Zavrieť

Porady

import bankových výpisov

...vie mi niekto poradiť v ako stiahnuť exportované bankové výpisy do POHODY z LB a z CSOB? ...už som si to z časti ponastavovala v homebankingu pohody, vytvorila zložky na každý účet zvlášť, zadala cesty... ale ked to z exportujem a chcem dať načítať výpisy, tak mi to nedá do ponuky a pritom v zložke ten súbor mám- asi tam mám zlý formát, ale už som skúšala rôzne kombinácie a nejde mi to : (
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    ten istý problém som mala s Tatrabankou.... v pohode je prednastavený ku tatrabanke iný formát a mne to bralo tak, že som nastavila tatrabanka internet banking a cez i:key od tatrabanky musim vždy previesť výpisy do formátu geminy a tak mi ich exportne do pohody. Avšak keď som si v Pohode nastavila formát na geminy už mi to nebralo, tak som ostala pri tom tatrabanka internetbankingu a ručne výpisom mením formát.... ak má niekto skúsenosti aj s tatrabankou môžte napísať tiež

    bugino je offline (nepripojený) bugino

    bugino
    V POHODE mam najnovsie aktualizacie. V homebanking musis vybrat Tatra Banka InternetBanking. Po namapoveni priecinka s vypismi sa pekne importuju. Len predtym musis zmenit ich format cez ivypisy - program, kroty sa ti nainstalloval k programu comfortchip automaticky.

    Moja otazka: preco je to tak, ze ked v POHODE importujem tieto vypisy, tak mi ich v agende BANKA pise ako peniaze bez zauctovania, ale v agende vydane faktury je uz faktura zlikvidovana. Po otvoreni faktury/likvidacia je zapisana ako likvidacia bez vazby. Co myslite? je to nejaka chyba v pohode?

    Obo je offline (nepripojený) Obo

    Obo
    Ja importujem Csob vypisi a aj Unikredit. Priamo v programe z CSOB dam na vypise export, ktory sa ulozi do adresara a v pohode dam nacitat vypisi a je to. Chyba v likvidaciach sa mi nestava. Nie je mozne ze nie su nastavene pristupove prava. Ze nemate povolene likvidaciu dokladou?

    bugino je offline (nepripojený) bugino

    bugino
    vsetko je nastavene tak, ako je pri instalacii, ktoru som robil cca pre tyzdnom. Mam plne prava /nijak som si ich nenastavoval, nakolko ja som si to instaloval a som aj jediny uzivatel/

    som bezradny, platba sa nezlikviduje /ostava visiet/ - ale v agende vydane faktury je zlikvidovana /ale bez vazby v zalozke likvidacia/

    Prosim, poradte co s tym

    bugino je offline (nepripojený) bugino

    bugino
    nechce sa mi rucne z kazdej faktury vyhadzovat likvidaciu a potom to znovu nahadzovat v banke

    Ziarowka je offline (nepripojený) Ziarowka

    Ziarowka
    skús si skontrolovať či z nejakého dôvodu nie je prepísaný párovací symbol.... tebe to ostáva visieť v saldokonte alebo iba v evidencií faktúr ako nezlikvidované?

    import bankových výpisov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.