priatelia
01.07.08,07:49
Má niekto prosím skúsenosti ohľadom :

tydenniho pobytu


s ubytovanim zdarma v Regency Resorts Tenerife.



Tento pobyt je urcen pro cele rodiny, manzelske pary

nebo partnery (druh & druzka)ve věku od 30 let.

Ubytovani je na 7 noci v plne vybavenych 4****apartmanech,

urcenych pro 2-4 osoby.


letenky musí človek zabezpečiť sám a platí sa údajne 300 eur za apartmán vopred a nakonci vrátia - NAIVNÉ???
Ak má niekto skúsenosti, prosím napíšte, aby sme naivne nenaleteli podvodníkom - pýtam sa preto, lebo sa mi to nejak nezdá, ale zároveň láka.
Takže ďakujem všetkým za rady.

Zuz.
Braňo
01.07.08,05:53
priatelia
01.07.08,07:49
Ďakujem, tieto som si čítala, len to čo ja píšem nie je výhra, ale normálne nám takúto možnosť ponúkli známi mojej kamarátky. Vraj tí známi prenajímajú apartmán na Tenerife, potom si vraj treba vypočuť akúsi prednášku rovno tam, kde nám budú takisto núkať aby sme si aj my prenajali apartmán na určitú dobu, ale nie sme povinní k ničomu sa viazať.
Tak ak mal niekto niečo podobné, poraďte mi prosím - Ďakujem.
Zuz.
veronikasad
01.07.08,16:57
Ďakujem, tieto som si čítala, len to čo ja píšem nie je výhra, ale normálne nám takúto možnosť ponúkli známi mojej kamarátky. Vraj tí známi prenajímajú apartmán na Tenerife, potom si vraj treba vypočuť akúsi prednášku rovno tam, kde nám budú takisto núkať aby sme si aj my prenajali apartmán na určitú dobu, ale nie sme povinní k ničomu sa viazať.
Tak ak mal niekto niečo podobné, poraďte mi prosím - Ďakujem.
Zuz.
Prečítaj si príspevok Orim v tejto téme :http://www.porada.sk/t55045-vyhra-zajazd-resort-promotion-poradte.html

známi Vašej kamarátky si "kúpili" apartmán na Tenerife a ak sa tejto dovolenky zúčastníš, na prednáške túto výhodnú ponuku budú núkať aj tebe
priatelia
02.07.08,07:28
To mi je jasné, ale keď poviem nie, tak nie.
Ide mi o to, či sa treba obávať toho, že sa na nás vyprdnú a zostaneme niekde trčať bez poňatia toho, kde je sever.
Orim
02.07.08,16:01
http://www.porada.sk/t55045-vyhra-zajazd-resort-promotion-poradte.html
http://www.porada.sk/t29392-p3-vyhra-alebo-podfuk.html

Ak si čítala tie horné príspevky je to to isté. Rozdiel je v tom, že ti toto ponúkajú tí čo to majú už kúpené. O tom som vo svojom príspevku nepísal. Udajne by to ubytovanie malo byť zadarmo. To nám hovoril aj ten náš sprievodca. Preto som sa divil, že cez tie akcie tu na Slovensku sa platia také vysoké sumy skoro 1000 Eur pre 4 osoby na týždeň (30 000.- Sk).
m.hladka
02.07.08,17:32
Pred deisatini rokmi som na Gran Canarii zažila niečo podobné. Boli sme normálne na dvojtýždňovej dovolenke cez jednu cestovku. V rámci prechádzok nás stále oslovovali mladí ľudia, ktorí nám okrem iného núkali aj nejaké stierateľné losy. Raz sme to zo srandy urobili a samozrejme sme vyhrali. Pretože to bol mladý chalan zo Slovenska (z Blavy), tak sme trochu pokecali. Čo tam robí, ako sa až tam dostal ako je tam dlho a pod. A možno preto, že sme boli zo Slovenska, tak nám vysvetlil celú vec okolo tejto výhry. Jasné, že sme boli zvedaví a preto, že nám sľúbil, že nás v pravý čas odvezie späť do nášho hotela a chceli sme mu aj pomôcť, aby mal nejakého nachytaného turistu, tak sme absolvovali také posedenie, kde nám a ďalším podobným núkali amartmány. Bol to nádherný areá,l prekrásne vybudovaný so širokou škálou všetkého možného pohodlia. Nádherné izby a proste rozprávka. Mali to pekne vymyslené. Každý mal svojho sprievodcu rozprávajúceho tým jazykom podľa toho, z ktorej krajiny pochádzal. Po viachodinovom pochode celého areálu, nás doviedli do miestnosti, kde bolo plno stolov a tabule, na ktoré kreslili, počítali a vysvetľovali aké je pre nás výhodné si kúpiť apartmán, kdekoľvek na svete. Ja si už nepamätám presne všetko, ale okrem iného argumentovali aké známe filmové hviezdy si to kúpili. Jedno viem, že sme už boli veľmi unavení a chcela som to už mať za sebou a ísť preč, ale to nebolo také ľahké. Z rôznych kútov miestností sa niekoľkokrát ozval potlesk a otvorenie šampanského. To sa tešili tí, čo prehovárali a zrejme aj tí, ktorí to tak lacno kúpili. (Ročne len 10 tis.Sk v tej dobe) za udržiavanie toho apartmánu, aj keď napr. na dovolenku nepôjdete. A práve to ma utvrdilo, že treba čo najskôr odtiaľ odísť. No nakoniec sme nič nekúpili, čo som rada dodnes, dostali sme za odmenu šampanské, ale keďže sme abstinenti, tak nám dali pekné trička. Chlapec, ktorí nás tam odviezol dodržal slovo a odviezol nás späť.
Celý princíp spočíva v tom, že vy máte ubytovanie zadarmo, ale napr. termín, ktorý by ste chceli nebude voľný a oni Vám určia kde a kedy môžete ísť. A ja predsa dovolenku mám preto, že ja si určím kedy chcem ísť niekde a kam.
Tak len toľko, dávaje si pozor. Nikdy Vám nik nič nedá zadarmo.
rudolfch
10.07.08,11:33
Ahoj, vlani sme sa zučastnili podobného záajazdu.Možes kludne ist. Zaplatis si letenku a budes si uzivat Tenerife. Samozrejme, ze absolvujes prednasku kde ta budu snazit kupit si nejaky apartman, ale ak nemas zaujem vypocujes a neber. jednoducho nemusis. Popri prezentácii ti ukazu dalsie lokality.
mozes si tam potom zakupit celodenny zajazd po ostrove je to celkom zaujimave.Ked doletite bude vas cakat sprievodca, taxi, ktory ta dovezie az do hotela. Samozrejme na koniec zajazdu ked nekupite apartman uz pojdete na letisko taxikom, ktory si objednas a zaplatis. Ale oplati sa ist a vidiet. Hladajte uz teraz letenku. nas vysla 12 000 .- aj s letec. poplatkami.
pekny zajazd zelam
Rudo
priatelia
10.07.08,12:05
To vážne??? :):):)
Presne si mal tieto veci okolo apartmánov a žiadne výhry - takže to isté???
no super.
a mali ste taktiež niečo ohľadom poplatkov za apartmán - ktoré sú vraj návratné? - spomínala 300 eur za apartmán - dokopy - nie na osobu.
o taxiku vravela - ze mozu po nas dojst, u nich to vyjde na 30 eur - za transport, taxik mame za 23 eur.

a co zážitky - pozeram, pocasie tam nie je najteplejsie - a stazoval sa ktosi na vodu ze je velmi studena /z Atlantiku/ - ale asi je tam vela lakadiel - podla mojich domnienok sa dá vela veci aj okrem vylyhovania na plazi robit a vidiet.
DOJMY prosím aké máš?
a v akom ročnom období si bol - my by sme chceli v oktobri - alebo koncom septembra.

Ďakujem :)
aktak1313
28.02.09,20:37
Prajem pekný večer,
len včera sme sa vrátili z dovolenky na Tenerife, boli sme tam od 20.02.2009 do 27.02.2009 a absolvovali sme nádherné, teplé dni_24-26C, voda v Atlantiku mala 20C.Ubytovaní sme boli v Regency Country Clube- ubytovanie super. Tiež sme absolvovali jedňodňovú prezentáciu produktu,pitie Sangrie, šampusu a..... nekúpili sme a je pravda, že odvoz na letisko nám už nezabezpečili, tým, že sme asi odmietli ich 610 000,-Sk ponuku na kúpu apartmánu na jeden týždeň v roku sa o nás už nestarali.Všetko to bolo rýchlo a hňeď sme sa museli rozhodnúť, lebo potom už ich dobrá, váhodná cena nebude aktuálna.
No vidieť Tenerife je na nezaplatenie, nádherný, úžasný kúsok sveta.
Katka;)
Belluci81
05.09.11,06:38
ahojte všetci čo sa tú pýtate či máte ísť alebo nemáte ísť na pozvánkový či kvázi výherný pobyt. Čo sa týka mňa bola som pozvaná na Tenerife cez moju známu a bola som veľmi spokojná čo sa týka služieb, ubytovania. Sú veľmi priateľský čo sa týka delegátov/predajcov je prirodzené, že ich hlavným zámerom je predať apartmán, ale stačí si ich iba vypočuť čo zase nie je nepríjemné mňa to popravde celkom zaujímalo a ani zdĺhavé to nie je ale, ak im dáte najavo že nemáte záujem tak o nič nejde. Nebudú Vás do niečoho nútiť. Čo sa týka tej zálohy respektíve depozit na začiatku tuším 100eur pred rokom čo som tam bola je to v poriadku mne ho vrátili. Je to iba pre prípad, že by im nejaký návštevníci poškodili niečo v ich rezorte. Takže ak by ste mali ešte nejaké otázky kľudne píšte ja sa tam chystám opäť cez pozvánku v apríli a už sa neviem dočkať :)