Monika V.
26.06.08,08:50
Účtujem v jednoduchom účtovníctve v programe MRP. Vediem peňažný denník a v ňom aj pohyby na účte, ale našla som v programe zložku Bankové výpisy - eBanking, kde nie je nič. Musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v tejto zložke? Poraďte, ktor obí v MRP. Ďakujem
timejka200
26.06.08,07:09
no pokiaľ nemáš tú službu aktivovanú tak to budeš musieť po jednom v denníku
Antonia1
26.06.08,07:15
Účtujem v jednoduchom účtovníctve v programe MRP. Vediem peňažný denník a v ňom aj pohyby na účte, ale našla som v programe zložku Bankové výpisy - eBanking, kde nie je nič. Musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v tejto zložke? Poraďte, ktor obí v MRP. Ďakujem
Nie, nemusíš už učtovať bankové výpisy zvlášt. Bankové výpisy - eBanking slúži iba na import bankových výpisov z adresára, resp. internetbankingu ale ho musíš mať aktivovaný s bankou.
lenkak
28.06.08,05:23
V Bankové výpisy - eBanking robíš len vtedy, pokiaľ robíš prenosy - export-import bank. výpisov z danej banky z netu. Pokiaľ toto nerobíš tak výpisy účtuješ v denníku.
kukučka
21.01.09,17:31
to znamená, že si nemôžem nastaviť číselný rad pre bankové výpisy?
Zoltán Kovács
21.01.09,18:31
to znamená, že si nemôžem nastaviť číselný rad pre bankové výpisy?

????
Prečo by si nemohla?
kukučka
21.01.09,18:46
V Bankové výpisy - eBanking robíš len vtedy, pokiaľ robíš prenosy - export-import bank. výpisov z danej banky z netu. Pokiaľ toto nerobíš tak výpisy účtuješ v denníku.
a kde?
v nastavení - peňažný denník - číselné rady - je tam pokladňa, nie je tam ani banka, ani interné doklady
lenkak
21.01.09,21:20
v ju si nevieš nastaviť číselné rady pre interné doklady.
kukučka
21.01.09,22:21
len nechápem prečo, keď už pred rokmi to vedeli urobiť v dos verzii a tiež sa mi nepáči, že ma pustí do DPH, hoci mám v nastavení, že som neplátca
any001
22.01.09,08:52
Nie, nemusíš už učtovať bankové výpisy zvlášt. Bankové výpisy - eBanking slúži iba na import bankových výpisov z adresára, resp. internetbankingu ale ho musíš mať aktivovaný s bankou.

Poradte mi, mam tatrabanku. Mam aktivny internet banking, ak by som chcela importovat vypisy do uctovnictva, mam si este aktivovat i:vypisy a podat ziadost o vystavenie i:key? Vdaka