Letavska
23.06.08,09:20
Vo firme sme mali na dohodu rok studenta, teraz po skole k nam nastupil na TPP. Neviem ako upravit kartu zamestnanca, ci treba vytvorit novu kartu kde bude uvedeny hlavny pracovny pomer, aby sa neporusili vykazy. Nestretol sa s tym niekto?
VERONIKA6
23.06.08,07:24
Vo firme sme mali na dohodu rok studenta, teraz po skole k nam nastupil na TPP. Neviem ako upravit kartu zamestnanca, ci treba vytvorit novu kartu kde bude uvedeny hlavny pracovny pomer, aby sa neporusili vykazy. Nestretol sa s tym niekto?
Nahraj si ho ako nový prac. pomer č. 2 od dátumu, kedy vznikol trvalý pracovný pomer a tam si všetko uprav.
Letavska
23.06.08,07:27
Nebudu robit problemy dve karty k tomu istemu clovekovi?
VERONIKA6
23.06.08,07:32
Nebudu robit problemy dve karty k tomu istemu clovekovi?
A čo máš za mzdový program? Ja mám PROFIT a tam nahrám pod tým istým číslom pracovníkovi nový pracovný pomer a je to v poriadku.
Letavska
23.06.08,07:37
ja pracujem v money, ale asi budem musiet vytvorit novu kartu, pretoze po dokonceni skoly s nami musel ukoncit dohodu o brigadnickej pracu studenta, takze na karte ma ukoncenie 2.6.2008. Ja ho teraz potrebujem zaradit ako noveho zamestananca od 10.6
Peterika
23.06.08,21:05
áno, musíš otvoriť novú kartu s novým číslom zamestnanca v money to ináč nejde,mali sme ten istý problém - obrátili sme sa na technickú podporu do money tam nám povedali, že je to správne, vraj každý zamestnanec pri inej zmluve - dohode má mať nové číslo zamestnanca. Mali sme to už aj na kontrole a bolo to v poriadku. No zákon, ktorý by to definoval sme nenašli.