SAIVI
01.07.08,08:01
...vie mi niekto poradiť v ako stiahnuť exportované bankové výpisy do POHODY z LB a z CSOB? ...už som si to z časti ponastavovala v homebankingu pohody, vytvorila zložky na každý účet zvlášť, zadala cesty... ale ked to z exportujem a chcem dať načítať výpisy, tak mi to nedá do ponuky a pritom v zložke ten súbor mám- asi tam mám zlý formát, ale už som skúšala rôzne kombinácie a nejde mi to : (
SAIVI
01.07.08,07:01
posúvam
Ziarowka
04.07.08,12:01
ten istý problém som mala s Tatrabankou.... v pohode je prednastavený ku tatrabanke iný formát a mne to bralo tak, že som nastavila tatrabanka internet banking a cez i:key od tatrabanky musim vždy previesť výpisy do formátu geminy a tak mi ich exportne do pohody. Avšak keď som si v Pohode nastavila formát na geminy už mi to nebralo, tak som ostala pri tom tatrabanka internetbankingu a ručne výpisom mením formát.... ak má niekto skúsenosti aj s tatrabankou môžte napísať tiež
bugino
09.07.08,06:09
V POHODE mam najnovsie aktualizacie. V homebanking musis vybrat Tatra Banka InternetBanking. Po namapoveni priecinka s vypismi sa pekne importuju. Len predtym musis zmenit ich format cez ivypisy - program, kroty sa ti nainstalloval k programu comfortchip automaticky.

Moja otazka: preco je to tak, ze ked v POHODE importujem tieto vypisy, tak mi ich v agende BANKA pise ako peniaze bez zauctovania, ale v agende vydane faktury je uz faktura zlikvidovana. Po otvoreni faktury/likvidacia je zapisana ako likvidacia bez vazby. Co myslite? je to nejaka chyba v pohode?
Obo
09.07.08,21:11
Ja importujem Csob vypisi a aj Unikredit. Priamo v programe z CSOB dam na vypise export, ktory sa ulozi do adresara a v pohode dam nacitat vypisi a je to. Chyba v likvidaciach sa mi nestava. Nie je mozne ze nie su nastavene pristupove prava. Ze nemate povolene likvidaciu dokladou?
bugino
13.07.08,21:25
vsetko je nastavene tak, ako je pri instalacii, ktoru som robil cca pre tyzdnom. Mam plne prava /nijak som si ich nenastavoval, nakolko ja som si to instaloval a som aj jediny uzivatel/

som bezradny, platba sa nezlikviduje /ostava visiet/ - ale v agende vydane faktury je zlikvidovana /ale bez vazby v zalozke likvidacia/

Prosim, poradte co s tym
bugino
13.07.08,21:27
nechce sa mi rucne z kazdej faktury vyhadzovat likvidaciu a potom to znovu nahadzovat v banke :(
Ziarowka
14.07.08,17:13
skús si skontrolovať či z nejakého dôvodu nie je prepísaný párovací symbol.... tebe to ostáva visieť v saldokonte alebo iba v evidencií faktúr ako nezlikvidované?