Zavrieť

Porady

Bankový výpisy - eBanking v MRP

Účtujem v jednoduchom účtovníctve v programe MRP. Vediem peňažný denník a v ňom aj pohyby na účte, ale našla som v programe zložku Bankové výpisy - eBanking, kde nie je nič. Musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v tejto zložke? Poraďte, ktor obí v MRP. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    Monika V. Pozri príspevok
    Účtujem v jednoduchom účtovníctve v programe MRP. Vediem peňažný denník a v ňom aj pohyby na účte, ale našla som v programe zložku Bankové výpisy - eBanking, kde nie je nič. Musím ešte účtovať zvlášť výpisy z účtu v tejto zložke? Poraďte, ktor obí v MRP. Ďakujem
    Nie, nemusíš už učtovať bankové výpisy zvlášt. Bankové výpisy - eBanking slúži iba na import bankových výpisov z adresára, resp. internetbankingu ale ho musíš mať aktivovaný s bankou.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    V Bankové výpisy - eBanking robíš len vtedy, pokiaľ robíš prenosy - export-import bank. výpisov z danej banky z netu. Pokiaľ toto nerobíš tak výpisy účtuješ v denníku.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    kukučka Pozri príspevok
    to znamená, že si nemôžem nastaviť číselný rad pre bankové výpisy?
    ????
    Prečo by si nemohla?

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    lenkak Pozri príspevok
    V Bankové výpisy - eBanking robíš len vtedy, pokiaľ robíš prenosy - export-import bank. výpisov z danej banky z netu. Pokiaľ toto nerobíš tak výpisy účtuješ v denníku.
    a kde?
    v nastavení - peňažný denník - číselné rady - je tam pokladňa, nie je tam ani banka, ani interné doklady

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    len nechápem prečo, keď už pred rokmi to vedeli urobiť v dos verzii a tiež sa mi nepáči, že ma pustí do DPH, hoci mám v nastavení, že som neplátca

    any001 je offline (nepripojený) any001

    any001
    Antonia1 Pozri príspevok
    Nie, nemusíš už učtovať bankové výpisy zvlášt. Bankové výpisy - eBanking slúži iba na import bankových výpisov z adresára, resp. internetbankingu ale ho musíš mať aktivovaný s bankou.
    Poradte mi, mam tatrabanku. Mam aktivny internet banking, ak by som chcela importovat vypisy do uctovnictva, mam si este aktivovat i:vypisy a podat ziadost o vystavenie i:key? Vdaka

    Bankový výpisy - eBanking v MRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.