vodičky...ozvite sa (samozrejme, poistenieeeee, vysokeeeeee...takmer povinne :D )
evka, ja som sa najprv dohodla s ričim, lebo ty si ešte nebola prihlásená ... ale zatiaľ máme viac áut ako nás je východniarov, takže to treba nejako správne ošetriť! :D
Beata
19.04.05,19:14
Bea, doobeda sa hlásila STINA,nemôžem nájsť, či je ešte miesto!!!



Dík!So Stinou rátam, ale dnes na obed som jej poslala SS, nech napíše počet nocí a stravu a zatiaľ mi nič nenapísala... tak neviem
Detto marion.

Stina, marion, ozvite sa mi bee@mensa.sk bee@stavbykam.sk alebo SS a upresnite mi počet nocí, stravu - pol alebo plnú penziu?!



Prosím ďalších záujemcov, nech už nehlasujú, ale rovno mi pošlú mail, alebo SS!
ekin
20.04.05,06:04
takze koordinovaný prístup: ricij - idu aj dámy z PO a okolia, a ak ides uz v piatok, mohli by sme sa dohodnut na kolektívnej jazde..samozrejme, vezmeme, čo sa dá..myslim osoby a nejake tie lentilky :-)
ricij
20.04.05,07:02
takze koordinovaný prístup: ricij - idu aj dámy z PO a okolia, a ak ides uz v piatok, mohli by sme sa dohodnut na kolektívnej jazde..samozrejme, vezmeme, čo sa dá..myslim osoby a nejake tie lentilky :-)Mno, mne sa prihlásilili emily, vladan a ALLL. To sú spolu s mojou maličkosťou 4 osoby - akurát do jednej feldy.
luebchenko
20.04.05,07:50
teraz neviem, mušenka, prihlásila si nás ku tomu mladému mužovi čo si objednal dve pekné slobodné ekonómky? :D :D :D
brm
20.04.05,10:11
teraz neviem, mušenka, prihlásila si nás ku tomu mladému mužovi čo si objednal dve pekné slobodné ekonómky? :D :D :Daranky, mladého mäska sa vám zachcelo?:D
Muška
20.04.05,10:38
Ja tiež chcem jednu slobodnú a peknú ekonómku, ak nebude izba dvojka tak aj dve. :Dľuebchenko, to Braňo nás hľadal. Len či mu nevadí, že jedna má nadváhu a druhá nadvýšku a obidve nadvek:eek:
Ale furt sme slobodné a pekné ekonómky:cool:
Takže jeho podmienky spĺňame. Ta ne ;)
ucetni_fantozzi
20.04.05,10:54
muska, vsak to sa pekne spriemeruje (vid vazeny aritmeticky priemer) a bude tak akorat... ;-)
Muška
20.04.05,11:00
Počúvaj Fantozzi, na Šutáku sa chvasceš, že máš doma 40 litrov vína. Tak hoď ich so sebou na Krahule. Ako pozerám tak pozerám, ale prihlásený nie si :eek:
Braňo
20.04.05,11:00
No uvidíme. :D
Muška
20.04.05,11:01
Aké uvidíme? :eek: Požiadavky splnené a bodka. :)
ucetni_fantozzi
20.04.05,11:31
nie su veru, nie su... ani neviem kedy to idete... ale ja teraz aj tak nemozem, len co skoncim depehaaa, tak idem makat do zahrady!!!
emily
20.04.05,12:43
ľuebchenko, to Braňo nás hľadal. Len či mu nevadí, že jedna má nadváhu a druhá nadvýšku a obidve nadvek:eek:
Ale furt sme slobodné a pekné ekonómky:cool:
Takže jeho podmienky spĺňame. Ta ne ;)Mušiatko nehovorí sa nadváhu, ale podvýšku :D:D:D
luebchenko
20.04.05,12:50
ale ja mám pri chlapoch pod 181 cm nadvýšku!!! :D a čo sa veku týka - dokedy sme my dievčence pod zákonom? :D :D :D

Ale nech zmeníme tému: Ľudé zlatí, národ slovenský muzikantský, aké nástroje hudobné transportovateľné a na Krahule donesiteľné ovládate? A nie že tu niekto deklaruje svojho partnera za ovládanú basu, fujaru, harfu a pod!!!
Muška
20.04.05,18:13
Ľubka zmestí sa mi k Tebe do auta PIANO? Ja na ničom inom neviem :eek:
Shaman
20.04.05,18:29
PiJano? :D
bepo
20.04.05,19:22
nie su veru, nie su... ani neviem kedy to idete... ale ja teraz aj tak nemozem, len co skoncim depehaaa, tak idem makat do zahrady!!!A čo myslíš že o čom je tá anketa hore nad príspevkami?
accad
20.04.05,20:30
Ľubka zmestí sa mi k Tebe do auta PIANO? Ja na ničom inom neviem :eek:Muška nestačilo by el.var. Táto skratka u nás funguje odkedy za hlbokého socíku náš známy (hudobník) išiel na Západ a do vycestovacej doložky (už ani neviem, či sa to takto presne volalo) napísal, že vyváža el.var.( v skutočnosti elektrický varič). Keď išiel späť, viezol elektrické varhany (elektrický klavír). Na hranici ho chceli precliť, ale on sa bránil, že predsa el.var. má zapísané už pri vývoze. Keď zbadali, že je to tam skutočne ako el.var. museli mu to pustiť. Takže Muška el.var. zmestí.
luebchenko
21.04.05,07:02
Muška nestačilo by el.var. Táto skratka u nás funguje odkedy za hlbokého socíku náš známy (hudobník) išiel na Západ a do vycestovacej doložky (už ani neviem, či sa to takto presne volalo) napísal, že vyváža el.var.( v skutočnosti elektrický varič). Keď išiel späť, viezol elektrické varhany (elektrický klavír). Na hranici ho chceli precliť, ale on sa bránil, že predsa el.var. má zapísané už pri vývoze. Keď zbadali, že je to tam skutočne ako el.var. museli mu to pustiť. Takže Muška el.var. zmestí.
to je krásne :p mňa raz nachytali, keď som si do doložky dopísala na voľné miesto fén, a až po pol hodine presviedčania (takto ma nechali variť sa vo vlastnej šťave a klamať (hajzlíci, asi sa dobre bavili, táááke vážne ksichty mali jak ma váááážne počúvali) to už potom nevydržal jeden a ukázal mi také malé číselká v rohu, ktoré som si ja blbá 17-ka nevšimla že 3/2 (t.j. 3 veci v dvoch riadkoch :D ). Ale asi sa dobre pobavili a nechali ma tak aj s fénom :D nezavreli ma, nedostala som pečiatku do pasu ani nič také :D

Ale späť k mojej otázke: To fakt nikto nevie ani na hrebeni hrať? čo gitara, banjo, fujara, harmonika :eek:, husle, saxofón a iné transportovateľné hudbozdroje :) nikto ništ? Ja skúsim milovaného na gitaru prehovoriť, ale keď on chce mať svätý kľud a čítať si scifi :( .... Muzivrzikanti hláste sa !!!!
Beata
21.04.05,07:42
Last minute... last chance!!!
Posledné dve miesta voľné. Ak Vám ich vyfúknu tí rýchlejší, budete spať na nafukovačke, alebo budete strážiť ohnisko :)

*accad* *ALDA* *ALLL* *Aňuška* *ayya* *BEATA7777* *bef* *bepo* *Blažka* *Braňo* *Danuska* *dari1* *Daska* *ekin* *emily* *eviketa* *evina* *fasia* *gabri* *ivetka* *jess* *Jozef Mihál* *luebchenko* *Luna* *Manual* *Muška* *Luckasari* *Richard* *ricij* *Ružena* *Sany* *Shaman* *slnko* *somij* *Stina* *tibor* *tinula* *Vicky* *victoria* *Viki* *vladan**Zuzka* *Katarína STR* *Beata*


marion ozvi sa mi, lebo neviem či Ti držať miesto, alebo nie.
luebchenko
21.04.05,07:47
a kde je ten záhradník s tým 40-litrovým demižónom :D akosi ho tu nevidím :D :D :D
Beata
21.04.05,08:17
a kde je ten záhradník s tým 40-litrovým demižónom :D akosi ho tu nevidím :D :D :D
Ľubi, myslíš fantozziho, však? Ten dačo sľuboval. Aj Miro sľuboval slivovice demijón a kua neprihlásil sa... možno zháňa slivky, hm... Však to sú sľubotechny :p
accad
21.04.05,08:24
Slivovicu vám donesiem zo Záhoria, z vlastných sliviek. Ako chutí neviem, nemám rada destiláty. Ale všetci čo dostanú ochutnať chvália. Donesiem na ochutnanie aj strašie ročníky.
Luna
21.04.05,08:44
Fantozzi zháňa asi jablká na slivovicu.Kua
Beata
06.05.05,05:51
Ahojte poraďáci,

všetkým čo idú na stretko: Prosím Vás, ak sa Vám nedá uviesť do ŠS text, tak sa netrápte, hoďte to do správy pre príjemcu, alebo jednoducho uvádzajte len VS a bude to ou kej ;)
Jozef Mihál
13.05.05,09:25
Ja len aby sa táto téma dostala hore...


(a že sa už teším)
jess
13.05.05,09:32
objednávam krááááásne počasie :):):):):):)
luebchenko
13.05.05,13:46
a máme už nejakých hudobníkov?
Ružena
16.05.05,07:07
Lubi, tancovať budeš tak, ako ti pískajú naši zákonodarcovia. Čudujem sa , že ti to ešte nestačí!!!! Ach to mládí nevyboužené!!!
A vôbec, zober poznámkový zošit, pero a budeš si písať poznámky z prednášky, ktorú bude mať Jojef. Neviem načo potrebuješ hudobníkov.
Hviezdna rota tam bude tiež zastúpená tak čo..???http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
luebchenko
16.05.05,07:20
ruženka, a ty si vieš predstaviť takú bandu slovákov bez muziky?!!! :D
Katarína STR
16.05.05,07:27
No ako to vypadá s voľnými miestami ? Už je všetko obsadené ?
luebchenko
16.05.05,07:32
Spýtaj sa beatky - ona to má pod palcom, aj prasa aj ubytovanie :D - ale dobrých ľudí sa všade veľa zmestí! Ideš?
vladan
16.05.05,07:42
No ako to vypadá s voľnými miestami ? Už je všetko obsadené ?
kati, ale ty si už predsa na zozname :eek:
vladan
16.05.05,07:43
ruženka, a ty si vieš predstaviť takú bandu slovákov bez muziky?!!! :D
ja viem hlasno pískať!!!
luebchenko
16.05.05,07:45
ja viem hrať na hrebeni :D a na klavíri zvládnem Na krásnom modrom dunaji, začiatok Elišky a začiatok tureckého pochodu :D
Katarína STR
16.05.05,07:49
Ja viem, že som na zozname, veď som už aj platila. :p
Len som bola zvedavá, či bude plno.

Ahoj
Braňo
17.05.05,07:56
Ja viem hrať na ozembuch. :D
Nepotrebujem noty, nič.
vladan
17.05.05,09:05
Ja viem hrať na ozembuch. :D
Nepotrebujem noty, nič.
akože nič? ... šak ozembuch, nie? :D
brm
17.05.05,09:43
mohla by som vám tam poslať malú škrkavku...jemu furt hrajú cigáni v brušku...
emily
18.05.05,11:27
Ja budem spievať...a potom sa rozhodnite, či tam ostanete:D
mlyn16
18.05.05,12:11
Ahojte, vidím, že na stretnutie sa chystajú sami SENIOR MEMBER. Nie som si istá, či by taká seniorka, aspoň vekom zapadla. Je podmienka ubytovanie, keďže som z Turca?
vladan
18.05.05,12:12
Ahojte, vidím, že na stretnutie sa chystajú sami SENIOR MEMBER. Nie som si istá, či by taká seniorka, aspoň vekom zapadla. Je podmienka ubytovanie, keďže som z Turca?
ahoj Mlyn, a kde je Turec? :D
mlyn16
18.05.05,12:15
Krahule sa nachádzajú na hornom Turci.
Jozef Mihál
18.05.05,12:17
Myslím, že vítaní budú všetci, i tí, čo "náhodou pôjdu okolo".

Len pozor, aby ste nás našli, Beata plánuje rôzne bojové akcie - možno budeme zašití niekde v lese (alebo v iných, lepšie pivo čapujúcich krčmách).
vladan
18.05.05,12:20
Len pozor, aby ste nás našli, Beata plánuje rôzne bojové akcie ...
Jožko, takže aj maskáče treba? :D:D:D
Jozef Mihál
18.05.05,12:24
Vlaďka, nielen maskáče ale aj poľné fľaše.
Zita5
18.05.05,12:26
Ja budem spievať...a potom sa rozhodnite, či tam ostanete:D
Ahojte , úplne ale úúúúúplne Vám závidím , že Vám bude super .:mad:


Too Emily : berieš aj Bezdedu ???:)
emily
18.05.05,13:09
Too Emily : berieš aj Bezdedu ???:)
A čo by som s Bezdedom robila? Som povedala, že ja budem spievať...nie Bezdeda...ucháň nejaký..
Luna
19.05.05,06:13
Viete už o nejakom programe na Krahuliach? Beatka na mail neodpovedá,na poradu asi nechodí. Ozaj,objednal už niekto pekné počasie?Dúfam že nebude tak ako dnes.
brm
19.05.05,06:16
A čo by som s Bezdedom robila? Som povedala, že ja budem spievať...nie Bezdeda...ucháň nejaký..len aby to tie čerstvo zobudené medvede aj prežili...opatrne spievajte...je to chránená zver:D
Janca
20.05.05,04:19
Bea, mozes napisat kde presne na Krahuliach budete mat "zlozene kosti"? Ja som sa sice nenahlasila, ale ak by mi to cas a okolnosti dovolili, prisla by som aspon na otocku. Len ked budete v tych maskacoch niekde v lese schovani, nechajte odkaz pre nas "okoloiducich", aby sme vedeli pri ktorom ohni na Vas pockat.
Braňo
20.05.05,04:26
Janca
20.05.05,04:59
Dakujem, je to parada, to mate uz obsadeny cely hotel ?
Braňo
20.05.05,05:05
Je nás 44, ale či je úplne obsadený, to musíš kontaktovať Beu. :D :D :D :D
jess
20.05.05,05:22
nájdeš to ľahko, je to uprostred dediny po ľavej strane cca 15m ....po pravej strane trošičku ďalej je veľké parkovisko ....vidno to z cesty...za chatou sú lyžiarske svahy
Braňo
20.05.05,05:39
Myslím, že to nebude až tak komplikované nájsť, keď celá obec má 246 obyvateľov :D :D :D
jess
20.05.05,05:51
Ináč sa pripravte na dobrú kosu. V tomto období tam bude riadna. Je to cca 950m nad morom.
emily
20.05.05,06:36
Ináč sa pripravte na dobrú kosu. V tomto období tam bude riadna. Je to cca 950m nad morom.
Daša jedna, nestraš...:mad:
vladan
20.05.05,08:39
Ináč sa pripravte na dobrú kosu. V tomto období tam bude riadna. Je to cca 950m nad morom.
no do kelu! :eek: ... takže plavky nehrozia? :D:D:D ... ok, takže ženy: prerušte diéty, plavky netreba! :D:D:D

(ale sa teším, juch) :D
lenkak
20.05.05,08:41
A ten program čo? Ja Vás chcem prísť pozrieť, ale neviem kedy, lebo čo ak náhodou vy budete na nejakej túre. Kde Vás budem potom zhľadúvať?
emily
20.05.05,08:43
žiadne túry...zo športu max volejbal...aj to len na mieste....
Katarína STR
20.05.05,08:45
Super, volejbal si aj ja rada zahrám, ale čo tá teplota ? Koľko tam asi bude stupňov ?
emily
20.05.05,08:46
Ale nejaký ten program, by už aj mňa zaujímal....Čo je s našou Bee...? Nejak sa s ňou nestretám na porade. :eek:
vladan
20.05.05,08:47
pridávam sa ku volejbalistkám ;) ... vyberte si (nahrávačka alebo smečiarka) :D

pre Lenkak: Leni, hoď mi do SS číslo na teba a keď tam budeme, tak ti zavolám, že kedy túrujeme :D

... ozik, Dáška (jess) je tam signál? ... nieže to je na konci sveta ... teda v strede sveta :D
lenkak
20.05.05,08:47
No ten program by nebol od veci. Chcela by som sa totiž presnejšie zariadiť.
jess
20.05.05,08:48
no, o stave teplôt v Kremnici Vás poinformujem v pondelok - príde mi v nedeľu svokra
jess
20.05.05,08:51
pridávam sa ku volejbalistkám ;) ... vyberte si (nahrávačka alebo smečiarka) :D

pre Lenkak: Leni, hoď mi do SS číslo na teba a keď tam budeme, tak ti zavolám, že kedy túrujeme :D

... ozik, Dáška (jess) je tam signál? ... nieže to je na konci sveta ... teda v strede sveta :Dutekám papať, muž vraví, že je tam, signál
Jozef Mihál
20.05.05,08:56
no do kelu! :eek: ... takže plavky nehrozia? :D:D:D ... ok, takže ženy: prerušte diéty, plavky netreba! :D:D:D

(ale sa teším, juch) :D
Plavky treba!
Súčasťou zatiaľ dobre utajeného programu je aj voľba Miss Superstretko, kde bude i promenáda v plavkách. A ktorá si ich nedonesie, bude promenádovať bez.
Luna
20.05.05,09:00
A hlavná cena bude čo? Zbierka zákonov vytlačená zlatým písmom, v zlatom obale??
Katarína STR
20.05.05,09:02
Pán Mihál to nemôžem, to by som musela zhodiť ešte 10 kíl a potom by som sa až mohla promenádovať v plavkách, neviem ako iné holky.

Ale čo takto Mrs Superstretko ?? A promenána pánov v plavkách, čo holky?
Súhlasíte so mnou ?
Luna
20.05.05,09:04
Katka máš pravdu.Nech aj chlapi ukážu svoje sexy postavičky.
Muška
20.05.05,09:06
Plavky treba!
Súčasťou zatiaľ dobre utajeného programu je aj voľba Miss Superstretko, kde bude i promenáda v plavkách. A ktorá si ich nedonesie, bude promenádovať bez.Jožko , Ty ohrozuješ zdravie zúčastnených :eek:
Aby nemali po školení TIK :D:D:D
jess
20.05.05,09:37
Ale čo takto Mrs Superstretko ?? A promenána pánov v plavkách, čo holky?
Súhlasíte so mnou ?odsúhlasené, odklepnuté 100% súhlasom zúčastnených dám :D:D:D:D

pri športe sa hlásim za hlavnú zapisovačku !:D neurobím predsa radosť mojej chrbtici pri športe :D:D:D, iba... ak by ste objednali nejakého fešného svalnatého maséra, to by som si hádam dala povedať :D:D:D
Katarína STR
20.05.05,09:41
Jéj ozaj fakt to by sa mi hodilo, nejaký ten pán masér, hmmm ... ;)
Neviete či tam náhodou nie je ?

Ajhľa, chybička se vloudila, až teraz som si všimla "promenána".
No čo už, keď si človek predstaví pánov na promenáde v plavkách, aj písať zabúda. :D

Sorry.
vladan
20.05.05,09:46
Jéj ozaj fakt to by sa mi hodilo, nejaký ten pán masér, hmmm ... ;)
Neviete či tam náhodou nie je ?

Ajhľa, chybička se vloudila, až teraz som si všimla "promenána".
No čo už, keď si človek predstaví pánov na promenáde v plavkách, aj písať zabúda. :D

Sorry.
Katka, a ja som našla ešte jednu ... be-be :D ... Mrs. je po angl. skratka pre pani, pre pána to je Mr. :D:D:D

... ja len tak, aby reč nestála ;)

... ale vidno, že pomyšlení na promenádu, si úplne vedľa :D
emily
20.05.05,09:47
V Ázii teraz robia aj také miss čo sa ešte pol hodiny trasú, keď zastavia...takže žiadne starosti žienky-divožienky
Katarína STR
20.05.05,09:50
Katka, a ja som našla ešte jednu ... be-be :D ... Mrs. je po angl. skratka pre pani, pre pána to je Mr. :D:D:D

... ja len tak, aby reč nestála ;)

... ale vidno, že pomyšlení na promenádu, si úplne vedľa :D


No vídíš, máš pravdu, keď si predstavím tie pánske postavičky v plavkách. Ojojóój. :eek:
Jozef Mihál
20.05.05,10:31
Jéj ozaj fakt to by sa mi hodilo, nejaký ten pán masér, hmmm ... ;)
Neviete či tam náhodou nie je ?
Ak tam náhodou žiaden nie je, pokojne sa obetujem.
jess
20.05.05,10:55
:D:D:D budeš mať čo robiť :D:D:D
Jana Acsová
20.05.05,11:04
Sakra a ja som z "Horehronu". (A neviem ani vložiť ikonu!)
lenkak
20.05.05,11:18
Ak tam náhodou žiaden nie je, pokojne sa obetujem.
Také ani nepíšte, keď prídem, budem Vás hľadať.... To som ani vidieť nemala.
eviketa
20.05.05,17:01
A na tie masáže by sme mali asi urobiť poradovník. Nech sa Chose vybláznihttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
Muška
20.05.05,17:13
Evka, vieš o tom, že Chose sa teraz blázni opäť v Pravda cafe a bez nás :eek:
eviketa
21.05.05,10:55
Nadi, tak toto mu NEBUDE odpustené. Myslím že vrámci indiánskych hier bude priviazaný k totemu.
garter
21.05.05,17:42
Ja som túto superstránku objavila iba včera. Dnes som sa dozvedela o vašom stretku. Veľmi rada by som sa ho zúčastnila. Ešte máte voľné miesta na Krahule? Tereza
Lucy
23.05.05,05:34
Ahojte všetci, kto má záujem ísť na Krahule, tak som práve uvoľnila jedno miesto. Z vážnych rodinných dôvodov nemôžem ísť. Hláste sa u Beatky.

VOĽNÉ MIESTO KRAHULE!!!!!
Beata
23.05.05,05:45
Ahoj, ahoj, ahoj všetkým. Celý týždeň som sa flákala, nebol time na Poradu. Máme posledné štyri dni a stretko je tu... hurá, hurá, hurá! Takže ja som si dovolila všetky infošky zhrnúť do jedného. Ešte tam nahodím program, práve ho dopisujem a prosím Vás všetkých, píšte svoje nápady, návrhy, proste všetko čo Vám príde na um. Čakala som, že sa mi niekto ozve a navrhne nejaký program, ale asi nikomu nič nenapadlo, takže za tieto štyri dni ho spoločne doladíme ;)
Takže tu je link: http://www.stavbykam.sk/krahule/index.htm
Jozef Mihál
23.05.05,05:52
:D, dobré!
ekin
23.05.05,06:10
vdaka, si poklad, tolko starostí....napísala som tam volačo dôôôôôvernééééé
Luna
23.05.05,06:17
Viete, o tom že nám hlásia super počasie.
dari1
23.05.05,10:30
ahoj, beata a mili poradaci,
s tazkym srdcom musim oznamit, ze neviem, ci pridem - mam syna s 39 teplotami, ma nejaky virus gangino.... herpeticus...ci co, uz mu to trva tyzden, za cely tyzden zjedol par piskot... takze upresnim ci pojdem, az tesne pred vyjazdom, t.j. stvrtok-piatok, ak sa to zlepsi a zacne jest, by som isla. Peniaze som zatial neposielala... nic teraz nestiham, lebo som aj v robote, aj po lekaroch... , takze by som to uhradila tam, keby nebolo miesto na spanie, tak by som bola iba v sobotu cez den.
ahoj,
dari1
TAKZE DALSIE VOLNE MIESTO.... JE MI TO VELMI LUTO...