Zavrieť

Porady

Z dohodára zamestanec

Vo firme sme mali na dohodu rok studenta, teraz po skole k nam nastupil na TPP. Neviem ako upravit kartu zamestnanca, ci treba vytvorit novu kartu kde bude uvedeny hlavny pracovny pomer, aby sa neporusili vykazy. Nestretol sa s tym niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Letavska Pozri príspevok
    Vo firme sme mali na dohodu rok studenta, teraz po skole k nam nastupil na TPP. Neviem ako upravit kartu zamestnanca, ci treba vytvorit novu kartu kde bude uvedeny hlavny pracovny pomer, aby sa neporusili vykazy. Nestretol sa s tym niekto?
    Nahraj si ho ako nový prac. pomer č. 2 od dátumu, kedy vznikol trvalý pracovný pomer a tam si všetko uprav.

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Letavska Pozri príspevok
    Nebudu robit problemy dve karty k tomu istemu clovekovi?
    A čo máš za mzdový program? Ja mám PROFIT a tam nahrám pod tým istým číslom pracovníkovi nový pracovný pomer a je to v poriadku.

    Letavska je offline (nepripojený) Letavska

    Letavska
    ja pracujem v money, ale asi budem musiet vytvorit novu kartu, pretoze po dokonceni skoly s nami musel ukoncit dohodu o brigadnickej pracu studenta, takze na karte ma ukoncenie 2.6.2008. Ja ho teraz potrebujem zaradit ako noveho zamestananca od 10.6

    Peterika je offline (nepripojený) Peterika

    Peterika
    áno, musíš otvoriť novú kartu s novým číslom zamestnanca v money to ináč nejde,mali sme ten istý problém - obrátili sme sa na technickú podporu do money tam nám povedali, že je to správne, vraj každý zamestnanec pri inej zmluve - dohode má mať nové číslo zamestnanca. Mali sme to už aj na kontrole a bolo to v poriadku. No zákon, ktorý by to definoval sme nenašli.

    Z dohodára zamestanec

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.